Orendi

4,490 L

Batanije Elektrike

0 nga 5
(0)
SKU: batanije-elektrike-2

Ditet e ftohta po vijne! Ne ju ofrojme batanijen elektrike te markes First Austria. Kaloni naten ne ngrohtesi te plote pa pasur nevoje te mbani ndezur kondicionerin.
?? 3 nivele nxehtesie
?? Nxit qarkullimin e gjakut
?? Fuqia 60 Watt
?? Permasat 150 x 80cm
?? Mund te lahet me 40 grade

Shtoje në shportëKrahasoni
5,490 L

Batanije Elektrike

0 nga 5
(0)
SKU: batanije-elektrike

Ditet e ftohta po vijne! Ne ju ofrojme batanijen e re elektrike First Austria me dyfishin e fuqise ne krahasim me batanijet e tjera.
?? Fuqia 2 x 60 Watt
?? 3 nivele nxehtesie
?? Permasat 160 x 140cm
?? Mund te lahet me 40 grade
?? Pajiset me drite LED

Shtoje në shportëKrahasoni
1,890 L

Batanije me Korent

0 nga 5
(0)
SKU: batanine-elektrike

Per tju mbajtur ngrohte gjat dimrit
? Vendoset siper dyshekut dhe mund ta ndizni 30 minuta para se te shtriheni
?? Jane plotesisht te sigurta dhe ju mbajne ngrohte
?? Ndihmojne ne qarkullim e gjakut
?? Ndimojne ne reumatizma
?? Fantastike per te moshuarit, femijet aponte gjithe familjen
?? Permasa: 160 x 120 cm

Shtoje në shportëKrahasoni
2,690 L

Citofon

0 nga 5
(0)
SKU: citofon

Citofon vetem me nje telefon
?? Instalohet lehte
?? Per te hapur deren, mjafton te shtypet butoni
?? Material kundra shiut
?? Kursen Energjine
?? Qualitet i larte zeri

Shtoje në shportëKrahasoni
3,790 L

Citofon per 2 Hyrje

0 nga 5
(0)
SKU: citofon-per-2-hyrje

Citofon me 2 telefona, qe mund te perdoret per 2 familje te ndryshme apo per 2 kate te ndryshme te nje shtepie.
?? Instalohet lehte
?? Per te hapur deren, mjafton te shtypet butoni
?? Material kundra shiut
?? Kursen Energjine
?? Qualitet i larte zeri
?? Mund te perdoret dhe ne zyra apo ndertesa te ndryshme

Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

Filter Uji Automatik

0 nga 5
(0)
SKU: filter-uji-automatik

Per perdorim shtepie, zyre apo kudo tjeter, ky filter mjafton te instalohet ne gryken e shishes se ujit dhe vetem me shtypjen e nje butoni nxjerr ujin.
?? Nuk mban ere dhe papastertite
?? E thjeshte ne perdorim, mjafton te vendosni tubin e vogel brenda shishes
?? Kapaciteti i baterise 1200 mAh, e karikueshme
?? Mund te perdoret ne cdo shishe uji mbi 5 litra

Shtoje në shportëKrahasoni
390 L

Grep shum?funksional

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Kjo oranizuese kaq praktike do ju largoj? rr?muj?n n? kuzhin?n tuaj.
 • Dekorim kreativ p?r sht?pin? tuaj e q?ndrueshme dhe praktike.
 • I p?rshtatsh?m p?r t? varur filxhanin e kafes?, ?el?sin, en?t e kuzhin?s, rrobat, kravat?n, ?ant?n e shpin?s, ?adr?n, rripin p?r ndonj? send t? vog?l.
Shtoje në shportëKrahasoni
490 L

Hap?se kapak?sh 4 n? 1

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Hap?sja e kavanozit p?r duar t? dob?ta.
 • Nj? ndihm? e thjesht? kuzhin? p?r t? gjitha madh?sit? e kavanozave dhe shisheve.
 • Me nje dizanj praktik perfekte per hapjen e kavanozave, shisheve etje..

