Aredim & Dekor

690 L

?ant? pazari prej silikoni

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Thjeshtoni blerjet me k?t? cante pazari, pa nevoj?n e shum? qeseve.
 • Dizajn elegant mund t? p?rdoret n? t? gjitha llojet e artikujve.
 • Shum? praktike dhe e bollshme p?r ushqime t? ndryshme.
Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

?ant? shpine

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Cante shpine perfekte p?r udhetime dhe p?rdorim t? p?rditshem.
 • Mund t? merrni me leht?si gjith? sendet e nevojshme.
 • P?lhur? najloni me densitet t? lart?.
Shtoje në shportëKrahasoni
6,990 L

?anta Udhetimi 2 cope

0 nga 5
(0)
SKU: canta-udhetimi-2-cope

Mos u shqetesoni me per bagazhet e medha qe ju duhet te merrni gjate udhetimeve. Me keto canta ju do te udhetoni lehtshem dhe me cdo gje qe deshironi me vete. Ne cmim perfshihen te dyja cantat.
? ?anta e madhe me dy rrota.
? Rezistente ndaj ujit dhe papast?rtis?.
? Ndarja kryesore me zinxhir bashkues dhe brend?si e veshur me rripa.
? 3 doreza: 1 teleskopik i t?rhequr, i sip?rm dhe 1 an?sor.
? Permasat: 56,5 x 37 x 18 cm.
? Material Poliester
? ?anta e vog?l e konvertueshme n? ?ant? shpine.
? Rezistente ndaj ujit dhe papast?rtis?.
? P?rdorimi si ?ant? shpatullash, ?ant? dore dhe ?ant? shpine.
? Permasat: 60 x 38 x 38 cm.
? Material Poliester

Shtoje në shportëKrahasoni
Vendmbajtëse 1,490 L

Abazhur

0 nga 5
(0)
SKU: abazhur

Abazhuri me drit?, nj? dhurat? unike p?r njeriun e zemr?s.
Me telekomand? q? mund ti vendosni ngjyra t? ndryshme.
Me p?rb?rje druri dhe me figura t? ndryshme n? form? zemre, lule, yje dhe h?n?.
I jep dhomes pamjen e duhur

Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

Aksesor tualeti

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Per ti shtura sa m shum stil tualetit eshte vendosja e raftit qe eshte dicka ideale dhe organizuese .

Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Arredues p?r sht?pi

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Jo vetem sistemoni,por i shtoni bukuri cdo ambjenti ku e vendosni ate.

Vecan?risht p?r ato femra q? p?lqejn? t? bukur?n n? detaje.

Shtoje në shportëKrahasoni
400 L

Bllokues dyersh e sirtar?sh

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Bllokues dyersh, dollap? dhe cdo gj? tjet?r ku f?mijet nuk do ken? dot mund?si ti hapin.
 • Nuk ?sht? e nevojshme shpimi.
 • Siguron dyert e kabinetit vet?-ngjit?se.
 • Mund t? hapen leht?sisht nga t? rriturit.
Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

Board me rrota

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Kjo karroc? f?mij?sh e rehatshme Ride On Board ju lejon t? mbani f?mij?n tuaj m? t? madh shtes? dhe t? shijoni ecjen tuaj.
 • I p?rshtatsh?m p?r shumic?n e karrocave, me nj? tub boshti horizontal t? pas?m.
 • Dy opsione: selia ?sht? e ndashme n? m?nyr? q? f?mija t? mund t? ngas? n? nj? pozicion t? ulur ose n? k?mb?
Shtoje në shportëKrahasoni
2,390 L

Boks me Drite

0 nga 5
(0)
SKU: boks-me-drite

Ky produkt multifunksional ju sjell audion po ashtu edhe ndricimin.
?? Komunikon me ane te Bluetooth
?? Karikohet me fishe USB
?? E pershtatshme per udhetime

Shtoje në shportëKrahasoni
1,290 L

Cant? 2n1 p?r pazare

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Cant? me rrota fantastike p?r b?rjen e pazarit.

