Pa kategori

2,490 L

Adapter Laptopi Universal

0 nga 5
(0)
SKU: adapter-laptopi-universal

Adapter per karikues laptopi.
?? Modelet e pershtatshme : Acer, Asus, Dell, HP, Toshiba, Lenovo, Samsung, Sony 13
?? Fuqia: 120 W
?? Voltazhi: 100-120 V
?? Permban 8 konektore

Shtoje në shportëKrahasoni
1,090 L

Aksesore p?r ushqyerjen

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Ky tas kaq i bukur me personazhin e preferuart te kartonave Minions.

K?naqini vog?lush?t tuaj duke i b?r ushqimin m? interesant.

Shtoje në shportëKrahasoni

Aparat fotografik p?r f?mij?

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Dhurata ideale p?r t? vegjlit tuaj.
Lumturojini ato? duke i dhurar k?t? aparat.
Dizjan unik dhe kaq t?rheq?s p?r vog?lush?t tuaj.

 

Lexoni më shumëKrahasoni
2,490 L

Aparat Veshi

0 nga 5
(0)
SKU: aparat-veshi

Aparat veshi
?? Redukton zhurmat e teperta
?? E pershtatshme per personat qe kane probleme te vogla me degjimin
?? I rehatshem per tu qendruar ne vesh

Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

B?r?s kafeje Sonifer SF-8073

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Ideal p?r l?ngje t? ftohta dhe t? ngrohta.
 • Krijon mas? t? nj?trajtshme edhe t? plot?.
 • Ideal p?r t?u p?rdorur n? sht?pi apo bare.
 • Pastrohet shum? leht?.
Shtoje në shportëKrahasoni
2,990 L

B?r?se krepash DSP

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Pajisje e shk?lqyer kuzhine me t? cil?n mund t? gatuani krepa sipas shijeve t? preferuara.
 • Kjo pajisje ka gjithcka q? ju duhet p?r t? p?rgatitur krepa.
 • Dorez? e p?rshtatshme n? rehatin? e procesit t? gatimit.
Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

Brez p?r mesin

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Dhimbja e shpin?s ?sht? nj? s?mundje q? i b?n njer?zit t? vizitojn? mjek?t e tyre p?rkat?s aq shpesh.Pse lejoni q? ajo t? ndikoj? n? sh?ndetin tuaj dhe pun?n tuaj kur ekziston zgjidhja m? e mir? p?r t’ju ndihmuar t? ?liroheni nga dhimbjet.

Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Depilim i Fytyr?s me Pe DSP

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • I urreni qimet e pad?shiruara?
 • Ja si t? realizoni nj? depilim afatgjat?.
 • Depilim pa dhimbje.
 • I leht? n? p?rdorim.
Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Dorez? p?r pastrimin e qimeve t? kafsh?ve

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Dorez? e mrekullueshme prej silikoni p?r qenin ose macen tuaj.

Dorez? silikoni q? heq qimet e tep?rta nga kafsh?t.

Shtoje në shportëKrahasoni
790 L

Drite Kampingu

0 nga 5
(0)
SKU: drite-kampingu-2

Ndriconi ambjentet e jashtme te shtepise suaj apo cadrat e kampingut.
? Karikohet me drite solare
? I perbere nga material ABS
? Bateria mban deri ne 9 ore
? Pajiset me nje mbajtese per ta varur diku apo per tu mbajtur sa me lehte ne dore
? Mund te paloset dhe te perdoret si elektrik dore
? Permasat: E hapur-20 x 9.3 cm, E palosur- 13.5 x 7.5 cm

Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

Drite me Laser

0 nga 5
(0)
SKU: drite-me-laser

Deshironi te krijoni atmosferen e festave ne shtepine tuaj me ane te ndricimit? Atehere kjo drite me laser eshte idealja per ju!
? Eshte e vogel dhe mund te levizet lehtesisht kudo qe ju deshironi
? Pajiset me figurat e njeriut te debores, floke debore, yje etj.
? Ka material kundra ujt, punon ne kohe shiu dhe dielli
? Montohet lehtesisht, ne mur apo ne oborrin e shtepise suaj
? Ka nje kend ndricimi prej 180 gradesh
? Permasat 10 x 11.5cm
? Distanca e rrezatimit 2-3 metra

