Mbajtese ene kuzhine

> SKU: N/A

Nje produkte qe eshte vertet nje zgjedhe e duhur per kuzhinen tuaj duke u ardhur ne ndihme per nje sistem sa me rregullte.

Eshte nje zgjedhje e duhur ose i nevojshem per kuzhinen.

4,990 L

Krahasoni

Përshkrim

  • E perber prej dy katesh per te mbajtur sa m shum ene te ndrysheme kuzhine.
  • Praktik,cilsore dhe e thjshte ne montim.
  • Pastrohet lehte fal materialit qe ka.
  • Dizajn modern i cili? pershtatet me cdo kuzhine.
  • Materiali? metal.
  • Prmasat 65cm 52cm 32cm.