Produkte

3,490 L

Grill portative Barbecue

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Grill portative Barbecue.
▫Bërë prej hekuri, rezistent ndaj temperaturave të larta.
▫E përshtatshme për ambiente të brëndshme dhe të jashtme
▫Pa shtrembërime, i sigurt për t’u përdorur.
▫I rrethuar nga disa vrima ajri, jepni djegie të plotë qymyrit dhe nuk do të bllokojë tymin.
▫Është i palosshëm, i lehtë për t’u ruajtur dhe i përshtatshëm për t’u sjellë, zë një hapësirë ​​të vogël.
▫Permasat: 48 x 27.5 cm

Kodi: S2371

Shtoje në shportëKrahasoni
1,790 L

Organizuese plastike 360°

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Organizuese plastike qe rrotullohet 360 grade, me 1 kat. E pershtatshme per t’u perdorur ne tualet, ne kuzhine, ne dhomen e gjumit, etj.
▫️Ka hapesire te mjaftueshme per te vendosur letren higjenike ose produkte te ndryshme.
▫️Mund t’a perdorni edhe si kuti organizimi ne dhomen tuaj per produkte make-upi.
▫️Strukture kendore dhe dizajn i vecante.
▫️E papershkueshem nga uji.
▫️Edisonueshme ne ngjyre te bardhe

 

Shtoje në shportëKrahasoni
1,190 L

Varese per ballkon

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Varëse për në ballkone.
▫️Montimi edhe çmontimi i saj bëhet me lehtësi edhe në varësi të dëshirës suaj për të mbajtur ose për të tharë rrobat apo sende të ndryshme të përdorimit të përditshëm.
▫️Mbajtëse për në dritare.
▫️Mund të varni rrobat atleter peshqiret etj..
▫️Pemasat:51x34x15.5 cm

Kodi:S2404

Shtoje në shportëKrahasoni
1,790 L

Organizues për dollap

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Këto organizues për dollapeve janë të mrekullueshme.
▫Ideale për shtëpinë.
▫️Ktheni hapësirat boshe në rafte dhe sistemoni gjërat.
▫️Të përshtatshme për dollape.
▫️Të përshtatshme për kuzhinë, tualete, dhoma gjumi etj…
▫️Tepër rezistent.
▫️Materiali: Plastik ABS
▫️Përmasat: Gjërësia 35 cm
▫Në hapje 75 deri ne 120 cm
▫Ngjyrat: Bardhe

 

Kodi: A912

Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Peshore me bluetooth

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Peshore me bluetooth
Lidhet me aplikacion ne në telefonin tuaj

 

Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

Pasqyrë dekorative

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Pasqyrë dekorative
▫️Pasqyra është një dekorim perfekt për shtëpinë, zyrën, dhomën e ndenjës, dhomën e gjumit, kuzhinën, banjën, etj
▫️Mund të përdoret si dhuratë për familjen dhe miqtë.
▫️Dizajn i thjeshtë dhe elegant në formë trekëndëshi të çrregullt.
▫️Pasqyra ka me sipërfaqe të qartë dhe reflektim të mirë.
▫️Ngjyra: gold, e zeze
▫️Permasat: 60 x 40 cm

Kodi S2521

Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Fuce pastrimi

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Fuce pastrimk 3ne1
▫️Me 3 koka të ndryshme
▫️Përdoret me karikim

Kodi :S2555

Shtoje në shportëKrahasoni
3,990 L

Varese metalike rrobash

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Varese metalike rrobash.
Nuk ze vend ne dhomen tuaj dhe esht mjaft komode.
Ngjyre:Gold
Permasat:36.5*173 CM

Kodi: S2655

Shtoje në shportëKrahasoni
1,790 L

Organizuese per tualet

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Organizuese per tualet.
▫️Sherben per mbajtjen e peshqirave dhe mbajtjen e produkteve.
▫️Kurseni hapesire dhe mbani te rregullt tualetin tuaj dhe te sistemuar.
▫️Materiali: Metalik + plastike
▫️Permasat 40×38 cm

Kodi: R0151

 

Shtoje në shportëKrahasoni
1,690 L

Mbajtëse frutash

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Mbajtëse frutash me 2 kate.
▫️Me një dizanj modern, i përshtatshem për të dekoruar ▫️kuzhinën tuaj.
▫️Material shumë rezisten.
▫️Lehtë për tu montuar dhe cçmontuar dhe për tu larë.
▫️Material: Metalik

