Elektroshtëpiake

Vendmbajtëse 1,490 L

?ajnik elektronik

0 nga 5
(0)
SKU: cajnik-elektronik

P?rgatisni ?ajin tuaj t? preferuar me ?ajnikun Elektrik p?r vet?m 5 minuta
Kapaciteti 1.8 lit?r, 1500 Watt
Mbrojtje nga mbinxehja me fikje automatike
P?rdoret edhe pa fish? p?r leht?s

Shtoje në shportëKrahasoni
11,490 L

B?r?s Buke

0 nga 5
(0)
SKU: notebook-widescreen-z51-70-80k6013upb

Ushqehuni shendetshem me buken qe pergatisni vete ne shtepi .
? Kapacitet 0,5-1 kg buk?.
? Kazan vertikal ( per te zene brumin me mire ) me 1 helik
? 19 programe p?r t? gatuar ushqime t? ndryshme brumi.
? Programim p?r gatim nga 3 deri n? 15 or?.
? Ruajtje deri n? 10 min e pro?esit n? rast nd?rprerje energjie
? Pastrohet shume shpejt dhe pa patur nevoje per mjete te forta
? 200-240 V 50/60 Hz
? Kurseni kohe dhe para

Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

B?r?s Frapeje

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Ideal p?r t? p?rgatitur makiato, kapucino, cokollat? t? nxeht? apo milkshake.

Kompakt dhe mjaft i leht? n? p?rdorim.

Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

B?r?s kafeje Sonifer SF-8073

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Ideal p?r l?ngje t? ftohta dhe t? ngrohta.
 • Krijon mas? t? nj?trajtshme edhe t? plot?.
 • Ideal p?r t?u p?rdorur n? sht?pi apo bare.
 • Pastrohet shum? leht?.
Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

B?r?s kokoshkash

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Kenaqni veten dhe femijet tuaj me beresin e kokoshkave

B?hen gati n? pak minuta.

Shtoje në shportëKrahasoni
4,490 L

B?r?s picash dhe ushqimeve t? ndryshme SONIFER

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Perfekte p?r t? shijuar ushqimet e mira dhe plot shije.
 • Ju mund t? gatuani p?rvec pizzave dhe ushqime t? tjera si:? Pancake, Biftek, Prodhime deti, Krah? pule etj…
Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

Bender frutash

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Blenderi? i frutave dhe perimesh sherben per te bere lengje te sa te mira dhe sa me te shendetshme per organizim e njeriut

Shtoje në shportëKrahasoni
3,990 L

Beres akullore

0 nga 5
(0)
SKU: beres-akullore

Ju do t? zbuloni k?naq?sin? p?r t? b?r? akullore sht?pi ?
Me ane te kesaj paisje ju mund te pergatisni akulloret mjaft thjeshte ne shtepine tuaj ?
? Mjafton thjesht te hidhni perberesit
? Akullorja do jete gati brenda 30-40 minutave
? Kapaciteti: 1.2 liter
? E thjeshte ne perdorim edhe per tu pastruar

Shtoje në shportëKrahasoni
3,990 L

Beres buke Zilan

0 nga 5
(0)
SKU: beres-buke-zilan

Beres buke zilan
? Permasat : 56x28x35cm
? Ekran Led
? Fuqia 530 W
? buka (0.45 kg)

Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

Beres Kafeje

0 nga 5
(0)
SKU: beres-kafeje-hoping

Beresi i Kafese Hoping Drink Mixer ju lejon te beni kafe te ftohte, milkshake, koktej apo cappuccino ne pak minuta.
?? Fuqia: 100 W
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Kapaciteti: 450 ml
?? Tension 230 V
?? Punon shpejt dhe eshte efektiv
?? Nivel i ul?t i zhurm?s