Shtoje në shportëKrahasoni
2,190 L

Drite per Ambjente te Jashtme

0 nga 5
(0)
SKU: drite-per-ambjente-te-jashtme

?? Drita punon me ndricim diellor
?? Karikohet diten me driten e diellit dhe ndricon naten
?? Eshte e pershtatshme per kopshte apo per ambjente te tjera te jashtme
?? Materiali: Plastike

Shtoje në shportëKrahasoni
690 L

Forma p?r akullore

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Set me forma p?r p?rgatitjen e akulloreve p?r f?mije.
 • Ideale p?r ju q? i p?lqeni kaq shum? ato dhe deshironi tI p?rgatisni vet? n? shtepi,
 • Forma t? lezetshme edhe praktike!
Shtoje në shportëKrahasoni
490 L

Forma te ndryshme per berjen e biskotave, cokollatave

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Forma te ndryshme per berjen e biskotave, cokollatave mund te beni biskota me fomra te ndryshme mjaft thjeshte

1 Pako me 5 cope

Shtoje në shportëKrahasoni
790 L

Forma te ndryshme per berjen e biskotave, cokollatave

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Mund te beni biskota me fomra te ndryshme mjaft thjeshte
2 Pako me 10 cope pee vetem

Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Frytiere 3 n? 1

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Jepini bukuri tavolin?s tuaj me frytjeren prej plastike.
 • Mund t? vendosni? lloje t? ndryshme t? frutave.
 • Doreza n? pjes?n e sip?rme ?sht? e leht? p?r t’u l?vizur.
Shtoje në shportëKrahasoni

Fur? elektrike vertikale Sokany

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Furr? elektrike automatike p?r Barbecue p?r qebap t? pjekur.
 • Kapacitet i madh, mund t? piqni n? skar? 9 hell.
 • Rrotullim 360 ?, kontroll inteligjent i temperatur?s, madje edhe ngrohje, pa pjekje, duke e b?r? ushqimin tuaj m? t? shijsh?m
Lexoni më shumëKrahasoni
4,490 L

Game 4 n? 1

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Set tastiere dhe mouse p?r gaming 4in1.
 • Seti i tastieres ?sht? i pajtuesh?m me iPhone, iPad, iOS, telefon Android, tablet.
 • Gjithashtu duhet ta lidhni tastier?n me nj? karikues 5V 1 ~ 2A, si? ?sht? ngarkuesi i telefonit tuaj.
 • ?el?sa t? personalizuar p?r t? luajtur loj?ra n? celulare.
Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Gota Qelqi

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Shijoni l?ngjet e preferuara.

Perfekte p?r kokteje, pije t? gjata.

Shtoje në shportëKrahasoni
690 L

Grir?se manuale

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Grir?sia manuale e shpejt? dhe pa shpenzuar energji.
 • Praktike dhe e shpejt?.
 • Shum? funksionale p?r kuzhin?n tuaj.
Shtoje në shportëKrahasoni

Adapter Laptopi Universal

0 nga 5
(0)

Adapter per karikues laptopi.
?? Modelet e pershtatshme : Acer, Asus, Dell, HP, Toshiba, Lenovo, Samsung, Sony 13
?? Fuqia: 120 W
?? Voltazhi: 100-120 V
?? Permban 8 konektore

SKU: adapter-laptopi-universal

Aksesore p?r ushqyerjen

0 nga 5
(0)

Ky tas kaq i bukur me personazhin e preferuart te kartonave Minions.

K?naqini vog?lush?t tuaj duke i b?r ushqimin m? interesant.

SKU: N/A

Aparat fotografik p?r f?mij?