Kodi: S2578

Kodi: S2578

Shtoje në shportëKrahasoni
1,900 L

𝗞𝗮𝘃𝗮𝗻𝗼𝘇 𝗾𝗲𝗹𝗾𝗶 𝗺𝗲 𝗸𝗮𝗽𝗮𝗸 𝗯𝗮𝗺𝗯𝗼𝗼

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

𝗞𝗮𝘃𝗮𝗻𝗼𝘇 𝗾𝗲𝗹𝗾𝗶 𝗺𝗲 𝗸𝗮𝗽𝗮𝗸 𝗯𝗮𝗺𝗯𝗼𝗼 𝗱𝗵𝗲 𝗴𝗼𝗺ë.
▫️Ideale për të ruajtur ushqimet me mbyllje hermetike.
▫️Ruan të fresketa ushqimet për një kohë të gjatë.
▫️Rezistent ndaj temperaturave.
▫️Material: Qelqi + kapak bambbo
▫️Vjen ne 3 permasa të ndryshme
Modeli 1

10cm x 11cm (750ML)
Kodi: R0032
Cmimi 550 Leke

Modeli 2

10 cm x 15,5 cm (1300 ml)
Cmimi 700 Leke
Kodi: R0033

Modeli 3
10 cm x 31 cm (2300 ml)
Cmimi 1000 Leke
Kodi: R0034

Seti me 3 pjese

10cm x 11cm (750ML)
10cm x 15.5cm (1300ML)
10 cm x 31 cm (2300 ml).

 

Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Mini kuti për bizhuteri

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Mini kuti për bizhuteri
👌ideale për t’u marë më vete për pushime
▫️Përmasat 10x5x10 cm

Kodi S2548

Shtoje në shportëKrahasoni
500 L

Raft organizues

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Ky raft është një zgjidhje perfekte për tualetin,ose çdo ambient tjetër në shtëpinë tuaj
▫️Montim i thjesht me ngjitje
▫️Përmasat 33*13.5*14.5

Kodi R0111

Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Çante udhëtimi per make up

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Çante udhëtimi per make up plotësisht funksionale, elegante dhe e gjithanshme,e cila ju percjell ne cdo udhetim.
Ka madhësinë për të ruajtur të gjithë aksesorët tuaj ose gjërat e domosdoshme të konviktit.
▫️Materiali PU,
▫️Ruan kozmetikën dhe produktet e kujdesit të lëkurës që ju nevojiten.
▫️E pershtatshme per cdo rast:udhetim diplomimi,feste ditelindjeje,etj.
▫️Madhësia: 23.5*10.5*11cm

Kodi:R0135

Shtoje në shportëKrahasoni
1,590 L

Kove

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Pastroni mjaft thjesht dhe shpejt dyshemene tuaj
▫️Rretullohet 360° dhe arrin ç’do siperfaqe
▫️Seti permban:
▫️Shtupen ( Plastike me tuba celik-inox )
▫️Kove ( Plastike ) dhe 2 lecka

Kodi R0112

Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Organizues sirtaresh

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Organizues sirtaresh i palosshem per rroba.
▫️Praktik dhe shume funksional per rrobat e perditshmerise, duke i mbajtur te organizuara ato.
▫️Organizoni të brëndshmet, pantallona, recipeta, çorapet, kravatat etj.
▫️I përshtatshëm për dollapë ose sirtarë.
▫️Përmasat: 47*28*20cm

 

Shtoje në shportëKrahasoni
4,990 L

Mbajtese per vazo lulesh

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Mbajtëse 6në1 për vazot e luleve.
▫️Materiali metale.
▫️Mund ta levizni kudo me ane te rrotave
▫️Nuk ndryshket.
▫️Permasat: 96 lartesia x 86 gjeresia.

Kodi: S2387

Lexoni më tepërKrahasoni
2,490 L

Raft organizues

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Raft organizues,kaq praktike për sistemimin e kuzhinës ,
suaj.
▫️Montimi me ngjitje
▫️Mund të përdoret për ruajtjen e erëzave të kuzhinës dhe për ruajtjen e kozmetikës.
▫️Magazinimi shumëfunksional, me sirtarë, mund të përdoret për kuzhinë ose për tualet.
▫️Permasat 40×67 cm

Kodi: R0146

Shtoje në shportëKrahasoni
2,990 L

Shkalle

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Shkalle shume praktike qe duhet ne cdo shtepi
▫️Me 3 shkalle
▫️Materil metalik

Kodi R0029

Shtoje në shportëKrahasoni
550 L 1,190 L

Kokë dushi me presion

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Kokë dushi me presion (3n1)
▫️Përmban 1 filter të cilësisë së lartë për t’u siguruar që uji që përdorni është i pastër dhe i sigurt.
▫️Ka 3 funksione presioni dhe një funksion masazhi.
▫️Materiali:Plastike

