Kamera Xiaomi Smart Outdoor 2K .

 • Kamera funksionon me WiFi, e p?rshtatshme p?r n? sht?pi, zyra, institucione, shkolla e t? tjere.
 • I pap?rshkuesh?m nga uji IP66 WIFI ka nj? k?nd t? gj?r? prej 270 ?
 • Nuk d?mtohen nga pluhuri apo agjent? t? tjer? t? jasht?m.
 • E pajisur me anten t? dyfisht? p?r t?ju dh?n? nj? sinjal m? t? mir? nga distanca m? t? larg?ta.

6,490 L

Krahasoni

Përshkrim

 • Kamera Xiaomi Smart Outdoor 2K .
 • Audio me dy drejtime, me nj? altoparlant i fuqish?m t? integruar tek kamera.
 • Vizion infra t? kuqe t? nat?s.
 • Anten? e pavarur e dyfisht?, sinjali ?sht? m? i fort? dhe m? i q?ndruesh?m.
 • Shkarkoni aplikacioni Mi App n? telefonin tuaj dhe kontrolloni cdo gj? me an? t? telefonit tuaj n? cdo moment.

Specifikat

 • infra t? kuqe t? nat?s
 • Xiaomi Smart Outdoor 2K