Elektronikë

9,990 L

Android Box

0 nga 5
(0)
SKU: android-box

Android Box nga marka e njohur Xiaomi, tanime eshte nje inovacion ne boten e televizionit. Me ane te lidhjes me internetin, mund te shihni filma ne Netflix apo te shkarkoni aplikacione te ndrushme per te pare programe apo per te degjuar muzike. Transformon TV tuaj duke e bere ate si nje Smartphone.
?? I vogel dhe nuk ze shume hapesire
?? Lidhet me TV me ane te fishes HDMI

Shtoje në shportëKrahasoni
8,990 L

Android Box H96 max

0 nga 5
(0)
SKU: android-box-h96-max

Android box me te mire ne treg e gjeni vetem tek ne
? Shpejtesia me e madhe ? 4 Gb Ram dhe 32 Gb memorie + MicroSd
? Ultra procesor Rk 3328 Quad core cortex A-53
? Voice control
?Usb 2.0 dhe akoma me shum suport usb 3.0
? Android 8.1
? Network wifi b/g/n 2.5 dhe 5 Ghz
? Hdmi cilesia maksimale e figures 4k @60 fps

Shtoje në shportëKrahasoni
5,490 L

Android Box Tx 3 Mini

0 nga 5
(0)
SKU: android-box-tx-3-mini

Android Box Tx 3 Mini ? ?
Bejeni Televizorin tuaj smart duke pare filmat me te fundit si edhe shume programe te tjera si youtube, google, fb, insta e cdo aplikacion tjeter qe ju nevojitet ?
? E vogel dhe ideale per tu mare me vete per pushime?
? Mund te merni te gjithe aplikacionet si nje smart phone?
? Mund ta lidhni me me internetin me Wifi ose me fishe?
? Shpejtesia 2 GB RAM?
? Memoria 16 Gb?

Shtoje në shportëKrahasoni
5,490 L

Android Box x96 mini

0 nga 5
(0)
SKU: android-box-x96-mini

? Mund te merni te gjithe aplikacionet si nje smart phone
? Mund ta lidhni me me internetin me Wifi ose me fishe
? Shpejtesia 2 GB RAM
? Memoria 16 Gb

Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

Aparat d?gjimi

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Pajisje q? b?n t? leht? d?gjimin p?r njer?zit kur kan? nj? humbje t? d?gjimit natyral.
 • Ky aparat p?rb?het nga nj? mikrofon, nj? p?rforcues dhe nj? marr?s.
 • T? gjitha pjes?t elektronike ndodhen pas veshit.
Shtoje në shportëKrahasoni
4,990 L

Boks Bluetooth Xiaomi Mi 16W

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Do t? k?naqeni duke shijuar tingujt m? t? mir? t? k?ng?ve tuaja t? preferuara.
 • Ky boks portativ Xiaomi mund t? merret kudo dhe dallohet p?r rezistenc?n e tij t? madhe.
 • Lidhje t? besueshme Bluetooth dhe nj? bateri q? zgjat dhe zgjat.
 • P?r sa i p?rket energjis?, ky altoparlant ka 16W q? do t’ju ofroj? cil?si t? lart? t? z?rit.
Shtoje në shportëKrahasoni
1,790 L

Boks muzike

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Arg?tohuni dhe d?gjoni muzik n? efektin e dritave Led.
 • Boks p?r muzik portabel me nj? dizanj t? bukur dhe elegant.
 • P?rdorni boksin me besueshm?ri t? lart? p?r t? siguruar tingull t? past?r dhe t? ndritsh?m.
 • Lidhet me ?do paisje elektronike, ku mund t? d?gjoni muzik?n tuaj t? preferuar.
 • Bateri e fuqishme me kapacitet 1200mAh
Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Box

0 nga 5
(0)
SKU: box

Boxi me shume funksione tani vjen ne super oferte per ju ?
Mund te lidheni me bluetooth ose fish aux
?? Vend per usb dhe kart memorier TF
?? Mund ta perdorni me telekomand ose butonat perkates
?? Cilesi e lart e zerit
?? Mund ta lidhni me kompiuterin, Laptopin, telefonin ose cdo pajisje tjeter

Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

Byzylyk M4

0 nga 5
(0)
SKU: byzylyk-m4

Deshironi te monitoroni parametrat e zemres, tensionit te gjakut, hapat qe beni gjate dites apo aktivitete te tjera fizike? Byzylyku i ri M4 ofron keto funksione dhe te tjera gjithashtu!
? Monitoron rrahjet e zemres dhe tensionin gjate 24 oreve dhe i regjistron ato ne Smartphonin tuaj
? Mat hapat dhe kalorite qe shpenzoni gjate dites
? Ne momentin qe ju e lidhni me celularin mund te shihni mesazhet, thirrjet apo njoftime te tjera qe mund te keni ne celular
? Rezistent ndaj ujit, mund ta perdorni gjate shiut ose kur lani duart, por nuk rekomandohet te vishet kur beni not
? Karikohet per 120 min
? Permasat e shiritit 260 x 19mm
? Permasat e ekranit 45 x 19mm