 

Shtoje në shportëKrahasoni
690 L

Koke Rubineti

0 nga 5
(0)
SKU: koke-rubineti

Rregulloni presionin e ujit ne rubnetin, ne mnyren qe ju deshiron.
?? Koka ka 3 versione per nxjerrjen e ujit
?? Montohet lehtesisht ne rubinet
?? Pajiset me celes qe percakton sperkatjen
?? Rrotullohet 360 grade

Shtoje në shportëKrahasoni
2,990 L

Kulluese en?sh

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Nj? produkt i domosdosh?m n? kuzhin?.
 • Esht? e mir?organizuar p?r kullimin e pjatave, gotave, tasave, lug?, pirunj e thika etj.
 • Esht? i p?rb?r? nga material inoksi q? nuk nxihet
 • Posht? kullese ka ene plastike p?r mbajtjen e uji.
Shtoje në shportëKrahasoni
590 L

Kulluese gotash

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Kullues organizues p?r tharjen dhe mbajtjen e gotes.
 • Mund t? mbani t? organizuara gotat.
 • Dizajn i ve?ant?, dhe shum? praktik n? p?rdorim.
Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

Makina qepese

0 nga 5
(0)
SKU: makina-qepese

Makina qepese me praktike vjen sot per tju lehtesuar jeten , sidomos grave qe kujdesen ne detaje per lookun e familjes ???????
??Makina per arnuar , qepur , kthyer tegela , riparuar , shkurtuar
??Materiali plastik e forte
??Ngjyra si ne foto
??Me 2 nivele shpejtesie
??Funksionin me energji elektrike, bateri ose bedale
??Zhvendoset lehte
??E pershtatshme per cdo lloj cope , duket filluar ne saten deri ne jeans
??Dhurata perfekte per stilistet e rinj

Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Makine qepse dore Handy Stitch

0 nga 5
(0)
SKU: makine-qepse-dore-handy-stitch

Eshte e mrekullueshme per per riparime ose pune te shpejta ?
?? Kompakte, mund ta mbani ne pellembe te dores dhe eshte e levizshme
?? Makinen praktike e vogel te ben te mundur qe ta merni kudo si edhe per pushimet tuaja
?? Mund ta perdorni per perde te varuar, peluhura, ndreqja e nje xhepi te grisur etj?
?? Mund te beni me te lehte qepjen tuak te zakonshme dhe modelin e qepjes qe ju pelqen
?? Funksionon me 4 bateri te zakonshme

Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

Makine Qepse Mini

0 nga 5
(0)
SKU: makine-qepse-mini

Makina qepese me praktike vjen sot per tju lehtesuar jeten , sidomos grave qe kujdesen ne detaje per lookun e familjes ???????
?? Permasat: 21?19?9
?? Makina per arnuar , qepur , kthyer tegela , riparuar , shkurtuar
?? Materiali plastik e forte
?? Ngjyra si ne foto
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Funksionin me energji elektrike, bateri ose bedale ??Zhvendoset lehte
?? E pershtatshme per cdo lloj cope , duket filluar ne saten deri ne jeans
?? Dhurata perfekte per stilistet e rinj
?? Pako pemban edhe 4 bobiba si edhe nje gjilpere

Shtoje në shportëKrahasoni
2,690 L

Mbajt?se buke

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Mbajt?se buk? prej druri me kapak!
 • Mban buk?n e fresk?t dhe mund?son ajrosjen kur ?sht? e nxeht?.
 • Nuk z? shum? hap?sir? n? kuzhine.
 • Mban buken t? mbrojtur nga temperaturat e mjedisit.
Shtoje në shportëKrahasoni
690 L

Mbajt?se kapaku

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Majt?sia e palosshme, duke mos z?n? hap?sir?.
 • Mund t? montohet n? mur p?r t? ruajtur en?t e kuzhin?s,
 • Kurseni hap?sir? dhe t? p?rshtatshme p?r t’u p?rdorur.
Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Mbajt?se lavatrice

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Mbajt?s i l?vizsh?m p?r lavatrice, frigorifer etj…
 • Ka funksione t? ndryshme p?r mbajtjen e paisjes, amortizimin dhe parandalimin e rr?shqitjes.
 • Baz? e rregullueshme, mund t? rregulloni gjat?sin? p?r paisje t? ndryshme.
 • E l?vizshme me rrota q? mund t? transportohet kudo.
Shtoje në shportëKrahasoni
690 L

Mbajt?se multifunksionale

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Zbukuroni banjon tuaj me k?te mbajt?se sapuni me sirtar shum? moderne edhe praktike!
 • Funksionon p?r t? mbajtur sapunin , peshqirin dhe aksesor? q? ju d?shironi p?r banj?n tuaj.

