Kujdesi per lëkuren

13,990 L

Depilator Dsp me lazer

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Shijoni l?kur?n e but? pa qime.
 • Ky depilator Dsp me lazer p?r heqjen e qimeve p?r p?rdorim n? sht?pi i cili ofron reduktim t? qimeve.
Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

Vrasese mushkonjash

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Insektet fluturuese si mushkonjat dhe mizat b?hen irrituese me afrimin e ver?s.
 • Ky kurth p?r mushkonjat nuk do t? shqet?soj? gjumin tuaj dhe do t’i jap? t? gjith? familjes nj? mjedis t? past?r gjumi.
 • Mund t? p?rdoret n? kuzhin?n e dhom?s s? gjumit, madje edhe n? kampe t? jashtme.
 • Shp?toni nj?her? e mire nga insektet, me k?t? vrasese insektesh .
 • Drita UV Trap 360 ? kap mushkonja ose insekte.
Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Pastrues elektronik i vesheve

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Thuaj “Mirupafshim” shtupave t? pambukut me pastruesin e vesh?ve WaxVac!
 • Paisje elektrike p?r pastrimin e vesh?ve p?r nj? pastrim efikas nga dylli.
 • E sigurt, e sh?ndetshme, e leht? pa dhimbje.
 • Pastrues i but? dhe efektiv i vesh?ve.
 • Mund t? p?rdoret nga t? gjith? moshat.
 • Mund ta merrni kudo me vete.
Shtoje në shportëKrahasoni
2,190 L

Mashe per kacurela SOKANY

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Me ket? mash? magjike n? pak minuta do t? keni ka?urelat q? gjithmon? keni d?shiruar.
 • P?r nj? stilim ndryshme t? flok?ve tuaj vjen masha Sokany SC-501 profesionale.
 • 2 nivele nxeht?sie dhe 3 cil?sime t? koh?mat?sit.
 • Krijoni ka?urrela t? ndryshme.
 • Mbron flok?t nga nxeht?sia.
Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Pastrues dhe Masazhues P?r Fytyr?

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Masazhon dhe pastron l?kur?n.
 • Stimuloni qarkullimin dhe p?rmir?son fytyr?n.
 • E karikueshme, e pap?rshkueshme nga uji dhe e but? p?r t? gjitha llojet e l?kur?s.
Shtoje në shportëKrahasoni
990 L 1,490 L

Pastrues thembrash

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Hiqni l?kur?n m? t? ashp?r, t? that? pa prer? ose demtuar k?mb?n tuaj.
 • Ky pastrues thembrash ju vjen n? ndihm?.
 • E but? dhe e fuqishme.
Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Pastrues p?r fytyr?n me vakum

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Nj? paisje p?r pastrimin e thell? t? fytyr?s dhe largimin e pikave t? zeza.
 • Hap poret dhe b?n pastrimin e fytyr?s n? pak minuta.
 • Nuk shkakton dhimbje gjat? pastrimit dhe masazhimit t? fytyr?s.
Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Kuti organizmi tualet

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Nj? kuti perfekte p?r cdo tualet q? t? jet? gjithmon? i organizuar!
 • E p?rb?r? nga nj? material plastik i nj? cil?sie t? lart? i cili mund t? lahet dhe pastrohet leht?sisht.
 • Me hapsir? t? mjaftueshme dhe 2 kate mund t? mbani t? gjitha n? k?t? kuti kaq praktike.
Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Paisje p?r k?mb?t

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Paisje fantastike p?r zbukurimin e k?mb?ve.

Rregulloni k?mb?t pa qen nevoja t? shkoni n? q?ndrat estetike.

Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Paisje avulli p?r fytyr?n

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Mjaft shpenzuat n?p?r q?ndrat e bukuris? p?r trajtimet e fytyr?s.

Ju mund t? trajtoheni n? rehatin? e sht?pis? suaj.

Shtoje në shportëKrahasoni
2,990 L

Paisje p?r maskat e fytyr?s

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

A doni t? p?rgatisni maska ??p?r fytyr?n duke p?rdorur vet?m produkte natyrale, fruta dhe perime?

Makineria p?r maskat e fresk?ta t? fytyr?s.

