Blender & Grir?s DSP

 • Pini kokteje frutash, jo vet?m t? shijsh?m, por edhe t? shendetshem.
 • Me blenderin mund t? b?het nj? p?rzierje shum? e mir? e frutave q? d?shironi.
 • Mikson fruta dhe perime t? ndryshme.
 • Ka nj? dekorim sportiv me nj? drite LED rreth.

3,990 L

Krahasoni

Përshkrim

 • Blender i bukur, i fuqish?m DSP KJ2020A motor 3 n? 1 me kapacitet t? konsideruesh?m.
 • Filxhan? t? plot? prej qelqi.
 • Pajisje shtes? t? shk?lqyera p?r p?rdorim n? sht?pie.
 • N? paketim keni dhe aksesor? t? tjer? si: baza e blenderit, kupa me vellim 1.5 liter, e nj? got? plastike me mase 500ml.

Specifikat

 • Fuqia: 250W
 • Kapaciteti: 1.5L
 • Materiali: ?elik inox