 

Shtoje në shportëKrahasoni
1,290 L

Mbajtese Kepucesh

0 nga 5
(0)
SKU: mbajtese-kepucesh-per-ruajtje-te-hapesires

Mbajtese Kepucesh per Ruajtje te Hapesires
?? E Leht? p?r t?u p?rdorur
?? Organizon dhe mbron k?puc?t!
?? Dyfishon dollapin dhe hap?sir?n e ruajtjes
?? Mund t? p?rdoret n? raftet e dollapit, N? dollape, n? raftet e k?puc?ve dhe n? dysheme
?? Nj? madh?si punon p?r thembra Stiletto, atlete dhe k?puc? Golf
?? Pako permban 6 cope

Shtoje në shportëKrahasoni
390 L

Mbajtese koke dushi

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

 

 • Kjo mbajt?se e fort? e kok?s s? dushit ngjitet leht?sisht n? pllaka muri ose banjo.
 • Leht? p?r tu aplikuar dhe hequr pa d?mtuar murin.
 • Mbajt?se e l?vizshme e kok?s s? dushit, me shum? ngjyra p?r t? zgjedhur.
Shtoje në shportëKrahasoni

Batanije Elektrike

0 nga 5
(0)

Ditet e ftohta po vijne! Ne ju ofrojme batanijen elektrike te markes First Austria. Kaloni naten ne ngrohtesi te plote pa pasur nevoje te mbani ndezur kondicionerin.
?? 3 nivele nxehtesie
?? Nxit qarkullimin e gjakut
?? Fuqia 60 Watt
?? Permasat 150 x 80cm
?? Mund te lahet me 40 grade

SKU: batanije-elektrike-2

Batanije Elektrike

0 nga 5
(0)

Ditet e ftohta po vijne! Ne ju ofrojme batanijen e re elektrike First Austria me dyfishin e fuqise ne krahasim me batanijet e tjera.
?? Fuqia 2 x 60 Watt
?? 3 nivele nxehtesie
?? Permasat 160 x 140cm
?? Mund te lahet me 40 grade
?? Pajiset me drite LED

SKU: batanije-elektrike

Batanije me Korent

0 nga 5
(0)

Per tju mbajtur ngrohte gjat dimrit
? Vendoset siper dyshekut dhe mund ta ndizni 30 minuta para se te shtriheni
?? Jane plotesisht te sigurta dhe ju mbajne ngrohte
?? Ndihmojne ne qarkullim e gjakut
?? Ndimojne ne reumatizma
?? Fantastike per te moshuarit, femijet aponte gjithe familjen
?? Permasa: 160 x 120 cm

SKU: batanine-elektrike

Citofon

0 nga 5
(0)

Citofon vetem me nje telefon
?? Instalohet lehte
?? Per te hapur deren, mjafton te shtypet butoni
?? Material kundra shiut
?? Kursen Energjine
?? Qualitet i larte zeri

SKU: citofon

Citofon per 2 Hyrje

0 nga 5
(0)

Citofon me 2 telefona, qe mund te perdoret per 2 familje te ndryshme apo per 2 kate te ndryshme te nje shtepie.
?? Instalohet lehte
?? Per te hapur deren, mjafton te shtypet butoni
?? Material kundra shiut
?? Kursen Energjine
?? Qualitet i larte zeri
?? Mund te perdoret dhe ne zyra apo ndertesa te ndryshme

SKU: citofon-per-2-hyrje

Filter Uji Automatik

0 nga 5
(0)

Per perdorim shtepie, zyre apo kudo tjeter, ky filter mjafton te instalohet ne gryken e shishes se ujit dhe vetem me shtypjen e nje butoni nxjerr ujin.
?? Nuk mban ere dhe papastertite
?? E thjeshte ne perdorim, mjafton te vendosni tubin e vogel brenda shishes
?? Kapaciteti i baterise 1200 mAh, e karikueshme
?? Mund te perdoret ne cdo shishe uji mbi 5 litra

SKU: filter-uji-automatik

Grep shum?funksional

0 nga 5
(0)
 • Kjo oranizuese kaq praktike do ju largoj? rr?muj?n n? kuzhin?n tuaj.
 • Dekorim kreativ p?r sht?pin? tuaj e q?ndrueshme dhe praktike.
 • I p?rshtatsh?m p?r t? varur filxhanin e kafes?, ?el?sin, en?t e kuzhin?s, rrobat, kravat?n, ?ant?n e shpin?s, ?adr?n, rripin p?r ndonj? send t? vog?l.
SKU: N/A

Hap?se kapak?sh 4 n? 1

0 nga 5
(0)
 • Hap?sja e kavanozit p?r duar t? dob?ta.
 • Nj? ndihm? e thjesht? kuzhin? p?r t? gjitha madh?sit? e kavanozave dhe shisheve.
 • Me nje dizanj praktik perfekte per hapjen e kavanozave, shisheve etje..

