Blender & Mikser

990 L

B?r?s Frapeje

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Ideal p?r t? p?rgatitur makiato, kapucino, cokollat? t? nxeht? apo milkshake.

Kompakt dhe mjaft i leht? n? p?rdorim.

Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

Beres Kafeje

0 nga 5
(0)
SKU: beres-kafeje-hoping

Beresi i Kafese Hoping Drink Mixer ju lejon te beni kafe te ftohte, milkshake, koktej apo cappuccino ne pak minuta.
?? Fuqia: 100 W
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Kapaciteti: 450 ml
?? Tension 230 V
?? Punon shpejt dhe eshte efektiv
?? Nivel i ul?t i zhurm?s

Shtoje në shportëKrahasoni
5,990 L

Blender

0 nga 5
(0)
SKU: blender-5

Blender multifunksional me funksion 3 ne 1. Perfekt per pergatitjen e lengjeve te frutave, koktejleve, supave dhe salcave te ndryshme.
?? Sherben edhe per bluarjen e kafese, frutave te thata apo pergatitjen e erezave te ndryshme
?? Thika prerese prej celiku inoks me 4 tehe mjaft te mprehta
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Vjen me 2 ene shtese per bluarje
?? Kapacitet: 1 deri ne 1.5 Liter
?? Rrotullime: 16000 rpm
?? Fuqia: 400 W
?? Gjatesia e kabllit te energjise: 1.05 m

Shtoje në shportëKrahasoni
2,990 L

Blender

0 nga 5
(0)
SKU: blender

Blender dore elektrik
?? Lloji i motorrit: DC
?? Niveli i zhurmes < 70 db
?? Mbrotje ndaj mbinxehtesise
?? Fuqia 750 W

Shtoje në shportëKrahasoni
2,990 L

Blender

0 nga 5
(0)
SKU: blender-4

Pergatisni smoothie apo ushqime te ndryshme te shendetshme per familjen tuaj!
?? Fuqia 1000 watt
?? Kapaciteti 1.5 litra
?? Kursen energjine deri ne 40%
?? Praktike dhe pastrohet lehte

Shtoje në shportëKrahasoni
2,990 L

Blender

0 nga 5
(0)
SKU: blender-2

Grini perime apo fruta te ndryshme me blenderin e ri te Sokany.
?? Sistem me 6 thika te mprehta
?? Kapaciteti 1 liter
?? Baze qe nuk rreshket
?? Fuqia 650 watt

Shtoje në shportëKrahasoni
3,990 L

Blender & Grir?s DSP

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Pini kokteje frutash, jo vet?m t? shijsh?m, por edhe t? shendetshem.
 • Me blenderin mund t? b?het nj? p?rzierje shum? e mir? e frutave q? d?shironi.
 • Mikson fruta dhe perime t? ndryshme.
 • Ka nj? dekorim sportiv me nj? drite LED rreth.
Shtoje në shportëKrahasoni
3,990 L 4,990 L

Blender & Grires

0 nga 5
(0)
SKU: blender-grires

Per te perziere edhe grire ushqimet me persosmeri ne ju sugjerojme blenderin & griresen Ackiliss!
?? E dizajnuar ne menyre qe t?ju vije ne ndihme brenda kuzhines
?? Material inoksi qe e ben rezistente
?? 4 shpejtesi per te plotesuar nevojat tuaja
?? Fuqi 600 W
?? 2 koka secila per perzierje edhe grirje efikase!

Shtoje në shportëKrahasoni
4,990 L

Blender & Mikser

0 nga 5
(0)
SKU: blender-mikser

Pergatisni smoothie apo ushqime te shendetshme ne pak minuta!
?? Thika te mprehta
?? Fuqia 300 Watt
?? Permban 2 kupa me nga 600 ml
?? Pastrohet lehte

Shtoje në shportëKrahasoni
3,990 L

Blender 2 n? 1

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Blender i p?rsosur n?se doni q? t? shijoni nj? pije me shum? vitamina, freskuese, dhe mbi t? gjitha t? sh?ndetshme.
 • Ruan t? gjitha vlerat ushyqyese dhe merr prej tyre t? gjith? mineralet e nevojshme duke ju dh?n? l?ng t? shijsh?m natyral.
 • Pastrohet shpejt dhe p?rb?het nga nivele shpejt?sie t? ndryshme.
Shtoje në shportëKrahasoni
3,490 L