Shtoje në shportëKrahasoni
1,590 L

Byzylyku M3 Kundra Ujit

0 nga 5
(0)
SKU: byzylyku-m3-kundra-ujit

?? Mat pulsin, presionin e gjakut duke menaxhuar gjendjen tuaj shendetsore ?? Lidhet nepermjet bluetoothit me telefonin tuaj
?? Kontrolloni cdo 24 ore te dhenat dinamike te zemres tuaj?
?? Eshte kundra Ujit?
?? Merren njoftimet e rrjeteve sociale?
?? Pershtatet ne gjuhe te ndryshme?
?? Mates I hapave,kalorive apo distancat e ndryshme?
?? Ekran me Prekje?
?? Kapaciteti I baterise 90 mAh?
?? kohezgjatja e baterise derinne 72 ore?
?? Me 4 ngjyra te ndryshme
?? Funksionet : Alarm ore, kujtues i thirrjes, mates i kalorive te djegura, data, rregjistrim i distances, matja e shkalles se zemres, mesazhe, menaxhimi i gjumit,njoftim aplikacionesh

Shtoje në shportëKrahasoni
1,390 L

Celes Gjurmues me GPS

0 nga 5
(0)
SKU: celes-gjurmues-me-gps

Ky celes ndihmon ne gjetjen e produkteve te humbura me ane te nje aplikacioni, te disponueshem per iOS dhe Android.
P?rdorni hart?n n? aplikacionin Magic Finder p?r t? gjetur vendndodhjen e fundit t? ?do sendi t? humbur Gjeni ndonj? artikull t? humbur n? 3 m?nyra t? thjesht?

Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Dekoderi Tokesor

0 nga 5
(0)
SKU: dekoderi-tokesor

Dekoderi tokesor
? Vjen per vetem 1990 leke ?
? B?n t? mundur shikimin ultra HD?
? Marr?s Full HD Eevc H.265?
? Portat (freenet, H.265 / HEVC, HDMI, USB 2.0, Media Player, PVR gati?
? I lehte per tu perdorur, permban dhe manual perdorimi?

Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

Dekoderi tokesor DVB-T / T2

0 nga 5
(0)
SKU: dekoderi-tokesor-dvb-t-t2

Dekoderi ku ju mund te shihni kalanet tokesore papasur nevoj per tv te ri
B?n t? mundur shikimin ultra HD
? Marr?s Full HD Eevc H.265
? Portat (freenet, H.265 / HEVC, HDMI, USB 2.0, Media Player, PVR gati
? I lehte per tu perdorur, permban dhe manuar perdorimi

Shtoje në shportëKrahasoni
13,990 L

Depilator Dsp me lazer

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Shijoni l?kur?n e but? pa qime.
 • Ky depilator Dsp me lazer p?r heqjen e qimeve p?r p?rdorim n? sht?pi i cili ofron reduktim t? qimeve.
Shtoje në shportëKrahasoni
3,490 L

Doreze PlayStation

0 nga 5
(0)
SKU: doreze-playstation

Kontrolluesi i loj?s p?r PlayStation 4, me DualShock 4 qe punon me Wireless.
DualShock 4 p?rmban nj? ekran t? integruar me prekje dhe nj? buton unik Share
DualShock 4 p?rfshin nj? sensor t? ri me gjasht? boshte, si dhe nj? shirit drit? me LED me ngjyra q? ndri?ojn? p?r t? p?rputhur me at? q? po ndodh n? ekran.
Mund?son t? kapni dhe ndani loj?n tuaj me miqt?, familjen dhe lojtar? t? tjer?
Cilesi e larte dhe e re

Shtoje në shportëKrahasoni
3,490 L

Drit? Led p?r ndricimi me 3 ngjyra

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Tashm? nuk keni pse t? prisni p?r t? gjetur driten e duhur, kendin e duhur.
 • Kjo drit? Led do t? eliminoj? t? gjitha shqet?simet tuaj duke ju b?r? t? keni ndricim n? cdo moment.
 • Mban t? gjitha llojet e celular?ve, kamerat. aparatet fotografike etj.
Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Dritë tavoline e ringarkueshme Led

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Dritë tavoline e ringarkueshme Led e cila ndryshon ngjyrën.
 • Rrotullimi 360 gradë dhe qafa fleksibël ju lejon të poziciononi dritën tuaj si të dëshironi.
 • Baza e ndryshimit të ngjyrave mund të vendoset në një ngjyrë të personalizuar sipas zgjedhjes tuaj.
 • Baza në formë guraleci mund të vendoset në një nga 256 ngjyrat ose në modalitetin e ndryshimit gradual të ngjyrës duke përdorur rrotën e ngjyrave të ndjeshme në prekje.
 • Priza e integruar USB në pjesën e pasme të llambës ju lejon të karikoni cdo pajisje me energji USB.
Shtoje në shportëKrahasoni
8,990 L

Dron

0 nga 5
(0)
SKU: dron

Deshironi te realizoni video apo foto marramendese nga lartesi te medha? Ky dron eshte perfekt per ju!
? Kamera 2MP dhe rezolucion 720p
? Shikoni njekohesisht qe droni fluturon pamjen qe po kapet nepermjet celularit
? Rrotullohet 360 grade
? Pajiset me drita LED per te kapur momente dhe gjate nates
? Pajiset me nje funksion qe lejon dronin te kthehet ne pozicionin e nisjes nese e keni larguar me shume sec duhet nga zona e mbulimit
? Permasat 15.5 x 6.5 x 3.5cm
? Mund te paloset dhe te vendoset lehtesisht ne xhep apo cante dore

Shtoje në shportëKrahasoni
6,490 L

DVB T2 & Android Box, 2 ne 1

0 nga 5
(0)
SKU: dvb-t2-android-box-2-ne-1

Dy aparate ne nje DVB T2 & Android Box, 2 ne 1
Marr?si Hybrid Tokesor Quad Core 7,1 TV Box Android 4K Tuner Receptor TV DVB T2 Digital Toksor DVB-T2
? Set kuti t? lart? Wifi ose me fishe
? RAM: DDR3 1GB, ROM: 8GB
? Android 7.1 OS
? Support H.265, 4K 30pfs, HDMI 2.0;
? Nd?rtimi me Tuner DVB-T2

Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

Dyshek me vet?-fryrje

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Dyshek me vet?- fryrje shum? i thjesht? dhe praktik.
 • Nuk ka nevoj? p?r pomp?, fryhet shum? leht?.
 • Zgjedhja p?r relaksin tuaj n? kamping, me pushime n? natyr? apo ku d?shironi t? shijoni nj? dit? larg p?rditshm?ris?.
Shtoje në shportëKrahasoni

Android Box

0 nga 5
(0)

Android Box nga marka e njohur Xiaomi, tanime eshte nje inovacion ne boten e televizionit. Me ane te lidhjes me internetin, mund te shihni filma ne Netflix apo te shkarkoni aplikacione te ndrushme per te pare programe apo per te degjuar muzike. Transformon TV tuaj duke e bere ate si nje Smartphone.
?? I vogel dhe nuk ze shume hapesire
?? Lidhet me TV me ane te fishes HDMI

SKU: android-box

Android Box H96 max

0 nga 5
(0)

Android box me te mire ne treg e gjeni vetem tek ne
? Shpejtesia me e madhe ? 4 Gb Ram dhe 32 Gb memorie + MicroSd
? Ultra procesor Rk 3328 Quad core cortex A-53
? Voice control
?Usb 2.0 dhe akoma me shum suport usb 3.0
? Android 8.1
? Network wifi b/g/n 2.5 dhe 5 Ghz
? Hdmi cilesia maksimale e figures 4k @60 fps

SKU: android-box-h96-max

Android Box Tx 3 Mini

0 nga 5
(0)

Android Box Tx 3 Mini ? ?
Bejeni Televizorin tuaj smart duke pare filmat me te fundit si edhe shume programe te tjera si youtube, google, fb, insta e cdo aplikacion tjeter qe ju nevojitet ?
? E vogel dhe ideale per tu mare me vete per pushime?
? Mund te merni te gjithe aplikacionet si nje smart phone?
? Mund ta lidhni me me internetin me Wifi ose me fishe?
? Shpejtesia 2 GB RAM?
? Memoria 16 Gb?

SKU: android-box-tx-3-mini

Android Box x96 mini

0 nga 5
(0)

? Mund te merni te gjithe aplikacionet si nje smart phone
? Mund ta lidhni me me internetin me Wifi ose me fishe
? Shpejtesia 2 GB RAM
? Memoria 16 Gb

SKU: android-box-x96-mini

Aparat d?gjimi

0 nga 5
(0)
 • Pajisje q? b?n t? leht? d?gjimin p?r njer?zit kur kan? nj? humbje t? d?gjimit natyral.
 • Ky aparat p?rb?het nga nj? mikrofon, nj? p?rforcues dhe nj? marr?s.
 • T? gjitha pjes?t elektronike ndodhen pas veshit.
SKU: N/A

Boks Bluetooth Xiaomi Mi 16W

0 nga 5
(0)
 • Do t? k?naqeni duke shijuar tingujt m? t? mir? t? k?ng?ve tuaja t? preferuara.
 • Ky boks portativ Xiaomi mund t? merret kudo dhe dallohet p?r rezistenc?n e tij t? madhe.
 • Lidhje t? besueshme Bluetooth dhe nj? bateri q? zgjat dhe zgjat.
 • P?r sa i p?rket energjis?, ky altoparlant ka 16W q? do t’ju ofroj? cil?si t? lart? t? z?rit.
SKU: N/A

Boks muzike

0 nga 5
(0)
 • Arg?tohuni dhe d?gjoni muzik n? efektin e dritave Led.
 • Boks p?r muzik portabel me nj? dizanj t? bukur dhe elegant.
 • P?rdorni boksin me besueshm?ri t? lart? p?r t? siguruar tingull t? past?r dhe t? ndritsh?m.
 • Lidhet me ?do paisje elektronike, ku mund t? d?gjoni muzik?n tuaj t? preferuar.
 • Bateri e fuqishme me kapacitet 1200mAh
SKU: N/A

Box

0 nga 5
(0)

Boxi me shume funksione tani vjen ne super oferte per ju ?
Mund te lidheni me bluetooth ose fish aux
?? Vend per usb dhe kart memorier TF
?? Mund ta perdorni me telekomand ose butonat perkates
?? Cilesi e lart e zerit
?? Mund ta lidhni me kompiuterin, Laptopin, telefonin ose cdo pajisje tjeter

SKU: box

Byzylyk M4

0 nga 5
(0)

Deshironi te monitoroni parametrat e zemres, tensionit te gjakut, hapat qe beni gjate dites apo aktivitete te tjera fizike? Byzylyku i ri M4 ofron keto funksione dhe te tjera gjithashtu!
? Monitoron rrahjet e zemres dhe tensionin gjate 24 oreve dhe i regjistron ato ne Smartphonin tuaj
? Mat hapat dhe kalorite qe shpenzoni gjate dites
? Ne momentin qe ju e lidhni me celularin mund te shihni mesazhet, thirrjet apo njoftime te tjera qe mund te keni ne celular
? Rezistent ndaj ujit, mund ta perdorni gjate shiut ose kur lani duart, por nuk rekomandohet te vishet kur beni not
? Karikohet per 120 min
? Permasat e shiritit 260 x 19mm
? Permasat e ekranit 45 x 19mm

SKU: byzylyk-m4

Byzylyku M3 Kundra Ujit

0 nga 5
(0)