 

SKU: N/A

Koke Rubineti

0 nga 5
(0)

Rregulloni presionin e ujit ne rubnetin, ne mnyren qe ju deshiron.
?? Koka ka 3 versione per nxjerrjen e ujit
?? Montohet lehtesisht ne rubinet
?? Pajiset me celes qe percakton sperkatjen
?? Rrotullohet 360 grade

SKU: koke-rubineti

Kulluese en?sh

0 nga 5
(0)
 • Nj? produkt i domosdosh?m n? kuzhin?.
 • Esht? e mir?organizuar p?r kullimin e pjatave, gotave, tasave, lug?, pirunj e thika etj.
 • Esht? i p?rb?r? nga material inoksi q? nuk nxihet
 • Posht? kullese ka ene plastike p?r mbajtjen e uji.
SKU: N/A

Kulluese gotash

0 nga 5
(0)
 • Kullues organizues p?r tharjen dhe mbajtjen e gotes.
 • Mund t? mbani t? organizuara gotat.
 • Dizajn i ve?ant?, dhe shum? praktik n? p?rdorim.
SKU: N/A

Makina qepese

0 nga 5
(0)

Makina qepese me praktike vjen sot per tju lehtesuar jeten , sidomos grave qe kujdesen ne detaje per lookun e familjes ???????
??Makina per arnuar , qepur , kthyer tegela , riparuar , shkurtuar
??Materiali plastik e forte
??Ngjyra si ne foto
??Me 2 nivele shpejtesie
??Funksionin me energji elektrike, bateri ose bedale
??Zhvendoset lehte
??E pershtatshme per cdo lloj cope , duket filluar ne saten deri ne jeans
??Dhurata perfekte per stilistet e rinj

SKU: makina-qepese

Makine qepse dore Handy Stitch

0 nga 5
(0)

Eshte e mrekullueshme per per riparime ose pune te shpejta ?
?? Kompakte, mund ta mbani ne pellembe te dores dhe eshte e levizshme
?? Makinen praktike e vogel te ben te mundur qe ta merni kudo si edhe per pushimet tuaja
?? Mund ta perdorni per perde te varuar, peluhura, ndreqja e nje xhepi te grisur etj?
?? Mund te beni me te lehte qepjen tuak te zakonshme dhe modelin e qepjes qe ju pelqen
?? Funksionon me 4 bateri te zakonshme

SKU: makine-qepse-dore-handy-stitch

Makine Qepse Mini

0 nga 5
(0)

Makina qepese me praktike vjen sot per tju lehtesuar jeten , sidomos grave qe kujdesen ne detaje per lookun e familjes ???????
?? Permasat: 21?19?9
?? Makina per arnuar , qepur , kthyer tegela , riparuar , shkurtuar
?? Materiali plastik e forte
?? Ngjyra si ne foto
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Funksionin me energji elektrike, bateri ose bedale ??Zhvendoset lehte
?? E pershtatshme per cdo lloj cope , duket filluar ne saten deri ne jeans
?? Dhurata perfekte per stilistet e rinj
?? Pako pemban edhe 4 bobiba si edhe nje gjilpere

SKU: makine-qepse-mini

Mbajt?se buke

0 nga 5
(0)
 • Mbajt?se buk? prej druri me kapak!
 • Mban buk?n e fresk?t dhe mund?son ajrosjen kur ?sht? e nxeht?.
 • Nuk z? shum? hap?sir? n? kuzhine.
 • Mban buken t? mbrojtur nga temperaturat e mjedisit.
SKU: N/A

Mbajt?se kapaku

0 nga 5
(0)
 • Majt?sia e palosshme, duke mos z?n? hap?sir?.
 • Mund t? montohet n? mur p?r t? ruajtur en?t e kuzhin?s,
 • Kurseni hap?sir? dhe t? p?rshtatshme p?r t’u p?rdorur.
SKU: N/A

Mbajt?se lavatrice

0 nga 5
(0)
 • Mbajt?s i l?vizsh?m p?r lavatrice, frigorifer etj…
 • Ka funksione t? ndryshme p?r mbajtjen e paisjes, amortizimin dhe parandalimin e rr?shqitjes.
 • Baz? e rregullueshme, mund t? rregulloni gjat?sin? p?r paisje t? ndryshme.
 • E l?vizshme me rrota q? mund t? transportohet kudo.
SKU: N/A

Mbajt?se multifunksionale

0 nga 5
(0)
 • Zbukuroni banjon tuaj me k?te mbajt?se sapuni me sirtar shum? moderne edhe praktike!
 • Funksionon p?r t? mbajtur sapunin , peshqirin dhe aksesor? q? ju d?shironi p?r banj?n tuaj.