Shtoje në shportëKrahasoni
5,990 L

Blender

0 nga 5
(0)
SKU: blender-5

Blender multifunksional me funksion 3 ne 1. Perfekt per pergatitjen e lengjeve te frutave, koktejleve, supave dhe salcave te ndryshme.
?? Sherben edhe per bluarjen e kafese, frutave te thata apo pergatitjen e erezave te ndryshme
?? Thika prerese prej celiku inoks me 4 tehe mjaft te mprehta
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Vjen me 2 ene shtese per bluarje
?? Kapacitet: 1 deri ne 1.5 Liter
?? Rrotullime: 16000 rpm
?? Fuqia: 400 W
?? Gjatesia e kabllit te energjise: 1.05 m

Shtoje në shportëKrahasoni
2,990 L

Blender

0 nga 5
(0)
SKU: blender

Blender dore elektrik
?? Lloji i motorrit: DC
?? Niveli i zhurmes < 70 db
?? Mbrotje ndaj mbinxehtesise
?? Fuqia 750 W

Shtoje në shportëKrahasoni
2,990 L

Blender

0 nga 5
(0)
SKU: blender-4

Pergatisni smoothie apo ushqime te ndryshme te shendetshme per familjen tuaj!
?? Fuqia 1000 watt
?? Kapaciteti 1.5 litra
?? Kursen energjine deri ne 40%
?? Praktike dhe pastrohet lehte

Shtoje në shportëKrahasoni
2,990 L

Blender

0 nga 5
(0)
SKU: blender-2

Grini perime apo fruta te ndryshme me blenderin e ri te Sokany.
?? Sistem me 6 thika te mprehta
?? Kapaciteti 1 liter
?? Baze qe nuk rreshket
?? Fuqia 650 watt

Shtoje në shportëKrahasoni
3,990 L

Blender & Grir?s DSP

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Pini kokteje frutash, jo vet?m t? shijsh?m, por edhe t? shendetshem.
 • Me blenderin mund t? b?het nj? p?rzierje shum? e mir? e frutave q? d?shironi.
 • Mikson fruta dhe perime t? ndryshme.
 • Ka nj? dekorim sportiv me nj? drite LED rreth.
Shtoje në shportëKrahasoni
3,990 L 4,990 L

Blender & Grires

0 nga 5
(0)
SKU: blender-grires

Per te perziere edhe grire ushqimet me persosmeri ne ju sugjerojme blenderin & griresen Ackiliss!
?? E dizajnuar ne menyre qe t?ju vije ne ndihme brenda kuzhines
?? Material inoksi qe e ben rezistente
?? 4 shpejtesi per te plotesuar nevojat tuaja
?? Fuqi 600 W
?? 2 koka secila per perzierje edhe grirje efikase!

Shtoje në shportëKrahasoni
4,990 L

Blender & Mikser

0 nga 5
(0)
SKU: blender-mikser

Pergatisni smoothie apo ushqime te shendetshme ne pak minuta!
?? Thika te mprehta
?? Fuqia 300 Watt
?? Permban 2 kupa me nga 600 ml
?? Pastrohet lehte

Shtoje në shportëKrahasoni
3,990 L

Blender 2 n? 1

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Blender i p?rsosur n?se doni q? t? shijoni nj? pije me shum? vitamina, freskuese, dhe mbi t? gjitha t? sh?ndetshme.
 • Ruan t? gjitha vlerat ushyqyese dhe merr prej tyre t? gjith? mineralet e nevojshme duke ju dh?n? l?ng t? shijsh?m natyral.
 • Pastrohet shpejt dhe p?rb?het nga nivele shpejt?sie t? ndryshme.
Shtoje në shportëKrahasoni
3,490 L

Blender 2 ne 1

0 nga 5
(0)
SKU: tablet-white-elitebook-revolve-810-g2-2

Mund te shtrydhni fruta, perime te beni smothie apo milkshake te shijshme
? Me kapacitet mbajtes 1.5 liter
? Mund ta perdorni edhe per te miksuar ingridientet edhe me perberje mishi, supa te ndryshme apo ushqim per femiejt e vegjel

