, ,

Kulete & Power Bank me Wifi


Krahaso

Kulete dhe power bank 2 ne 1 đŸ€©
Nese je i vecant dhe kerkon gjera te vecanta 👍
đŸ”žïž Me 4 lloje karikuesash wifi dhe fishe per Android, Iphone si dhe Type C
đŸ”žïž Permasat 17×9 cm

3,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.