 

SKU: N/A

Mbajtese Kepucesh

0 nga 5
(0)

Mbajtese Kepucesh per Ruajtje te Hapesires
?? E Leht? p?r t?u p?rdorur
?? Organizon dhe mbron k?puc?t!
?? Dyfishon dollapin dhe hap?sir?n e ruajtjes
?? Mund t? p?rdoret n? raftet e dollapit, N? dollape, n? raftet e k?puc?ve dhe n? dysheme
?? Nj? madh?si punon p?r thembra Stiletto, atlete dhe k?puc? Golf
?? Pako permban 6 cope

SKU: mbajtese-kepucesh-per-ruajtje-te-hapesires

Mbajtese koke dushi

0 nga 5
(0)

 

 • Kjo mbajt?se e fort? e kok?s s? dushit ngjitet leht?sisht n? pllaka muri ose banjo.
 • Leht? p?r tu aplikuar dhe hequr pa d?mtuar murin.
 • Mbajt?se e l?vizshme e kok?s s? dushit, me shum? ngjyra p?r t? zgjedhur.
SKU: N/A

Batanije Elektrike

0 nga 5
(0)

Ditet e ftohta po vijne! Ne ju ofrojme batanijen elektrike te markes First Austria. Kaloni naten ne ngrohtesi te plote pa pasur nevoje te mbani ndezur kondicionerin.
?? 3 nivele nxehtesie
?? Nxit qarkullimin e gjakut
?? Fuqia 60 Watt
?? Permasat 150 x 80cm
?? Mund te lahet me 40 grade

Batanije Elektrike

0 nga 5
(0)

Ditet e ftohta po vijne! Ne ju ofrojme batanijen e re elektrike First Austria me dyfishin e fuqise ne krahasim me batanijet e tjera.
?? Fuqia 2 x 60 Watt
?? 3 nivele nxehtesie
?? Permasat 160 x 140cm
?? Mund te lahet me 40 grade
?? Pajiset me drite LED

Batanije me Korent

0 nga 5
(0)

Per tju mbajtur ngrohte gjat dimrit
? Vendoset siper dyshekut dhe mund ta ndizni 30 minuta para se te shtriheni
?? Jane plotesisht te sigurta dhe ju mbajne ngrohte
?? Ndihmojne ne qarkullim e gjakut
?? Ndimojne ne reumatizma
?? Fantastike per te moshuarit, femijet aponte gjithe familjen
?? Permasa: 160 x 120 cm

Citofon

0 nga 5
(0)

Citofon vetem me nje telefon
?? Instalohet lehte
?? Per te hapur deren, mjafton te shtypet butoni
?? Material kundra shiut
?? Kursen Energjine
?? Qualitet i larte zeri

Citofon per 2 Hyrje

0 nga 5
(0)

Citofon me 2 telefona, qe mund te perdoret per 2 familje te ndryshme apo per 2 kate te ndryshme te nje shtepie.
?? Instalohet lehte
?? Per te hapur deren, mjafton te shtypet butoni
?? Material kundra shiut
?? Kursen Energjine
?? Qualitet i larte zeri
?? Mund te perdoret dhe ne zyra apo ndertesa te ndryshme

Filter Uji Automatik

0 nga 5
(0)

Per perdorim shtepie, zyre apo kudo tjeter, ky filter mjafton te instalohet ne gryken e shishes se ujit dhe vetem me shtypjen e nje butoni nxjerr ujin.
?? Nuk mban ere dhe papastertite
?? E thjeshte ne perdorim, mjafton te vendosni tubin e vogel brenda shishes
?? Kapaciteti i baterise 1200 mAh, e karikueshme
?? Mund te perdoret ne cdo shishe uji mbi 5 litra

Grep shum?funksional

0 nga 5
(0)
 • Kjo oranizuese kaq praktike do ju largoj? rr?muj?n n? kuzhin?n tuaj.
 • Dekorim kreativ p?r sht?pin? tuaj e q?ndrueshme dhe praktike.
 • I p?rshtatsh?m p?r t? varur filxhanin e kafes?, ?el?sin, en?t e kuzhin?s, rrobat, kravat?n, ?ant?n e shpin?s, ?adr?n, rripin p?r ndonj? send t? vog?l.

Hap?se kapak?sh 4 n? 1

0 nga 5
(0)
 • Hap?sja e kavanozit p?r duar t? dob?ta.
 • Nj? ndihm? e thjesht? kuzhin? p?r t? gjitha madh?sit? e kavanozave dhe shisheve.
 • Me nje dizanj praktik perfekte per hapjen e kavanozave, shisheve etje..

 

Koke Rubineti

0 nga 5
(0)

Rregulloni presionin e ujit ne rubnetin, ne mnyren qe ju deshiron.
?? Koka ka 3 versione per nxjerrjen e ujit
?? Montohet lehtesisht ne rubinet
?? Pajiset me celes qe percakton sperkatjen
?? Rrotullohet 360 grade

Kulluese en?sh

0 nga 5
(0)
 • Nj? produkt i domosdosh?m n? kuzhin?.
 • Esht? e mir?organizuar p?r kullimin e pjatave, gotave, tasave, lug?, pirunj e thika etj.
 • Esht? i p?rb?r? nga material inoksi q? nuk nxihet
 • Posht? kullese ka ene plastike p?r mbajtjen e uji.