?? Mat pulsin, presionin e gjakut duke menaxhuar gjendjen tuaj shendetsore ?? Lidhet nepermjet bluetoothit me telefonin tuaj
?? Kontrolloni cdo 24 ore te dhenat dinamike te zemres tuaj?
?? Eshte kundra Ujit?
?? Merren njoftimet e rrjeteve sociale?
?? Pershtatet ne gjuhe te ndryshme?
?? Mates I hapave,kalorive apo distancat e ndryshme?
?? Ekran me Prekje?
?? Kapaciteti I baterise 90 mAh?
?? kohezgjatja e baterise derinne 72 ore?
?? Me 4 ngjyra te ndryshme
?? Funksionet : Alarm ore, kujtues i thirrjes, mates i kalorive te djegura, data, rregjistrim i distances, matja e shkalles se zemres, mesazhe, menaxhimi i gjumit,njoftim aplikacionesh

SKU: byzylyku-m3-kundra-ujit

Celes Gjurmues me GPS

0 nga 5
(0)

Ky celes ndihmon ne gjetjen e produkteve te humbura me ane te nje aplikacioni, te disponueshem per iOS dhe Android.
P?rdorni hart?n n? aplikacionin Magic Finder p?r t? gjetur vendndodhjen e fundit t? ?do sendi t? humbur Gjeni ndonj? artikull t? humbur n? 3 m?nyra t? thjesht?

SKU: celes-gjurmues-me-gps

Dekoderi Tokesor

0 nga 5
(0)

Dekoderi tokesor
? Vjen per vetem 1990 leke ?
? B?n t? mundur shikimin ultra HD?
? Marr?s Full HD Eevc H.265?
? Portat (freenet, H.265 / HEVC, HDMI, USB 2.0, Media Player, PVR gati?
? I lehte per tu perdorur, permban dhe manual perdorimi?

SKU: dekoderi-tokesor

Dekoderi tokesor DVB-T / T2

0 nga 5
(0)

Dekoderi ku ju mund te shihni kalanet tokesore papasur nevoj per tv te ri
B?n t? mundur shikimin ultra HD
? Marr?s Full HD Eevc H.265
? Portat (freenet, H.265 / HEVC, HDMI, USB 2.0, Media Player, PVR gati
? I lehte per tu perdorur, permban dhe manuar perdorimi

SKU: dekoderi-tokesor-dvb-t-t2

Depilator Dsp me lazer

0 nga 5
(0)
 • Shijoni l?kur?n e but? pa qime.
 • Ky depilator Dsp me lazer p?r heqjen e qimeve p?r p?rdorim n? sht?pi i cili ofron reduktim t? qimeve.
SKU: N/A

Doreze PlayStation

0 nga 5
(0)

Kontrolluesi i loj?s p?r PlayStation 4, me DualShock 4 qe punon me Wireless.
DualShock 4 p?rmban nj? ekran t? integruar me prekje dhe nj? buton unik Share
DualShock 4 p?rfshin nj? sensor t? ri me gjasht? boshte, si dhe nj? shirit drit? me LED me ngjyra q? ndri?ojn? p?r t? p?rputhur me at? q? po ndodh n? ekran.
Mund?son t? kapni dhe ndani loj?n tuaj me miqt?, familjen dhe lojtar? t? tjer?
Cilesi e larte dhe e re

SKU: doreze-playstation

Drit? Led p?r ndricimi me 3 ngjyra

0 nga 5
(0)
 • Tashm? nuk keni pse t? prisni p?r t? gjetur driten e duhur, kendin e duhur.
 • Kjo drit? Led do t? eliminoj? t? gjitha shqet?simet tuaj duke ju b?r? t? keni ndricim n? cdo moment.
 • Mban t? gjitha llojet e celular?ve, kamerat. aparatet fotografike etj.
SKU: N/A

Dritë tavoline e ringarkueshme Led

0 nga 5
(0)
 • Dritë tavoline e ringarkueshme Led e cila ndryshon ngjyrën.
 • Rrotullimi 360 gradë dhe qafa fleksibël ju lejon të poziciononi dritën tuaj si të dëshironi.
 • Baza e ndryshimit të ngjyrave mund të vendoset në një ngjyrë të personalizuar sipas zgjedhjes tuaj.
 • Baza në formë guraleci mund të vendoset në një nga 256 ngjyrat ose në modalitetin e ndryshimit gradual të ngjyrës duke përdorur rrotën e ngjyrave të ndjeshme në prekje.
 • Priza e integruar USB në pjesën e pasme të llambës ju lejon të karikoni cdo pajisje me energji USB.
SKU: N/A

Dron

0 nga 5
(0)

Deshironi te realizoni video apo foto marramendese nga lartesi te medha? Ky dron eshte perfekt per ju!
? Kamera 2MP dhe rezolucion 720p
? Shikoni njekohesisht qe droni fluturon pamjen qe po kapet nepermjet celularit
? Rrotullohet 360 grade
? Pajiset me drita LED per te kapur momente dhe gjate nates
? Pajiset me nje funksion qe lejon dronin te kthehet ne pozicionin e nisjes nese e keni larguar me shume sec duhet nga zona e mbulimit
? Permasat 15.5 x 6.5 x 3.5cm
? Mund te paloset dhe te vendoset lehtesisht ne xhep apo cante dore

SKU: dron

DVB T2 & Android Box, 2 ne 1

0 nga 5
(0)

