,

Pastrues Fytyre me Vakum


Krahaso

Pastroni poret, pikat e zeza apo te gjitha papastertite qe fytyra mbledh gjate dites me kete pastrues fytyre me vakum.
đŸ”žïž E thjeshte ne perdorim;Ne fillim hapni poret me ndihmen e nje peshqiri te lagur me uje te ngrohte dhe me pas levizni ngadale pajisjen ne fytyre. Perdoreni 2-3 dite ne jave.
đŸ”žïž Pastron pikat e zeza te akneve
đŸ”žïž Do te keni nje lekure te bute dhe te lemuar ne pak seanca
đŸ”žïž 5 nivele intensiteti per pershtatjen e cdo lekure
đŸ”žïž Pajiset me 4 koka per pastrimin e poreve, zbutjen e lekures, terheqjen e lekures, zbutje mikrokristaline
đŸ”žïž Karikohet me fishe

2,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.