Karrige e palosshme

  • Karrige perfekte portative p?r nj? rehati maksimale gjat? q?ndrimit n? plazh apo kamping.
  • Hapet dhe paloset leht?, n? momentin q? ju duhet pa mundim.
  • Nj? opsion fantastik, kompakt dhe portabel p?r t? kaluar nj? dit? n? plazh apo n? natyr?.

1,990 L

Krahasoni

Përshkrim

  • Karrige portative e palosshme
  • Ideal si kopsht, sht?pi verore, piknik, ballkon, kampe, plazh tje..
  • E b?r? nga nj? strukture metalike q? nuk ndryshket.
  • Me dizajn t? palossh?m.
  • E leht? p?r tu transportuar.

 

Specifikat

  • Material: metalik