Aksesorë të tjerë

890 L

?orapet Silikoni

0 nga 5
(0)
SKU: corapet-silikoni

?orapet prej silikoni qe parandalojne ?arjen e thembrave dhe ofron ndjesin e masazhit relaxues ne kembet tuaja
? Material i bute silikoni , lahen kollaj.
? Vjen ne dy ngjyra , e bardhe dhe bezhe
? Pakoja permban 2 corape

Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

Antene per TV

0 nga 5
(0)
SKU: widescreen-4k-suhd-tv

??Ne ju sjellim antenen bashke me kabullin per marrjen e kanaleve televizive
??Cilesi maksimale e videos dhe audios
??Nje antene televizive e cila Sherben edhe si dekoruese

Shtoje në shportëKrahasoni
790 L

Aparat kunder gerhitjes

0 nga 5
(0)
SKU: aparat-kunder-gerhitjes-2

? Flini te qete dhe pa shqetesuar njerzit qe keni prane ?
? Aparat kunder gerhitjes
?? Shume i lehte sa mos te ndjeni bezdisje dhe te beni nje gjume sa me te rehatshem ?? Pastron dhe ajrin qe ju thithni
?? Perbeher nga silikoni ne pjesen qe e vendos ne hund
?? Pesha 22 g

Shtoje në shportëKrahasoni
790 L

Aparat kunder gerhitjes

0 nga 5
(0)
SKU: aparat-kunder-gerhitjes

? Flini te qete dhe pa shqetesuar njerzit qe keni prane ?
?? Shume i lehte sa mos te ndjeni bezdisje dhe te beni nje gjume sa me te rehatshem ?? Pastron dhe ajrin qe ju thithni
?? Perbeher nga silikoni ne pjesen qe e vendos ne hund
?? Pesha 22 g

Shtoje në shportëKrahasoni
490 L

Borse Uji

0 nga 5
(0)
SKU: borse-uji

?? Mbani kembet, barkun apo pjese te tjera te trupit ngrohte gjate stines se dimrit
?? Ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve qe shkaktohen gjate aktiviteteve fizike
?? Ka kapacitet deri ne 1 liter

Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Corape per Enjtje dhe Varice

0 nga 5
(0)
SKU: corape-per-enjtje-dhe-varice

Qetesoni kembet tuaja duke perdorur corapet ideale per enjtje dhe varice.
?? Ndihmon ne uljen e entjeve dhe ndihmon ne qarkullimin e gjakut duke lehtesuar simptomat e varicebe dhe redukton dhimbjen.
?? Ideale per tu veshur me kepuce dhe gjate udhetimeve te gjata.
?? Pakoja permban 2 cope

Shtoje në shportëKrahasoni
490 L

Corape silikoni

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • E kemi gjetur zgjidhjen sesi t? mbroni l?kur?n e thembrave nga plasaritja dhe ashp?rsimi.
 • Ju vjen n? ndihm? kjo corape silikoni kaq praktike.
 • Mund t? rip?rdoret, lani me dor? me uj? t? ngroht? dhe sapun, pastaj thajeni n? aj?r.
Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Depilim i Fytyr?s me Pe DSP

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • I urreni qimet e pad?shiruara?
 • Ja si t? realizoni nj? depilim afatgjat?.
 • Depilim pa dhimbje.
 • I leht? n? p?rdorim.
Shtoje në shportëKrahasoni
3,490 L

Drit? Led p?r ndricimi me 3 ngjyra

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Tashm? nuk keni pse t? prisni p?r t? gjetur driten e duhur, kendin e duhur.
 • Kjo drit? Led do t? eliminoj? t? gjitha shqet?simet tuaj duke ju b?r? t? keni ndricim n? cdo moment.
 • Mban t? gjitha llojet e celular?ve, kamerat. aparatet fotografike etj.
Shtoje në shportëKrahasoni
2,990 L

Jast?k Masazhues

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Jast?k masazhues ndihmon n? k?t? m?nyr? qarkullimin e gjakut dhe leht?sojn? qaf?n tuaj n? m?nyr? efektive.

Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

Jast?ku mb?shtet?s Egg Sitter

0 nga 5
(0)
SKU: jasteku-mbeshtetes-egg-sitter

Esht? koha p?r t? th?n? lamtumir? muskujve t? l?nduar nga t? ulurit gjat? gjith? dit?s n? kompjuterin tuaj ose dhimbje n? shpin? nga udh?time t? gjata. ??
? Jast?ku mb?shtet?s Egg Sitter supports mb?shtet pjes?n e prapme tuaj aq mir? sa t? mund t? vendosni posht? nje vez? dhe nuk e thyeni at?!
? Uluni n? sip?rfaqen m? t? v?shtir? dhe akoma ndjeheni rehat.
? Egg Sitter ka nj? dizajn t? huallit t? b?r? nga polimer ultra-fleksib?l q? q?ndron i fresk?t n? prekje, duke lejuar q? ajri t? qarkulloj?.
? Ajo shembet n? vetvete p?r t? thithur pikat e presionit.
? P?rdoreni n? karrigen tuaj n? dhom?n e ngr?nies, n? makin? ose n? zyr?.

Shtoje në shportëKrahasoni
1,190 L

Korigjues Shpine

0 nga 5
(0)
SKU: korigjues-shpine

Per te gjithe ata qe kane probleme me shpinen, ky produkt ofron mbeshtetje per shpinen dhe ndihmon ne drejtimin dhe lehteson dhimbjet.
?? E pershtatshme per femra dhe meshkuj
?? Drejton Shpinen
?? Material qe krijon rehati ne shpine
?? Lahet thjeshte

Shtoje në shportëKrahasoni
1,090 L

Korigjues Shpine

0 nga 5
(0)
SKU: korigjues-shpine-2

Korrigjuesi I shpines I rekomanduar nga mjeket, ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve te shpines dhe shpatullave.
? Pajiset me pershtates per pjesen e gjoksit, sqetullave dhe magnet per te shmangur zhvillimin e nje gunge ne shpine.
? E rehatshme dhe mund te vishet poshte rrobave
? Mund ta mbani veshur nderkohe qe jeni ne pune, ne palester apo ne shtepi
? Ju ndihmon te mbani shpinen drejt pa patur nevoje te harxhoni para ne terapi te shtrenjta
? Masat S-M, L-XL

Shtoje në shportëKrahasoni
Vendmbajtëse 990 L

Korrektor gishtash & kembesh

0 nga 5
(0)
SKU: korrektor-kembesh

Korrektori i gishtave dhe k?mb?ve.
N? ofert? 2 cop? per vetem 990 Lek.
Ky korrektor ju ndihmon p?r t? rregulluar but?sisht tendinat dhe muskujt e ngusht? n? k?mb?n tuaj nd?rsa flini.
Gishtat e sh?ndetsh?m jan? thelb?sore p?r ekuilibrin, q?ndrueshm?rin? dhe l?vizjen.
P?rdorni mb?shtjelljet ProFoot dhe mos lejoni q? gishtat e k?mb?s t? ken? probleme.
T? dizajnuar p?r t? ndihmuar n? ofrimin e leht?simit nga dhimbja e k?mb?s.

Shtoje në shportëKrahasoni
1,290 L

Korrektuesi i shpin?s dhe qaf?s

0 nga 5
(0)
SKU: purple-solo-2-wireless

Jeleku qe eleminon dhimbjet dhe ju ndihmon n? qendrimin drejte te shpines.
?Unisex dhe i dizenjuat p?r meshkuj dhe femra.
?Me masa te ndryshme S, M, L, XL, XXL, XXXL.
?Cilesia me e mire dhe material i plote
?Mbahet lehte ne trup.
?I pershtatshem per tu perdorur ne pune, shtepi duke ecur, vrapuar apo duke u ushtruar ne palester.

Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Kozmodisk Gjuri

0 nga 5
(0)
SKU: suportues-gjuri

Ky produkt eshte ideal per personat me probleme ne gju. Ndihmon ne lehtesimin e dhimbjes, enjtjes apo lodhjes se muskulit.
?? I thjeshte ne perdorim
?? Masa S, M, L, XL
?? Te pershtatshme per cdo gjini

Shtoje në shportëKrahasoni
790 L

Llambë Vrasëse Mushkonjash

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

▫Llambë Vrasëse Mushkonjash.