Kodi:S2660

Shtoje në shportëKrahasoni

Grill portative Barbecue

0 nga 5
(0)

Grill portative Barbecue.
▫Bërë prej hekuri, rezistent ndaj temperaturave të larta.
▫E përshtatshme për ambiente të brëndshme dhe të jashtme
▫Pa shtrembërime, i sigurt për t’u përdorur.
▫I rrethuar nga disa vrima ajri, jepni djegie të plotë qymyrit dhe nuk do të bllokojë tymin.
▫Është i palosshëm, i lehtë për t’u ruajtur dhe i përshtatshëm për t’u sjellë, zë një hapësirë ​​të vogël.
▫Permasat: 48 x 27.5 cm

Kodi: S2371

SKU: N/A

Organizuese plastike 360°

0 nga 5
(0)

Organizuese plastike qe rrotullohet 360 grade, me 1 kat. E pershtatshme per t’u perdorur ne tualet, ne kuzhine, ne dhomen e gjumit, etj.
▫️Ka hapesire te mjaftueshme per te vendosur letren higjenike ose produkte te ndryshme.
▫️Mund t’a perdorni edhe si kuti organizimi ne dhomen tuaj per produkte make-upi.
▫️Strukture kendore dhe dizajn i vecante.
▫️E papershkueshem nga uji.
▫️Edisonueshme ne ngjyre te bardhe

 

SKU: N/A

Varese per ballkon

0 nga 5
(0)

Varëse për në ballkone.
▫️Montimi edhe çmontimi i saj bëhet me lehtësi edhe në varësi të dëshirës suaj për të mbajtur ose për të tharë rrobat apo sende të ndryshme të përdorimit të përditshëm.
▫️Mbajtëse për në dritare.
▫️Mund të varni rrobat atleter peshqiret etj..
▫️Pemasat:51x34x15.5 cm

Kodi:S2404

SKU: N/A

Organizues për dollap

0 nga 5
(0)

Këto organizues për dollapeve janë të mrekullueshme.
▫Ideale për shtëpinë.
▫️Ktheni hapësirat boshe në rafte dhe sistemoni gjërat.
▫️Të përshtatshme për dollape.
▫️Të përshtatshme për kuzhinë, tualete, dhoma gjumi etj…
▫️Tepër rezistent.
▫️Materiali: Plastik ABS
▫️Përmasat: Gjërësia 35 cm
▫Në hapje 75 deri ne 120 cm
▫Ngjyrat: Bardhe

 

Kodi: A912

SKU: N/A

Peshore me bluetooth

0 nga 5
(0)

Peshore me bluetooth
Lidhet me aplikacion ne në telefonin tuaj

 

SKU: N/A

Pasqyrë dekorative

0 nga 5
(0)

Pasqyrë dekorative
▫️Pasqyra është një dekorim perfekt për shtëpinë, zyrën, dhomën e ndenjës, dhomën e gjumit, kuzhinën, banjën, etj
▫️Mund të përdoret si dhuratë për familjen dhe miqtë.
▫️Dizajn i thjeshtë dhe elegant në formë trekëndëshi të çrregullt.
▫️Pasqyra ka me sipërfaqe të qartë dhe reflektim të mirë.
▫️Ngjyra: gold, e zeze
▫️Permasat: 60 x 40 cm

Kodi S2521

SKU: N/A

Fuce pastrimi

0 nga 5
(0)

Fuce pastrimk 3ne1
▫️Me 3 koka të ndryshme
▫️Përdoret me karikim

Kodi :S2555

SKU: N/A

Varese metalike rrobash

0 nga 5
(0)

Varese metalike rrobash.
Nuk ze vend ne dhomen tuaj dhe esht mjaft komode.
Ngjyre:Gold
Permasat:36.5*173 CM

Kodi: S2655

SKU: N/A

Organizuese per tualet

0 nga 5
(0)

Organizuese per tualet.
▫️Sherben per mbajtjen e peshqirave dhe mbajtjen e produkteve.
▫️Kurseni hapesire dhe mbani te rregullt tualetin tuaj dhe te sistemuar.
▫️Materiali: Metalik + plastike
▫️Permasat 40×38 cm

Kodi: R0151

 

SKU: N/A

Mbajtëse frutash

0 nga 5
(0)

Mbajtëse frutash me 2 kate.
▫️Me një dizanj modern, i përshtatshem për të dekoruar ▫️kuzhinën tuaj.
▫️Material shumë rezisten.
▫️Lehtë për tu montuar dhe cçmontuar dhe për tu larë.
▫️Material: Metalik