Shtoje në shportëKrahasoni
3,990 L

Makin? p?r masazhim t? k?mb?ve

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

N? rehatin? e sht?pise suaj pa patur nevoj? p?r t? shkoni n? q?ndrat e relaxit.

 

Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

Set 9 ne1 Pastrues dhe Pedikyr

0 nga 5
(0)
SKU: tablet-thin-elitebook-revolve-810-g2

Set 9 ne1 Pastrues dhe Pedikyr per kembe sa me te buta.
Pastroni lekuren e vdekur te kembeve tuaja por jo vetem
Seti ka 9 aksesore: Ushqyesin, pastruesin e kallove, pastruesin e thonjve dhe pedikyr si dhe 6 koka me funksione te ndryshme
Zmeriluesi per thonjte me bateri dhe me 3 koka te ndryshme qe tju jepni formen qe deshironi thonjeve.
Per lekure te bute dhe sensitive gjate gjithe kohes

Shtoje në shportëKrahasoni
2,190 L

Epilator Gemei 3 ne 1

0 nga 5
(0)
SKU: epilator-gemei-3-ne-1

Nje model multifunksional me tre koka per :
??Rroje dyfishe me preres per rroje te lehte
??Gryke e vogel epiluese per zona te ndjeshme (zona bikini, sqetull)
??Koke te madhe epiluese (32 piskatore) p?r heqjen e qieve ne kembe, krahe
?Koke me gur shtuf per lekure te demtuar ne kembe.
??Epilator mund te perdoret ne lekure te thate pa perdorimin e shkumes ose xhel special. Qimet nxirren s? bashku me llamb?n e rrenjeve, ne saje te se ciles efekti i procedures zgjat deri ne 4 jave.

Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Pastrues fytyre me vakum

0 nga 5
(0)
SKU: pastrues-fytyre-me-vakum

Per nje fytyre sa me te kurar dhe te paster ?
?? Thith cdo papasterti ne fytyre sic jane aknet, pikat e zeza apo qelizat e vdekura
?? Me kater koka te ndryshme
?? Me karikues

Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

Pastrues Fytyre me Vakum

0 nga 5
(0)
SKU: pastrues-fytyre-me-vakum-2

Pastroni poret, pikat e zeza apo te gjitha papastertite qe fytyra mbledh gjate dites me kete pastrues fytyre me vakum.
?? E thjeshte ne perdorim;Ne fillim hapni poret me ndihmen e nje peshqiri te lagur me uje te ngrohte dhe me pas levizni ngadale pajisjen ne fytyre. Perdoreni 2-3 dite ne jave.
?? Pastron pikat e zeza te akneve
?? Do te keni nje lekure te bute dhe te lemuar ne pak seanca
?? 5 nivele intensiteti per pershtatjen e cdo lekure
?? Pajiset me 4 koka per pastrimin e poreve, zbutjen e lekures, terheqjen e lekures, zbutje mikrokristaline
?? Karikohet me fishe

Shtoje në shportëKrahasoni
890 L

Krem Fytyre Per Meshkuj

0 nga 5
(0)
SKU: krem-fytyre-per-meshkuj

? Krem per fytyren Balay
? Eshte anti-bakterial , pastron fytyren dhe perkujdeset
? Mban lekuren tuaj te bute dhe te fresket

Shtoje në shportëKrahasoni
1,290 L

Pastrues kallosh

0 nga 5
(0)
SKU: pastrues-kallosh

Ndiheni keq nga kallot n? k?mb?t tuaja?
? Largoni leht?sisht dhe pa dhimbje ato me skedarin elektrik t? k?mb?s
? Esht? nj? nga produktet e domosdoshme p?r kujdesin e k?mb?ve !
? Pastroni n? pak seconda k?mb?t tuaja ,kur dhe ku d?shironi!
? Nuk ka ndotje sepse vakumi i integruar thith t? gjith? pluhurin
? Mbart?si elektrik i kalusit ka nj? kok? nano g?rryerje q? rrotullohet n? mbi 2,000 RPMs -p?r rezultate t? shpejta dhe t? pastra.
?Pajisja eshte me karikim

Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Krem Per Qeset e Syve

0 nga 5
(0)
SKU: krem-per-qeset-e-syve

? Ndihmon dhe redukton rrudhat , qeset e zeza posht syve
? Sasia (15ml)
? Per moshat 40 deri ne 60+
? E gjeni ne dy lloje

Shtoje në shportëKrahasoni

Depilator Dsp me lazer

0 nga 5
(0)
 • Shijoni l?kur?n e but? pa qime.
 • Ky depilator Dsp me lazer p?r heqjen e qimeve p?r p?rdorim n? sht?pi i cili ofron reduktim t? qimeve.
SKU: N/A

Vrasese mushkonjash

0 nga 5
(0)
 • Insektet fluturuese si mushkonjat dhe mizat b?hen irrituese me afrimin e ver?s.
 • Ky kurth p?r mushkonjat nuk do t? shqet?soj? gjumin tuaj dhe do t’i jap? t? gjith? familjes nj? mjedis t? past?r gjumi.
 • Mund t? p?rdoret n? kuzhin?n e dhom?s s? gjumit, madje edhe n? kampe t? jashtme.
 • Shp?toni nj?her? e mire nga insektet, me k?t? vrasese insektesh .
 • Drita UV Trap 360 ? kap mushkonja ose insekte.
SKU: N/A

Pastrues elektronik i vesheve

0 nga 5
(0)
 • Thuaj “Mirupafshim” shtupave t? pambukut me pastruesin e vesh?ve WaxVac!
 • Paisje elektrike p?r pastrimin e vesh?ve p?r nj? pastrim efikas nga dylli.
 • E sigurt, e sh?ndetshme, e leht? pa dhimbje.
 • Pastrues i but? dhe efektiv i vesh?ve.
 • Mund t? p?rdoret nga t? gjith? moshat.
 • Mund ta merrni kudo me vete.
SKU: N/A

Mashe per kacurela SOKANY

0 nga 5
(0)
 • Me ket? mash? magjike n? pak minuta do t? keni ka?urelat q? gjithmon? keni d?shiruar.
 • P?r nj? stilim ndryshme t? flok?ve tuaj vjen masha Sokany SC-501 profesionale.
 • 2 nivele nxeht?sie dhe 3 cil?sime t? koh?mat?sit.
 • Krijoni ka?urrela t? ndryshme.
 • Mbron flok?t nga nxeht?sia.
SKU: N/A

Pastrues dhe Masazhues P?r Fytyr?

0 nga 5
(0)
 • Masazhon dhe pastron l?kur?n.
 • Stimuloni qarkullimin dhe p?rmir?son fytyr?n.
 • E karikueshme, e pap?rshkueshme nga uji dhe e but? p?r t? gjitha llojet e l?kur?s.
SKU: N/A

Pastrues thembrash

0 nga 5
(0)
 • Hiqni l?kur?n m? t? ashp?r, t? that? pa prer? ose demtuar k?mb?n tuaj.
 • Ky pastrues thembrash ju vjen n? ndihm?.
 • E but? dhe e fuqishme.
SKU: N/A

Pastrues p?r fytyr?n me vakum

0 nga 5
(0)
 • Nj? paisje p?r pastrimin e thell? t? fytyr?s dhe largimin e pikave t? zeza.
 • Hap poret dhe b?n pastrimin e fytyr?s n? pak minuta.
 • Nuk shkakton dhimbje gjat? pastrimit dhe masazhimit t? fytyr?s.
SKU: N/A

Kuti organizmi tualet

0 nga 5
(0)
 • Nj? kuti perfekte p?r cdo tualet q? t? jet? gjithmon? i organizuar!
 • E p?rb?r? nga nj? material plastik i nj? cil?sie t? lart? i cili mund t? lahet dhe pastrohet leht?sisht.
 • Me hapsir? t? mjaftueshme dhe 2 kate mund t? mbani t? gjitha n? k?t? kuti kaq praktike.
SKU: N/A

Paisje p?r k?mb?t

0 nga 5
(0)

Paisje fantastike p?r zbukurimin e k?mb?ve.

Rregulloni k?mb?t pa qen nevoja t? shkoni n? q?ndrat estetike.