Dy aparate ne nje DVB T2 & Android Box, 2 ne 1
Marr?si Hybrid Tokesor Quad Core 7,1 TV Box Android 4K Tuner Receptor TV DVB T2 Digital Toksor DVB-T2
? Set kuti t? lart? Wifi ose me fishe
? RAM: DDR3 1GB, ROM: 8GB
? Android 7.1 OS
? Support H.265, 4K 30pfs, HDMI 2.0;
? Nd?rtimi me Tuner DVB-T2

SKU: dvb-t2-android-box-2-ne-1

Dyshek me vet?-fryrje

0 nga 5
(0)
 • Dyshek me vet?- fryrje shum? i thjesht? dhe praktik.
 • Nuk ka nevoj? p?r pomp?, fryhet shum? leht?.
 • Zgjedhja p?r relaksin tuaj n? kamping, me pushime n? natyr? apo ku d?shironi t? shijoni nj? dit? larg p?rditshm?ris?.
SKU: N/A

Android Box

0 nga 5
(0)

Android Box nga marka e njohur Xiaomi, tanime eshte nje inovacion ne boten e televizionit. Me ane te lidhjes me internetin, mund te shihni filma ne Netflix apo te shkarkoni aplikacione te ndrushme per te pare programe apo per te degjuar muzike. Transformon TV tuaj duke e bere ate si nje Smartphone.
?? I vogel dhe nuk ze shume hapesire
?? Lidhet me TV me ane te fishes HDMI

Android Box H96 max

0 nga 5
(0)

Android box me te mire ne treg e gjeni vetem tek ne
? Shpejtesia me e madhe ? 4 Gb Ram dhe 32 Gb memorie + MicroSd
? Ultra procesor Rk 3328 Quad core cortex A-53
? Voice control
?Usb 2.0 dhe akoma me shum suport usb 3.0
? Android 8.1
? Network wifi b/g/n 2.5 dhe 5 Ghz
? Hdmi cilesia maksimale e figures 4k @60 fps

Android Box Tx 3 Mini

0 nga 5
(0)

Android Box Tx 3 Mini ? ?
Bejeni Televizorin tuaj smart duke pare filmat me te fundit si edhe shume programe te tjera si youtube, google, fb, insta e cdo aplikacion tjeter qe ju nevojitet ?
? E vogel dhe ideale per tu mare me vete per pushime?
? Mund te merni te gjithe aplikacionet si nje smart phone?
? Mund ta lidhni me me internetin me Wifi ose me fishe?
? Shpejtesia 2 GB RAM?
? Memoria 16 Gb?

Android Box x96 mini

0 nga 5
(0)

? Mund te merni te gjithe aplikacionet si nje smart phone
? Mund ta lidhni me me internetin me Wifi ose me fishe
? Shpejtesia 2 GB RAM
? Memoria 16 Gb

Aparat d?gjimi

0 nga 5
(0)
 • Pajisje q? b?n t? leht? d?gjimin p?r njer?zit kur kan? nj? humbje t? d?gjimit natyral.
 • Ky aparat p?rb?het nga nj? mikrofon, nj? p?rforcues dhe nj? marr?s.
 • T? gjitha pjes?t elektronike ndodhen pas veshit.

Boks Bluetooth Xiaomi Mi 16W

0 nga 5
(0)
 • Do t? k?naqeni duke shijuar tingujt m? t? mir? t? k?ng?ve tuaja t? preferuara.
 • Ky boks portativ Xiaomi mund t? merret kudo dhe dallohet p?r rezistenc?n e tij t? madhe.
 • Lidhje t? besueshme Bluetooth dhe nj? bateri q? zgjat dhe zgjat.
 • P?r sa i p?rket energjis?, ky altoparlant ka 16W q? do t’ju ofroj? cil?si t? lart? t? z?rit.

Boks muzike

0 nga 5
(0)
 • Arg?tohuni dhe d?gjoni muzik n? efektin e dritave Led.
 • Boks p?r muzik portabel me nj? dizanj t? bukur dhe elegant.
 • P?rdorni boksin me besueshm?ri t? lart? p?r t? siguruar tingull t? past?r dhe t? ndritsh?m.
 • Lidhet me ?do paisje elektronike, ku mund t? d?gjoni muzik?n tuaj t? preferuar.
 • Bateri e fuqishme me kapacitet 1200mAh

Box

0 nga 5
(0)

Boxi me shume funksione tani vjen ne super oferte per ju ?
Mund te lidheni me bluetooth ose fish aux
?? Vend per usb dhe kart memorier TF
?? Mund ta perdorni me telekomand ose butonat perkates
?? Cilesi e lart e zerit
?? Mund ta lidhni me kompiuterin, Laptopin, telefonin ose cdo pajisje tjeter

Byzylyk M4

0 nga 5
(0)

Deshironi te monitoroni parametrat e zemres, tensionit te gjakut, hapat qe beni gjate dites apo aktivitete te tjera fizike? Byzylyku i ri M4 ofron keto funksione dhe te tjera gjithashtu!
? Monitoron rrahjet e zemres dhe tensionin gjate 24 oreve dhe i regjistron ato ne Smartphonin tuaj
? Mat hapat dhe kalorite qe shpenzoni gjate dites
? Ne momentin qe ju e lidhni me celularin mund te shihni mesazhet, thirrjet apo njoftime te tjera qe mund te keni ne celular
? Rezistent ndaj ujit, mund ta perdorni gjate shiut ose kur lani duart, por nuk rekomandohet te vishet kur beni not
? Karikohet per 120 min
? Permasat e shiritit 260 x 19mm
? Permasat e ekranit 45 x 19mm

Byzylyku M3 Kundra Ujit

0 nga 5
(0)