▫Vetëm me disa hapa, mushkonjat do të qëndrojnë larg jush!

▫Kjo paisje elektrike eleminon mushkonjat dhe nuk do ju shqetësojnë më.

▫Dita Led do tërheqë mushkonjat.

Shtoje në shportëKrahasoni
890 L

Masazhator Lekure

0 nga 5
(0)
SKU: masazhator-lekure

Per nje lekure sa me te lemuar dhe te paster!
?? Ndihmon ne pastrimin e fytyres nga shenjat e aknes
?? Ndihmon ne zbehjen e rrudhave te fytyres
?? Duhet te zgjidhni masen e duhur te mini gjilperave per lekuren tuaj
?? Pastrohet me alkool

Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

Masazhator Lekure 4 ne 1

0 nga 5
(0)
SKU: masazhator-lekure-4-ne-1

Per nje lekure sa me te lemuar dhe te paster pa patur nevoje te kryeni trajtime te shtrenjta!
?? Ndihmon ne perhapjen e produkteve te kujdesit se lekures
?? Ndihmon ne pastrimin e fytyres nga shenjat e aknes
?? Ndihmon ne zbehjen e rrudhave te fytyres
?? Pajiset me 3 koka te ndryshme
?? Pastrohet me alkool

Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Masazhues p?r qaf?n dhe shpatullat

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • N?se jeni t? lodhur dhe nuk k?ni energji at?her? zgjidhja ?sht? masazhuesi multifunksional.
 • P?rjetoni nj? ekperienc? unike n? sht?pi, n? zyr? ose n? udhetim p?r qaf?n dhe shpatullat.
 • Ndihmues kund?r stresit dhe pagjum?sis?.
 • P?rshtatet sipas madh?sis? s? trupit
Shtoje në shportëKrahasoni

?orapet Silikoni

0 nga 5
(0)

?orapet prej silikoni qe parandalojne ?arjen e thembrave dhe ofron ndjesin e masazhit relaxues ne kembet tuaja
? Material i bute silikoni , lahen kollaj.
? Vjen ne dy ngjyra , e bardhe dhe bezhe
? Pakoja permban 2 corape

SKU: corapet-silikoni

Antene per TV

0 nga 5
(0)

??Ne ju sjellim antenen bashke me kabullin per marrjen e kanaleve televizive
??Cilesi maksimale e videos dhe audios
??Nje antene televizive e cila Sherben edhe si dekoruese

SKU: widescreen-4k-suhd-tv

Aparat kunder gerhitjes

0 nga 5
(0)

? Flini te qete dhe pa shqetesuar njerzit qe keni prane ?
? Aparat kunder gerhitjes
?? Shume i lehte sa mos te ndjeni bezdisje dhe te beni nje gjume sa me te rehatshem ?? Pastron dhe ajrin qe ju thithni
?? Perbeher nga silikoni ne pjesen qe e vendos ne hund
?? Pesha 22 g

SKU: aparat-kunder-gerhitjes-2

Aparat kunder gerhitjes

0 nga 5
(0)

? Flini te qete dhe pa shqetesuar njerzit qe keni prane ?
?? Shume i lehte sa mos te ndjeni bezdisje dhe te beni nje gjume sa me te rehatshem ?? Pastron dhe ajrin qe ju thithni
?? Perbeher nga silikoni ne pjesen qe e vendos ne hund
?? Pesha 22 g

SKU: aparat-kunder-gerhitjes

Borse Uji

0 nga 5
(0)

?? Mbani kembet, barkun apo pjese te tjera te trupit ngrohte gjate stines se dimrit
?? Ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve qe shkaktohen gjate aktiviteteve fizike
?? Ka kapacitet deri ne 1 liter

SKU: borse-uji

Corape per Enjtje dhe Varice

0 nga 5
(0)

