Kujdesi Për Trupin

2,490 L

Depilator 5n1

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Depilator i cili p?rfshin kokat p?r depilim, largon qimet n? t? gjitha zonat m? delikate te trupit.
Shtoje në shportëKrahasoni
3,490 L

Depilator 6n1

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Zgjedhja ideale p?r t? larguar qimet e pa d?shiruara nga trupi.

E leht? n? p?rdorim.

Shtoje në shportëKrahasoni
13,990 L

Depilator Dsp me lazer

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Shijoni l?kur?n e but? pa qime.
 • Ky depilator Dsp me lazer p?r heqjen e qimeve p?r p?rdorim n? sht?pi i cili ofron reduktim t? qimeve.
Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Depilator me Pe

0 nga 5
(0)
SKU: depilator-me-pe

Jepini zgjidhje problemeve qe keni me qimet dhe pushin ne fyryre ?
?? Pastrues i sigurt dhe pa dhimbje
?? I thjesht per tu perdorur dhe nuk krijon acarim te lekures

Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

Depilues 4 ne 1

0 nga 5
(0)
SKU: depilues-4-ne-1

Depilatori 4 ne 1 per te gjith trupin
? Me 3 koka te ndrsyhme
? Punon per 45 minuta pa nderprerje
? Me 2 nivele shpejtesie
? Pajisur dhe me nje furce pastrimi
? Numri i piskatore 32
? depilimi p?r zona t? ndjeshme pa dhimbje

Shtoje në shportëKrahasoni
3,490 L

Fur?? Dh?mb?sh Elektrike

0 nga 5
(0)
SKU: furce-dhembesh-elektrike

Teknologjia e avancuar sonic ju lejon pastrimin e dhembeve ne menyre perfekte dhe le pas ndjesine e freskise.
?? 3 menyra pastrimi
?? Mundeson kontrollin APP dhe funksionin e Bluetooth
?? Bateria e furces mban deri ne 18 dite
?? Karikohet me fishe USB ose nepermjet pajisjeve te tjera Xiaomi
?? Kokat e furcave mund te ndryshohen

Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

Fur?? Elektronike Dushi

0 nga 5
(0)
SKU: furce-elektronike-dushi

Sfungjerat e dushit ju kane lodhur dhe ju duhet ti nderroni here pas here? Kjo furce elektronike ju vjen ne ndihme per nje dush sa me komod.
? Ka 5 koka per larje,pastrim te thelle, gur per kallot dhe pastrim e masazhim.
? Pastron lekuren ne thellesi duke hequr qelizat e vdekura dhe papastertite.
? Masazhon dhe relakson muskujt nepermjet levizjeve rrethore pastruese.
? Permban nje doreze te gjate per pastrimin e lehte te shpines dhe kembeve.

Shtoje në shportëKrahasoni
Vendmbajtëse 590 L

Fur?e dushi

0 nga 5
(0)
SKU: furce-dushi

Fur?? dushi p?r t? pastruar mir? ?do zon? t? trupit
Material cil?sor i but? q? nuk shkakton irritime

Shtoje në shportëKrahasoni
5,990 L

Furre per Thonjte

0 nga 5
(0)
SKU: furre-per-thonjte

Furre per thonjte me drite UV dhe LED 2 ne 1. Rregulloni thonjte ne shtepi pa patur nevoje te shkoni ne sallon.
?? Fuqia: 72 W
?? Material cilesor
?? Sensor Infrared
?? Ekran dixhital LCD

Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

Koke dushi me drita

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

‘-Me 7 ngjyra te ndryshme per te bere dushin nje proces argetues. -Ngjyrat dryshohen vete ?do 2-5 sekonda dhe nuk varen nga temperatura e ujit.
-Instalohet mjaft thjesht njesoj si kokat e zakonshme.

Shtoje në shportëKrahasoni
890 L

Korigjues shpine

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Esht? projektuar q? ju t? keni nj? q?ndrim t? drejt? t? shpin?s.
 • Korigjues Shpine q? trajnon muskujt dhe shtyll?n kurrizore p?r tu kthyer n? pozicionin natyral.
 • Ideale p?r t? larguar dhimbjet e shpin?s dhe t? mezit.
 • Shum? e leht? t? vendoset dhe e p?rshtatshme sipas form?s s? trupit tuaj.
Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Kuti ilacesh

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Kuti mjafe? prakite dhe pershtatshme per mbajtjen? e ilaceve.

Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Lar?s trupi prej selikoni

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

P?r nj? l?kur? t? sh?ndetshme,heq qelizat e vdekura dhe aktivizon qarkullimin e gjakut, e b?n l?kur?n t? l?muar.

Ju ndihmon te qetesoheni pas nj? dite t? ngarkuar, ?sht? mjaft i gjat? p?r t? pastruar t? gjitha pjes?t e shpin?s.

Shtoje në shportëKrahasoni
390 L

Lime pedicure

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Lim? per kemb?.

Rregulloni k?mb?t n? pak minuta n? reahtin e sht?pis? tuaj.

Shtoje në shportëKrahasoni
1,290 L

Llambe LED UV Tharese per Manikyr Xhel

0 nga 5
(0)
SKU: llambe-led-uv-kuruese-tharese-per-manikyr-xhel

Madh?sia mini, ?sht? shum? e p?rshtatshme p?r ta marre me vete kudo.
Dy ngjyra, e bardh? e thjesht? dhe roz? e past?r.
?? Lloji i artikullit: Thar?s thonjsh
?? Burimi: Bateri e rimbushshme
?? Masa: 14?6.8?12.8cm
?? Modeli i numrit: LED UV me xhel thar?s
?? Voltazhi: 18
?? Fuqia: 18W
?? Pesha: 320g
?? Materiali: Plastike
?? Certifikimi i cil?sis? s? komoditetit: 3C
?? Lloji:Llambe UV

Shtoje në shportëKrahasoni
3,990 L

Makin? p?r masazhim t? k?mb?ve

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

N? rehatin? e sht?pise suaj pa patur nevoj? p?r t? shkoni n? q?ndrat e relaxit.

 

Shtoje në shportëKrahasoni
2,390 L

Makine depilimi p?r femra Vgr V-713

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • N?se d?shironi t? keni nj? l?kur? t? but? si ajo e nj? bebi dhe t? mbaroni pun? p?r disa minuta
 • Kjo ?sht? makina q? duhet t? zjidhni p?r nj? l?kur? t? past?r edhe t? sh?ndetshme.
 • Makin? depilimi me e mira e mark?s m? t? njohur VGR.
 • Vjen me nj? dizajn shum? kompakt edhe shum? funksionale n? p?rdorim.
Shtoje në shportëKrahasoni
2,990 L

Makine Depiluese

0 nga 5
(0)
SKU: makine-depiluese-2

Nese deshironi nje depilim te lehte dhe qe zgjat shume, kjo makine depiluese terheq cdo qime te lekures tuaj, duke e lene ate te paster dhe te bute.
?? Pajiset me 2 koka
?? 36 disqe
?? Depilimi zgjat deri ne 6 jave

Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

Makine Depiluese

0 nga 5
(0)
SKU: makine-depiluese

Per nje depilim sa me te lehte dhe te shpejte, ju vjen ne ndihme makina depiluese IGEMEI.
?? E aplikueshme ne cdo tip lekure
?? Koha e karikimit 8-10 ore
?? Perdorimi: Ne zonat e kembeve, fytyres, krahet, bikini

Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

Makine Depiluese 2 ne 1

0 nga 5
(0)
SKU: makine-depiluese-2-ne-1

Makine depiluese per femra 2 ne 1. Sherben ne depilimin e cdo pjese te trupit dhe me koken e re lejon dhe depilimin e lehte te fytyres.
?? I karikueshem
?? 220-240 V
?? 2 nivele shpejtesie
?? E pershtatshme per cdo lloj lekure

Shtoje në shportëKrahasoni

Depilator 5n1

0 nga 5
(0)
 • Depilator i cili p?rfshin kokat p?r depilim, largon qimet n? t? gjitha zonat m? delikate te trupit.
SKU: N/A

Depilator 6n1

0 nga 5
(0)

Zgjedhja ideale p?r t? larguar qimet e pa d?shiruara nga trupi.

E leht? n? p?rdorim.