Shtoje në shportëKrahasoni
7,990 L

Blender 3 ne 1

0 nga 5
(0)
SKU: blender-3-ne-1

N?se jeni nj? kuzhinier me ide n? nj? kuzhin? t? vog?l, super-kompakt, ngjyr? e bardh? Kenwood Xtract 3-in-1 gjithmon? do t? punoj? p?r ju. Mund t? duket e vog?l, por do t? gjesh nj? ndihm? t? madhe p?r krijimin e , supave dhe salcat n? pak? sekonda.
? Pajisja ka gjith?ka q? ju nevojitet p?r t? shpejtuar n? gatimin tuaj. Dhe, sigurisht, ajo vjen me t? gjith? besueshm?rin? dhe performanc?n q? prisni nga marka Kenwood.
? I bardh? superkompakte
? Fuqia 350W dhe
? Me 3 pjese -1 Litra dhe 0.8 Litra
? 2 nivele shpejt?sie

Shtoje në shportëKrahasoni
Vendmbajtëse

?ajnik elektronik

0 nga 5
(0)

P?rgatisni ?ajin tuaj t? preferuar me ?ajnikun Elektrik p?r vet?m 5 minuta
Kapaciteti 1.8 lit?r, 1500 Watt
Mbrojtje nga mbinxehja me fikje automatike
P?rdoret edhe pa fish? p?r leht?s

SKU: cajnik-elektronik

B?r?s Buke

0 nga 5
(0)

Ushqehuni shendetshem me buken qe pergatisni vete ne shtepi .
? Kapacitet 0,5-1 kg buk?.
? Kazan vertikal ( per te zene brumin me mire ) me 1 helik
? 19 programe p?r t? gatuar ushqime t? ndryshme brumi.
? Programim p?r gatim nga 3 deri n? 15 or?.
? Ruajtje deri n? 10 min e pro?esit n? rast nd?rprerje energjie
? Pastrohet shume shpejt dhe pa patur nevoje per mjete te forta
? 200-240 V 50/60 Hz
? Kurseni kohe dhe para

SKU: notebook-widescreen-z51-70-80k6013upb

B?r?s Frapeje

0 nga 5
(0)

Ideal p?r t? p?rgatitur makiato, kapucino, cokollat? t? nxeht? apo milkshake.

Kompakt dhe mjaft i leht? n? p?rdorim.

SKU: N/A

B?r?s kafeje Sonifer SF-8073

0 nga 5
(0)
 • Ideal p?r l?ngje t? ftohta dhe t? ngrohta.
 • Krijon mas? t? nj?trajtshme edhe t? plot?.
 • Ideal p?r t?u p?rdorur n? sht?pi apo bare.
 • Pastrohet shum? leht?.
SKU: N/A

B?r?s kokoshkash

0 nga 5
(0)

Kenaqni veten dhe femijet tuaj me beresin e kokoshkave

B?hen gati n? pak minuta.

SKU: N/A

B?r?s picash dhe ushqimeve t? ndryshme SONIFER

0 nga 5
(0)
 • Perfekte p?r t? shijuar ushqimet e mira dhe plot shije.
 • Ju mund t? gatuani p?rvec pizzave dhe ushqime t? tjera si:? Pancake, Biftek, Prodhime deti, Krah? pule etj…
SKU: N/A

Bender frutash

0 nga 5
(0)

Blenderi? i frutave dhe perimesh sherben per te bere lengje te sa te mira dhe sa me te shendetshme per organizim e njeriut

SKU: N/A

Beres akullore

0 nga 5
(0)

Ju do t? zbuloni k?naq?sin? p?r t? b?r? akullore sht?pi ?
Me ane te kesaj paisje ju mund te pergatisni akulloret mjaft thjeshte ne shtepine tuaj ?
? Mjafton thjesht te hidhni perberesit
? Akullorja do jete gati brenda 30-40 minutave
? Kapaciteti: 1.2 liter
? E thjeshte ne perdorim edhe per tu pastruar

SKU: beres-akullore

Beres buke Zilan

0 nga 5
(0)

Beres buke zilan
? Permasat : 56x28x35cm
? Ekran Led
? Fuqia 530 W
? buka (0.45 kg)

SKU: beres-buke-zilan

Beres Kafeje

0 nga 5
(0)