Blender 2 ne 1

0 nga 5
(0)
SKU: tablet-white-elitebook-revolve-810-g2-2

Mund te shtrydhni fruta, perime te beni smothie apo milkshake te shijshme
? Me kapacitet mbajtes 1.5 liter
? Mund ta perdorni edhe per te miksuar ingridientet edhe me perberje mishi, supa te ndryshme apo ushqim per femiejt e vegjel

Shtoje në shportëKrahasoni
7,990 L

Blender 3 ne 1

0 nga 5
(0)
SKU: blender-3-ne-1

N?se jeni nj? kuzhinier me ide n? nj? kuzhin? t? vog?l, super-kompakt, ngjyr? e bardh? Kenwood Xtract 3-in-1 gjithmon? do t? punoj? p?r ju. Mund t? duket e vog?l, por do t? gjesh nj? ndihm? t? madhe p?r krijimin e , supave dhe salcat n? pak? sekonda.
? Pajisja ka gjith?ka q? ju nevojitet p?r t? shpejtuar n? gatimin tuaj. Dhe, sigurisht, ajo vjen me t? gjith? besueshm?rin? dhe performanc?n q? prisni nga marka Kenwood.
? I bardh? superkompakte
? Fuqia 350W dhe
? Me 3 pjese -1 Litra dhe 0.8 Litra
? 2 nivele shpejt?sie

Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Blender 4 in 1

0 nga 5
(0)
SKU: blender-4-in-1

Prisni, grini, perzieni apo ndani ushqimet.
?? Ju ndihmon ne pergatitjen e ushqimit
?? Perbehet nga tehe te mprehta celiku
?? Mund te ndani te bardhen me te verdhen e vezes
?? Sherben dhe si mikser

Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Blender Dore

0 nga 5
(0)
SKU: blender-dore-2

Copetoni, grini apo perpunoni ushqimin ne menyren qe ju deshironi shpejt dhe lehte.
?? Cilesi e mire motorri
?? Fuqia 700 W
?? Mund te pergatitet ushqim per bebe ne pak minuta
?? Perbehet nga thika te mprehta dhe te rezistueshme

Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

Blender Dore

0 nga 5
(0)
SKU: blender-dore

Copetoni, grini apo perpunoni ushqimin ne menyren qe ju deshironi shpejt dhe lehte.
?? Cilesi e mire motorri
?? Fuqia 250 W
?? Mund te pergatitet ushqim per bebe ne pak minuta
?? Perbehet nga thika te mprehta dhe te rezistueshme

Shtoje në shportëKrahasoni
3,490 L

Blender LEXICAL LBL-1505

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Blender i dizenjuar p?r p?rmbushjen e nevojave specifike n? kuzhin?n tuaj.
 • Sup? kremi, sup?, brum? petullash, ju mund t? b?ni t? gjitha p?rgatitjet tuaja t? preferuara.
 • Doreza e saj ju lejon t? kapni me leht?si dhe t’i derdhni p?rgatitjet tuaja me leht?si.
 • Leht? p?r t’u p?rdorur dhe e leht? p?r t’u pastruar.
Shtoje në shportëKrahasoni
3,790 L

Blender me got? qelqi

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Blender me got? qelqi i cili p?rb?het nga nj? material inoksi me nj? got? qelqi.
 • I p?rshtatsh?m p?r miksimin e produkteve tuaja ushqimore duke realizuar nj? p?rzierje perfekte.
 • Ky produkt q?ndron shum? mir? n? kuzhin?n tuaj pasi nuk z? shum? hap?sir?.
 • Leht?sisht i p?rdorsh?m dhe p?r t’u pastruar.
Shtoje në shportëKrahasoni
5,490 L

Blender Nutribullet

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Zgjidhja m? e shpejt?, m? e leht? p?r t? b?r? smoothie t? mbushura me l?nd? ushqyese.