0 nga 5
(0)

Dhurata ideale p?r t? vegjlit tuaj.
Lumturojini ato? duke i dhurar k?t? aparat.
Dizjan unik dhe kaq t?rheq?s p?r vog?lush?t tuaj.

 

SKU: N/A

Aparat Veshi

0 nga 5
(0)

Aparat veshi
?? Redukton zhurmat e teperta
?? E pershtatshme per personat qe kane probleme te vogla me degjimin
?? I rehatshem per tu qendruar ne vesh

SKU: aparat-veshi

B?r?s kafeje Sonifer SF-8073

0 nga 5
(0)
 • Ideal p?r l?ngje t? ftohta dhe t? ngrohta.
 • Krijon mas? t? nj?trajtshme edhe t? plot?.
 • Ideal p?r t?u p?rdorur n? sht?pi apo bare.
 • Pastrohet shum? leht?.
SKU: N/A

B?r?se krepash DSP

0 nga 5
(0)
 • Pajisje e shk?lqyer kuzhine me t? cil?n mund t? gatuani krepa sipas shijeve t? preferuara.
 • Kjo pajisje ka gjithcka q? ju duhet p?r t? p?rgatitur krepa.
 • Dorez? e p?rshtatshme n? rehatin? e procesit t? gatimit.
SKU: N/A

Brez p?r mesin

0 nga 5
(0)

Dhimbja e shpin?s ?sht? nj? s?mundje q? i b?n njer?zit t? vizitojn? mjek?t e tyre p?rkat?s aq shpesh.Pse lejoni q? ajo t? ndikoj? n? sh?ndetin tuaj dhe pun?n tuaj kur ekziston zgjidhja m? e mir? p?r t’ju ndihmuar t? ?liroheni nga dhimbjet.

SKU: N/A

Depilim i Fytyr?s me Pe DSP

0 nga 5
(0)
 • I urreni qimet e pad?shiruara?
 • Ja si t? realizoni nj? depilim afatgjat?.
 • Depilim pa dhimbje.
 • I leht? n? p?rdorim.
SKU: N/A

Dorez? p?r pastrimin e qimeve t? kafsh?ve

0 nga 5
(0)

Dorez? e mrekullueshme prej silikoni p?r qenin ose macen tuaj.

Dorez? silikoni q? heq qimet e tep?rta nga kafsh?t.

SKU: N/A

Drite Kampingu

0 nga 5
(0)

Ndriconi ambjentet e jashtme te shtepise suaj apo cadrat e kampingut.
? Karikohet me drite solare
? I perbere nga material ABS
? Bateria mban deri ne 9 ore
? Pajiset me nje mbajtese per ta varur diku apo per tu mbajtur sa me lehte ne dore
? Mund te paloset dhe te perdoret si elektrik dore
? Permasat: E hapur-20 x 9.3 cm, E palosur- 13.5 x 7.5 cm

SKU: drite-kampingu-2

Drite me Laser

0 nga 5
(0)

Deshironi te krijoni atmosferen e festave ne shtepine tuaj me ane te ndricimit? Atehere kjo drite me laser eshte idealja per ju!
? Eshte e vogel dhe mund te levizet lehtesisht kudo qe ju deshironi
? Pajiset me figurat e njeriut te debores, floke debore, yje etj.
? Ka material kundra ujt, punon ne kohe shiu dhe dielli
? Montohet lehtesisht, ne mur apo ne oborrin e shtepise suaj
? Ka nje kend ndricimi prej 180 gradesh
? Permasat 10 x 11.5cm
? Distanca e rrezatimit 2-3 metra

SKU: drite-me-laser

Drite per Ambjente te Jashtme

0 nga 5
(0)

?? Drita punon me ndricim diellor
?? Karikohet diten me driten e diellit dhe ndricon naten
?? Eshte e pershtatshme per kopshte apo per ambjente te tjera te jashtme
?? Materiali: Plastike

