Ilac per Buburreca

> SKU: ilac-per-buburreca

Po perdorni akoma sperkatesit kunder buburrecave? Largimi i tyre nuk ka qene kurre me i lehte se me Roach Doctor!
?? Vjen ne formen e shiringes duke minimizuar rremujen
?? Mjafton te aplikoni ilacin ne vendet ku buburrecat dalin zakonisht dhe leni ilaci te beje punen e tij
?? Eshte e pershtatshme per perdorim te brendshem dhe te jashtem
?? Largon buburrecat ne kuzhine, dhoma gjumi apo kudo ne shtepine tuaj
?? Kujdes ne perdorim;Lani duart menjehere pas perdorimit te produktit!

990 L

Krahasoni