Kodi: S2578

Kodi: S2578

SKU: N/A

𝗞𝗮𝘃𝗮𝗻𝗼𝘇 𝗾𝗲𝗹𝗾𝗶 𝗺𝗲 𝗸𝗮𝗽𝗮𝗸 𝗯𝗮𝗺𝗯𝗼𝗼

0 nga 5
(0)

𝗞𝗮𝘃𝗮𝗻𝗼𝘇 𝗾𝗲𝗹𝗾𝗶 𝗺𝗲 𝗸𝗮𝗽𝗮𝗸 𝗯𝗮𝗺𝗯𝗼𝗼 𝗱𝗵𝗲 𝗴𝗼𝗺ë.
▫️Ideale për të ruajtur ushqimet me mbyllje hermetike.
▫️Ruan të fresketa ushqimet për një kohë të gjatë.
▫️Rezistent ndaj temperaturave.
▫️Material: Qelqi + kapak bambbo
▫️Vjen ne 3 permasa të ndryshme
Modeli 1

10cm x 11cm (750ML)
Kodi: R0032
Cmimi 550 Leke

Modeli 2

10 cm x 15,5 cm (1300 ml)
Cmimi 700 Leke
Kodi: R0033

Modeli 3
10 cm x 31 cm (2300 ml)
Cmimi 1000 Leke
Kodi: R0034

Seti me 3 pjese

10cm x 11cm (750ML)
10cm x 15.5cm (1300ML)
10 cm x 31 cm (2300 ml).

 

SKU: N/A

Mini kuti për bizhuteri

0 nga 5
(0)

Mini kuti për bizhuteri
👌ideale për t’u marë më vete për pushime
▫️Përmasat 10x5x10 cm

Kodi S2548

SKU: N/A

Raft organizues

0 nga 5
(0)

Ky raft është një zgjidhje perfekte për tualetin,ose çdo ambient tjetër në shtëpinë tuaj
▫️Montim i thjesht me ngjitje
▫️Përmasat 33*13.5*14.5

Kodi R0111

SKU: N/A

Çante udhëtimi per make up

0 nga 5
(0)

Çante udhëtimi per make up plotësisht funksionale, elegante dhe e gjithanshme,e cila ju percjell ne cdo udhetim.
Ka madhësinë për të ruajtur të gjithë aksesorët tuaj ose gjërat e domosdoshme të konviktit.
▫️Materiali PU,
▫️Ruan kozmetikën dhe produktet e kujdesit të lëkurës që ju nevojiten.
▫️E pershtatshme per cdo rast:udhetim diplomimi,feste ditelindjeje,etj.
▫️Madhësia: 23.5*10.5*11cm

Kodi:R0135

SKU: N/A

Kove

0 nga 5
(0)

Pastroni mjaft thjesht dhe shpejt dyshemene tuaj
▫️Rretullohet 360° dhe arrin ç’do siperfaqe
▫️Seti permban:
▫️Shtupen ( Plastike me tuba celik-inox )
▫️Kove ( Plastike ) dhe 2 lecka

Kodi R0112

SKU: N/A

Organizues sirtaresh

0 nga 5
(0)

Organizues sirtaresh i palosshem per rroba.
▫️Praktik dhe shume funksional per rrobat e perditshmerise, duke i mbajtur te organizuara ato.
▫️Organizoni të brëndshmet, pantallona, recipeta, çorapet, kravatat etj.
▫️I përshtatshëm për dollapë ose sirtarë.
▫️Përmasat: 47*28*20cm

 

SKU: N/A

Mbajtese per vazo lulesh

0 nga 5
(0)

Mbajtëse 6në1 për vazot e luleve.
▫️Materiali metale.
▫️Mund ta levizni kudo me ane te rrotave
▫️Nuk ndryshket.
▫️Permasat: 96 lartesia x 86 gjeresia.

Kodi: S2387

SKU: N/A
Disponueshmëria:

S’ka stok

4,990 L Lexoni më tepërKrahasoni

Raft organizues

0 nga 5
(0)

Raft organizues,kaq praktike për sistemimin e kuzhinës ,
suaj.
▫️Montimi me ngjitje
▫️Mund të përdoret për ruajtjen e erëzave të kuzhinës dhe për ruajtjen e kozmetikës.
▫️Magazinimi shumëfunksional, me sirtarë, mund të përdoret për kuzhinë ose për tualet.
▫️Permasat 40×67 cm

Kodi: R0146

SKU: N/A

Shkalle

0 nga 5
(0)

Shkalle shume praktike qe duhet ne cdo shtepi
▫️Me 3 shkalle
▫️Materil metalik

Kodi R0029

SKU: N/A

Kokë dushi me presion

0 nga 5
(0)

