Varëse me grep për në mur

 • Varëse me grep për në mur.
 • Ky grep me 2 dhëmbë është në stilin retro.
 • Dizajni i kthesës së tij e lejon atë të mbajë rrobat e rënda pa i lënë ato të rrëshqasin

690 L

Krahasoni

Përshkrim

 • Varëse me grep për në mur.
 • Ky grep me 2 dhëmbë është në stilin retro.
 • Dizajni i kthesës së tij e lejon atë të mbajë rrobat e rënda pa i lënë ato të rrëshqasin
 • Grepi është i përsosur për të varur pallto, rroba, peshqirë, kapele, shalle dhe madje edhe çelësa dhe mund të montohet në muret e dhomës së gjumit, dhomës së ndenjes, banjës, kuzhinës dhe në çdo vend të nevojshëm.

Specifikat

 • Montohet me vida.
 • Materiali: Aliazh zinku
 • Përmasat: 5.6×4.1x3cm.
 • Kodi: S1910