Kulluese gotash

0 nga 5
(0)
 • Kullues organizues p?r tharjen dhe mbajtjen e gotes.
 • Mund t? mbani t? organizuara gotat.
 • Dizajn i ve?ant?, dhe shum? praktik n? p?rdorim.

Makina qepese

0 nga 5
(0)

Makina qepese me praktike vjen sot per tju lehtesuar jeten , sidomos grave qe kujdesen ne detaje per lookun e familjes ???????
??Makina per arnuar , qepur , kthyer tegela , riparuar , shkurtuar
??Materiali plastik e forte
??Ngjyra si ne foto
??Me 2 nivele shpejtesie
??Funksionin me energji elektrike, bateri ose bedale
??Zhvendoset lehte
??E pershtatshme per cdo lloj cope , duket filluar ne saten deri ne jeans
??Dhurata perfekte per stilistet e rinj

Makine qepse dore Handy Stitch

0 nga 5
(0)

Eshte e mrekullueshme per per riparime ose pune te shpejta ?
?? Kompakte, mund ta mbani ne pellembe te dores dhe eshte e levizshme
?? Makinen praktike e vogel te ben te mundur qe ta merni kudo si edhe per pushimet tuaja
?? Mund ta perdorni per perde te varuar, peluhura, ndreqja e nje xhepi te grisur etj?
?? Mund te beni me te lehte qepjen tuak te zakonshme dhe modelin e qepjes qe ju pelqen
?? Funksionon me 4 bateri te zakonshme

Makine Qepse Mini

0 nga 5
(0)

Makina qepese me praktike vjen sot per tju lehtesuar jeten , sidomos grave qe kujdesen ne detaje per lookun e familjes ???????
?? Permasat: 21?19?9
?? Makina per arnuar , qepur , kthyer tegela , riparuar , shkurtuar
?? Materiali plastik e forte
?? Ngjyra si ne foto
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Funksionin me energji elektrike, bateri ose bedale ??Zhvendoset lehte
?? E pershtatshme per cdo lloj cope , duket filluar ne saten deri ne jeans
?? Dhurata perfekte per stilistet e rinj
?? Pako pemban edhe 4 bobiba si edhe nje gjilpere

Mbajt?se buke

0 nga 5
(0)
 • Mbajt?se buk? prej druri me kapak!
 • Mban buk?n e fresk?t dhe mund?son ajrosjen kur ?sht? e nxeht?.
 • Nuk z? shum? hap?sir? n? kuzhine.
 • Mban buken t? mbrojtur nga temperaturat e mjedisit.

Mbajt?se kapaku

0 nga 5
(0)
 • Majt?sia e palosshme, duke mos z?n? hap?sir?.
 • Mund t? montohet n? mur p?r t? ruajtur en?t e kuzhin?s,
 • Kurseni hap?sir? dhe t? p?rshtatshme p?r t’u p?rdorur.

Mbajt?se lavatrice

0 nga 5
(0)
 • Mbajt?s i l?vizsh?m p?r lavatrice, frigorifer etj…
 • Ka funksione t? ndryshme p?r mbajtjen e paisjes, amortizimin dhe parandalimin e rr?shqitjes.
 • Baz? e rregullueshme, mund t? rregulloni gjat?sin? p?r paisje t? ndryshme.
 • E l?vizshme me rrota q? mund t? transportohet kudo.

Mbajt?se multifunksionale

0 nga 5
(0)
 • Zbukuroni banjon tuaj me k?te mbajt?se sapuni me sirtar shum? moderne edhe praktike!
 • Funksionon p?r t? mbajtur sapunin , peshqirin dhe aksesor? q? ju d?shironi p?r banj?n tuaj.

 

Mbajtese Kepucesh

0 nga 5
(0)

Mbajtese Kepucesh per Ruajtje te Hapesires
?? E Leht? p?r t?u p?rdorur
?? Organizon dhe mbron k?puc?t!
?? Dyfishon dollapin dhe hap?sir?n e ruajtjes
?? Mund t? p?rdoret n? raftet e dollapit, N? dollape, n? raftet e k?puc?ve dhe n? dysheme
?? Nj? madh?si punon p?r thembra Stiletto, atlete dhe k?puc? Golf
?? Pako permban 6 cope

Mbajtese koke dushi

0 nga 5
(0)

 

 • Kjo mbajt?se e fort? e kok?s s? dushit ngjitet leht?sisht n? pllaka muri ose banjo.
 • Leht? p?r tu aplikuar dhe hequr pa d?mtuar murin.
 • Mbajt?se e l?vizshme e kok?s s? dushit, me shum? ngjyra p?r t? zgjedhur.