Majft praktike dhe tep?r e bollshme p?r furnizimet tuaja t? dit?s.

Shtoje në shportëKrahasoni
590 L

Cantë Pazari

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

▫️E shkëlqyeshme për bërjen e pazarit.

▫️Kurrë nuk ka qenë kaq e lehtë blerja e artikujve ushqimorë.

▫️Por nuk është vetëm për sende ushqimore.

▫️Mund të përdoret për të organizuara sendet në garazh, madje edhe bagazhin e makinës suaj.

▫️Pop Bag është bërë nga najloni tepër i qëndrueshëm dhe rezistent.

Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Disenser per Sapun te Lengshem

0 nga 5
(0)
SKU: disenser-per-sapun-te-lengshem

Dispenser per mbajtjen e sapunit te legshem. Pajiset me sensor infrared.
?? Krijon dhe nxjerr shkumen e sapunit
?? Dizanj unik dhe biologjik
?? Kapaciteti 250 ml
?? Ruan higjienen ne tualitetin tuaj
?? Punon me bateri
?? Permasat 10 x 9 x 20 cm

Shtoje në shportëKrahasoni
2,590 L

Dispenseri p?r drith?ra

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • F?mij?t tuaj mund t? shijojn? drith?rat dhe ushqimin e that? me stil…
 • F?mij?t do ta ken? k?naq?si duke e kthyer ?el?sin dhe duke par? drith?rat duke r?n? n? m?nyr? t? p?rsosur n? tasin e tyre.
 • Dizajni i thjesht?, elegant p?rmban nj? en? plastike t? past?r t? tejdukshme, me cil?si t? lart? e cila mban nj? kuti drith?rash.
 • Mbajteset e dispenserit ruan freskin? dhe shijen e ushqimeve q? do vendosni.
Shtoje në shportëKrahasoni
1,690 L

Dizinfektues & Mbajtese Fur?ash

0 nga 5
(0)
SKU: dizinfektues-mbajtese-furcash

Mbajtese dhe dizinfektues per furcat e dhembeve. Pajisja jo vetem sherben si mbajtese por gjithashtu dizinfekton furcat tuaja te dhembeve.
?? Karikohet me drite ose me fishe
?? Dezinfekton furcat me rreze ultraviolet
?? Mban furcat larg papastertive te tualetit dhe te organizuara
?? Nxjerr sasine e deshiruar te pastes se dhembeve pa bere rremuje
?? Kursen energjine dhe ruan ambjentin

Shtoje në shportëKrahasoni
3,190 L

Dollap p?r rroba

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Dollapi i duhur p?r nj? sistemim sa m? t? mir? t? rrobave.

Ideal p?r dhoma f?mij?sh

Shtoje në shportëKrahasoni
5,490 L

Dollap p?r rroba

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Dollapi i duhur p?r nj? sistemim sa m? t? mir? t? rrobave.

Ideal p?r dhoma f?mij?sh.

Shtoje në shportëKrahasoni
2,990 L

Dollap rrobash

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Organizoni rrobat dhe k?puc?t tuaja.
 • Ky dollap rrobash vjen me struktur? t? q?ndrushme me konstrukt metalik dhe mbules? cop?.
 • P?r nj? aredim ndryshe mund ta vendosni n? dhom?n e gjumit ose n? dhom?n e f?mij?ve.
Shtoje në shportëKrahasoni
2,190 L

Drita Festive

0 nga 5
(0)
SKU: drita-festive

Dekorimi i shtepise suaj ne keto kohe festash nuk ka qene kurre me e lehte! Ndriconi ambjentet e brendshme dhe te jashtme me keto drita festive!
? Ndertuar me material KUNDRA ujit!
? Pajisja eshte e vogel dhe mund te levizet lehtesisht
? Ndricimi eshte I fuqishem dhe shumengjyresh
? Punon normalisht si ne temperature te uleta, te larta, ne shi apo ne diell
? Mbulon deri ne 250 metra katror siperfaqe dhe rrotullohet 120 grade
? Permasat e amballazhit 19 x 14 x 26 cm
? Pajiset dhe me figura si floke debore, zile, yje etj.