SKU: N/A

Depilator Dsp me lazer

0 nga 5
(0)
 • Shijoni l?kur?n e but? pa qime.
 • Ky depilator Dsp me lazer p?r heqjen e qimeve p?r p?rdorim n? sht?pi i cili ofron reduktim t? qimeve.
SKU: N/A

Depilator me Pe

0 nga 5
(0)

Jepini zgjidhje problemeve qe keni me qimet dhe pushin ne fyryre ?
?? Pastrues i sigurt dhe pa dhimbje
?? I thjesht per tu perdorur dhe nuk krijon acarim te lekures

SKU: depilator-me-pe

Depilues 4 ne 1

0 nga 5
(0)

Depilatori 4 ne 1 per te gjith trupin
? Me 3 koka te ndrsyhme
? Punon per 45 minuta pa nderprerje
? Me 2 nivele shpejtesie
? Pajisur dhe me nje furce pastrimi
? Numri i piskatore 32
? depilimi p?r zona t? ndjeshme pa dhimbje

SKU: depilues-4-ne-1

Fur?? Dh?mb?sh Elektrike

0 nga 5
(0)

Teknologjia e avancuar sonic ju lejon pastrimin e dhembeve ne menyre perfekte dhe le pas ndjesine e freskise.
?? 3 menyra pastrimi
?? Mundeson kontrollin APP dhe funksionin e Bluetooth
?? Bateria e furces mban deri ne 18 dite
?? Karikohet me fishe USB ose nepermjet pajisjeve te tjera Xiaomi
?? Kokat e furcave mund te ndryshohen

SKU: furce-dhembesh-elektrike

Fur?? Elektronike Dushi

0 nga 5
(0)

Sfungjerat e dushit ju kane lodhur dhe ju duhet ti nderroni here pas here? Kjo furce elektronike ju vjen ne ndihme per nje dush sa me komod.
? Ka 5 koka per larje,pastrim te thelle, gur per kallot dhe pastrim e masazhim.
? Pastron lekuren ne thellesi duke hequr qelizat e vdekura dhe papastertite.
? Masazhon dhe relakson muskujt nepermjet levizjeve rrethore pastruese.
? Permban nje doreze te gjate per pastrimin e lehte te shpines dhe kembeve.

SKU: furce-elektronike-dushi
Vendmbajtëse

Fur?e dushi

0 nga 5
(0)

Fur?? dushi p?r t? pastruar mir? ?do zon? t? trupit
Material cil?sor i but? q? nuk shkakton irritime

SKU: furce-dushi

Furre per Thonjte

0 nga 5
(0)

Furre per thonjte me drite UV dhe LED 2 ne 1. Rregulloni thonjte ne shtepi pa patur nevoje te shkoni ne sallon.
?? Fuqia: 72 W
?? Material cilesor
?? Sensor Infrared
?? Ekran dixhital LCD

SKU: furre-per-thonjte

Koke dushi me drita

0 nga 5
(0)

‘-Me 7 ngjyra te ndryshme per te bere dushin nje proces argetues. -Ngjyrat dryshohen vete ?do 2-5 sekonda dhe nuk varen nga temperatura e ujit.
-Instalohet mjaft thjesht njesoj si kokat e zakonshme.

SKU: N/A

Korigjues shpine

0 nga 5
(0)
 • Esht? projektuar q? ju t? keni nj? q?ndrim t? drejt? t? shpin?s.
 • Korigjues Shpine q? trajnon muskujt dhe shtyll?n kurrizore p?r tu kthyer n? pozicionin natyral.
 • Ideale p?r t? larguar dhimbjet e shpin?s dhe t? mezit.
 • Shum? e leht? t? vendoset dhe e p?rshtatshme sipas form?s s? trupit tuaj.
SKU: N/A

Kuti ilacesh

0 nga 5
(0)

Kuti mjafe? prakite dhe pershtatshme per mbajtjen? e ilaceve.

SKU: N/A

Lar?s trupi prej selikoni

0 nga 5
(0)

P?r nj? l?kur? t? sh?ndetshme,heq qelizat e vdekura dhe aktivizon qarkullimin e gjakut, e b?n l?kur?n t? l?muar.

Ju ndihmon te qetesoheni pas nj? dite t? ngarkuar, ?sht? mjaft i gjat? p?r t? pastruar t? gjitha pjes?t e shpin?s.

SKU: N/A

Lime pedicure

0 nga 5
(0)

Lim? per kemb?.