?? Mat pulsin, presionin e gjakut duke menaxhuar gjendjen tuaj shendetsore ?? Lidhet nepermjet bluetoothit me telefonin tuaj
?? Kontrolloni cdo 24 ore te dhenat dinamike te zemres tuaj?
?? Eshte kundra Ujit?
?? Merren njoftimet e rrjeteve sociale?
?? Pershtatet ne gjuhe te ndryshme?
?? Mates I hapave,kalorive apo distancat e ndryshme?
?? Ekran me Prekje?
?? Kapaciteti I baterise 90 mAh?
?? kohezgjatja e baterise derinne 72 ore?
?? Me 4 ngjyra te ndryshme
?? Funksionet : Alarm ore, kujtues i thirrjes, mates i kalorive te djegura, data, rregjistrim i distances, matja e shkalles se zemres, mesazhe, menaxhimi i gjumit,njoftim aplikacionesh

Celes Gjurmues me GPS

0 nga 5
(0)

Ky celes ndihmon ne gjetjen e produkteve te humbura me ane te nje aplikacioni, te disponueshem per iOS dhe Android.
P?rdorni hart?n n? aplikacionin Magic Finder p?r t? gjetur vendndodhjen e fundit t? ?do sendi t? humbur Gjeni ndonj? artikull t? humbur n? 3 m?nyra t? thjesht?

Dekoderi Tokesor

0 nga 5
(0)

Dekoderi tokesor
? Vjen per vetem 1990 leke ?
? B?n t? mundur shikimin ultra HD?
? Marr?s Full HD Eevc H.265?
? Portat (freenet, H.265 / HEVC, HDMI, USB 2.0, Media Player, PVR gati?
? I lehte per tu perdorur, permban dhe manual perdorimi?

Dekoderi tokesor DVB-T / T2

0 nga 5
(0)

Dekoderi ku ju mund te shihni kalanet tokesore papasur nevoj per tv te ri
B?n t? mundur shikimin ultra HD
? Marr?s Full HD Eevc H.265
? Portat (freenet, H.265 / HEVC, HDMI, USB 2.0, Media Player, PVR gati
? I lehte per tu perdorur, permban dhe manuar perdorimi

Depilator Dsp me lazer

0 nga 5
(0)
 • Shijoni l?kur?n e but? pa qime.
 • Ky depilator Dsp me lazer p?r heqjen e qimeve p?r p?rdorim n? sht?pi i cili ofron reduktim t? qimeve.

Doreze PlayStation

0 nga 5
(0)

Kontrolluesi i loj?s p?r PlayStation 4, me DualShock 4 qe punon me Wireless.
DualShock 4 p?rmban nj? ekran t? integruar me prekje dhe nj? buton unik Share
DualShock 4 p?rfshin nj? sensor t? ri me gjasht? boshte, si dhe nj? shirit drit? me LED me ngjyra q? ndri?ojn? p?r t? p?rputhur me at? q? po ndodh n? ekran.
Mund?son t? kapni dhe ndani loj?n tuaj me miqt?, familjen dhe lojtar? t? tjer?
Cilesi e larte dhe e re

Drit? Led p?r ndricimi me 3 ngjyra

0 nga 5
(0)
 • Tashm? nuk keni pse t? prisni p?r t? gjetur driten e duhur, kendin e duhur.
 • Kjo drit? Led do t? eliminoj? t? gjitha shqet?simet tuaj duke ju b?r? t? keni ndricim n? cdo moment.
 • Mban t? gjitha llojet e celular?ve, kamerat. aparatet fotografike etj.

Dritë tavoline e ringarkueshme Led

0 nga 5
(0)
 • Dritë tavoline e ringarkueshme Led e cila ndryshon ngjyrën.
 • Rrotullimi 360 gradë dhe qafa fleksibël ju lejon të poziciononi dritën tuaj si të dëshironi.
 • Baza e ndryshimit të ngjyrave mund të vendoset në një ngjyrë të personalizuar sipas zgjedhjes tuaj.
 • Baza në formë guraleci mund të vendoset në një nga 256 ngjyrat ose në modalitetin e ndryshimit gradual të ngjyrës duke përdorur rrotën e ngjyrave të ndjeshme në prekje.
 • Priza e integruar USB në pjesën e pasme të llambës ju lejon të karikoni cdo pajisje me energji USB.

Dron

0 nga 5
(0)

Deshironi te realizoni video apo foto marramendese nga lartesi te medha? Ky dron eshte perfekt per ju!
? Kamera 2MP dhe rezolucion 720p
? Shikoni njekohesisht qe droni fluturon pamjen qe po kapet nepermjet celularit
? Rrotullohet 360 grade
? Pajiset me drita LED per te kapur momente dhe gjate nates
? Pajiset me nje funksion qe lejon dronin te kthehet ne pozicionin e nisjes nese e keni larguar me shume sec duhet nga zona e mbulimit
? Permasat 15.5 x 6.5 x 3.5cm
? Mund te paloset dhe te vendoset lehtesisht ne xhep apo cante dore

DVB T2 & Android Box, 2 ne 1

0 nga 5
(0)

Dy aparate ne nje DVB T2 & Android Box, 2 ne 1
Marr?si Hybrid Tokesor Quad Core 7,1 TV Box Android 4K Tuner Receptor TV DVB T2 Digital Toksor DVB-T2
? Set kuti t? lart? Wifi ose me fishe
? RAM: DDR3 1GB, ROM: 8GB
? Android 7.1 OS
? Support H.265, 4K 30pfs, HDMI 2.0;
? Nd?rtimi me Tuner DVB-T2

Dyshek me vet?-fryrje

0 nga 5
(0)
 • Dyshek me vet?- fryrje shum? i thjesht? dhe praktik.
 • Nuk ka nevoj? p?r pomp?, fryhet shum? leht?.
 • Zgjedhja p?r relaksin tuaj n? kamping, me pushime n? natyr? apo ku d?shironi t? shijoni nj? dit? larg p?rditshm?ris?.