SKU: N/A

Paisje avulli p?r fytyr?n

0 nga 5
(0)

Mjaft shpenzuat n?p?r q?ndrat e bukuris? p?r trajtimet e fytyr?s.

Ju mund t? trajtoheni n? rehatin? e sht?pis? suaj.

SKU: N/A

Paisje p?r maskat e fytyr?s

0 nga 5
(0)

A doni t? p?rgatisni maska ??p?r fytyr?n duke p?rdorur vet?m produkte natyrale, fruta dhe perime?

Makineria p?r maskat e fresk?ta t? fytyr?s.

SKU: N/A

Makin? p?r masazhim t? k?mb?ve

0 nga 5
(0)

N? rehatin? e sht?pise suaj pa patur nevoj? p?r t? shkoni n? q?ndrat e relaxit.

 

SKU: N/A

Set 9 ne1 Pastrues dhe Pedikyr

0 nga 5
(0)

Set 9 ne1 Pastrues dhe Pedikyr per kembe sa me te buta.
Pastroni lekuren e vdekur te kembeve tuaja por jo vetem
Seti ka 9 aksesore: Ushqyesin, pastruesin e kallove, pastruesin e thonjve dhe pedikyr si dhe 6 koka me funksione te ndryshme
Zmeriluesi per thonjte me bateri dhe me 3 koka te ndryshme qe tju jepni formen qe deshironi thonjeve.
Per lekure te bute dhe sensitive gjate gjithe kohes

SKU: tablet-thin-elitebook-revolve-810-g2

Epilator Gemei 3 ne 1

0 nga 5
(0)

Nje model multifunksional me tre koka per :
??Rroje dyfishe me preres per rroje te lehte
??Gryke e vogel epiluese per zona te ndjeshme (zona bikini, sqetull)
??Koke te madhe epiluese (32 piskatore) p?r heqjen e qieve ne kembe, krahe
?Koke me gur shtuf per lekure te demtuar ne kembe.
??Epilator mund te perdoret ne lekure te thate pa perdorimin e shkumes ose xhel special. Qimet nxirren s? bashku me llamb?n e rrenjeve, ne saje te se ciles efekti i procedures zgjat deri ne 4 jave.

SKU: epilator-gemei-3-ne-1

Pastrues fytyre me vakum

0 nga 5
(0)

Per nje fytyre sa me te kurar dhe te paster ?
?? Thith cdo papasterti ne fytyre sic jane aknet, pikat e zeza apo qelizat e vdekura
?? Me kater koka te ndryshme
?? Me karikues

SKU: pastrues-fytyre-me-vakum

Pastrues Fytyre me Vakum

0 nga 5
(0)

Pastroni poret, pikat e zeza apo te gjitha papastertite qe fytyra mbledh gjate dites me kete pastrues fytyre me vakum.
?? E thjeshte ne perdorim;Ne fillim hapni poret me ndihmen e nje peshqiri te lagur me uje te ngrohte dhe me pas levizni ngadale pajisjen ne fytyre. Perdoreni 2-3 dite ne jave.
?? Pastron pikat e zeza te akneve
?? Do te keni nje lekure te bute dhe te lemuar ne pak seanca
?? 5 nivele intensiteti per pershtatjen e cdo lekure
?? Pajiset me 4 koka per pastrimin e poreve, zbutjen e lekures, terheqjen e lekures, zbutje mikrokristaline
?? Karikohet me fishe

SKU: pastrues-fytyre-me-vakum-2

Krem Fytyre Per Meshkuj

0 nga 5
(0)

? Krem per fytyren Balay
? Eshte anti-bakterial , pastron fytyren dhe perkujdeset
? Mban lekuren tuaj te bute dhe te fresket

SKU: krem-fytyre-per-meshkuj

Pastrues kallosh

0 nga 5
(0)

Ndiheni keq nga kallot n? k?mb?t tuaja?
? Largoni leht?sisht dhe pa dhimbje ato me skedarin elektrik t? k?mb?s
? Esht? nj? nga produktet e domosdoshme p?r kujdesin e k?mb?ve !
? Pastroni n? pak seconda k?mb?t tuaja ,kur dhe ku d?shironi!
? Nuk ka ndotje sepse vakumi i integruar thith t? gjith? pluhurin
? Mbart?si elektrik i kalusit ka nj? kok? nano g?rryerje q? rrotullohet n? mbi 2,000 RPMs -p?r rezultate t? shpejta dhe t? pastra.
?Pajisja eshte me karikim