Kokë dushi me presion (3n1)
▫️Përmban 1 filter të cilësisë së lartë për t’u siguruar që uji që përdorni është i pastër dhe i sigurt.
▫️Ka 3 funksione presioni dhe një funksion masazhi.
▫️Materiali:Plastike

Kodi:S2660

SKU: N/A

Grill portative Barbecue

0 nga 5
(0)

Grill portative Barbecue.
▫Bërë prej hekuri, rezistent ndaj temperaturave të larta.
▫E përshtatshme për ambiente të brëndshme dhe të jashtme
▫Pa shtrembërime, i sigurt për t’u përdorur.
▫I rrethuar nga disa vrima ajri, jepni djegie të plotë qymyrit dhe nuk do të bllokojë tymin.
▫Është i palosshëm, i lehtë për t’u ruajtur dhe i përshtatshëm për t’u sjellë, zë një hapësirë ​​të vogël.
▫Permasat: 48 x 27.5 cm

Kodi: S2371

Organizuese plastike 360°

0 nga 5
(0)

Organizuese plastike qe rrotullohet 360 grade, me 1 kat. E pershtatshme per t’u perdorur ne tualet, ne kuzhine, ne dhomen e gjumit, etj.
▫️Ka hapesire te mjaftueshme per te vendosur letren higjenike ose produkte te ndryshme.
▫️Mund t’a perdorni edhe si kuti organizimi ne dhomen tuaj per produkte make-upi.
▫️Strukture kendore dhe dizajn i vecante.
▫️E papershkueshem nga uji.
▫️Edisonueshme ne ngjyre te bardhe

 

Varese per ballkon

0 nga 5
(0)

Varëse për në ballkone.
▫️Montimi edhe çmontimi i saj bëhet me lehtësi edhe në varësi të dëshirës suaj për të mbajtur ose për të tharë rrobat apo sende të ndryshme të përdorimit të përditshëm.
▫️Mbajtëse për në dritare.
▫️Mund të varni rrobat atleter peshqiret etj..
▫️Pemasat:51x34x15.5 cm

Kodi:S2404

Organizues për dollap

0 nga 5
(0)

Këto organizues për dollapeve janë të mrekullueshme.
▫Ideale për shtëpinë.
▫️Ktheni hapësirat boshe në rafte dhe sistemoni gjërat.
▫️Të përshtatshme për dollape.
▫️Të përshtatshme për kuzhinë, tualete, dhoma gjumi etj…
▫️Tepër rezistent.
▫️Materiali: Plastik ABS
▫️Përmasat: Gjërësia 35 cm
▫Në hapje 75 deri ne 120 cm
▫Ngjyrat: Bardhe

 

Kodi: A912

Peshore me bluetooth

0 nga 5
(0)

Peshore me bluetooth
Lidhet me aplikacion ne në telefonin tuaj

 

Pasqyrë dekorative

0 nga 5
(0)

Pasqyrë dekorative
▫️Pasqyra është një dekorim perfekt për shtëpinë, zyrën, dhomën e ndenjës, dhomën e gjumit, kuzhinën, banjën, etj
▫️Mund të përdoret si dhuratë për familjen dhe miqtë.
▫️Dizajn i thjeshtë dhe elegant në formë trekëndëshi të çrregullt.
▫️Pasqyra ka me sipërfaqe të qartë dhe reflektim të mirë.
▫️Ngjyra: gold, e zeze
▫️Permasat: 60 x 40 cm

Kodi S2521

Fuce pastrimi

0 nga 5
(0)

Fuce pastrimk 3ne1
▫️Me 3 koka të ndryshme
▫️Përdoret me karikim

Kodi :S2555

Varese metalike rrobash

0 nga 5
(0)

Varese metalike rrobash.
Nuk ze vend ne dhomen tuaj dhe esht mjaft komode.
Ngjyre:Gold
Permasat:36.5*173 CM

Kodi: S2655

Organizuese per tualet

0 nga 5
(0)

Organizuese per tualet.
▫️Sherben per mbajtjen e peshqirave dhe mbajtjen e produkteve.
▫️Kurseni hapesire dhe mbani te rregullt tualetin tuaj dhe te sistemuar.
▫️Materiali: Metalik + plastike
▫️Permasat 40×38 cm

Kodi: R0151

 

Mbajtëse frutash

0 nga 5
(0)

Mbajtëse frutash me 2 kate.
▫️Me një dizanj modern, i përshtatshem për të dekoruar ▫️kuzhinën tuaj.
▫️Material shumë rezisten.
▫️Lehtë për tu montuar dhe cçmontuar dhe për tu larë.
▫️Material: Metalik