Shtoje në shportëKrahasoni
1,090 L

Drita led

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Drita led per dekorimin e festave

Dekoroni sa me bukur ambjentin e shtepis tuaj

Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Drita LED me energji diellore

0 nga 5
(0)
SKU: N/AShtoje në shportëKrahasoni

?ant? pazari prej silikoni

0 nga 5
(0)
 • Thjeshtoni blerjet me k?t? cante pazari, pa nevoj?n e shum? qeseve.
 • Dizajn elegant mund t? p?rdoret n? t? gjitha llojet e artikujve.
 • Shum? praktike dhe e bollshme p?r ushqime t? ndryshme.
SKU: N/A

?ant? shpine

0 nga 5
(0)
 • Cante shpine perfekte p?r udhetime dhe p?rdorim t? p?rditshem.
 • Mund t? merrni me leht?si gjith? sendet e nevojshme.
 • P?lhur? najloni me densitet t? lart?.
SKU: N/A

?anta Udhetimi 2 cope

0 nga 5
(0)

Mos u shqetesoni me per bagazhet e medha qe ju duhet te merrni gjate udhetimeve. Me keto canta ju do te udhetoni lehtshem dhe me cdo gje qe deshironi me vete. Ne cmim perfshihen te dyja cantat.
? ?anta e madhe me dy rrota.
? Rezistente ndaj ujit dhe papast?rtis?.
? Ndarja kryesore me zinxhir bashkues dhe brend?si e veshur me rripa.
? 3 doreza: 1 teleskopik i t?rhequr, i sip?rm dhe 1 an?sor.
? Permasat: 56,5 x 37 x 18 cm.
? Material Poliester
? ?anta e vog?l e konvertueshme n? ?ant? shpine.
? Rezistente ndaj ujit dhe papast?rtis?.
? P?rdorimi si ?ant? shpatullash, ?ant? dore dhe ?ant? shpine.
? Permasat: 60 x 38 x 38 cm.
? Material Poliester

SKU: canta-udhetimi-2-cope
Vendmbajtëse

Abazhur

0 nga 5
(0)

Abazhuri me drit?, nj? dhurat? unike p?r njeriun e zemr?s.
Me telekomand? q? mund ti vendosni ngjyra t? ndryshme.
Me p?rb?rje druri dhe me figura t? ndryshme n? form? zemre, lule, yje dhe h?n?.
I jep dhomes pamjen e duhur

SKU: abazhur

Aksesor tualeti

0 nga 5
(0)

Per ti shtura sa m shum stil tualetit eshte vendosja e raftit qe eshte dicka ideale dhe organizuese .

SKU: N/A

Arredues p?r sht?pi

0 nga 5
(0)

Jo vetem sistemoni,por i shtoni bukuri cdo ambjenti ku e vendosni ate.

Vecan?risht p?r ato femra q? p?lqejn? t? bukur?n n? detaje.

SKU: N/A

Bllokues dyersh e sirtar?sh

0 nga 5
(0)
 • Bllokues dyersh, dollap? dhe cdo gj? tjet?r ku f?mijet nuk do ken? dot mund?si ti hapin.
 • Nuk ?sht? e nevojshme shpimi.
 • Siguron dyert e kabinetit vet?-ngjit?se.
 • Mund t? hapen leht?sisht nga t? rriturit.
SKU: N/A

Board me rrota

0 nga 5
(0)
 • Kjo karroc? f?mij?sh e rehatshme Ride On Board ju lejon t? mbani f?mij?n tuaj m? t? madh shtes? dhe t? shijoni ecjen tuaj.
 • I p?rshtatsh?m p?r shumic?n e karrocave, me nj? tub boshti horizontal t? pas?m.
 • Dy opsione: selia ?sht? e ndashme n? m?nyr? q? f?mija t? mund t? ngas? n? nj? pozicion t? ulur ose n? k?mb?
SKU: N/A

Boks me Drite

0 nga 5
(0)

Ky produkt multifunksional ju sjell audion po ashtu edhe ndricimin.
?? Komunikon me ane te Bluetooth
?? Karikohet me fishe USB
?? E pershtatshme per udhetime

SKU: boks-me-drite

Cant? 2n1 p?r pazare

0 nga 5
(0)

Cant? me rrota fantastike p?r b?rjen e pazarit.

