Kuti organizmi tualet

  • Nj? kuti perfekte p?r cdo tualet q? t? jet? gjithmon? i organizuar!
  • E p?rb?r? nga nj? material plastik i nj? cil?sie t? lart? i cili mund t? lahet dhe pastrohet leht?sisht.
  • Me hapsir? t? mjaftueshme dhe 2 kate mund t? mbani t? gjitha n? k?t? kuti kaq praktike.

1,990 L

Krahasoni

Përshkrim

  • Kuti organizmi p?r kozmetik?, Ideale p?r t? sistemuar kremrat dhe t? gjitha produktet make-up.
  • Paisur edhe me nj? pasqyr? e cila ju ndihmon n? realizimin procesin e make-up.
  • Material me cil?si t? lart? e cila nuk d?mtohet dhe rezistent ndaj ujit.

 

Specifikat

  • Material:?plastik?
  • Stili: i thjesht? dhe modern
  • Specifikimi: 40X23X9.5CM