B?ni supat e ftohta kaq t? shijshme dhe t? sh?ndetshme.

Shtoje në shportëKrahasoni
1,290 L

Blender p?r kafen

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Shijoni kafen tuaj t? preferuar.

Ftoni miqt? p?r t? shijuar kafen me to.

Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

Blender per Milkshake

0 nga 5
(0)
SKU: blender-per-milkshake

Pergatisni milkshake dhe smothie per veten dhe familjen tuaj ne nje produkt te vetem.
?? Fuqia 100 W
?? Cilesi e larte
?? 1 vit garanci

Shtoje në shportëKrahasoni

B?r?s Frapeje

0 nga 5
(0)

Ideal p?r t? p?rgatitur makiato, kapucino, cokollat? t? nxeht? apo milkshake.

Kompakt dhe mjaft i leht? n? p?rdorim.

SKU: N/A

Beres Kafeje

0 nga 5
(0)

Beresi i Kafese Hoping Drink Mixer ju lejon te beni kafe te ftohte, milkshake, koktej apo cappuccino ne pak minuta.
?? Fuqia: 100 W
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Kapaciteti: 450 ml
?? Tension 230 V
?? Punon shpejt dhe eshte efektiv
?? Nivel i ul?t i zhurm?s

SKU: beres-kafeje-hoping

Blender

0 nga 5
(0)

Blender multifunksional me funksion 3 ne 1. Perfekt per pergatitjen e lengjeve te frutave, koktejleve, supave dhe salcave te ndryshme.
?? Sherben edhe per bluarjen e kafese, frutave te thata apo pergatitjen e erezave te ndryshme
?? Thika prerese prej celiku inoks me 4 tehe mjaft te mprehta
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Vjen me 2 ene shtese per bluarje
?? Kapacitet: 1 deri ne 1.5 Liter
?? Rrotullime: 16000 rpm
?? Fuqia: 400 W
?? Gjatesia e kabllit te energjise: 1.05 m

SKU: blender-5

Blender

0 nga 5
(0)

Blender dore elektrik
?? Lloji i motorrit: DC
?? Niveli i zhurmes < 70 db
?? Mbrotje ndaj mbinxehtesise
?? Fuqia 750 W

SKU: blender

Blender

0 nga 5
(0)

Pergatisni smoothie apo ushqime te ndryshme te shendetshme per familjen tuaj!
?? Fuqia 1000 watt
?? Kapaciteti 1.5 litra
?? Kursen energjine deri ne 40%
?? Praktike dhe pastrohet lehte

SKU: blender-4

Blender

0 nga 5
(0)

Grini perime apo fruta te ndryshme me blenderin e ri te Sokany.
?? Sistem me 6 thika te mprehta
?? Kapaciteti 1 liter
?? Baze qe nuk rreshket
?? Fuqia 650 watt

SKU: blender-2

Blender & Grir?s DSP

0 nga 5
(0)
 • Pini kokteje frutash, jo vet?m t? shijsh?m, por edhe t? shendetshem.
 • Me blenderin mund t? b?het nj? p?rzierje shum? e mir? e frutave q? d?shironi.
 • Mikson fruta dhe perime t? ndryshme.
 • Ka nj? dekorim sportiv me nj? drite LED rreth.
SKU: N/A

Blender & Grires

0 nga 5
(0)

Per te perziere edhe grire ushqimet me persosmeri ne ju sugjerojme blenderin & griresen Ackiliss!
?? E dizajnuar ne menyre qe t?ju vije ne ndihme brenda kuzhines
?? Material inoksi qe e ben rezistente
?? 4 shpejtesi per te plotesuar nevojat tuaja
?? Fuqi 600 W
?? 2 koka secila per perzierje edhe grirje efikase!