Majft praktike dhe tep?r e bollshme p?r furnizimet tuaja t? dit?s.

SKU: N/A

Cantë Pazari

0 nga 5
(0)

▫️E shkëlqyeshme për bërjen e pazarit.

▫️Kurrë nuk ka qenë kaq e lehtë blerja e artikujve ushqimorë.

▫️Por nuk është vetëm për sende ushqimore.

▫️Mund të përdoret për të organizuara sendet në garazh, madje edhe bagazhin e makinës suaj.

▫️Pop Bag është bërë nga najloni tepër i qëndrueshëm dhe rezistent.

SKU: N/A

Disenser per Sapun te Lengshem

0 nga 5
(0)

Dispenser per mbajtjen e sapunit te legshem. Pajiset me sensor infrared.
?? Krijon dhe nxjerr shkumen e sapunit
?? Dizanj unik dhe biologjik
?? Kapaciteti 250 ml
?? Ruan higjienen ne tualitetin tuaj
?? Punon me bateri
?? Permasat 10 x 9 x 20 cm

SKU: disenser-per-sapun-te-lengshem

Dispenseri p?r drith?ra

0 nga 5
(0)
 • F?mij?t tuaj mund t? shijojn? drith?rat dhe ushqimin e that? me stil…
 • F?mij?t do ta ken? k?naq?si duke e kthyer ?el?sin dhe duke par? drith?rat duke r?n? n? m?nyr? t? p?rsosur n? tasin e tyre.
 • Dizajni i thjesht?, elegant p?rmban nj? en? plastike t? past?r t? tejdukshme, me cil?si t? lart? e cila mban nj? kuti drith?rash.
 • Mbajteset e dispenserit ruan freskin? dhe shijen e ushqimeve q? do vendosni.
SKU: N/A

Dizinfektues & Mbajtese Fur?ash

0 nga 5
(0)

Mbajtese dhe dizinfektues per furcat e dhembeve. Pajisja jo vetem sherben si mbajtese por gjithashtu dizinfekton furcat tuaja te dhembeve.
?? Karikohet me drite ose me fishe
?? Dezinfekton furcat me rreze ultraviolet
?? Mban furcat larg papastertive te tualetit dhe te organizuara
?? Nxjerr sasine e deshiruar te pastes se dhembeve pa bere rremuje
?? Kursen energjine dhe ruan ambjentin

SKU: dizinfektues-mbajtese-furcash

Dollap p?r rroba

0 nga 5
(0)

Dollapi i duhur p?r nj? sistemim sa m? t? mir? t? rrobave.

Ideal p?r dhoma f?mij?sh

SKU: N/A

Dollap p?r rroba

0 nga 5
(0)

Dollapi i duhur p?r nj? sistemim sa m? t? mir? t? rrobave.

Ideal p?r dhoma f?mij?sh.

SKU: N/A

Dollap rrobash

0 nga 5
(0)
 • Organizoni rrobat dhe k?puc?t tuaja.
 • Ky dollap rrobash vjen me struktur? t? q?ndrushme me konstrukt metalik dhe mbules? cop?.
 • P?r nj? aredim ndryshe mund ta vendosni n? dhom?n e gjumit ose n? dhom?n e f?mij?ve.
SKU: N/A

Drita Festive

0 nga 5
(0)

Dekorimi i shtepise suaj ne keto kohe festash nuk ka qene kurre me e lehte! Ndriconi ambjentet e brendshme dhe te jashtme me keto drita festive!
? Ndertuar me material KUNDRA ujit!
? Pajisja eshte e vogel dhe mund te levizet lehtesisht
? Ndricimi eshte I fuqishem dhe shumengjyresh
? Punon normalisht si ne temperature te uleta, te larta, ne shi apo ne diell
? Mbulon deri ne 250 metra katror siperfaqe dhe rrotullohet 120 grade
? Permasat e amballazhit 19 x 14 x 26 cm
? Pajiset dhe me figura si floke debore, zile, yje etj.