SKU: pastrues-kallosh

Krem Per Qeset e Syve

0 nga 5
(0)

? Ndihmon dhe redukton rrudhat , qeset e zeza posht syve
? Sasia (15ml)
? Per moshat 40 deri ne 60+
? E gjeni ne dy lloje

SKU: krem-per-qeset-e-syve

Depilator Dsp me lazer

0 nga 5
(0)
 • Shijoni l?kur?n e but? pa qime.
 • Ky depilator Dsp me lazer p?r heqjen e qimeve p?r p?rdorim n? sht?pi i cili ofron reduktim t? qimeve.

Vrasese mushkonjash

0 nga 5
(0)
 • Insektet fluturuese si mushkonjat dhe mizat b?hen irrituese me afrimin e ver?s.
 • Ky kurth p?r mushkonjat nuk do t? shqet?soj? gjumin tuaj dhe do t’i jap? t? gjith? familjes nj? mjedis t? past?r gjumi.
 • Mund t? p?rdoret n? kuzhin?n e dhom?s s? gjumit, madje edhe n? kampe t? jashtme.
 • Shp?toni nj?her? e mire nga insektet, me k?t? vrasese insektesh .
 • Drita UV Trap 360 ? kap mushkonja ose insekte.

Pastrues elektronik i vesheve

0 nga 5
(0)
 • Thuaj “Mirupafshim” shtupave t? pambukut me pastruesin e vesh?ve WaxVac!
 • Paisje elektrike p?r pastrimin e vesh?ve p?r nj? pastrim efikas nga dylli.
 • E sigurt, e sh?ndetshme, e leht? pa dhimbje.
 • Pastrues i but? dhe efektiv i vesh?ve.
 • Mund t? p?rdoret nga t? gjith? moshat.
 • Mund ta merrni kudo me vete.

Mashe per kacurela SOKANY

0 nga 5
(0)
 • Me ket? mash? magjike n? pak minuta do t? keni ka?urelat q? gjithmon? keni d?shiruar.
 • P?r nj? stilim ndryshme t? flok?ve tuaj vjen masha Sokany SC-501 profesionale.
 • 2 nivele nxeht?sie dhe 3 cil?sime t? koh?mat?sit.
 • Krijoni ka?urrela t? ndryshme.
 • Mbron flok?t nga nxeht?sia.

Pastrues dhe Masazhues P?r Fytyr?

0 nga 5
(0)
 • Masazhon dhe pastron l?kur?n.
 • Stimuloni qarkullimin dhe p?rmir?son fytyr?n.
 • E karikueshme, e pap?rshkueshme nga uji dhe e but? p?r t? gjitha llojet e l?kur?s.

Pastrues thembrash

0 nga 5
(0)
 • Hiqni l?kur?n m? t? ashp?r, t? that? pa prer? ose demtuar k?mb?n tuaj.
 • Ky pastrues thembrash ju vjen n? ndihm?.
 • E but? dhe e fuqishme.

Pastrues p?r fytyr?n me vakum

0 nga 5
(0)
 • Nj? paisje p?r pastrimin e thell? t? fytyr?s dhe largimin e pikave t? zeza.
 • Hap poret dhe b?n pastrimin e fytyr?s n? pak minuta.
 • Nuk shkakton dhimbje gjat? pastrimit dhe masazhimit t? fytyr?s.

Kuti organizmi tualet

0 nga 5
(0)
 • Nj? kuti perfekte p?r cdo tualet q? t? jet? gjithmon? i organizuar!
 • E p?rb?r? nga nj? material plastik i nj? cil?sie t? lart? i cili mund t? lahet dhe pastrohet leht?sisht.
 • Me hapsir? t? mjaftueshme dhe 2 kate mund t? mbani t? gjitha n? k?t? kuti kaq praktike.

Paisje p?r k?mb?t

0 nga 5
(0)

Paisje fantastike p?r zbukurimin e k?mb?ve.

Rregulloni k?mb?t pa qen nevoja t? shkoni n? q?ndrat estetike.