Beresi i Kafese Hoping Drink Mixer ju lejon te beni kafe te ftohte, milkshake, koktej apo cappuccino ne pak minuta.
?? Fuqia: 100 W
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Kapaciteti: 450 ml
?? Tension 230 V
?? Punon shpejt dhe eshte efektiv
?? Nivel i ul?t i zhurm?s

SKU: beres-kafeje-hoping

Blender

0 nga 5
(0)

Blender multifunksional me funksion 3 ne 1. Perfekt per pergatitjen e lengjeve te frutave, koktejleve, supave dhe salcave te ndryshme.
?? Sherben edhe per bluarjen e kafese, frutave te thata apo pergatitjen e erezave te ndryshme
?? Thika prerese prej celiku inoks me 4 tehe mjaft te mprehta
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Vjen me 2 ene shtese per bluarje
?? Kapacitet: 1 deri ne 1.5 Liter
?? Rrotullime: 16000 rpm
?? Fuqia: 400 W
?? Gjatesia e kabllit te energjise: 1.05 m

SKU: blender-5

Blender

0 nga 5
(0)

Blender dore elektrik
?? Lloji i motorrit: DC
?? Niveli i zhurmes < 70 db
?? Mbrotje ndaj mbinxehtesise
?? Fuqia 750 W

SKU: blender

Blender

0 nga 5
(0)

Pergatisni smoothie apo ushqime te ndryshme te shendetshme per familjen tuaj!
?? Fuqia 1000 watt
?? Kapaciteti 1.5 litra
?? Kursen energjine deri ne 40%
?? Praktike dhe pastrohet lehte

SKU: blender-4

Blender

0 nga 5
(0)

Grini perime apo fruta te ndryshme me blenderin e ri te Sokany.
?? Sistem me 6 thika te mprehta
?? Kapaciteti 1 liter
?? Baze qe nuk rreshket
?? Fuqia 650 watt

SKU: blender-2

Blender & Grir?s DSP

0 nga 5
(0)
 • Pini kokteje frutash, jo vet?m t? shijsh?m, por edhe t? shendetshem.
 • Me blenderin mund t? b?het nj? p?rzierje shum? e mir? e frutave q? d?shironi.
 • Mikson fruta dhe perime t? ndryshme.
 • Ka nj? dekorim sportiv me nj? drite LED rreth.
SKU: N/A

Blender & Grires

0 nga 5
(0)

Per te perziere edhe grire ushqimet me persosmeri ne ju sugjerojme blenderin & griresen Ackiliss!
?? E dizajnuar ne menyre qe t?ju vije ne ndihme brenda kuzhines
?? Material inoksi qe e ben rezistente
?? 4 shpejtesi per te plotesuar nevojat tuaja
?? Fuqi 600 W
?? 2 koka secila per perzierje edhe grirje efikase!

SKU: blender-grires
3,990 L 4,990 L Shtoje në shportëKrahasoni

Blender & Mikser

0 nga 5
(0)

Pergatisni smoothie apo ushqime te shendetshme ne pak minuta!
?? Thika te mprehta
?? Fuqia 300 Watt
?? Permban 2 kupa me nga 600 ml
?? Pastrohet lehte

SKU: blender-mikser

Blender 2 n? 1

0 nga 5
(0)
 • Blender i p?rsosur n?se doni q? t? shijoni nj? pije me shum? vitamina, freskuese, dhe mbi t? gjitha t? sh?ndetshme.
 • Ruan t? gjitha vlerat ushyqyese dhe merr prej tyre t? gjith? mineralet e nevojshme duke ju dh?n? l?ng t? shijsh?m natyral.
 • Pastrohet shpejt dhe p?rb?het nga nivele shpejt?sie t? ndryshme.
SKU: N/A

Blender 2 ne 1

0 nga 5
(0)

Mund te shtrydhni fruta, perime te beni smothie apo milkshake te shijshme
? Me kapacitet mbajtes 1.5 liter
? Mund ta perdorni edhe per te miksuar ingridientet edhe me perberje mishi, supa te ndryshme apo ushqim per femiejt e vegjel

SKU: tablet-white-elitebook-revolve-810-g2-2

Blender 3 ne 1

0 nga 5
(0)