Kodi: S2578

Kodi: S2578

𝗞𝗮𝘃𝗮𝗻𝗼𝘇 𝗾𝗲𝗹𝗾𝗶 𝗺𝗲 𝗸𝗮𝗽𝗮𝗸 𝗯𝗮𝗺𝗯𝗼𝗼

0 nga 5
(0)

𝗞𝗮𝘃𝗮𝗻𝗼𝘇 𝗾𝗲𝗹𝗾𝗶 𝗺𝗲 𝗸𝗮𝗽𝗮𝗸 𝗯𝗮𝗺𝗯𝗼𝗼 𝗱𝗵𝗲 𝗴𝗼𝗺ë.
▫️Ideale për të ruajtur ushqimet me mbyllje hermetike.
▫️Ruan të fresketa ushqimet për një kohë të gjatë.
▫️Rezistent ndaj temperaturave.
▫️Material: Qelqi + kapak bambbo
▫️Vjen ne 3 permasa të ndryshme
Modeli 1

10cm x 11cm (750ML)
Kodi: R0032
Cmimi 550 Leke

Modeli 2

10 cm x 15,5 cm (1300 ml)
Cmimi 700 Leke
Kodi: R0033

Modeli 3
10 cm x 31 cm (2300 ml)
Cmimi 1000 Leke
Kodi: R0034

Seti me 3 pjese

10cm x 11cm (750ML)
10cm x 15.5cm (1300ML)
10 cm x 31 cm (2300 ml).

 

Mini kuti për bizhuteri

0 nga 5
(0)

Mini kuti për bizhuteri
👌ideale për t’u marë më vete për pushime
▫️Përmasat 10x5x10 cm

Kodi S2548

Raft organizues

0 nga 5
(0)

Ky raft është një zgjidhje perfekte për tualetin,ose çdo ambient tjetër në shtëpinë tuaj
▫️Montim i thjesht me ngjitje
▫️Përmasat 33*13.5*14.5

Kodi R0111

Çante udhëtimi per make up

0 nga 5
(0)

Çante udhëtimi per make up plotësisht funksionale, elegante dhe e gjithanshme,e cila ju percjell ne cdo udhetim.
Ka madhësinë për të ruajtur të gjithë aksesorët tuaj ose gjërat e domosdoshme të konviktit.
▫️Materiali PU,
▫️Ruan kozmetikën dhe produktet e kujdesit të lëkurës që ju nevojiten.
▫️E pershtatshme per cdo rast:udhetim diplomimi,feste ditelindjeje,etj.
▫️Madhësia: 23.5*10.5*11cm

Kodi:R0135

Kove

0 nga 5
(0)

Pastroni mjaft thjesht dhe shpejt dyshemene tuaj
▫️Rretullohet 360° dhe arrin ç’do siperfaqe
▫️Seti permban:
▫️Shtupen ( Plastike me tuba celik-inox )
▫️Kove ( Plastike ) dhe 2 lecka

Kodi R0112

Organizues sirtaresh

0 nga 5
(0)

Organizues sirtaresh i palosshem per rroba.
▫️Praktik dhe shume funksional per rrobat e perditshmerise, duke i mbajtur te organizuara ato.
▫️Organizoni të brëndshmet, pantallona, recipeta, çorapet, kravatat etj.
▫️I përshtatshëm për dollapë ose sirtarë.
▫️Përmasat: 47*28*20cm

 

Mbajtese per vazo lulesh

0 nga 5
(0)

Mbajtëse 6në1 për vazot e luleve.
▫️Materiali metale.
▫️Mund ta levizni kudo me ane te rrotave
▫️Nuk ndryshket.
▫️Permasat: 96 lartesia x 86 gjeresia.

Kodi: S2387

Disponueshmëria:

S’ka stok

4,990 L Lexoni më tepërKrahasoni

Raft organizues

0 nga 5
(0)

Raft organizues,kaq praktike për sistemimin e kuzhinës ,
suaj.
▫️Montimi me ngjitje
▫️Mund të përdoret për ruajtjen e erëzave të kuzhinës dhe për ruajtjen e kozmetikës.
▫️Magazinimi shumëfunksional, me sirtarë, mund të përdoret për kuzhinë ose për tualet.
▫️Permasat 40×67 cm

Kodi: R0146

Shkalle

0 nga 5
(0)

Shkalle shume praktike qe duhet ne cdo shtepi
▫️Me 3 shkalle
▫️Materil metalik

Kodi R0029

Kokë dushi me presion

0 nga 5
(0)