SKU: blender-grires
3,990 L 4,990 L Shtoje në shportëKrahasoni

Blender & Mikser

0 nga 5
(0)

Pergatisni smoothie apo ushqime te shendetshme ne pak minuta!
?? Thika te mprehta
?? Fuqia 300 Watt
?? Permban 2 kupa me nga 600 ml
?? Pastrohet lehte

SKU: blender-mikser

Blender 2 n? 1

0 nga 5
(0)
 • Blender i p?rsosur n?se doni q? t? shijoni nj? pije me shum? vitamina, freskuese, dhe mbi t? gjitha t? sh?ndetshme.
 • Ruan t? gjitha vlerat ushyqyese dhe merr prej tyre t? gjith? mineralet e nevojshme duke ju dh?n? l?ng t? shijsh?m natyral.
 • Pastrohet shpejt dhe p?rb?het nga nivele shpejt?sie t? ndryshme.
SKU: N/A

Blender 2 ne 1

0 nga 5
(0)

Mund te shtrydhni fruta, perime te beni smothie apo milkshake te shijshme
? Me kapacitet mbajtes 1.5 liter
? Mund ta perdorni edhe per te miksuar ingridientet edhe me perberje mishi, supa te ndryshme apo ushqim per femiejt e vegjel

SKU: tablet-white-elitebook-revolve-810-g2-2

Blender 3 ne 1

0 nga 5
(0)

N?se jeni nj? kuzhinier me ide n? nj? kuzhin? t? vog?l, super-kompakt, ngjyr? e bardh? Kenwood Xtract 3-in-1 gjithmon? do t? punoj? p?r ju. Mund t? duket e vog?l, por do t? gjesh nj? ndihm? t? madhe p?r krijimin e , supave dhe salcat n? pak? sekonda.
? Pajisja ka gjith?ka q? ju nevojitet p?r t? shpejtuar n? gatimin tuaj. Dhe, sigurisht, ajo vjen me t? gjith? besueshm?rin? dhe performanc?n q? prisni nga marka Kenwood.
? I bardh? superkompakte
? Fuqia 350W dhe
? Me 3 pjese -1 Litra dhe 0.8 Litra
? 2 nivele shpejt?sie

SKU: blender-3-ne-1

Blender 4 in 1

0 nga 5
(0)

Prisni, grini, perzieni apo ndani ushqimet.
?? Ju ndihmon ne pergatitjen e ushqimit
?? Perbehet nga tehe te mprehta celiku
?? Mund te ndani te bardhen me te verdhen e vezes
?? Sherben dhe si mikser

SKU: blender-4-in-1

Blender Dore

0 nga 5
(0)

Copetoni, grini apo perpunoni ushqimin ne menyren qe ju deshironi shpejt dhe lehte.
?? Cilesi e mire motorri
?? Fuqia 700 W
?? Mund te pergatitet ushqim per bebe ne pak minuta
?? Perbehet nga thika te mprehta dhe te rezistueshme

SKU: blender-dore-2

Blender Dore

0 nga 5
(0)

Copetoni, grini apo perpunoni ushqimin ne menyren qe ju deshironi shpejt dhe lehte.
?? Cilesi e mire motorri
?? Fuqia 250 W
?? Mund te pergatitet ushqim per bebe ne pak minuta
?? Perbehet nga thika te mprehta dhe te rezistueshme

SKU: blender-dore

Blender LEXICAL LBL-1505

0 nga 5
(0)
 • Blender i dizenjuar p?r p?rmbushjen e nevojave specifike n? kuzhin?n tuaj.
 • Sup? kremi, sup?, brum? petullash, ju mund t? b?ni t? gjitha p?rgatitjet tuaja t? preferuara.
 • Doreza e saj ju lejon t? kapni me leht?si dhe t’i derdhni p?rgatitjet tuaja me leht?si.
 • Leht? p?r t’u p?rdorur dhe e leht? p?r t’u pastruar.
SKU: N/A

Blender me got? qelqi

0 nga 5
(0)
 • Blender me got? qelqi i cili p?rb?het nga nj? material inoksi me nj? got? qelqi.
 • I p?rshtatsh?m p?r miksimin e produkteve tuaja ushqimore duke realizuar nj? p?rzierje perfekte.
 • Ky produkt q?ndron shum? mir? n? kuzhin?n tuaj pasi nuk z? shum? hap?sir?.
 • Leht?sisht i p?rdorsh?m dhe p?r t’u pastruar.
SKU: N/A

Blender Nutribullet

0 nga 5
(0)

Zgjidhja m? e shpejt?, m? e leht? p?r t? b?r? smoothie t? mbushura me l?nd? ushqyese.