Qetesoni kembet tuaja duke perdorur corapet ideale per enjtje dhe varice.
?? Ndihmon ne uljen e entjeve dhe ndihmon ne qarkullimin e gjakut duke lehtesuar simptomat e varicebe dhe redukton dhimbjen.
?? Ideale per tu veshur me kepuce dhe gjate udhetimeve te gjata.
?? Pakoja permban 2 cope

SKU: corape-per-enjtje-dhe-varice

Corape silikoni

0 nga 5
(0)
 • E kemi gjetur zgjidhjen sesi t? mbroni l?kur?n e thembrave nga plasaritja dhe ashp?rsimi.
 • Ju vjen n? ndihm? kjo corape silikoni kaq praktike.
 • Mund t? rip?rdoret, lani me dor? me uj? t? ngroht? dhe sapun, pastaj thajeni n? aj?r.
SKU: N/A

Depilim i Fytyr?s me Pe DSP

0 nga 5
(0)
 • I urreni qimet e pad?shiruara?
 • Ja si t? realizoni nj? depilim afatgjat?.
 • Depilim pa dhimbje.
 • I leht? n? p?rdorim.
SKU: N/A

Drit? Led p?r ndricimi me 3 ngjyra

0 nga 5
(0)
 • Tashm? nuk keni pse t? prisni p?r t? gjetur driten e duhur, kendin e duhur.
 • Kjo drit? Led do t? eliminoj? t? gjitha shqet?simet tuaj duke ju b?r? t? keni ndricim n? cdo moment.
 • Mban t? gjitha llojet e celular?ve, kamerat. aparatet fotografike etj.
SKU: N/A

Jast?k Masazhues

0 nga 5
(0)

Jast?k masazhues ndihmon n? k?t? m?nyr? qarkullimin e gjakut dhe leht?sojn? qaf?n tuaj n? m?nyr? efektive.

SKU: N/A

Jast?ku mb?shtet?s Egg Sitter

0 nga 5
(0)

Esht? koha p?r t? th?n? lamtumir? muskujve t? l?nduar nga t? ulurit gjat? gjith? dit?s n? kompjuterin tuaj ose dhimbje n? shpin? nga udh?time t? gjata. ??
? Jast?ku mb?shtet?s Egg Sitter supports mb?shtet pjes?n e prapme tuaj aq mir? sa t? mund t? vendosni posht? nje vez? dhe nuk e thyeni at?!
? Uluni n? sip?rfaqen m? t? v?shtir? dhe akoma ndjeheni rehat.
? Egg Sitter ka nj? dizajn t? huallit t? b?r? nga polimer ultra-fleksib?l q? q?ndron i fresk?t n? prekje, duke lejuar q? ajri t? qarkulloj?.
? Ajo shembet n? vetvete p?r t? thithur pikat e presionit.
? P?rdoreni n? karrigen tuaj n? dhom?n e ngr?nies, n? makin? ose n? zyr?.

SKU: jasteku-mbeshtetes-egg-sitter

Korigjues Shpine

0 nga 5
(0)

Per te gjithe ata qe kane probleme me shpinen, ky produkt ofron mbeshtetje per shpinen dhe ndihmon ne drejtimin dhe lehteson dhimbjet.
?? E pershtatshme per femra dhe meshkuj
?? Drejton Shpinen
?? Material qe krijon rehati ne shpine
?? Lahet thjeshte

SKU: korigjues-shpine

Korigjues Shpine

0 nga 5
(0)

Korrigjuesi I shpines I rekomanduar nga mjeket, ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve te shpines dhe shpatullave.
? Pajiset me pershtates per pjesen e gjoksit, sqetullave dhe magnet per te shmangur zhvillimin e nje gunge ne shpine.
? E rehatshme dhe mund te vishet poshte rrobave
? Mund ta mbani veshur nderkohe qe jeni ne pune, ne palester apo ne shtepi
? Ju ndihmon te mbani shpinen drejt pa patur nevoje te harxhoni para ne terapi te shtrenjta
? Masat S-M, L-XL

SKU: korigjues-shpine-2
Vendmbajtëse

Korrektor gishtash & kembesh

0 nga 5
(0)

Korrektori i gishtave dhe k?mb?ve.
N? ofert? 2 cop? per vetem 990 Lek.
Ky korrektor ju ndihmon p?r t? rregulluar but?sisht tendinat dhe muskujt e ngusht? n? k?mb?n tuaj nd?rsa flini.
Gishtat e sh?ndetsh?m jan? thelb?sore p?r ekuilibrin, q?ndrueshm?rin? dhe l?vizjen.
P?rdorni mb?shtjelljet ProFoot dhe mos lejoni q? gishtat e k?mb?s t? ken? probleme.
T? dizajnuar p?r t? ndihmuar n? ofrimin e leht?simit nga dhimbja e k?mb?s.