Kokë dushi me presion (3n1)
▫️Përmban 1 filter të cilësisë së lartë për t’u siguruar që uji që përdorni është i pastër dhe i sigurt.
▫️Ka 3 funksione presioni dhe një funksion masazhi.
▫️Materiali:Plastike

Kodi:S2660

Grill portative Barbecue

0 nga 5
(0)

Grill portative Barbecue.
▫Bërë prej hekuri, rezistent ndaj temperaturave të larta.
▫E përshtatshme për ambiente të brëndshme dhe të jashtme
▫Pa shtrembërime, i sigurt për t’u përdorur.
▫I rrethuar nga disa vrima ajri, jepni djegie të plotë qymyrit dhe nuk do të bllokojë tymin.
▫Është i palosshëm, i lehtë për t’u ruajtur dhe i përshtatshëm për t’u sjellë, zë një hapësirë ​​të vogël.
▫Permasat: 48 x 27.5 cm

Kodi: S2371

Organizuese plastike 360°

0 nga 5
(0)

Organizuese plastike qe rrotullohet 360 grade, me 1 kat. E pershtatshme per t’u perdorur ne tualet, ne kuzhine, ne dhomen e gjumit, etj.
▫️Ka hapesire te mjaftueshme per te vendosur letren higjenike ose produkte te ndryshme.
▫️Mund t’a perdorni edhe si kuti organizimi ne dhomen tuaj per produkte make-upi.
▫️Strukture kendore dhe dizajn i vecante.
▫️E papershkueshem nga uji.
▫️Edisonueshme ne ngjyre te bardhe

 

Varese per ballkon

0 nga 5
(0)

Varëse për në ballkone.
▫️Montimi edhe çmontimi i saj bëhet me lehtësi edhe në varësi të dëshirës suaj për të mbajtur ose për të tharë rrobat apo sende të ndryshme të përdorimit të përditshëm.
▫️Mbajtëse për në dritare.
▫️Mund të varni rrobat atleter peshqiret etj..
▫️Pemasat:51x34x15.5 cm

Kodi:S2404

Organizues për dollap

0 nga 5
(0)

Këto organizues për dollapeve janë të mrekullueshme.
▫Ideale për shtëpinë.
▫️Ktheni hapësirat boshe në rafte dhe sistemoni gjërat.
▫️Të përshtatshme për dollape.
▫️Të përshtatshme për kuzhinë, tualete, dhoma gjumi etj…
▫️Tepër rezistent.
▫️Materiali: Plastik ABS
▫️Përmasat: Gjërësia 35 cm
▫Në hapje 75 deri ne 120 cm
▫Ngjyrat: Bardhe

 

Kodi: A912

Peshore me bluetooth

0 nga 5
(0)

Peshore me bluetooth
Lidhet me aplikacion ne në telefonin tuaj

 

Pasqyrë dekorative

0 nga 5
(0)

Pasqyrë dekorative
▫️Pasqyra është një dekorim perfekt për shtëpinë, zyrën, dhomën e ndenjës, dhomën e gjumit, kuzhinën, banjën, etj
▫️Mund të përdoret si dhuratë për familjen dhe miqtë.
▫️Dizajn i thjeshtë dhe elegant në formë trekëndëshi të çrregullt.
▫️Pasqyra ka me sipërfaqe të qartë dhe reflektim të mirë.
▫️Ngjyra: gold, e zeze
▫️Permasat: 60 x 40 cm

Kodi S2521

Fuce pastrimi

0 nga 5
(0)

Fuce pastrimk 3ne1
▫️Me 3 koka të ndryshme
▫️Përdoret me karikim

Kodi :S2555

Varese metalike rrobash

0 nga 5
(0)

Varese metalike rrobash.
Nuk ze vend ne dhomen tuaj dhe esht mjaft komode.
Ngjyre:Gold
Permasat:36.5*173 CM

Kodi: S2655

Organizuese per tualet

0 nga 5
(0)

Organizuese per tualet.
▫️Sherben per mbajtjen e peshqirave dhe mbajtjen e produkteve.
▫️Kurseni hapesire dhe mbani te rregullt tualetin tuaj dhe te sistemuar.
▫️Materiali: Metalik + plastike
▫️Permasat 40×38 cm

Kodi: R0151

 

Mbajtëse frutash

0 nga 5
(0)

Mbajtëse frutash me 2 kate.
▫️Me një dizanj modern, i përshtatshem për të dekoruar ▫️kuzhinën tuaj.
▫️Material shumë rezisten.
▫️Lehtë për tu montuar dhe cçmontuar dhe për tu larë.
▫️Material: Metalik