Batanije Elektrike

0 nga 5
(0)

Ditet e ftohta po vijne! Ne ju ofrojme batanijen elektrike te markes First Austria. Kaloni naten ne ngrohtesi te plote pa pasur nevoje te mbani ndezur kondicionerin.
?? 3 nivele nxehtesie
?? Nxit qarkullimin e gjakut
?? Fuqia 60 Watt
?? Permasat 150 x 80cm
?? Mund te lahet me 40 grade

Batanije Elektrike

0 nga 5
(0)

Ditet e ftohta po vijne! Ne ju ofrojme batanijen e re elektrike First Austria me dyfishin e fuqise ne krahasim me batanijet e tjera.
?? Fuqia 2 x 60 Watt
?? 3 nivele nxehtesie
?? Permasat 160 x 140cm
?? Mund te lahet me 40 grade
?? Pajiset me drite LED

Batanije me Korent

0 nga 5
(0)

Per tju mbajtur ngrohte gjat dimrit
? Vendoset siper dyshekut dhe mund ta ndizni 30 minuta para se te shtriheni
?? Jane plotesisht te sigurta dhe ju mbajne ngrohte
?? Ndihmojne ne qarkullim e gjakut
?? Ndimojne ne reumatizma
?? Fantastike per te moshuarit, femijet aponte gjithe familjen
?? Permasa: 160 x 120 cm

Citofon

0 nga 5
(0)

Citofon vetem me nje telefon
?? Instalohet lehte
?? Per te hapur deren, mjafton te shtypet butoni
?? Material kundra shiut
?? Kursen Energjine
?? Qualitet i larte zeri

Citofon per 2 Hyrje

0 nga 5
(0)

Citofon me 2 telefona, qe mund te perdoret per 2 familje te ndryshme apo per 2 kate te ndryshme te nje shtepie.
?? Instalohet lehte
?? Per te hapur deren, mjafton te shtypet butoni
?? Material kundra shiut
?? Kursen Energjine
?? Qualitet i larte zeri
?? Mund te perdoret dhe ne zyra apo ndertesa te ndryshme

Filter Uji Automatik

0 nga 5
(0)

Per perdorim shtepie, zyre apo kudo tjeter, ky filter mjafton te instalohet ne gryken e shishes se ujit dhe vetem me shtypjen e nje butoni nxjerr ujin.
?? Nuk mban ere dhe papastertite
?? E thjeshte ne perdorim, mjafton te vendosni tubin e vogel brenda shishes
?? Kapaciteti i baterise 1200 mAh, e karikueshme
?? Mund te perdoret ne cdo shishe uji mbi 5 litra

Grep shum?funksional

0 nga 5
(0)
 • Kjo oranizuese kaq praktike do ju largoj? rr?muj?n n? kuzhin?n tuaj.
 • Dekorim kreativ p?r sht?pin? tuaj e q?ndrueshme dhe praktike.
 • I p?rshtatsh?m p?r t? varur filxhanin e kafes?, ?el?sin, en?t e kuzhin?s, rrobat, kravat?n, ?ant?n e shpin?s, ?adr?n, rripin p?r ndonj? send t? vog?l.

Hap?se kapak?sh 4 n? 1

0 nga 5
(0)
 • Hap?sja e kavanozit p?r duar t? dob?ta.
 • Nj? ndihm? e thjesht? kuzhin? p?r t? gjitha madh?sit? e kavanozave dhe shisheve.
 • Me nje dizanj praktik perfekte per hapjen e kavanozave, shisheve etje..

 

Koke Rubineti

0 nga 5
(0)

Rregulloni presionin e ujit ne rubnetin, ne mnyren qe ju deshiron.
?? Koka ka 3 versione per nxjerrjen e ujit
?? Montohet lehtesisht ne rubinet
?? Pajiset me celes qe percakton sperkatjen
?? Rrotullohet 360 grade

Kulluese en?sh

0 nga 5
(0)
 • Nj? produkt i domosdosh?m n? kuzhin?.
 • Esht? e mir?organizuar p?r kullimin e pjatave, gotave, tasave, lug?, pirunj e thika etj.
 • Esht? i p?rb?r? nga material inoksi q? nuk nxihet
 • Posht? kullese ka ene plastike p?r mbajtjen e uji.