SKU: drite-per-ambjente-te-jashtme

Forma p?r akullore

0 nga 5
(0)
 • Set me forma p?r p?rgatitjen e akulloreve p?r f?mije.
 • Ideale p?r ju q? i p?lqeni kaq shum? ato dhe deshironi tI p?rgatisni vet? n? shtepi,
 • Forma t? lezetshme edhe praktike!
SKU: N/A

Forma te ndryshme per berjen e biskotave, cokollatave

0 nga 5
(0)

Forma te ndryshme per berjen e biskotave, cokollatave mund te beni biskota me fomra te ndryshme mjaft thjeshte

1 Pako me 5 cope

SKU: N/A

Forma te ndryshme per berjen e biskotave, cokollatave

0 nga 5
(0)

Mund te beni biskota me fomra te ndryshme mjaft thjeshte
2 Pako me 10 cope pee vetem

SKU: N/A

Frytiere 3 n? 1

0 nga 5
(0)
 • Jepini bukuri tavolin?s tuaj me frytjeren prej plastike.
 • Mund t? vendosni? lloje t? ndryshme t? frutave.
 • Doreza n? pjes?n e sip?rme ?sht? e leht? p?r t’u l?vizur.
SKU: N/A

Fur? elektrike vertikale Sokany

0 nga 5
(0)
 • Furr? elektrike automatike p?r Barbecue p?r qebap t? pjekur.
 • Kapacitet i madh, mund t? piqni n? skar? 9 hell.
 • Rrotullim 360 ?, kontroll inteligjent i temperatur?s, madje edhe ngrohje, pa pjekje, duke e b?r? ushqimin tuaj m? t? shijsh?m
SKU: N/A

Game 4 n? 1

0 nga 5
(0)
 • Set tastiere dhe mouse p?r gaming 4in1.
 • Seti i tastieres ?sht? i pajtuesh?m me iPhone, iPad, iOS, telefon Android, tablet.
 • Gjithashtu duhet ta lidhni tastier?n me nj? karikues 5V 1 ~ 2A, si? ?sht? ngarkuesi i telefonit tuaj.
 • ?el?sa t? personalizuar p?r t? luajtur loj?ra n? celulare.
SKU: N/A

Gota Qelqi

0 nga 5
(0)

Shijoni l?ngjet e preferuara.

Perfekte p?r kokteje, pije t? gjata.

SKU: N/A

Grir?se manuale

0 nga 5
(0)
 • Grir?sia manuale e shpejt? dhe pa shpenzuar energji.
 • Praktike dhe e shpejt?.
 • Shum? funksionale p?r kuzhin?n tuaj.
SKU: N/A

Adapter Laptopi Universal

0 nga 5
(0)

Adapter per karikues laptopi.
?? Modelet e pershtatshme : Acer, Asus, Dell, HP, Toshiba, Lenovo, Samsung, Sony 13
?? Fuqia: 120 W
?? Voltazhi: 100-120 V
?? Permban 8 konektore

Aksesore p?r ushqyerjen

0 nga 5
(0)

Ky tas kaq i bukur me personazhin e preferuart te kartonave Minions.

K?naqini vog?lush?t tuaj duke i b?r ushqimin m? interesant.

Aparat fotografik p?r f?mij?

0 nga 5
(0)

Dhurata ideale p?r t? vegjlit tuaj.
Lumturojini ato? duke i dhurar k?t? aparat.
Dizjan unik dhe kaq t?rheq?s p?r vog?lush?t tuaj.

 

Aparat Veshi

0 nga 5
(0)

Aparat veshi
?? Redukton zhurmat e teperta
?? E pershtatshme per personat qe kane probleme te vogla me degjimin
?? I rehatshem per tu qendruar ne vesh

B?r?s kafeje Sonifer SF-8073

0 nga 5
(0)
 • Ideal p?r l?ngje t? ftohta dhe t? ngrohta.
 • Krijon mas? t? nj?trajtshme edhe t? plot?.
 • Ideal p?r t?u p?rdorur n? sht?pi apo bare.
 • Pastrohet shum? leht?.