Android Box

0 nga 5
(0)

Android Box nga marka e njohur Xiaomi, tanime eshte nje inovacion ne boten e televizionit. Me ane te lidhjes me internetin, mund te shihni filma ne Netflix apo te shkarkoni aplikacione te ndrushme per te pare programe apo per te degjuar muzike. Transformon TV tuaj duke e bere ate si nje Smartphone.
?? I vogel dhe nuk ze shume hapesire
?? Lidhet me TV me ane te fishes HDMI

Android Box H96 max

0 nga 5
(0)

Android box me te mire ne treg e gjeni vetem tek ne
? Shpejtesia me e madhe ? 4 Gb Ram dhe 32 Gb memorie + MicroSd
? Ultra procesor Rk 3328 Quad core cortex A-53
? Voice control
?Usb 2.0 dhe akoma me shum suport usb 3.0
? Android 8.1
? Network wifi b/g/n 2.5 dhe 5 Ghz
? Hdmi cilesia maksimale e figures 4k @60 fps

Android Box Tx 3 Mini

0 nga 5
(0)

Android Box Tx 3 Mini ? ?
Bejeni Televizorin tuaj smart duke pare filmat me te fundit si edhe shume programe te tjera si youtube, google, fb, insta e cdo aplikacion tjeter qe ju nevojitet ?
? E vogel dhe ideale per tu mare me vete per pushime?
? Mund te merni te gjithe aplikacionet si nje smart phone?
? Mund ta lidhni me me internetin me Wifi ose me fishe?
? Shpejtesia 2 GB RAM?
? Memoria 16 Gb?

Android Box x96 mini

0 nga 5
(0)

? Mund te merni te gjithe aplikacionet si nje smart phone
? Mund ta lidhni me me internetin me Wifi ose me fishe
? Shpejtesia 2 GB RAM
? Memoria 16 Gb

Aparat d?gjimi

0 nga 5
(0)
 • Pajisje q? b?n t? leht? d?gjimin p?r njer?zit kur kan? nj? humbje t? d?gjimit natyral.
 • Ky aparat p?rb?het nga nj? mikrofon, nj? p?rforcues dhe nj? marr?s.
 • T? gjitha pjes?t elektronike ndodhen pas veshit.

Boks Bluetooth Xiaomi Mi 16W

0 nga 5
(0)
 • Do t? k?naqeni duke shijuar tingujt m? t? mir? t? k?ng?ve tuaja t? preferuara.
 • Ky boks portativ Xiaomi mund t? merret kudo dhe dallohet p?r rezistenc?n e tij t? madhe.
 • Lidhje t? besueshme Bluetooth dhe nj? bateri q? zgjat dhe zgjat.
 • P?r sa i p?rket energjis?, ky altoparlant ka 16W q? do t’ju ofroj? cil?si t? lart? t? z?rit.

Boks muzike

0 nga 5
(0)
 • Arg?tohuni dhe d?gjoni muzik n? efektin e dritave Led.
 • Boks p?r muzik portabel me nj? dizanj t? bukur dhe elegant.
 • P?rdorni boksin me besueshm?ri t? lart? p?r t? siguruar tingull t? past?r dhe t? ndritsh?m.
 • Lidhet me ?do paisje elektronike, ku mund t? d?gjoni muzik?n tuaj t? preferuar.
 • Bateri e fuqishme me kapacitet 1200mAh

Box

0 nga 5
(0)

Boxi me shume funksione tani vjen ne super oferte per ju ?
Mund te lidheni me bluetooth ose fish aux
?? Vend per usb dhe kart memorier TF
?? Mund ta perdorni me telekomand ose butonat perkates
?? Cilesi e lart e zerit
?? Mund ta lidhni me kompiuterin, Laptopin, telefonin ose cdo pajisje tjeter

Byzylyk M4

0 nga 5
(0)

Deshironi te monitoroni parametrat e zemres, tensionit te gjakut, hapat qe beni gjate dites apo aktivitete te tjera fizike? Byzylyku i ri M4 ofron keto funksione dhe te tjera gjithashtu!
? Monitoron rrahjet e zemres dhe tensionin gjate 24 oreve dhe i regjistron ato ne Smartphonin tuaj
? Mat hapat dhe kalorite qe shpenzoni gjate dites
? Ne momentin qe ju e lidhni me celularin mund te shihni mesazhet, thirrjet apo njoftime te tjera qe mund te keni ne celular
? Rezistent ndaj ujit, mund ta perdorni gjate shiut ose kur lani duart, por nuk rekomandohet te vishet kur beni not
? Karikohet per 120 min
? Permasat e shiritit 260 x 19mm
? Permasat e ekranit 45 x 19mm

Byzylyku M3 Kundra Ujit

0 nga 5
(0)

?? Mat pulsin, presionin e gjakut duke menaxhuar gjendjen tuaj shendetsore ?? Lidhet nepermjet bluetoothit me telefonin tuaj
?? Kontrolloni cdo 24 ore te dhenat dinamike te zemres tuaj?
?? Eshte kundra Ujit?
?? Merren njoftimet e rrjeteve sociale?
?? Pershtatet ne gjuhe te ndryshme?
?? Mates I hapave,kalorive apo distancat e ndryshme?
?? Ekran me Prekje?
?? Kapaciteti I baterise 90 mAh?
?? kohezgjatja e baterise derinne 72 ore?
?? Me 4 ngjyra te ndryshme
?? Funksionet : Alarm ore, kujtues i thirrjes, mates i kalorive te djegura, data, rregjistrim i distances, matja e shkalles se zemres, mesazhe, menaxhimi i gjumit,njoftim aplikacionesh