Rregulloni k?mb?t n? pak minuta n? reahtin e sht?pis? tuaj.

SKU: N/A

Llambe LED UV Tharese per Manikyr Xhel

0 nga 5
(0)

Madh?sia mini, ?sht? shum? e p?rshtatshme p?r ta marre me vete kudo.
Dy ngjyra, e bardh? e thjesht? dhe roz? e past?r.
?? Lloji i artikullit: Thar?s thonjsh
?? Burimi: Bateri e rimbushshme
?? Masa: 14?6.8?12.8cm
?? Modeli i numrit: LED UV me xhel thar?s
?? Voltazhi: 18
?? Fuqia: 18W
?? Pesha: 320g
?? Materiali: Plastike
?? Certifikimi i cil?sis? s? komoditetit: 3C
?? Lloji:Llambe UV

SKU: llambe-led-uv-kuruese-tharese-per-manikyr-xhel

Makin? p?r masazhim t? k?mb?ve

0 nga 5
(0)

N? rehatin? e sht?pise suaj pa patur nevoj? p?r t? shkoni n? q?ndrat e relaxit.

 

SKU: N/A

Makine depilimi p?r femra Vgr V-713

0 nga 5
(0)
 • N?se d?shironi t? keni nj? l?kur? t? but? si ajo e nj? bebi dhe t? mbaroni pun? p?r disa minuta
 • Kjo ?sht? makina q? duhet t? zjidhni p?r nj? l?kur? t? past?r edhe t? sh?ndetshme.
 • Makin? depilimi me e mira e mark?s m? t? njohur VGR.
 • Vjen me nj? dizajn shum? kompakt edhe shum? funksionale n? p?rdorim.
SKU: N/A

Makine Depiluese

0 nga 5
(0)

Nese deshironi nje depilim te lehte dhe qe zgjat shume, kjo makine depiluese terheq cdo qime te lekures tuaj, duke e lene ate te paster dhe te bute.
?? Pajiset me 2 koka
?? 36 disqe
?? Depilimi zgjat deri ne 6 jave

SKU: makine-depiluese-2

Makine Depiluese

0 nga 5
(0)

Per nje depilim sa me te lehte dhe te shpejte, ju vjen ne ndihme makina depiluese IGEMEI.
?? E aplikueshme ne cdo tip lekure
?? Koha e karikimit 8-10 ore
?? Perdorimi: Ne zonat e kembeve, fytyres, krahet, bikini

SKU: makine-depiluese

Makine Depiluese 2 ne 1

0 nga 5
(0)

Makine depiluese per femra 2 ne 1. Sherben ne depilimin e cdo pjese te trupit dhe me koken e re lejon dhe depilimin e lehte te fytyres.
?? I karikueshem
?? 220-240 V
?? 2 nivele shpejtesie
?? E pershtatshme per cdo lloj lekure

SKU: makine-depiluese-2-ne-1

Depilator 5n1

0 nga 5
(0)
 • Depilator i cili p?rfshin kokat p?r depilim, largon qimet n? t? gjitha zonat m? delikate te trupit.

Depilator 6n1

0 nga 5
(0)

Zgjedhja ideale p?r t? larguar qimet e pa d?shiruara nga trupi.

E leht? n? p?rdorim.

Depilator Dsp me lazer

0 nga 5
(0)
 • Shijoni l?kur?n e but? pa qime.
 • Ky depilator Dsp me lazer p?r heqjen e qimeve p?r p?rdorim n? sht?pi i cili ofron reduktim t? qimeve.

Depilator me Pe

0 nga 5
(0)

Jepini zgjidhje problemeve qe keni me qimet dhe pushin ne fyryre ?
?? Pastrues i sigurt dhe pa dhimbje
?? I thjesht per tu perdorur dhe nuk krijon acarim te lekures

Depilues 4 ne 1

0 nga 5
(0)

Depilatori 4 ne 1 per te gjith trupin
? Me 3 koka te ndrsyhme
? Punon per 45 minuta pa nderprerje
? Me 2 nivele shpejtesie
? Pajisur dhe me nje furce pastrimi
? Numri i piskatore 32
? depilimi p?r zona t? ndjeshme pa dhimbje

Fur?? Dh?mb?sh Elektrike

0 nga 5
(0)