N?se jeni nj? kuzhinier me ide n? nj? kuzhin? t? vog?l, super-kompakt, ngjyr? e bardh? Kenwood Xtract 3-in-1 gjithmon? do t? punoj? p?r ju. Mund t? duket e vog?l, por do t? gjesh nj? ndihm? t? madhe p?r krijimin e , supave dhe salcat n? pak? sekonda.
? Pajisja ka gjith?ka q? ju nevojitet p?r t? shpejtuar n? gatimin tuaj. Dhe, sigurisht, ajo vjen me t? gjith? besueshm?rin? dhe performanc?n q? prisni nga marka Kenwood.
? I bardh? superkompakte
? Fuqia 350W dhe
? Me 3 pjese -1 Litra dhe 0.8 Litra
? 2 nivele shpejt?sie

SKU: blender-3-ne-1
Vendmbajtëse

?ajnik elektronik

0 nga 5
(0)

P?rgatisni ?ajin tuaj t? preferuar me ?ajnikun Elektrik p?r vet?m 5 minuta
Kapaciteti 1.8 lit?r, 1500 Watt
Mbrojtje nga mbinxehja me fikje automatike
P?rdoret edhe pa fish? p?r leht?s

B?r?s Buke

0 nga 5
(0)

Ushqehuni shendetshem me buken qe pergatisni vete ne shtepi .
? Kapacitet 0,5-1 kg buk?.
? Kazan vertikal ( per te zene brumin me mire ) me 1 helik
? 19 programe p?r t? gatuar ushqime t? ndryshme brumi.
? Programim p?r gatim nga 3 deri n? 15 or?.
? Ruajtje deri n? 10 min e pro?esit n? rast nd?rprerje energjie
? Pastrohet shume shpejt dhe pa patur nevoje per mjete te forta
? 200-240 V 50/60 Hz
? Kurseni kohe dhe para

B?r?s Frapeje

0 nga 5
(0)

Ideal p?r t? p?rgatitur makiato, kapucino, cokollat? t? nxeht? apo milkshake.

Kompakt dhe mjaft i leht? n? p?rdorim.

B?r?s kafeje Sonifer SF-8073

0 nga 5
(0)
 • Ideal p?r l?ngje t? ftohta dhe t? ngrohta.
 • Krijon mas? t? nj?trajtshme edhe t? plot?.
 • Ideal p?r t?u p?rdorur n? sht?pi apo bare.
 • Pastrohet shum? leht?.

B?r?s kokoshkash

0 nga 5
(0)

Kenaqni veten dhe femijet tuaj me beresin e kokoshkave

B?hen gati n? pak minuta.

B?r?s picash dhe ushqimeve t? ndryshme SONIFER

0 nga 5
(0)
 • Perfekte p?r t? shijuar ushqimet e mira dhe plot shije.
 • Ju mund t? gatuani p?rvec pizzave dhe ushqime t? tjera si:? Pancake, Biftek, Prodhime deti, Krah? pule etj…

Bender frutash

0 nga 5
(0)

Blenderi? i frutave dhe perimesh sherben per te bere lengje te sa te mira dhe sa me te shendetshme per organizim e njeriut

Beres akullore

0 nga 5
(0)

Ju do t? zbuloni k?naq?sin? p?r t? b?r? akullore sht?pi ?
Me ane te kesaj paisje ju mund te pergatisni akulloret mjaft thjeshte ne shtepine tuaj ?
? Mjafton thjesht te hidhni perberesit
? Akullorja do jete gati brenda 30-40 minutave
? Kapaciteti: 1.2 liter
? E thjeshte ne perdorim edhe per tu pastruar

Beres buke Zilan

0 nga 5
(0)

Beres buke zilan
? Permasat : 56x28x35cm
? Ekran Led
? Fuqia 530 W
? buka (0.45 kg)

Beres Kafeje

0 nga 5
(0)

Beresi i Kafese Hoping Drink Mixer ju lejon te beni kafe te ftohte, milkshake, koktej apo cappuccino ne pak minuta.
?? Fuqia: 100 W
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Kapaciteti: 450 ml
?? Tension 230 V
?? Punon shpejt dhe eshte efektiv
?? Nivel i ul?t i zhurm?s