Kulluese gotash

0 nga 5
(0)
 • Kullues organizues p?r tharjen dhe mbajtjen e gotes.
 • Mund t? mbani t? organizuara gotat.
 • Dizajn i ve?ant?, dhe shum? praktik n? p?rdorim.

Makina qepese

0 nga 5
(0)

Makina qepese me praktike vjen sot per tju lehtesuar jeten , sidomos grave qe kujdesen ne detaje per lookun e familjes ???????
??Makina per arnuar , qepur , kthyer tegela , riparuar , shkurtuar
??Materiali plastik e forte
??Ngjyra si ne foto
??Me 2 nivele shpejtesie
??Funksionin me energji elektrike, bateri ose bedale
??Zhvendoset lehte
??E pershtatshme per cdo lloj cope , duket filluar ne saten deri ne jeans
??Dhurata perfekte per stilistet e rinj

Makine qepse dore Handy Stitch

0 nga 5
(0)

Eshte e mrekullueshme per per riparime ose pune te shpejta ?
?? Kompakte, mund ta mbani ne pellembe te dores dhe eshte e levizshme
?? Makinen praktike e vogel te ben te mundur qe ta merni kudo si edhe per pushimet tuaja
?? Mund ta perdorni per perde te varuar, peluhura, ndreqja e nje xhepi te grisur etj?
?? Mund te beni me te lehte qepjen tuak te zakonshme dhe modelin e qepjes qe ju pelqen
?? Funksionon me 4 bateri te zakonshme

Makine Qepse Mini

0 nga 5
(0)

Makina qepese me praktike vjen sot per tju lehtesuar jeten , sidomos grave qe kujdesen ne detaje per lookun e familjes ???????
?? Permasat: 21?19?9
?? Makina per arnuar , qepur , kthyer tegela , riparuar , shkurtuar
?? Materiali plastik e forte
?? Ngjyra si ne foto
?? Me 2 nivele shpejtesie
?? Funksionin me energji elektrike, bateri ose bedale ??Zhvendoset lehte
?? E pershtatshme per cdo lloj cope , duket filluar ne saten deri ne jeans
?? Dhurata perfekte per stilistet e rinj
?? Pako pemban edhe 4 bobiba si edhe nje gjilpere

Mbajt?se buke

0 nga 5
(0)
 • Mbajt?se buk? prej druri me kapak!
 • Mban buk?n e fresk?t dhe mund?son ajrosjen kur ?sht? e nxeht?.
 • Nuk z? shum? hap?sir? n? kuzhine.
 • Mban buken t? mbrojtur nga temperaturat e mjedisit.

Mbajt?se kapaku

0 nga 5
(0)
 • Majt?sia e palosshme, duke mos z?n? hap?sir?.
 • Mund t? montohet n? mur p?r t? ruajtur en?t e kuzhin?s,
 • Kurseni hap?sir? dhe t? p?rshtatshme p?r t’u p?rdorur.

Mbajt?se lavatrice

0 nga 5
(0)
 • Mbajt?s i l?vizsh?m p?r lavatrice, frigorifer etj…
 • Ka funksione t? ndryshme p?r mbajtjen e paisjes, amortizimin dhe parandalimin e rr?shqitjes.
 • Baz? e rregullueshme, mund t? rregulloni gjat?sin? p?r paisje t? ndryshme.
 • E l?vizshme me rrota q? mund t? transportohet kudo.

Mbajt?se multifunksionale

0 nga 5
(0)
 • Zbukuroni banjon tuaj me k?te mbajt?se sapuni me sirtar shum? moderne edhe praktike!
 • Funksionon p?r t? mbajtur sapunin , peshqirin dhe aksesor? q? ju d?shironi p?r banj?n tuaj.

 

Mbajtese Kepucesh

0 nga 5
(0)

Mbajtese Kepucesh per Ruajtje te Hapesires
?? E Leht? p?r t?u p?rdorur
?? Organizon dhe mbron k?puc?t!
?? Dyfishon dollapin dhe hap?sir?n e ruajtjes
?? Mund t? p?rdoret n? raftet e dollapit, N? dollape, n? raftet e k?puc?ve dhe n? dysheme
?? Nj? madh?si punon p?r thembra Stiletto, atlete dhe k?puc? Golf
?? Pako permban 6 cope

Mbajtese koke dushi

0 nga 5
(0)

 

 • Kjo mbajt?se e fort? e kok?s s? dushit ngjitet leht?sisht n? pllaka muri ose banjo.
 • Leht? p?r tu aplikuar dhe hequr pa d?mtuar murin.
 • Mbajt?se e l?vizshme e kok?s s? dushit, me shum? ngjyra p?r t? zgjedhur.

Po shfaqen 1–20 nga 40 përfundime gjithsej