B?r?se krepash DSP

0 nga 5
(0)
 • Pajisje e shk?lqyer kuzhine me t? cil?n mund t? gatuani krepa sipas shijeve t? preferuara.
 • Kjo pajisje ka gjithcka q? ju duhet p?r t? p?rgatitur krepa.
 • Dorez? e p?rshtatshme n? rehatin? e procesit t? gatimit.

Brez p?r mesin

0 nga 5
(0)

Dhimbja e shpin?s ?sht? nj? s?mundje q? i b?n njer?zit t? vizitojn? mjek?t e tyre p?rkat?s aq shpesh.Pse lejoni q? ajo t? ndikoj? n? sh?ndetin tuaj dhe pun?n tuaj kur ekziston zgjidhja m? e mir? p?r t’ju ndihmuar t? ?liroheni nga dhimbjet.

Depilim i Fytyr?s me Pe DSP

0 nga 5
(0)
 • I urreni qimet e pad?shiruara?
 • Ja si t? realizoni nj? depilim afatgjat?.
 • Depilim pa dhimbje.
 • I leht? n? p?rdorim.

Dorez? p?r pastrimin e qimeve t? kafsh?ve

0 nga 5
(0)

Dorez? e mrekullueshme prej silikoni p?r qenin ose macen tuaj.

Dorez? silikoni q? heq qimet e tep?rta nga kafsh?t.

Drite Kampingu

0 nga 5
(0)

Ndriconi ambjentet e jashtme te shtepise suaj apo cadrat e kampingut.
? Karikohet me drite solare
? I perbere nga material ABS
? Bateria mban deri ne 9 ore
? Pajiset me nje mbajtese per ta varur diku apo per tu mbajtur sa me lehte ne dore
? Mund te paloset dhe te perdoret si elektrik dore
? Permasat: E hapur-20 x 9.3 cm, E palosur- 13.5 x 7.5 cm

Drite me Laser

0 nga 5
(0)

Deshironi te krijoni atmosferen e festave ne shtepine tuaj me ane te ndricimit? Atehere kjo drite me laser eshte idealja per ju!
? Eshte e vogel dhe mund te levizet lehtesisht kudo qe ju deshironi
? Pajiset me figurat e njeriut te debores, floke debore, yje etj.
? Ka material kundra ujt, punon ne kohe shiu dhe dielli
? Montohet lehtesisht, ne mur apo ne oborrin e shtepise suaj
? Ka nje kend ndricimi prej 180 gradesh
? Permasat 10 x 11.5cm
? Distanca e rrezatimit 2-3 metra

Drite per Ambjente te Jashtme

0 nga 5
(0)

?? Drita punon me ndricim diellor
?? Karikohet diten me driten e diellit dhe ndricon naten
?? Eshte e pershtatshme per kopshte apo per ambjente te tjera te jashtme
?? Materiali: Plastike

Forma p?r akullore

0 nga 5
(0)
 • Set me forma p?r p?rgatitjen e akulloreve p?r f?mije.
 • Ideale p?r ju q? i p?lqeni kaq shum? ato dhe deshironi tI p?rgatisni vet? n? shtepi,
 • Forma t? lezetshme edhe praktike!

Forma te ndryshme per berjen e biskotave, cokollatave

0 nga 5
(0)

Forma te ndryshme per berjen e biskotave, cokollatave mund te beni biskota me fomra te ndryshme mjaft thjeshte

1 Pako me 5 cope

Forma te ndryshme per berjen e biskotave, cokollatave

0 nga 5
(0)

Mund te beni biskota me fomra te ndryshme mjaft thjeshte
2 Pako me 10 cope pee vetem

Frytiere 3 n? 1

0 nga 5
(0)
 • Jepini bukuri tavolin?s tuaj me frytjeren prej plastike.
 • Mund t? vendosni? lloje t? ndryshme t? frutave.
 • Doreza n? pjes?n e sip?rme ?sht? e leht? p?r t’u l?vizur.