Blender

0 nga 5
(0)

Blender multifunksional me funksion 3 ne 1. Perfekt per pergatitjen e lengjeve te frutave, koktejleve, supave dhe salcave te ndryshme.
?? Sherben edhe per bluarjen e kafese, frutave te thata apo pergatitjen e erezave te ndryshme
?? Thika prerese prej celiku inoks me 4 tehe mjaft te mprehta
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Vjen me 2 ene shtese per bluarje
?? Kapacitet: 1 deri ne 1.5 Liter
?? Rrotullime: 16000 rpm
?? Fuqia: 400 W
?? Gjatesia e kabllit te energjise: 1.05 m

Blender

0 nga 5
(0)

Blender dore elektrik
?? Lloji i motorrit: DC
?? Niveli i zhurmes < 70 db
?? Mbrotje ndaj mbinxehtesise
?? Fuqia 750 W

Blender

0 nga 5
(0)

Pergatisni smoothie apo ushqime te ndryshme te shendetshme per familjen tuaj!
?? Fuqia 1000 watt
?? Kapaciteti 1.5 litra
?? Kursen energjine deri ne 40%
?? Praktike dhe pastrohet lehte

Blender

0 nga 5
(0)

Grini perime apo fruta te ndryshme me blenderin e ri te Sokany.
?? Sistem me 6 thika te mprehta
?? Kapaciteti 1 liter
?? Baze qe nuk rreshket
?? Fuqia 650 watt

Blender & Grir?s DSP

0 nga 5
(0)
 • Pini kokteje frutash, jo vet?m t? shijsh?m, por edhe t? shendetshem.
 • Me blenderin mund t? b?het nj? p?rzierje shum? e mir? e frutave q? d?shironi.
 • Mikson fruta dhe perime t? ndryshme.
 • Ka nj? dekorim sportiv me nj? drite LED rreth.

Blender & Grires

0 nga 5
(0)

Per te perziere edhe grire ushqimet me persosmeri ne ju sugjerojme blenderin & griresen Ackiliss!
?? E dizajnuar ne menyre qe t?ju vije ne ndihme brenda kuzhines
?? Material inoksi qe e ben rezistente
?? 4 shpejtesi per te plotesuar nevojat tuaja
?? Fuqi 600 W
?? 2 koka secila per perzierje edhe grirje efikase!

3,990 L 4,990 L Shtoje në shportëKrahasoni

Blender & Mikser

0 nga 5
(0)

Pergatisni smoothie apo ushqime te shendetshme ne pak minuta!
?? Thika te mprehta
?? Fuqia 300 Watt
?? Permban 2 kupa me nga 600 ml
?? Pastrohet lehte

Blender 2 n? 1

0 nga 5
(0)
 • Blender i p?rsosur n?se doni q? t? shijoni nj? pije me shum? vitamina, freskuese, dhe mbi t? gjitha t? sh?ndetshme.
 • Ruan t? gjitha vlerat ushyqyese dhe merr prej tyre t? gjith? mineralet e nevojshme duke ju dh?n? l?ng t? shijsh?m natyral.
 • Pastrohet shpejt dhe p?rb?het nga nivele shpejt?sie t? ndryshme.

Blender 2 ne 1

0 nga 5
(0)

Mund te shtrydhni fruta, perime te beni smothie apo milkshake te shijshme
? Me kapacitet mbajtes 1.5 liter
? Mund ta perdorni edhe per te miksuar ingridientet edhe me perberje mishi, supa te ndryshme apo ushqim per femiejt e vegjel

Blender 3 ne 1

0 nga 5
(0)

N?se jeni nj? kuzhinier me ide n? nj? kuzhin? t? vog?l, super-kompakt, ngjyr? e bardh? Kenwood Xtract 3-in-1 gjithmon? do t? punoj? p?r ju. Mund t? duket e vog?l, por do t? gjesh nj? ndihm? t? madhe p?r krijimin e , supave dhe salcat n? pak? sekonda.
? Pajisja ka gjith?ka q? ju nevojitet p?r t? shpejtuar n? gatimin tuaj. Dhe, sigurisht, ajo vjen me t? gjith? besueshm?rin? dhe performanc?n q? prisni nga marka Kenwood.
? I bardh? superkompakte
? Fuqia 350W dhe
? Me 3 pjese -1 Litra dhe 0.8 Litra
? 2 nivele shpejt?sie