B?ni supat e ftohta kaq t? shijshme dhe t? sh?ndetshme.

SKU: N/A

Blender p?r kafen

0 nga 5
(0)

Shijoni kafen tuaj t? preferuar.

Ftoni miqt? p?r t? shijuar kafen me to.

SKU: N/A

Blender per Milkshake

0 nga 5
(0)

Pergatisni milkshake dhe smothie per veten dhe familjen tuaj ne nje produkt te vetem.
?? Fuqia 100 W
?? Cilesi e larte
?? 1 vit garanci

SKU: blender-per-milkshake

B?r?s Frapeje

0 nga 5
(0)

Ideal p?r t? p?rgatitur makiato, kapucino, cokollat? t? nxeht? apo milkshake.

Kompakt dhe mjaft i leht? n? p?rdorim.

Beres Kafeje

0 nga 5
(0)

Beresi i Kafese Hoping Drink Mixer ju lejon te beni kafe te ftohte, milkshake, koktej apo cappuccino ne pak minuta.
?? Fuqia: 100 W
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Kapaciteti: 450 ml
?? Tension 230 V
?? Punon shpejt dhe eshte efektiv
?? Nivel i ul?t i zhurm?s

Blender

0 nga 5
(0)

Blender multifunksional me funksion 3 ne 1. Perfekt per pergatitjen e lengjeve te frutave, koktejleve, supave dhe salcave te ndryshme.
?? Sherben edhe per bluarjen e kafese, frutave te thata apo pergatitjen e erezave te ndryshme
?? Thika prerese prej celiku inoks me 4 tehe mjaft te mprehta
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Vjen me 2 ene shtese per bluarje
?? Kapacitet: 1 deri ne 1.5 Liter
?? Rrotullime: 16000 rpm
?? Fuqia: 400 W
?? Gjatesia e kabllit te energjise: 1.05 m

Blender

0 nga 5
(0)

Blender dore elektrik
?? Lloji i motorrit: DC
?? Niveli i zhurmes < 70 db
?? Mbrotje ndaj mbinxehtesise
?? Fuqia 750 W

Blender

0 nga 5
(0)

Pergatisni smoothie apo ushqime te ndryshme te shendetshme per familjen tuaj!
?? Fuqia 1000 watt
?? Kapaciteti 1.5 litra
?? Kursen energjine deri ne 40%
?? Praktike dhe pastrohet lehte

Blender

0 nga 5
(0)

Grini perime apo fruta te ndryshme me blenderin e ri te Sokany.
?? Sistem me 6 thika te mprehta
?? Kapaciteti 1 liter
?? Baze qe nuk rreshket
?? Fuqia 650 watt

Blender & Grir?s DSP

0 nga 5
(0)
 • Pini kokteje frutash, jo vet?m t? shijsh?m, por edhe t? shendetshem.
 • Me blenderin mund t? b?het nj? p?rzierje shum? e mir? e frutave q? d?shironi.
 • Mikson fruta dhe perime t? ndryshme.
 • Ka nj? dekorim sportiv me nj? drite LED rreth.

Blender & Grires

0 nga 5
(0)

Per te perziere edhe grire ushqimet me persosmeri ne ju sugjerojme blenderin & griresen Ackiliss!
?? E dizajnuar ne menyre qe t?ju vije ne ndihme brenda kuzhines
?? Material inoksi qe e ben rezistente
?? 4 shpejtesi per te plotesuar nevojat tuaja
?? Fuqi 600 W
?? 2 koka secila per perzierje edhe grirje efikase!