Teknologjia e avancuar sonic ju lejon pastrimin e dhembeve ne menyre perfekte dhe le pas ndjesine e freskise.
?? 3 menyra pastrimi
?? Mundeson kontrollin APP dhe funksionin e Bluetooth
?? Bateria e furces mban deri ne 18 dite
?? Karikohet me fishe USB ose nepermjet pajisjeve te tjera Xiaomi
?? Kokat e furcave mund te ndryshohen

Fur?? Elektronike Dushi

0 nga 5
(0)

Sfungjerat e dushit ju kane lodhur dhe ju duhet ti nderroni here pas here? Kjo furce elektronike ju vjen ne ndihme per nje dush sa me komod.
? Ka 5 koka per larje,pastrim te thelle, gur per kallot dhe pastrim e masazhim.
? Pastron lekuren ne thellesi duke hequr qelizat e vdekura dhe papastertite.
? Masazhon dhe relakson muskujt nepermjet levizjeve rrethore pastruese.
? Permban nje doreze te gjate per pastrimin e lehte te shpines dhe kembeve.

Vendmbajtëse

Fur?e dushi

0 nga 5
(0)

Fur?? dushi p?r t? pastruar mir? ?do zon? t? trupit
Material cil?sor i but? q? nuk shkakton irritime

Furre per Thonjte

0 nga 5
(0)

Furre per thonjte me drite UV dhe LED 2 ne 1. Rregulloni thonjte ne shtepi pa patur nevoje te shkoni ne sallon.
?? Fuqia: 72 W
?? Material cilesor
?? Sensor Infrared
?? Ekran dixhital LCD

Koke dushi me drita

0 nga 5
(0)

‘-Me 7 ngjyra te ndryshme per te bere dushin nje proces argetues. -Ngjyrat dryshohen vete ?do 2-5 sekonda dhe nuk varen nga temperatura e ujit.
-Instalohet mjaft thjesht njesoj si kokat e zakonshme.

Korigjues shpine

0 nga 5
(0)
 • Esht? projektuar q? ju t? keni nj? q?ndrim t? drejt? t? shpin?s.
 • Korigjues Shpine q? trajnon muskujt dhe shtyll?n kurrizore p?r tu kthyer n? pozicionin natyral.
 • Ideale p?r t? larguar dhimbjet e shpin?s dhe t? mezit.
 • Shum? e leht? t? vendoset dhe e p?rshtatshme sipas form?s s? trupit tuaj.

Kuti ilacesh

0 nga 5
(0)

Kuti mjafe? prakite dhe pershtatshme per mbajtjen? e ilaceve.

Lar?s trupi prej selikoni

0 nga 5
(0)

P?r nj? l?kur? t? sh?ndetshme,heq qelizat e vdekura dhe aktivizon qarkullimin e gjakut, e b?n l?kur?n t? l?muar.

Ju ndihmon te qetesoheni pas nj? dite t? ngarkuar, ?sht? mjaft i gjat? p?r t? pastruar t? gjitha pjes?t e shpin?s.

Lime pedicure

0 nga 5
(0)

Lim? per kemb?.

Rregulloni k?mb?t n? pak minuta n? reahtin e sht?pis? tuaj.

Llambe LED UV Tharese per Manikyr Xhel

0 nga 5
(0)

Madh?sia mini, ?sht? shum? e p?rshtatshme p?r ta marre me vete kudo.
Dy ngjyra, e bardh? e thjesht? dhe roz? e past?r.
?? Lloji i artikullit: Thar?s thonjsh
?? Burimi: Bateri e rimbushshme
?? Masa: 14?6.8?12.8cm
?? Modeli i numrit: LED UV me xhel thar?s
?? Voltazhi: 18
?? Fuqia: 18W
?? Pesha: 320g
?? Materiali: Plastike
?? Certifikimi i cil?sis? s? komoditetit: 3C
?? Lloji:Llambe UV

Makin? p?r masazhim t? k?mb?ve

0 nga 5
(0)

N? rehatin? e sht?pise suaj pa patur nevoj? p?r t? shkoni n? q?ndrat e relaxit.