SKU: korrektor-kembesh

Korrektuesi i shpin?s dhe qaf?s

0 nga 5
(0)

Jeleku qe eleminon dhimbjet dhe ju ndihmon n? qendrimin drejte te shpines.
?Unisex dhe i dizenjuat p?r meshkuj dhe femra.
?Me masa te ndryshme S, M, L, XL, XXL, XXXL.
?Cilesia me e mire dhe material i plote
?Mbahet lehte ne trup.
?I pershtatshem per tu perdorur ne pune, shtepi duke ecur, vrapuar apo duke u ushtruar ne palester.

SKU: purple-solo-2-wireless

Kozmodisk Gjuri

0 nga 5
(0)

Ky produkt eshte ideal per personat me probleme ne gju. Ndihmon ne lehtesimin e dhimbjes, enjtjes apo lodhjes se muskulit.
?? I thjeshte ne perdorim
?? Masa S, M, L, XL
?? Te pershtatshme per cdo gjini

SKU: suportues-gjuri

Llambë Vrasëse Mushkonjash

0 nga 5
(0)

▫Llambë Vrasëse Mushkonjash.

▫Vetëm me disa hapa, mushkonjat do të qëndrojnë larg jush!

▫Kjo paisje elektrike eleminon mushkonjat dhe nuk do ju shqetësojnë më.

▫Dita Led do tërheqë mushkonjat.

SKU: N/A

Masazhator Lekure

0 nga 5
(0)

Per nje lekure sa me te lemuar dhe te paster!
?? Ndihmon ne pastrimin e fytyres nga shenjat e aknes
?? Ndihmon ne zbehjen e rrudhave te fytyres
?? Duhet te zgjidhni masen e duhur te mini gjilperave per lekuren tuaj
?? Pastrohet me alkool

SKU: masazhator-lekure

Masazhator Lekure 4 ne 1

0 nga 5
(0)

Per nje lekure sa me te lemuar dhe te paster pa patur nevoje te kryeni trajtime te shtrenjta!
?? Ndihmon ne perhapjen e produkteve te kujdesit se lekures
?? Ndihmon ne pastrimin e fytyres nga shenjat e aknes
?? Ndihmon ne zbehjen e rrudhave te fytyres
?? Pajiset me 3 koka te ndryshme
?? Pastrohet me alkool

SKU: masazhator-lekure-4-ne-1

Masazhues p?r qaf?n dhe shpatullat

0 nga 5
(0)
 • N?se jeni t? lodhur dhe nuk k?ni energji at?her? zgjidhja ?sht? masazhuesi multifunksional.
 • P?rjetoni nj? ekperienc? unike n? sht?pi, n? zyr? ose n? udhetim p?r qaf?n dhe shpatullat.
 • Ndihmues kund?r stresit dhe pagjum?sis?.
 • P?rshtatet sipas madh?sis? s? trupit
SKU: N/A

?orapet Silikoni

0 nga 5
(0)

?orapet prej silikoni qe parandalojne ?arjen e thembrave dhe ofron ndjesin e masazhit relaxues ne kembet tuaja
? Material i bute silikoni , lahen kollaj.
? Vjen ne dy ngjyra , e bardhe dhe bezhe
? Pakoja permban 2 corape

Antene per TV

0 nga 5
(0)

??Ne ju sjellim antenen bashke me kabullin per marrjen e kanaleve televizive
??Cilesi maksimale e videos dhe audios
??Nje antene televizive e cila Sherben edhe si dekoruese

Aparat kunder gerhitjes

0 nga 5
(0)