3,990 L 4,990 L Shtoje në shportëKrahasoni

Blender & Mikser

0 nga 5
(0)

Pergatisni smoothie apo ushqime te shendetshme ne pak minuta!
?? Thika te mprehta
?? Fuqia 300 Watt
?? Permban 2 kupa me nga 600 ml
?? Pastrohet lehte

Blender 2 n? 1

0 nga 5
(0)
 • Blender i p?rsosur n?se doni q? t? shijoni nj? pije me shum? vitamina, freskuese, dhe mbi t? gjitha t? sh?ndetshme.
 • Ruan t? gjitha vlerat ushyqyese dhe merr prej tyre t? gjith? mineralet e nevojshme duke ju dh?n? l?ng t? shijsh?m natyral.
 • Pastrohet shpejt dhe p?rb?het nga nivele shpejt?sie t? ndryshme.

Blender 2 ne 1

0 nga 5
(0)

Mund te shtrydhni fruta, perime te beni smothie apo milkshake te shijshme
? Me kapacitet mbajtes 1.5 liter
? Mund ta perdorni edhe per te miksuar ingridientet edhe me perberje mishi, supa te ndryshme apo ushqim per femiejt e vegjel

Blender 3 ne 1

0 nga 5
(0)

N?se jeni nj? kuzhinier me ide n? nj? kuzhin? t? vog?l, super-kompakt, ngjyr? e bardh? Kenwood Xtract 3-in-1 gjithmon? do t? punoj? p?r ju. Mund t? duket e vog?l, por do t? gjesh nj? ndihm? t? madhe p?r krijimin e , supave dhe salcat n? pak? sekonda.
? Pajisja ka gjith?ka q? ju nevojitet p?r t? shpejtuar n? gatimin tuaj. Dhe, sigurisht, ajo vjen me t? gjith? besueshm?rin? dhe performanc?n q? prisni nga marka Kenwood.
? I bardh? superkompakte
? Fuqia 350W dhe
? Me 3 pjese -1 Litra dhe 0.8 Litra
? 2 nivele shpejt?sie

Blender 4 in 1

0 nga 5
(0)

Prisni, grini, perzieni apo ndani ushqimet.
?? Ju ndihmon ne pergatitjen e ushqimit
?? Perbehet nga tehe te mprehta celiku
?? Mund te ndani te bardhen me te verdhen e vezes
?? Sherben dhe si mikser

Blender Dore

0 nga 5
(0)

Copetoni, grini apo perpunoni ushqimin ne menyren qe ju deshironi shpejt dhe lehte.
?? Cilesi e mire motorri
?? Fuqia 700 W
?? Mund te pergatitet ushqim per bebe ne pak minuta
?? Perbehet nga thika te mprehta dhe te rezistueshme

Blender Dore

0 nga 5
(0)

Copetoni, grini apo perpunoni ushqimin ne menyren qe ju deshironi shpejt dhe lehte.
?? Cilesi e mire motorri
?? Fuqia 250 W
?? Mund te pergatitet ushqim per bebe ne pak minuta
?? Perbehet nga thika te mprehta dhe te rezistueshme

Blender LEXICAL LBL-1505

0 nga 5
(0)
 • Blender i dizenjuar p?r p?rmbushjen e nevojave specifike n? kuzhin?n tuaj.
 • Sup? kremi, sup?, brum? petullash, ju mund t? b?ni t? gjitha p?rgatitjet tuaja t? preferuara.
 • Doreza e saj ju lejon t? kapni me leht?si dhe t’i derdhni p?rgatitjet tuaja me leht?si.
 • Leht? p?r t’u p?rdorur dhe e leht? p?r t’u pastruar.

Blender me got? qelqi

0 nga 5
(0)
 • Blender me got? qelqi i cili p?rb?het nga nj? material inoksi me nj? got? qelqi.
 • I p?rshtatsh?m p?r miksimin e produkteve tuaja ushqimore duke realizuar nj? p?rzierje perfekte.
 • Ky produkt q?ndron shum? mir? n? kuzhin?n tuaj pasi nuk z? shum? hap?sir?.
 • Leht?sisht i p?rdorsh?m dhe p?r t’u pastruar.

Blender Nutribullet

0 nga 5
(0)

Zgjidhja m? e shpejt?, m? e leht? p?r t? b?r? smoothie t? mbushura me l?nd? ushqyese.

B?ni supat e ftohta kaq t? shijshme dhe t? sh?ndetshme.

Blender p?r kafen

0 nga 5
(0)

Shijoni kafen tuaj t? preferuar.