 

Makine depilimi p?r femra Vgr V-713

0 nga 5
(0)
 • N?se d?shironi t? keni nj? l?kur? t? but? si ajo e nj? bebi dhe t? mbaroni pun? p?r disa minuta
 • Kjo ?sht? makina q? duhet t? zjidhni p?r nj? l?kur? t? past?r edhe t? sh?ndetshme.
 • Makin? depilimi me e mira e mark?s m? t? njohur VGR.
 • Vjen me nj? dizajn shum? kompakt edhe shum? funksionale n? p?rdorim.

Makine Depiluese

0 nga 5
(0)

Nese deshironi nje depilim te lehte dhe qe zgjat shume, kjo makine depiluese terheq cdo qime te lekures tuaj, duke e lene ate te paster dhe te bute.
?? Pajiset me 2 koka
?? 36 disqe
?? Depilimi zgjat deri ne 6 jave

Makine Depiluese

0 nga 5
(0)

Per nje depilim sa me te lehte dhe te shpejte, ju vjen ne ndihme makina depiluese IGEMEI.
?? E aplikueshme ne cdo tip lekure
?? Koha e karikimit 8-10 ore
?? Perdorimi: Ne zonat e kembeve, fytyres, krahet, bikini

Makine Depiluese 2 ne 1

0 nga 5
(0)

Makine depiluese per femra 2 ne 1. Sherben ne depilimin e cdo pjese te trupit dhe me koken e re lejon dhe depilimin e lehte te fytyres.
?? I karikueshem
?? 220-240 V
?? 2 nivele shpejtesie
?? E pershtatshme per cdo lloj lekure

Depilator 5n1

0 nga 5
(0)
 • Depilator i cili p?rfshin kokat p?r depilim, largon qimet n? t? gjitha zonat m? delikate te trupit.

Depilator 6n1

0 nga 5
(0)

Zgjedhja ideale p?r t? larguar qimet e pa d?shiruara nga trupi.

E leht? n? p?rdorim.

Depilator Dsp me lazer

0 nga 5
(0)
 • Shijoni l?kur?n e but? pa qime.
 • Ky depilator Dsp me lazer p?r heqjen e qimeve p?r p?rdorim n? sht?pi i cili ofron reduktim t? qimeve.

Depilator me Pe

0 nga 5
(0)

Jepini zgjidhje problemeve qe keni me qimet dhe pushin ne fyryre ?
?? Pastrues i sigurt dhe pa dhimbje
?? I thjesht per tu perdorur dhe nuk krijon acarim te lekures

Depilues 4 ne 1

0 nga 5
(0)

Depilatori 4 ne 1 per te gjith trupin
? Me 3 koka te ndrsyhme
? Punon per 45 minuta pa nderprerje
? Me 2 nivele shpejtesie
? Pajisur dhe me nje furce pastrimi
? Numri i piskatore 32
? depilimi p?r zona t? ndjeshme pa dhimbje

Fur?? Dh?mb?sh Elektrike

0 nga 5
(0)

Teknologjia e avancuar sonic ju lejon pastrimin e dhembeve ne menyre perfekte dhe le pas ndjesine e freskise.
?? 3 menyra pastrimi
?? Mundeson kontrollin APP dhe funksionin e Bluetooth
?? Bateria e furces mban deri ne 18 dite
?? Karikohet me fishe USB ose nepermjet pajisjeve te tjera Xiaomi
?? Kokat e furcave mund te ndryshohen

Fur?? Elektronike Dushi

0 nga 5
(0)

Sfungjerat e dushit ju kane lodhur dhe ju duhet ti nderroni here pas here? Kjo furce elektronike ju vjen ne ndihme per nje dush sa me komod.
? Ka 5 koka per larje,pastrim te thelle, gur per kallot dhe pastrim e masazhim.
? Pastron lekuren ne thellesi duke hequr qelizat e vdekura dhe papastertite.
? Masazhon dhe relakson muskujt nepermjet levizjeve rrethore pastruese.
? Permban nje doreze te gjate per pastrimin e lehte te shpines dhe kembeve.