Fur? elektrike vertikale Sokany

0 nga 5
(0)
 • Furr? elektrike automatike p?r Barbecue p?r qebap t? pjekur.
 • Kapacitet i madh, mund t? piqni n? skar? 9 hell.
 • Rrotullim 360 ?, kontroll inteligjent i temperatur?s, madje edhe ngrohje, pa pjekje, duke e b?r? ushqimin tuaj m? t? shijsh?m

Game 4 n? 1

0 nga 5
(0)
 • Set tastiere dhe mouse p?r gaming 4in1.
 • Seti i tastieres ?sht? i pajtuesh?m me iPhone, iPad, iOS, telefon Android, tablet.
 • Gjithashtu duhet ta lidhni tastier?n me nj? karikues 5V 1 ~ 2A, si? ?sht? ngarkuesi i telefonit tuaj.
 • ?el?sa t? personalizuar p?r t? luajtur loj?ra n? celulare.

Gota Qelqi

0 nga 5
(0)

Shijoni l?ngjet e preferuara.

Perfekte p?r kokteje, pije t? gjata.

Grir?se manuale

0 nga 5
(0)
 • Grir?sia manuale e shpejt? dhe pa shpenzuar energji.
 • Praktike dhe e shpejt?.
 • Shum? funksionale p?r kuzhin?n tuaj.

Adapter Laptopi Universal

0 nga 5
(0)

Adapter per karikues laptopi.
?? Modelet e pershtatshme : Acer, Asus, Dell, HP, Toshiba, Lenovo, Samsung, Sony 13
?? Fuqia: 120 W
?? Voltazhi: 100-120 V
?? Permban 8 konektore

Aksesore p?r ushqyerjen

0 nga 5
(0)

Ky tas kaq i bukur me personazhin e preferuart te kartonave Minions.

K?naqini vog?lush?t tuaj duke i b?r ushqimin m? interesant.

Aparat fotografik p?r f?mij?

0 nga 5
(0)

Dhurata ideale p?r t? vegjlit tuaj.
Lumturojini ato? duke i dhurar k?t? aparat.
Dizjan unik dhe kaq t?rheq?s p?r vog?lush?t tuaj.

 

Aparat Veshi

0 nga 5
(0)

Aparat veshi
?? Redukton zhurmat e teperta
?? E pershtatshme per personat qe kane probleme te vogla me degjimin
?? I rehatshem per tu qendruar ne vesh

B?r?s kafeje Sonifer SF-8073

0 nga 5
(0)
 • Ideal p?r l?ngje t? ftohta dhe t? ngrohta.
 • Krijon mas? t? nj?trajtshme edhe t? plot?.
 • Ideal p?r t?u p?rdorur n? sht?pi apo bare.
 • Pastrohet shum? leht?.

B?r?se krepash DSP

0 nga 5
(0)
 • Pajisje e shk?lqyer kuzhine me t? cil?n mund t? gatuani krepa sipas shijeve t? preferuara.
 • Kjo pajisje ka gjithcka q? ju duhet p?r t? p?rgatitur krepa.
 • Dorez? e p?rshtatshme n? rehatin? e procesit t? gatimit.

Brez p?r mesin

0 nga 5
(0)

Dhimbja e shpin?s ?sht? nj? s?mundje q? i b?n njer?zit t? vizitojn? mjek?t e tyre p?rkat?s aq shpesh.Pse lejoni q? ajo t? ndikoj? n? sh?ndetin tuaj dhe pun?n tuaj kur ekziston zgjidhja m? e mir? p?r t’ju ndihmuar t? ?liroheni nga dhimbjet.

Depilim i Fytyr?s me Pe DSP

0 nga 5
(0)
 • I urreni qimet e pad?shiruara?
 • Ja si t? realizoni nj? depilim afatgjat?.
 • Depilim pa dhimbje.
 • I leht? n? p?rdorim.

Dorez? p?r pastrimin e qimeve t? kafsh?ve

0 nga 5
(0)

Dorez? e mrekullueshme prej silikoni p?r qenin ose macen tuaj.

Dorez? silikoni q? heq qimet e tep?rta nga kafsh?t.