Ftoni miqt? p?r t? shijuar kafen me to.

Blender per Milkshake

0 nga 5
(0)

Pergatisni milkshake dhe smothie per veten dhe familjen tuaj ne nje produkt te vetem.
?? Fuqia 100 W
?? Cilesi e larte
?? 1 vit garanci

B?r?s Frapeje

0 nga 5
(0)

Ideal p?r t? p?rgatitur makiato, kapucino, cokollat? t? nxeht? apo milkshake.

Kompakt dhe mjaft i leht? n? p?rdorim.

Beres Kafeje

0 nga 5
(0)

Beresi i Kafese Hoping Drink Mixer ju lejon te beni kafe te ftohte, milkshake, koktej apo cappuccino ne pak minuta.
?? Fuqia: 100 W
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Kapaciteti: 450 ml
?? Tension 230 V
?? Punon shpejt dhe eshte efektiv
?? Nivel i ul?t i zhurm?s

Blender

0 nga 5
(0)

Blender multifunksional me funksion 3 ne 1. Perfekt per pergatitjen e lengjeve te frutave, koktejleve, supave dhe salcave te ndryshme.
?? Sherben edhe per bluarjen e kafese, frutave te thata apo pergatitjen e erezave te ndryshme
?? Thika prerese prej celiku inoks me 4 tehe mjaft te mprehta
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Vjen me 2 ene shtese per bluarje
?? Kapacitet: 1 deri ne 1.5 Liter
?? Rrotullime: 16000 rpm
?? Fuqia: 400 W
?? Gjatesia e kabllit te energjise: 1.05 m

Blender

0 nga 5
(0)

Blender dore elektrik
?? Lloji i motorrit: DC
?? Niveli i zhurmes < 70 db
?? Mbrotje ndaj mbinxehtesise
?? Fuqia 750 W

Blender

0 nga 5
(0)

Pergatisni smoothie apo ushqime te ndryshme te shendetshme per familjen tuaj!
?? Fuqia 1000 watt
?? Kapaciteti 1.5 litra
?? Kursen energjine deri ne 40%
?? Praktike dhe pastrohet lehte

Blender

0 nga 5
(0)

Grini perime apo fruta te ndryshme me blenderin e ri te Sokany.
?? Sistem me 6 thika te mprehta
?? Kapaciteti 1 liter
?? Baze qe nuk rreshket
?? Fuqia 650 watt

Blender & Grir?s DSP

0 nga 5
(0)
 • Pini kokteje frutash, jo vet?m t? shijsh?m, por edhe t? shendetshem.
 • Me blenderin mund t? b?het nj? p?rzierje shum? e mir? e frutave q? d?shironi.
 • Mikson fruta dhe perime t? ndryshme.
 • Ka nj? dekorim sportiv me nj? drite LED rreth.

Blender & Grires

0 nga 5
(0)

Per te perziere edhe grire ushqimet me persosmeri ne ju sugjerojme blenderin & griresen Ackiliss!
?? E dizajnuar ne menyre qe t?ju vije ne ndihme brenda kuzhines
?? Material inoksi qe e ben rezistente
?? 4 shpejtesi per te plotesuar nevojat tuaja
?? Fuqi 600 W
?? 2 koka secila per perzierje edhe grirje efikase!

3,990 L 4,990 L Shtoje në shportëKrahasoni

Blender & Mikser

0 nga 5
(0)

Pergatisni smoothie apo ushqime te shendetshme ne pak minuta!
?? Thika te mprehta
?? Fuqia 300 Watt
?? Permban 2 kupa me nga 600 ml
?? Pastrohet lehte

Blender 2 n? 1

0 nga 5
(0)
 • Blender i p?rsosur n?se doni q? t? shijoni nj? pije me shum? vitamina, freskuese, dhe mbi t? gjitha t? sh?ndetshme.
 • Ruan t? gjitha vlerat ushyqyese dhe merr prej tyre t? gjith? mineralet e nevojshme duke ju dh?n? l?ng t? shijsh?m natyral.
 • Pastrohet shpejt dhe p?rb?het nga nivele shpejt?sie t? ndryshme.