Vendmbajtëse

Fur?e dushi

0 nga 5
(0)

Fur?? dushi p?r t? pastruar mir? ?do zon? t? trupit
Material cil?sor i but? q? nuk shkakton irritime

Furre per Thonjte

0 nga 5
(0)

Furre per thonjte me drite UV dhe LED 2 ne 1. Rregulloni thonjte ne shtepi pa patur nevoje te shkoni ne sallon.
?? Fuqia: 72 W
?? Material cilesor
?? Sensor Infrared
?? Ekran dixhital LCD

Koke dushi me drita

0 nga 5
(0)

‘-Me 7 ngjyra te ndryshme per te bere dushin nje proces argetues. -Ngjyrat dryshohen vete ?do 2-5 sekonda dhe nuk varen nga temperatura e ujit.
-Instalohet mjaft thjesht njesoj si kokat e zakonshme.

Korigjues shpine

0 nga 5
(0)
 • Esht? projektuar q? ju t? keni nj? q?ndrim t? drejt? t? shpin?s.
 • Korigjues Shpine q? trajnon muskujt dhe shtyll?n kurrizore p?r tu kthyer n? pozicionin natyral.
 • Ideale p?r t? larguar dhimbjet e shpin?s dhe t? mezit.
 • Shum? e leht? t? vendoset dhe e p?rshtatshme sipas form?s s? trupit tuaj.

Kuti ilacesh

0 nga 5
(0)

Kuti mjafe? prakite dhe pershtatshme per mbajtjen? e ilaceve.

Lar?s trupi prej selikoni

0 nga 5
(0)

P?r nj? l?kur? t? sh?ndetshme,heq qelizat e vdekura dhe aktivizon qarkullimin e gjakut, e b?n l?kur?n t? l?muar.

Ju ndihmon te qetesoheni pas nj? dite t? ngarkuar, ?sht? mjaft i gjat? p?r t? pastruar t? gjitha pjes?t e shpin?s.

Lime pedicure

0 nga 5
(0)

Lim? per kemb?.

Rregulloni k?mb?t n? pak minuta n? reahtin e sht?pis? tuaj.

Llambe LED UV Tharese per Manikyr Xhel

0 nga 5
(0)

Madh?sia mini, ?sht? shum? e p?rshtatshme p?r ta marre me vete kudo.
Dy ngjyra, e bardh? e thjesht? dhe roz? e past?r.
?? Lloji i artikullit: Thar?s thonjsh
?? Burimi: Bateri e rimbushshme
?? Masa: 14?6.8?12.8cm
?? Modeli i numrit: LED UV me xhel thar?s
?? Voltazhi: 18
?? Fuqia: 18W
?? Pesha: 320g
?? Materiali: Plastike
?? Certifikimi i cil?sis? s? komoditetit: 3C
?? Lloji:Llambe UV

Makin? p?r masazhim t? k?mb?ve

0 nga 5
(0)

N? rehatin? e sht?pise suaj pa patur nevoj? p?r t? shkoni n? q?ndrat e relaxit.

 

Makine depilimi p?r femra Vgr V-713

0 nga 5
(0)
 • N?se d?shironi t? keni nj? l?kur? t? but? si ajo e nj? bebi dhe t? mbaroni pun? p?r disa minuta
 • Kjo ?sht? makina q? duhet t? zjidhni p?r nj? l?kur? t? past?r edhe t? sh?ndetshme.
 • Makin? depilimi me e mira e mark?s m? t? njohur VGR.
 • Vjen me nj? dizajn shum? kompakt edhe shum? funksionale n? p?rdorim.

Makine Depiluese

0 nga 5
(0)

Nese deshironi nje depilim te lehte dhe qe zgjat shume, kjo makine depiluese terheq cdo qime te lekures tuaj, duke e lene ate te paster dhe te bute.
?? Pajiset me 2 koka
?? 36 disqe
?? Depilimi zgjat deri ne 6 jave

Makine Depiluese

0 nga 5
(0)

Per nje depilim sa me te lehte dhe te shpejte, ju vjen ne ndihme makina depiluese IGEMEI.
?? E aplikueshme ne cdo tip lekure
?? Koha e karikimit 8-10 ore
?? Perdorimi: Ne zonat e kembeve, fytyres, krahet, bikini

Makine Depiluese 2 ne 1

0 nga 5
(0)

Makine depiluese per femra 2 ne 1. Sherben ne depilimin e cdo pjese te trupit dhe me koken e re lejon dhe depilimin e lehte te fytyres.
?? I karikueshem
?? 220-240 V
?? 2 nivele shpejtesie
?? E pershtatshme per cdo lloj lekure

Po shfaqen 1–20 nga 45 përfundime gjithsej