Paisje avulli p?r fytyr?n

0 nga 5
(0)

Mjaft shpenzuat n?p?r q?ndrat e bukuris? p?r trajtimet e fytyr?s.

Ju mund t? trajtoheni n? rehatin? e sht?pis? suaj.

Paisje p?r maskat e fytyr?s

0 nga 5
(0)

A doni t? p?rgatisni maska ??p?r fytyr?n duke p?rdorur vet?m produkte natyrale, fruta dhe perime?

Makineria p?r maskat e fresk?ta t? fytyr?s.

Makin? p?r masazhim t? k?mb?ve

0 nga 5
(0)

N? rehatin? e sht?pise suaj pa patur nevoj? p?r t? shkoni n? q?ndrat e relaxit.

 

Set 9 ne1 Pastrues dhe Pedikyr

0 nga 5
(0)

Set 9 ne1 Pastrues dhe Pedikyr per kembe sa me te buta.
Pastroni lekuren e vdekur te kembeve tuaja por jo vetem
Seti ka 9 aksesore: Ushqyesin, pastruesin e kallove, pastruesin e thonjve dhe pedikyr si dhe 6 koka me funksione te ndryshme
Zmeriluesi per thonjte me bateri dhe me 3 koka te ndryshme qe tju jepni formen qe deshironi thonjeve.
Per lekure te bute dhe sensitive gjate gjithe kohes

Epilator Gemei 3 ne 1

0 nga 5
(0)

Nje model multifunksional me tre koka per :
??Rroje dyfishe me preres per rroje te lehte
??Gryke e vogel epiluese per zona te ndjeshme (zona bikini, sqetull)
??Koke te madhe epiluese (32 piskatore) p?r heqjen e qieve ne kembe, krahe
?Koke me gur shtuf per lekure te demtuar ne kembe.
??Epilator mund te perdoret ne lekure te thate pa perdorimin e shkumes ose xhel special. Qimet nxirren s? bashku me llamb?n e rrenjeve, ne saje te se ciles efekti i procedures zgjat deri ne 4 jave.

Pastrues fytyre me vakum

0 nga 5
(0)

Per nje fytyre sa me te kurar dhe te paster ?
?? Thith cdo papasterti ne fytyre sic jane aknet, pikat e zeza apo qelizat e vdekura
?? Me kater koka te ndryshme
?? Me karikues

Pastrues Fytyre me Vakum

0 nga 5
(0)

Pastroni poret, pikat e zeza apo te gjitha papastertite qe fytyra mbledh gjate dites me kete pastrues fytyre me vakum.
?? E thjeshte ne perdorim;Ne fillim hapni poret me ndihmen e nje peshqiri te lagur me uje te ngrohte dhe me pas levizni ngadale pajisjen ne fytyre. Perdoreni 2-3 dite ne jave.
?? Pastron pikat e zeza te akneve
?? Do te keni nje lekure te bute dhe te lemuar ne pak seanca
?? 5 nivele intensiteti per pershtatjen e cdo lekure
?? Pajiset me 4 koka per pastrimin e poreve, zbutjen e lekures, terheqjen e lekures, zbutje mikrokristaline
?? Karikohet me fishe

Krem Fytyre Per Meshkuj

0 nga 5
(0)

? Krem per fytyren Balay
? Eshte anti-bakterial , pastron fytyren dhe perkujdeset
? Mban lekuren tuaj te bute dhe te fresket

Pastrues kallosh

0 nga 5
(0)

Ndiheni keq nga kallot n? k?mb?t tuaja?
? Largoni leht?sisht dhe pa dhimbje ato me skedarin elektrik t? k?mb?s
? Esht? nj? nga produktet e domosdoshme p?r kujdesin e k?mb?ve !
? Pastroni n? pak seconda k?mb?t tuaja ,kur dhe ku d?shironi!
? Nuk ka ndotje sepse vakumi i integruar thith t? gjith? pluhurin
? Mbart?si elektrik i kalusit ka nj? kok? nano g?rryerje q? rrotullohet n? mbi 2,000 RPMs -p?r rezultate t? shpejta dhe t? pastra.
?Pajisja eshte me karikim

Krem Per Qeset e Syve

0 nga 5
(0)

? Ndihmon dhe redukton rrudhat , qeset e zeza posht syve
? Sasia (15ml)
? Per moshat 40 deri ne 60+
? E gjeni ne dy lloje

Depilator Dsp me lazer

0 nga 5
(0)
 • Shijoni l?kur?n e but? pa qime.
 • Ky depilator Dsp me lazer p?r heqjen e qimeve p?r p?rdorim n? sht?pi i cili ofron reduktim t? qimeve.