Celes Gjurmues me GPS

0 nga 5
(0)

Ky celes ndihmon ne gjetjen e produkteve te humbura me ane te nje aplikacioni, te disponueshem per iOS dhe Android.
P?rdorni hart?n n? aplikacionin Magic Finder p?r t? gjetur vendndodhjen e fundit t? ?do sendi t? humbur Gjeni ndonj? artikull t? humbur n? 3 m?nyra t? thjesht?

Dekoderi Tokesor

0 nga 5
(0)

Dekoderi tokesor
? Vjen per vetem 1990 leke ?
? B?n t? mundur shikimin ultra HD?
? Marr?s Full HD Eevc H.265?
? Portat (freenet, H.265 / HEVC, HDMI, USB 2.0, Media Player, PVR gati?
? I lehte per tu perdorur, permban dhe manual perdorimi?

Dekoderi tokesor DVB-T / T2

0 nga 5
(0)

Dekoderi ku ju mund te shihni kalanet tokesore papasur nevoj per tv te ri
B?n t? mundur shikimin ultra HD
? Marr?s Full HD Eevc H.265
? Portat (freenet, H.265 / HEVC, HDMI, USB 2.0, Media Player, PVR gati
? I lehte per tu perdorur, permban dhe manuar perdorimi

Depilator Dsp me lazer

0 nga 5
(0)
 • Shijoni l?kur?n e but? pa qime.
 • Ky depilator Dsp me lazer p?r heqjen e qimeve p?r p?rdorim n? sht?pi i cili ofron reduktim t? qimeve.

Doreze PlayStation

0 nga 5
(0)

Kontrolluesi i loj?s p?r PlayStation 4, me DualShock 4 qe punon me Wireless.
DualShock 4 p?rmban nj? ekran t? integruar me prekje dhe nj? buton unik Share
DualShock 4 p?rfshin nj? sensor t? ri me gjasht? boshte, si dhe nj? shirit drit? me LED me ngjyra q? ndri?ojn? p?r t? p?rputhur me at? q? po ndodh n? ekran.
Mund?son t? kapni dhe ndani loj?n tuaj me miqt?, familjen dhe lojtar? t? tjer?
Cilesi e larte dhe e re

Drit? Led p?r ndricimi me 3 ngjyra

0 nga 5
(0)
 • Tashm? nuk keni pse t? prisni p?r t? gjetur driten e duhur, kendin e duhur.
 • Kjo drit? Led do t? eliminoj? t? gjitha shqet?simet tuaj duke ju b?r? t? keni ndricim n? cdo moment.
 • Mban t? gjitha llojet e celular?ve, kamerat. aparatet fotografike etj.

Dritë tavoline e ringarkueshme Led

0 nga 5
(0)
 • Dritë tavoline e ringarkueshme Led e cila ndryshon ngjyrën.
 • Rrotullimi 360 gradë dhe qafa fleksibël ju lejon të poziciononi dritën tuaj si të dëshironi.
 • Baza e ndryshimit të ngjyrave mund të vendoset në një ngjyrë të personalizuar sipas zgjedhjes tuaj.
 • Baza në formë guraleci mund të vendoset në një nga 256 ngjyrat ose në modalitetin e ndryshimit gradual të ngjyrës duke përdorur rrotën e ngjyrave të ndjeshme në prekje.
 • Priza e integruar USB në pjesën e pasme të llambës ju lejon të karikoni cdo pajisje me energji USB.

Dron

0 nga 5
(0)

Deshironi te realizoni video apo foto marramendese nga lartesi te medha? Ky dron eshte perfekt per ju!
? Kamera 2MP dhe rezolucion 720p
? Shikoni njekohesisht qe droni fluturon pamjen qe po kapet nepermjet celularit
? Rrotullohet 360 grade
? Pajiset me drita LED per te kapur momente dhe gjate nates
? Pajiset me nje funksion qe lejon dronin te kthehet ne pozicionin e nisjes nese e keni larguar me shume sec duhet nga zona e mbulimit
? Permasat 15.5 x 6.5 x 3.5cm
? Mund te paloset dhe te vendoset lehtesisht ne xhep apo cante dore

DVB T2 & Android Box, 2 ne 1

0 nga 5
(0)

Dy aparate ne nje DVB T2 & Android Box, 2 ne 1
Marr?si Hybrid Tokesor Quad Core 7,1 TV Box Android 4K Tuner Receptor TV DVB T2 Digital Toksor DVB-T2
? Set kuti t? lart? Wifi ose me fishe
? RAM: DDR3 1GB, ROM: 8GB
? Android 7.1 OS
? Support H.265, 4K 30pfs, HDMI 2.0;
? Nd?rtimi me Tuner DVB-T2

Dyshek me vet?-fryrje

0 nga 5
(0)
 • Dyshek me vet?- fryrje shum? i thjesht? dhe praktik.
 • Nuk ka nevoj? p?r pomp?, fryhet shum? leht?.
 • Zgjedhja p?r relaksin tuaj n? kamping, me pushime n? natyr? apo ku d?shironi t? shijoni nj? dit? larg p?rditshm?ris?.

Po shfaqen 1–20 nga 135 përfundime gjithsej