SKU: drita-festive

Drita led

0 nga 5
(0)

Drita led per dekorimin e festave

Dekoroni sa me bukur ambjentin e shtepis tuaj

SKU: N/A

?ant? pazari prej silikoni

0 nga 5
(0)
 • Thjeshtoni blerjet me k?t? cante pazari, pa nevoj?n e shum? qeseve.
 • Dizajn elegant mund t? p?rdoret n? t? gjitha llojet e artikujve.
 • Shum? praktike dhe e bollshme p?r ushqime t? ndryshme.

?ant? shpine

0 nga 5
(0)
 • Cante shpine perfekte p?r udhetime dhe p?rdorim t? p?rditshem.
 • Mund t? merrni me leht?si gjith? sendet e nevojshme.
 • P?lhur? najloni me densitet t? lart?.

?anta Udhetimi 2 cope

0 nga 5
(0)

Mos u shqetesoni me per bagazhet e medha qe ju duhet te merrni gjate udhetimeve. Me keto canta ju do te udhetoni lehtshem dhe me cdo gje qe deshironi me vete. Ne cmim perfshihen te dyja cantat.
? ?anta e madhe me dy rrota.
? Rezistente ndaj ujit dhe papast?rtis?.
? Ndarja kryesore me zinxhir bashkues dhe brend?si e veshur me rripa.
? 3 doreza: 1 teleskopik i t?rhequr, i sip?rm dhe 1 an?sor.
? Permasat: 56,5 x 37 x 18 cm.
? Material Poliester
? ?anta e vog?l e konvertueshme n? ?ant? shpine.
? Rezistente ndaj ujit dhe papast?rtis?.
? P?rdorimi si ?ant? shpatullash, ?ant? dore dhe ?ant? shpine.
? Permasat: 60 x 38 x 38 cm.
? Material Poliester

Vendmbajtëse

Abazhur

0 nga 5
(0)

Abazhuri me drit?, nj? dhurat? unike p?r njeriun e zemr?s.
Me telekomand? q? mund ti vendosni ngjyra t? ndryshme.
Me p?rb?rje druri dhe me figura t? ndryshme n? form? zemre, lule, yje dhe h?n?.
I jep dhomes pamjen e duhur

Aksesor tualeti

0 nga 5
(0)

Per ti shtura sa m shum stil tualetit eshte vendosja e raftit qe eshte dicka ideale dhe organizuese .

Arredues p?r sht?pi

0 nga 5
(0)

Jo vetem sistemoni,por i shtoni bukuri cdo ambjenti ku e vendosni ate.

Vecan?risht p?r ato femra q? p?lqejn? t? bukur?n n? detaje.

Bllokues dyersh e sirtar?sh

0 nga 5
(0)
 • Bllokues dyersh, dollap? dhe cdo gj? tjet?r ku f?mijet nuk do ken? dot mund?si ti hapin.
 • Nuk ?sht? e nevojshme shpimi.
 • Siguron dyert e kabinetit vet?-ngjit?se.
 • Mund t? hapen leht?sisht nga t? rriturit.

Board me rrota

0 nga 5
(0)
 • Kjo karroc? f?mij?sh e rehatshme Ride On Board ju lejon t? mbani f?mij?n tuaj m? t? madh shtes? dhe t? shijoni ecjen tuaj.
 • I p?rshtatsh?m p?r shumic?n e karrocave, me nj? tub boshti horizontal t? pas?m.
 • Dy opsione: selia ?sht? e ndashme n? m?nyr? q? f?mija t? mund t? ngas? n? nj? pozicion t? ulur ose n? k?mb?