Vrasese mushkonjash

0 nga 5
(0)
 • Insektet fluturuese si mushkonjat dhe mizat b?hen irrituese me afrimin e ver?s.
 • Ky kurth p?r mushkonjat nuk do t? shqet?soj? gjumin tuaj dhe do t’i jap? t? gjith? familjes nj? mjedis t? past?r gjumi.
 • Mund t? p?rdoret n? kuzhin?n e dhom?s s? gjumit, madje edhe n? kampe t? jashtme.
 • Shp?toni nj?her? e mire nga insektet, me k?t? vrasese insektesh .
 • Drita UV Trap 360 ? kap mushkonja ose insekte.

Pastrues elektronik i vesheve

0 nga 5
(0)
 • Thuaj “Mirupafshim” shtupave t? pambukut me pastruesin e vesh?ve WaxVac!
 • Paisje elektrike p?r pastrimin e vesh?ve p?r nj? pastrim efikas nga dylli.
 • E sigurt, e sh?ndetshme, e leht? pa dhimbje.
 • Pastrues i but? dhe efektiv i vesh?ve.
 • Mund t? p?rdoret nga t? gjith? moshat.
 • Mund ta merrni kudo me vete.

Mashe per kacurela SOKANY

0 nga 5
(0)
 • Me ket? mash? magjike n? pak minuta do t? keni ka?urelat q? gjithmon? keni d?shiruar.
 • P?r nj? stilim ndryshme t? flok?ve tuaj vjen masha Sokany SC-501 profesionale.
 • 2 nivele nxeht?sie dhe 3 cil?sime t? koh?mat?sit.
 • Krijoni ka?urrela t? ndryshme.
 • Mbron flok?t nga nxeht?sia.

Pastrues dhe Masazhues P?r Fytyr?

0 nga 5
(0)
 • Masazhon dhe pastron l?kur?n.
 • Stimuloni qarkullimin dhe p?rmir?son fytyr?n.
 • E karikueshme, e pap?rshkueshme nga uji dhe e but? p?r t? gjitha llojet e l?kur?s.

Pastrues thembrash

0 nga 5
(0)
 • Hiqni l?kur?n m? t? ashp?r, t? that? pa prer? ose demtuar k?mb?n tuaj.
 • Ky pastrues thembrash ju vjen n? ndihm?.
 • E but? dhe e fuqishme.

Pastrues p?r fytyr?n me vakum

0 nga 5
(0)
 • Nj? paisje p?r pastrimin e thell? t? fytyr?s dhe largimin e pikave t? zeza.
 • Hap poret dhe b?n pastrimin e fytyr?s n? pak minuta.
 • Nuk shkakton dhimbje gjat? pastrimit dhe masazhimit t? fytyr?s.

Kuti organizmi tualet

0 nga 5
(0)
 • Nj? kuti perfekte p?r cdo tualet q? t? jet? gjithmon? i organizuar!
 • E p?rb?r? nga nj? material plastik i nj? cil?sie t? lart? i cili mund t? lahet dhe pastrohet leht?sisht.
 • Me hapsir? t? mjaftueshme dhe 2 kate mund t? mbani t? gjitha n? k?t? kuti kaq praktike.

Paisje p?r k?mb?t

0 nga 5
(0)

Paisje fantastike p?r zbukurimin e k?mb?ve.

Rregulloni k?mb?t pa qen nevoja t? shkoni n? q?ndrat estetike.

Paisje avulli p?r fytyr?n

0 nga 5
(0)

Mjaft shpenzuat n?p?r q?ndrat e bukuris? p?r trajtimet e fytyr?s.

Ju mund t? trajtoheni n? rehatin? e sht?pis? suaj.