Blender 2 ne 1

0 nga 5
(0)

Mund te shtrydhni fruta, perime te beni smothie apo milkshake te shijshme
? Me kapacitet mbajtes 1.5 liter
? Mund ta perdorni edhe per te miksuar ingridientet edhe me perberje mishi, supa te ndryshme apo ushqim per femiejt e vegjel

Blender 3 ne 1

0 nga 5
(0)

N?se jeni nj? kuzhinier me ide n? nj? kuzhin? t? vog?l, super-kompakt, ngjyr? e bardh? Kenwood Xtract 3-in-1 gjithmon? do t? punoj? p?r ju. Mund t? duket e vog?l, por do t? gjesh nj? ndihm? t? madhe p?r krijimin e , supave dhe salcat n? pak? sekonda.
? Pajisja ka gjith?ka q? ju nevojitet p?r t? shpejtuar n? gatimin tuaj. Dhe, sigurisht, ajo vjen me t? gjith? besueshm?rin? dhe performanc?n q? prisni nga marka Kenwood.
? I bardh? superkompakte
? Fuqia 350W dhe
? Me 3 pjese -1 Litra dhe 0.8 Litra
? 2 nivele shpejt?sie

Blender 4 in 1

0 nga 5
(0)

Prisni, grini, perzieni apo ndani ushqimet.
?? Ju ndihmon ne pergatitjen e ushqimit
?? Perbehet nga tehe te mprehta celiku
?? Mund te ndani te bardhen me te verdhen e vezes
?? Sherben dhe si mikser

Blender Dore

0 nga 5
(0)

Copetoni, grini apo perpunoni ushqimin ne menyren qe ju deshironi shpejt dhe lehte.
?? Cilesi e mire motorri
?? Fuqia 700 W
?? Mund te pergatitet ushqim per bebe ne pak minuta
?? Perbehet nga thika te mprehta dhe te rezistueshme

Blender Dore

0 nga 5
(0)

Copetoni, grini apo perpunoni ushqimin ne menyren qe ju deshironi shpejt dhe lehte.
?? Cilesi e mire motorri
?? Fuqia 250 W
?? Mund te pergatitet ushqim per bebe ne pak minuta
?? Perbehet nga thika te mprehta dhe te rezistueshme

Blender LEXICAL LBL-1505

0 nga 5
(0)
 • Blender i dizenjuar p?r p?rmbushjen e nevojave specifike n? kuzhin?n tuaj.
 • Sup? kremi, sup?, brum? petullash, ju mund t? b?ni t? gjitha p?rgatitjet tuaja t? preferuara.
 • Doreza e saj ju lejon t? kapni me leht?si dhe t’i derdhni p?rgatitjet tuaja me leht?si.
 • Leht? p?r t’u p?rdorur dhe e leht? p?r t’u pastruar.

Blender me got? qelqi

0 nga 5
(0)
 • Blender me got? qelqi i cili p?rb?het nga nj? material inoksi me nj? got? qelqi.
 • I p?rshtatsh?m p?r miksimin e produkteve tuaja ushqimore duke realizuar nj? p?rzierje perfekte.
 • Ky produkt q?ndron shum? mir? n? kuzhin?n tuaj pasi nuk z? shum? hap?sir?.
 • Leht?sisht i p?rdorsh?m dhe p?r t’u pastruar.

Blender Nutribullet

0 nga 5
(0)

Zgjidhja m? e shpejt?, m? e leht? p?r t? b?r? smoothie t? mbushura me l?nd? ushqyese.

B?ni supat e ftohta kaq t? shijshme dhe t? sh?ndetshme.

Blender p?r kafen

0 nga 5
(0)

Shijoni kafen tuaj t? preferuar.

Ftoni miqt? p?r t? shijuar kafen me to.

Blender per Milkshake

0 nga 5
(0)

Pergatisni milkshake dhe smothie per veten dhe familjen tuaj ne nje produkt te vetem.
?? Fuqia 100 W
?? Cilesi e larte
?? 1 vit garanci

Po shfaqen 1–20 nga 51 përfundime gjithsej