Boks me Drite

0 nga 5
(0)

Ky produkt multifunksional ju sjell audion po ashtu edhe ndricimin.
?? Komunikon me ane te Bluetooth
?? Karikohet me fishe USB
?? E pershtatshme per udhetime

Cant? 2n1 p?r pazare

0 nga 5
(0)

Cant? me rrota fantastike p?r b?rjen e pazarit.

Majft praktike dhe tep?r e bollshme p?r furnizimet tuaja t? dit?s.

Cantë Pazari

0 nga 5
(0)

▫️E shkëlqyeshme për bërjen e pazarit.

▫️Kurrë nuk ka qenë kaq e lehtë blerja e artikujve ushqimorë.

▫️Por nuk është vetëm për sende ushqimore.

▫️Mund të përdoret për të organizuara sendet në garazh, madje edhe bagazhin e makinës suaj.

▫️Pop Bag është bërë nga najloni tepër i qëndrueshëm dhe rezistent.

Disenser per Sapun te Lengshem

0 nga 5
(0)

Dispenser per mbajtjen e sapunit te legshem. Pajiset me sensor infrared.
?? Krijon dhe nxjerr shkumen e sapunit
?? Dizanj unik dhe biologjik
?? Kapaciteti 250 ml
?? Ruan higjienen ne tualitetin tuaj
?? Punon me bateri
?? Permasat 10 x 9 x 20 cm

Dispenseri p?r drith?ra

0 nga 5
(0)
 • F?mij?t tuaj mund t? shijojn? drith?rat dhe ushqimin e that? me stil…
 • F?mij?t do ta ken? k?naq?si duke e kthyer ?el?sin dhe duke par? drith?rat duke r?n? n? m?nyr? t? p?rsosur n? tasin e tyre.
 • Dizajni i thjesht?, elegant p?rmban nj? en? plastike t? past?r t? tejdukshme, me cil?si t? lart? e cila mban nj? kuti drith?rash.
 • Mbajteset e dispenserit ruan freskin? dhe shijen e ushqimeve q? do vendosni.

Dizinfektues & Mbajtese Fur?ash

0 nga 5
(0)

Mbajtese dhe dizinfektues per furcat e dhembeve. Pajisja jo vetem sherben si mbajtese por gjithashtu dizinfekton furcat tuaja te dhembeve.
?? Karikohet me drite ose me fishe
?? Dezinfekton furcat me rreze ultraviolet
?? Mban furcat larg papastertive te tualetit dhe te organizuara
?? Nxjerr sasine e deshiruar te pastes se dhembeve pa bere rremuje
?? Kursen energjine dhe ruan ambjentin

Dollap p?r rroba

0 nga 5
(0)

Dollapi i duhur p?r nj? sistemim sa m? t? mir? t? rrobave.

Ideal p?r dhoma f?mij?sh

Dollap p?r rroba

0 nga 5
(0)

Dollapi i duhur p?r nj? sistemim sa m? t? mir? t? rrobave.

Ideal p?r dhoma f?mij?sh.

Dollap rrobash

0 nga 5
(0)
 • Organizoni rrobat dhe k?puc?t tuaja.
 • Ky dollap rrobash vjen me struktur? t? q?ndrushme me konstrukt metalik dhe mbules? cop?.
 • P?r nj? aredim ndryshe mund ta vendosni n? dhom?n e gjumit ose n? dhom?n e f?mij?ve.

Drita Festive

0 nga 5
(0)

Dekorimi i shtepise suaj ne keto kohe festash nuk ka qene kurre me e lehte! Ndriconi ambjentet e brendshme dhe te jashtme me keto drita festive!
? Ndertuar me material KUNDRA ujit!
? Pajisja eshte e vogel dhe mund te levizet lehtesisht
? Ndricimi eshte I fuqishem dhe shumengjyresh
? Punon normalisht si ne temperature te uleta, te larta, ne shi apo ne diell
? Mbulon deri ne 250 metra katror siperfaqe dhe rrotullohet 120 grade
? Permasat e amballazhit 19 x 14 x 26 cm
? Pajiset dhe me figura si floke debore, zile, yje etj.