Paisje p?r maskat e fytyr?s

0 nga 5
(0)

A doni t? p?rgatisni maska ??p?r fytyr?n duke p?rdorur vet?m produkte natyrale, fruta dhe perime?

Makineria p?r maskat e fresk?ta t? fytyr?s.

Makin? p?r masazhim t? k?mb?ve

0 nga 5
(0)

N? rehatin? e sht?pise suaj pa patur nevoj? p?r t? shkoni n? q?ndrat e relaxit.

 

Set 9 ne1 Pastrues dhe Pedikyr

0 nga 5
(0)

Set 9 ne1 Pastrues dhe Pedikyr per kembe sa me te buta.
Pastroni lekuren e vdekur te kembeve tuaja por jo vetem
Seti ka 9 aksesore: Ushqyesin, pastruesin e kallove, pastruesin e thonjve dhe pedikyr si dhe 6 koka me funksione te ndryshme
Zmeriluesi per thonjte me bateri dhe me 3 koka te ndryshme qe tju jepni formen qe deshironi thonjeve.
Per lekure te bute dhe sensitive gjate gjithe kohes

Epilator Gemei 3 ne 1

0 nga 5
(0)

Nje model multifunksional me tre koka per :
??Rroje dyfishe me preres per rroje te lehte
??Gryke e vogel epiluese per zona te ndjeshme (zona bikini, sqetull)
??Koke te madhe epiluese (32 piskatore) p?r heqjen e qieve ne kembe, krahe
?Koke me gur shtuf per lekure te demtuar ne kembe.
??Epilator mund te perdoret ne lekure te thate pa perdorimin e shkumes ose xhel special. Qimet nxirren s? bashku me llamb?n e rrenjeve, ne saje te se ciles efekti i procedures zgjat deri ne 4 jave.

Pastrues fytyre me vakum

0 nga 5
(0)

Per nje fytyre sa me te kurar dhe te paster ?
?? Thith cdo papasterti ne fytyre sic jane aknet, pikat e zeza apo qelizat e vdekura
?? Me kater koka te ndryshme
?? Me karikues

Pastrues Fytyre me Vakum

0 nga 5
(0)

Pastroni poret, pikat e zeza apo te gjitha papastertite qe fytyra mbledh gjate dites me kete pastrues fytyre me vakum.
?? E thjeshte ne perdorim;Ne fillim hapni poret me ndihmen e nje peshqiri te lagur me uje te ngrohte dhe me pas levizni ngadale pajisjen ne fytyre. Perdoreni 2-3 dite ne jave.
?? Pastron pikat e zeza te akneve
?? Do te keni nje lekure te bute dhe te lemuar ne pak seanca
?? 5 nivele intensiteti per pershtatjen e cdo lekure
?? Pajiset me 4 koka per pastrimin e poreve, zbutjen e lekures, terheqjen e lekures, zbutje mikrokristaline
?? Karikohet me fishe

Krem Fytyre Per Meshkuj

0 nga 5
(0)

? Krem per fytyren Balay
? Eshte anti-bakterial , pastron fytyren dhe perkujdeset
? Mban lekuren tuaj te bute dhe te fresket

Pastrues kallosh

0 nga 5
(0)

Ndiheni keq nga kallot n? k?mb?t tuaja?
? Largoni leht?sisht dhe pa dhimbje ato me skedarin elektrik t? k?mb?s
? Esht? nj? nga produktet e domosdoshme p?r kujdesin e k?mb?ve !
? Pastroni n? pak seconda k?mb?t tuaja ,kur dhe ku d?shironi!
? Nuk ka ndotje sepse vakumi i integruar thith t? gjith? pluhurin
? Mbart?si elektrik i kalusit ka nj? kok? nano g?rryerje q? rrotullohet n? mbi 2,000 RPMs -p?r rezultate t? shpejta dhe t? pastra.
?Pajisja eshte me karikim

Krem Per Qeset e Syve

0 nga 5
(0)

? Ndihmon dhe redukton rrudhat , qeset e zeza posht syve
? Sasia (15ml)
? Per moshat 40 deri ne 60+
? E gjeni ne dy lloje

Po shfaqen krejt 19 përfundimet