Drite Kampingu

0 nga 5
(0)

Ndriconi ambjentet e jashtme te shtepise suaj apo cadrat e kampingut.
? Karikohet me drite solare
? I perbere nga material ABS
? Bateria mban deri ne 9 ore
? Pajiset me nje mbajtese per ta varur diku apo per tu mbajtur sa me lehte ne dore
? Mund te paloset dhe te perdoret si elektrik dore
? Permasat: E hapur-20 x 9.3 cm, E palosur- 13.5 x 7.5 cm

Drite me Laser

0 nga 5
(0)

Deshironi te krijoni atmosferen e festave ne shtepine tuaj me ane te ndricimit? Atehere kjo drite me laser eshte idealja per ju!
? Eshte e vogel dhe mund te levizet lehtesisht kudo qe ju deshironi
? Pajiset me figurat e njeriut te debores, floke debore, yje etj.
? Ka material kundra ujt, punon ne kohe shiu dhe dielli
? Montohet lehtesisht, ne mur apo ne oborrin e shtepise suaj
? Ka nje kend ndricimi prej 180 gradesh
? Permasat 10 x 11.5cm
? Distanca e rrezatimit 2-3 metra

Drite per Ambjente te Jashtme

0 nga 5
(0)

?? Drita punon me ndricim diellor
?? Karikohet diten me driten e diellit dhe ndricon naten
?? Eshte e pershtatshme per kopshte apo per ambjente te tjera te jashtme
?? Materiali: Plastike

Forma p?r akullore

0 nga 5
(0)
 • Set me forma p?r p?rgatitjen e akulloreve p?r f?mije.
 • Ideale p?r ju q? i p?lqeni kaq shum? ato dhe deshironi tI p?rgatisni vet? n? shtepi,
 • Forma t? lezetshme edhe praktike!

Forma te ndryshme per berjen e biskotave, cokollatave

0 nga 5
(0)

Forma te ndryshme per berjen e biskotave, cokollatave mund te beni biskota me fomra te ndryshme mjaft thjeshte

1 Pako me 5 cope

Forma te ndryshme per berjen e biskotave, cokollatave

0 nga 5
(0)

Mund te beni biskota me fomra te ndryshme mjaft thjeshte
2 Pako me 10 cope pee vetem

Frytiere 3 n? 1

0 nga 5
(0)
 • Jepini bukuri tavolin?s tuaj me frytjeren prej plastike.
 • Mund t? vendosni? lloje t? ndryshme t? frutave.
 • Doreza n? pjes?n e sip?rme ?sht? e leht? p?r t’u l?vizur.

Fur? elektrike vertikale Sokany

0 nga 5
(0)
 • Furr? elektrike automatike p?r Barbecue p?r qebap t? pjekur.
 • Kapacitet i madh, mund t? piqni n? skar? 9 hell.
 • Rrotullim 360 ?, kontroll inteligjent i temperatur?s, madje edhe ngrohje, pa pjekje, duke e b?r? ushqimin tuaj m? t? shijsh?m

Game 4 n? 1

0 nga 5
(0)
 • Set tastiere dhe mouse p?r gaming 4in1.
 • Seti i tastieres ?sht? i pajtuesh?m me iPhone, iPad, iOS, telefon Android, tablet.
 • Gjithashtu duhet ta lidhni tastier?n me nj? karikues 5V 1 ~ 2A, si? ?sht? ngarkuesi i telefonit tuaj.
 • ?el?sa t? personalizuar p?r t? luajtur loj?ra n? celulare.

Gota Qelqi

0 nga 5
(0)

Shijoni l?ngjet e preferuara.

Perfekte p?r kokteje, pije t? gjata.

Grir?se manuale

0 nga 5
(0)
 • Grir?sia manuale e shpejt? dhe pa shpenzuar energji.
 • Praktike dhe e shpejt?.
 • Shum? funksionale p?r kuzhin?n tuaj.

Po shfaqen 1–20 nga 117 përfundime gjithsej