,

Mbajtese Pecetash 3 ne 1


Krahaso

Per nje kuzhine sa me te rregullt dhe te paster, pajisuni me kete mbajtese pecetash. Sherben dhe si mbajtese e objekteve te tjera ne kuzhine.
đŸ”žïž Shkeput pecetat nga njera-tjetra lehte dhe shpejt
đŸ”žïž Ka 3 hapesira perkatesisht per leter alumini, leter plastike dhe peceta kuzhine.
đŸ”žïž Erezat, sheqer, kripe apo dicka tjeter ne raftin e siper mbajtes
👍 Montohet mjaft thjeshte me dy vida ter perfshira ne paketim
📏 Permasat 39 x 7.5 x 24.5 cm

990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.