Drita led

0 nga 5
(0)

Drita led per dekorimin e festave

Dekoroni sa me bukur ambjentin e shtepis tuaj

?ant? pazari prej silikoni

0 nga 5
(0)
 • Thjeshtoni blerjet me k?t? cante pazari, pa nevoj?n e shum? qeseve.
 • Dizajn elegant mund t? p?rdoret n? t? gjitha llojet e artikujve.
 • Shum? praktike dhe e bollshme p?r ushqime t? ndryshme.

?ant? shpine

0 nga 5
(0)
 • Cante shpine perfekte p?r udhetime dhe p?rdorim t? p?rditshem.
 • Mund t? merrni me leht?si gjith? sendet e nevojshme.
 • P?lhur? najloni me densitet t? lart?.

?anta Udhetimi 2 cope

0 nga 5
(0)

Mos u shqetesoni me per bagazhet e medha qe ju duhet te merrni gjate udhetimeve. Me keto canta ju do te udhetoni lehtshem dhe me cdo gje qe deshironi me vete. Ne cmim perfshihen te dyja cantat.
? ?anta e madhe me dy rrota.
? Rezistente ndaj ujit dhe papast?rtis?.
? Ndarja kryesore me zinxhir bashkues dhe brend?si e veshur me rripa.
? 3 doreza: 1 teleskopik i t?rhequr, i sip?rm dhe 1 an?sor.
? Permasat: 56,5 x 37 x 18 cm.
? Material Poliester
? ?anta e vog?l e konvertueshme n? ?ant? shpine.
? Rezistente ndaj ujit dhe papast?rtis?.
? P?rdorimi si ?ant? shpatullash, ?ant? dore dhe ?ant? shpine.
? Permasat: 60 x 38 x 38 cm.
? Material Poliester

Vendmbajtëse

Abazhur

0 nga 5
(0)

Abazhuri me drit?, nj? dhurat? unike p?r njeriun e zemr?s.
Me telekomand? q? mund ti vendosni ngjyra t? ndryshme.
Me p?rb?rje druri dhe me figura t? ndryshme n? form? zemre, lule, yje dhe h?n?.
I jep dhomes pamjen e duhur

Aksesor tualeti

0 nga 5
(0)

Per ti shtura sa m shum stil tualetit eshte vendosja e raftit qe eshte dicka ideale dhe organizuese .

Arredues p?r sht?pi

0 nga 5
(0)

Jo vetem sistemoni,por i shtoni bukuri cdo ambjenti ku e vendosni ate.

Vecan?risht p?r ato femra q? p?lqejn? t? bukur?n n? detaje.

Bllokues dyersh e sirtar?sh

0 nga 5
(0)
 • Bllokues dyersh, dollap? dhe cdo gj? tjet?r ku f?mijet nuk do ken? dot mund?si ti hapin.
 • Nuk ?sht? e nevojshme shpimi.
 • Siguron dyert e kabinetit vet?-ngjit?se.
 • Mund t? hapen leht?sisht nga t? rriturit.

Board me rrota

0 nga 5
(0)
 • Kjo karroc? f?mij?sh e rehatshme Ride On Board ju lejon t? mbani f?mij?n tuaj m? t? madh shtes? dhe t? shijoni ecjen tuaj.
 • I p?rshtatsh?m p?r shumic?n e karrocave, me nj? tub boshti horizontal t? pas?m.
 • Dy opsione: selia ?sht? e ndashme n? m?nyr? q? f?mija t? mund t? ngas? n? nj? pozicion t? ulur ose n? k?mb?

Boks me Drite

0 nga 5
(0)

Ky produkt multifunksional ju sjell audion po ashtu edhe ndricimin.
?? Komunikon me ane te Bluetooth
?? Karikohet me fishe USB
?? E pershtatshme per udhetime

Cant? 2n1 p?r pazare

0 nga 5
(0)

Cant? me rrota fantastike p?r b?rjen e pazarit.

