Toster Sokany

> > SKU: N/A
  • Toster Sokany p?r salcise i cili ju ndihmon t? p?rgatisni shum? shpejt salcicet tuaja apo hot-dog t? ndrysh?m.
  • Ky toster ?sht? gati t? b?het miku juaj m? i mir? n? m?ngjes.
  • I p?rb?r? me pllaka n? form? ? grope ? ku mund t? vendosni deri ne 6 salcice.

1,490 L

Krahasoni

Përshkrim

  • Kjo ?sht? nj? m?nyr? e mir? p?r t? b?r? m?ngjesin tuaj n? sht?pi.
  • Tani mund t? piqni, ushqimin leht?sish.
  • Dizajni t?rheq?s dhe i leht? p?r tu pastrua.

Specifikat

  • Materiali: ABS
  • Marka: Sokany
  • Permasat: 24.5x24x8.5cm