Vendmbajtëse

?ajnik elektronik

0 nga 5
(0)

P?rgatisni ?ajin tuaj t? preferuar me ?ajnikun Elektrik p?r vet?m 5 minuta
Kapaciteti 1.8 lit?r, 1500 Watt
Mbrojtje nga mbinxehja me fikje automatike
P?rdoret edhe pa fish? p?r leht?s

B?r?s Buke

0 nga 5
(0)

Ushqehuni shendetshem me buken qe pergatisni vete ne shtepi .
? Kapacitet 0,5-1 kg buk?.
? Kazan vertikal ( per te zene brumin me mire ) me 1 helik
? 19 programe p?r t? gatuar ushqime t? ndryshme brumi.
? Programim p?r gatim nga 3 deri n? 15 or?.
? Ruajtje deri n? 10 min e pro?esit n? rast nd?rprerje energjie
? Pastrohet shume shpejt dhe pa patur nevoje per mjete te forta
? 200-240 V 50/60 Hz
? Kurseni kohe dhe para

B?r?s Frapeje

0 nga 5
(0)

Ideal p?r t? p?rgatitur makiato, kapucino, cokollat? t? nxeht? apo milkshake.

Kompakt dhe mjaft i leht? n? p?rdorim.

B?r?s kafeje Sonifer SF-8073

0 nga 5
(0)
 • Ideal p?r l?ngje t? ftohta dhe t? ngrohta.
 • Krijon mas? t? nj?trajtshme edhe t? plot?.
 • Ideal p?r t?u p?rdorur n? sht?pi apo bare.
 • Pastrohet shum? leht?.

B?r?s kokoshkash

0 nga 5
(0)

Kenaqni veten dhe femijet tuaj me beresin e kokoshkave

B?hen gati n? pak minuta.

B?r?s picash dhe ushqimeve t? ndryshme SONIFER

0 nga 5
(0)
 • Perfekte p?r t? shijuar ushqimet e mira dhe plot shije.
 • Ju mund t? gatuani p?rvec pizzave dhe ushqime t? tjera si:? Pancake, Biftek, Prodhime deti, Krah? pule etj…

Bender frutash

0 nga 5
(0)

Blenderi? i frutave dhe perimesh sherben per te bere lengje te sa te mira dhe sa me te shendetshme per organizim e njeriut

Beres akullore

0 nga 5
(0)

Ju do t? zbuloni k?naq?sin? p?r t? b?r? akullore sht?pi ?
Me ane te kesaj paisje ju mund te pergatisni akulloret mjaft thjeshte ne shtepine tuaj ?
? Mjafton thjesht te hidhni perberesit
? Akullorja do jete gati brenda 30-40 minutave
? Kapaciteti: 1.2 liter
? E thjeshte ne perdorim edhe per tu pastruar

Beres buke Zilan

0 nga 5
(0)

Beres buke zilan
? Permasat : 56x28x35cm
? Ekran Led
? Fuqia 530 W
? buka (0.45 kg)

Beres Kafeje

0 nga 5
(0)

Beresi i Kafese Hoping Drink Mixer ju lejon te beni kafe te ftohte, milkshake, koktej apo cappuccino ne pak minuta.
?? Fuqia: 100 W
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Kapaciteti: 450 ml
?? Tension 230 V
?? Punon shpejt dhe eshte efektiv
?? Nivel i ul?t i zhurm?s

Blender

0 nga 5
(0)

Blender multifunksional me funksion 3 ne 1. Perfekt per pergatitjen e lengjeve te frutave, koktejleve, supave dhe salcave te ndryshme.
?? Sherben edhe per bluarjen e kafese, frutave te thata apo pergatitjen e erezave te ndryshme
?? Thika prerese prej celiku inoks me 4 tehe mjaft te mprehta
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Vjen me 2 ene shtese per bluarje
?? Kapacitet: 1 deri ne 1.5 Liter
?? Rrotullime: 16000 rpm
?? Fuqia: 400 W
?? Gjatesia e kabllit te energjise: 1.05 m