Kodi: S2578

Kodi: S2578

𝗞𝗮𝘃𝗮𝗻𝗼𝘇 𝗾𝗲𝗹𝗾𝗶 𝗺𝗲 𝗸𝗮𝗽𝗮𝗸 𝗯𝗮𝗺𝗯𝗼𝗼

0 nga 5
(0)

𝗞𝗮𝘃𝗮𝗻𝗼𝘇 𝗾𝗲𝗹𝗾𝗶 𝗺𝗲 𝗸𝗮𝗽𝗮𝗸 𝗯𝗮𝗺𝗯𝗼𝗼 𝗱𝗵𝗲 𝗴𝗼𝗺ë.
▫️Ideale për të ruajtur ushqimet me mbyllje hermetike.
▫️Ruan të fresketa ushqimet për një kohë të gjatë.
▫️Rezistent ndaj temperaturave.
▫️Material: Qelqi + kapak bambbo
▫️Vjen ne 3 permasa të ndryshme
Modeli 1

10cm x 11cm (750ML)
Kodi: R0032
Cmimi 550 Leke

Modeli 2

10 cm x 15,5 cm (1300 ml)
Cmimi 700 Leke
Kodi: R0033

Modeli 3
10 cm x 31 cm (2300 ml)
Cmimi 1000 Leke
Kodi: R0034

Seti me 3 pjese

10cm x 11cm (750ML)
10cm x 15.5cm (1300ML)
10 cm x 31 cm (2300 ml).

 

Mini kuti për bizhuteri

0 nga 5
(0)

Mini kuti për bizhuteri
👌ideale për t’u marë më vete për pushime
▫️Përmasat 10x5x10 cm

Kodi S2548

Raft organizues

0 nga 5
(0)

Ky raft është një zgjidhje perfekte për tualetin,ose çdo ambient tjetër në shtëpinë tuaj
▫️Montim i thjesht me ngjitje
▫️Përmasat 33*13.5*14.5

Kodi R0111

Çante udhëtimi per make up

0 nga 5
(0)

Çante udhëtimi per make up plotësisht funksionale, elegante dhe e gjithanshme,e cila ju percjell ne cdo udhetim.
Ka madhësinë për të ruajtur të gjithë aksesorët tuaj ose gjërat e domosdoshme të konviktit.
▫️Materiali PU,
▫️Ruan kozmetikën dhe produktet e kujdesit të lëkurës që ju nevojiten.
▫️E pershtatshme per cdo rast:udhetim diplomimi,feste ditelindjeje,etj.
▫️Madhësia: 23.5*10.5*11cm

Kodi:R0135

Kove

0 nga 5
(0)

Pastroni mjaft thjesht dhe shpejt dyshemene tuaj
▫️Rretullohet 360° dhe arrin ç’do siperfaqe
▫️Seti permban:
▫️Shtupen ( Plastike me tuba celik-inox )
▫️Kove ( Plastike ) dhe 2 lecka

Kodi R0112

Organizues sirtaresh

0 nga 5
(0)

Organizues sirtaresh i palosshem per rroba.
▫️Praktik dhe shume funksional per rrobat e perditshmerise, duke i mbajtur te organizuara ato.
▫️Organizoni të brëndshmet, pantallona, recipeta, çorapet, kravatat etj.
▫️I përshtatshëm për dollapë ose sirtarë.
▫️Përmasat: 47*28*20cm

 

Mbajtese per vazo lulesh

0 nga 5
(0)

Mbajtëse 6në1 për vazot e luleve.
▫️Materiali metale.
▫️Mund ta levizni kudo me ane te rrotave
▫️Nuk ndryshket.
▫️Permasat: 96 lartesia x 86 gjeresia.

Kodi: S2387

Raft organizues

0 nga 5
(0)

Raft organizues,kaq praktike për sistemimin e kuzhinës ,
suaj.
▫️Montimi me ngjitje
▫️Mund të përdoret për ruajtjen e erëzave të kuzhinës dhe për ruajtjen e kozmetikës.
▫️Magazinimi shumëfunksional, me sirtarë, mund të përdoret për kuzhinë ose për tualet.
▫️Permasat 40×67 cm

Kodi: R0146

Shkalle

0 nga 5
(0)

Shkalle shume praktike qe duhet ne cdo shtepi
▫️Me 3 shkalle
▫️Materil metalik

Kodi R0029

Kokë dushi me presion

0 nga 5
(0)

Kokë dushi me presion (3n1)
▫️Përmban 1 filter të cilësisë së lartë për t’u siguruar që uji që përdorni është i pastër dhe i sigurt.
▫️Ka 3 funksione presioni dhe një funksion masazhi.
▫️Materiali:Plastike

Kodi:S2660

Po shfaqen 1–20 nga 1681 përfundime gjithsej