Majft praktike dhe tep?r e bollshme p?r furnizimet tuaja t? dit?s.

Cantë Pazari

0 nga 5
(0)

▫️E shkëlqyeshme për bërjen e pazarit.

▫️Kurrë nuk ka qenë kaq e lehtë blerja e artikujve ushqimorë.

▫️Por nuk është vetëm për sende ushqimore.

▫️Mund të përdoret për të organizuara sendet në garazh, madje edhe bagazhin e makinës suaj.

▫️Pop Bag është bërë nga najloni tepër i qëndrueshëm dhe rezistent.

Disenser per Sapun te Lengshem

0 nga 5
(0)

Dispenser per mbajtjen e sapunit te legshem. Pajiset me sensor infrared.
?? Krijon dhe nxjerr shkumen e sapunit
?? Dizanj unik dhe biologjik
?? Kapaciteti 250 ml
?? Ruan higjienen ne tualitetin tuaj
?? Punon me bateri
?? Permasat 10 x 9 x 20 cm

Dispenseri p?r drith?ra

0 nga 5
(0)
 • F?mij?t tuaj mund t? shijojn? drith?rat dhe ushqimin e that? me stil…
 • F?mij?t do ta ken? k?naq?si duke e kthyer ?el?sin dhe duke par? drith?rat duke r?n? n? m?nyr? t? p?rsosur n? tasin e tyre.
 • Dizajni i thjesht?, elegant p?rmban nj? en? plastike t? past?r t? tejdukshme, me cil?si t? lart? e cila mban nj? kuti drith?rash.
 • Mbajteset e dispenserit ruan freskin? dhe shijen e ushqimeve q? do vendosni.

Dizinfektues & Mbajtese Fur?ash

0 nga 5
(0)

Mbajtese dhe dizinfektues per furcat e dhembeve. Pajisja jo vetem sherben si mbajtese por gjithashtu dizinfekton furcat tuaja te dhembeve.
?? Karikohet me drite ose me fishe
?? Dezinfekton furcat me rreze ultraviolet
?? Mban furcat larg papastertive te tualetit dhe te organizuara
?? Nxjerr sasine e deshiruar te pastes se dhembeve pa bere rremuje
?? Kursen energjine dhe ruan ambjentin

Dollap p?r rroba

0 nga 5
(0)

Dollapi i duhur p?r nj? sistemim sa m? t? mir? t? rrobave.

Ideal p?r dhoma f?mij?sh

Dollap p?r rroba

0 nga 5
(0)

Dollapi i duhur p?r nj? sistemim sa m? t? mir? t? rrobave.

Ideal p?r dhoma f?mij?sh.

Dollap rrobash

0 nga 5
(0)
 • Organizoni rrobat dhe k?puc?t tuaja.
 • Ky dollap rrobash vjen me struktur? t? q?ndrushme me konstrukt metalik dhe mbules? cop?.
 • P?r nj? aredim ndryshe mund ta vendosni n? dhom?n e gjumit ose n? dhom?n e f?mij?ve.

Drita Festive

0 nga 5
(0)

Dekorimi i shtepise suaj ne keto kohe festash nuk ka qene kurre me e lehte! Ndriconi ambjentet e brendshme dhe te jashtme me keto drita festive!
? Ndertuar me material KUNDRA ujit!
? Pajisja eshte e vogel dhe mund te levizet lehtesisht
? Ndricimi eshte I fuqishem dhe shumengjyresh
? Punon normalisht si ne temperature te uleta, te larta, ne shi apo ne diell
? Mbulon deri ne 250 metra katror siperfaqe dhe rrotullohet 120 grade
? Permasat e amballazhit 19 x 14 x 26 cm
? Pajiset dhe me figura si floke debore, zile, yje etj.

Drita led

0 nga 5
(0)

Drita led per dekorimin e festave

Dekoroni sa me bukur ambjentin e shtepis tuaj

Po shfaqen 1–20 nga 294 përfundime gjithsej