Blender

0 nga 5
(0)

Blender dore elektrik
?? Lloji i motorrit: DC
?? Niveli i zhurmes < 70 db
?? Mbrotje ndaj mbinxehtesise
?? Fuqia 750 W

Blender

0 nga 5
(0)

Pergatisni smoothie apo ushqime te ndryshme te shendetshme per familjen tuaj!
?? Fuqia 1000 watt
?? Kapaciteti 1.5 litra
?? Kursen energjine deri ne 40%
?? Praktike dhe pastrohet lehte

Blender

0 nga 5
(0)

Grini perime apo fruta te ndryshme me blenderin e ri te Sokany.
?? Sistem me 6 thika te mprehta
?? Kapaciteti 1 liter
?? Baze qe nuk rreshket
?? Fuqia 650 watt

Blender & Grir?s DSP

0 nga 5
(0)
 • Pini kokteje frutash, jo vet?m t? shijsh?m, por edhe t? shendetshem.
 • Me blenderin mund t? b?het nj? p?rzierje shum? e mir? e frutave q? d?shironi.
 • Mikson fruta dhe perime t? ndryshme.
 • Ka nj? dekorim sportiv me nj? drite LED rreth.

Blender & Grires

0 nga 5
(0)

Per te perziere edhe grire ushqimet me persosmeri ne ju sugjerojme blenderin & griresen Ackiliss!
?? E dizajnuar ne menyre qe t?ju vije ne ndihme brenda kuzhines
?? Material inoksi qe e ben rezistente
?? 4 shpejtesi per te plotesuar nevojat tuaja
?? Fuqi 600 W
?? 2 koka secila per perzierje edhe grirje efikase!

3,990 L 4,990 L Shtoje në shportëKrahasoni

Blender & Mikser

0 nga 5
(0)

Pergatisni smoothie apo ushqime te shendetshme ne pak minuta!
?? Thika te mprehta
?? Fuqia 300 Watt
?? Permban 2 kupa me nga 600 ml
?? Pastrohet lehte

Blender 2 n? 1

0 nga 5
(0)
 • Blender i p?rsosur n?se doni q? t? shijoni nj? pije me shum? vitamina, freskuese, dhe mbi t? gjitha t? sh?ndetshme.
 • Ruan t? gjitha vlerat ushyqyese dhe merr prej tyre t? gjith? mineralet e nevojshme duke ju dh?n? l?ng t? shijsh?m natyral.
 • Pastrohet shpejt dhe p?rb?het nga nivele shpejt?sie t? ndryshme.

Blender 2 ne 1

0 nga 5
(0)

Mund te shtrydhni fruta, perime te beni smothie apo milkshake te shijshme
? Me kapacitet mbajtes 1.5 liter
? Mund ta perdorni edhe per te miksuar ingridientet edhe me perberje mishi, supa te ndryshme apo ushqim per femiejt e vegjel

Blender 3 ne 1

0 nga 5
(0)

N?se jeni nj? kuzhinier me ide n? nj? kuzhin? t? vog?l, super-kompakt, ngjyr? e bardh? Kenwood Xtract 3-in-1 gjithmon? do t? punoj? p?r ju. Mund t? duket e vog?l, por do t? gjesh nj? ndihm? t? madhe p?r krijimin e , supave dhe salcat n? pak? sekonda.
? Pajisja ka gjith?ka q? ju nevojitet p?r t? shpejtuar n? gatimin tuaj. Dhe, sigurisht, ajo vjen me t? gjith? besueshm?rin? dhe performanc?n q? prisni nga marka Kenwood.
? I bardh? superkompakte
? Fuqia 350W dhe
? Me 3 pjese -1 Litra dhe 0.8 Litra
? 2 nivele shpejt?sie

Po shfaqen 1–20 nga 283 përfundime gjithsej