? Flini te qete dhe pa shqetesuar njerzit qe keni prane ?
? Aparat kunder gerhitjes
?? Shume i lehte sa mos te ndjeni bezdisje dhe te beni nje gjume sa me te rehatshem ?? Pastron dhe ajrin qe ju thithni
?? Perbeher nga silikoni ne pjesen qe e vendos ne hund
?? Pesha 22 g

Aparat kunder gerhitjes

0 nga 5
(0)

? Flini te qete dhe pa shqetesuar njerzit qe keni prane ?
?? Shume i lehte sa mos te ndjeni bezdisje dhe te beni nje gjume sa me te rehatshem ?? Pastron dhe ajrin qe ju thithni
?? Perbeher nga silikoni ne pjesen qe e vendos ne hund
?? Pesha 22 g

Borse Uji

0 nga 5
(0)

?? Mbani kembet, barkun apo pjese te tjera te trupit ngrohte gjate stines se dimrit
?? Ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve qe shkaktohen gjate aktiviteteve fizike
?? Ka kapacitet deri ne 1 liter

Corape per Enjtje dhe Varice

0 nga 5
(0)

Qetesoni kembet tuaja duke perdorur corapet ideale per enjtje dhe varice.
?? Ndihmon ne uljen e entjeve dhe ndihmon ne qarkullimin e gjakut duke lehtesuar simptomat e varicebe dhe redukton dhimbjen.
?? Ideale per tu veshur me kepuce dhe gjate udhetimeve te gjata.
?? Pakoja permban 2 cope

Corape silikoni

0 nga 5
(0)
 • E kemi gjetur zgjidhjen sesi t? mbroni l?kur?n e thembrave nga plasaritja dhe ashp?rsimi.
 • Ju vjen n? ndihm? kjo corape silikoni kaq praktike.
 • Mund t? rip?rdoret, lani me dor? me uj? t? ngroht? dhe sapun, pastaj thajeni n? aj?r.

Depilim i Fytyr?s me Pe DSP

0 nga 5
(0)
 • I urreni qimet e pad?shiruara?
 • Ja si t? realizoni nj? depilim afatgjat?.
 • Depilim pa dhimbje.
 • I leht? n? p?rdorim.

Drit? Led p?r ndricimi me 3 ngjyra

0 nga 5
(0)
 • Tashm? nuk keni pse t? prisni p?r t? gjetur driten e duhur, kendin e duhur.
 • Kjo drit? Led do t? eliminoj? t? gjitha shqet?simet tuaj duke ju b?r? t? keni ndricim n? cdo moment.
 • Mban t? gjitha llojet e celular?ve, kamerat. aparatet fotografike etj.

Jast?k Masazhues

0 nga 5
(0)

Jast?k masazhues ndihmon n? k?t? m?nyr? qarkullimin e gjakut dhe leht?sojn? qaf?n tuaj n? m?nyr? efektive.

Jast?ku mb?shtet?s Egg Sitter

0 nga 5
(0)

Esht? koha p?r t? th?n? lamtumir? muskujve t? l?nduar nga t? ulurit gjat? gjith? dit?s n? kompjuterin tuaj ose dhimbje n? shpin? nga udh?time t? gjata. ??
? Jast?ku mb?shtet?s Egg Sitter supports mb?shtet pjes?n e prapme tuaj aq mir? sa t? mund t? vendosni posht? nje vez? dhe nuk e thyeni at?!
? Uluni n? sip?rfaqen m? t? v?shtir? dhe akoma ndjeheni rehat.
? Egg Sitter ka nj? dizajn t? huallit t? b?r? nga polimer ultra-fleksib?l q? q?ndron i fresk?t n? prekje, duke lejuar q? ajri t? qarkulloj?.
? Ajo shembet n? vetvete p?r t? thithur pikat e presionit.
? P?rdoreni n? karrigen tuaj n? dhom?n e ngr?nies, n? makin? ose n? zyr?.

Korigjues Shpine

0 nga 5
(0)

Per te gjithe ata qe kane probleme me shpinen, ky produkt ofron mbeshtetje per shpinen dhe ndihmon ne drejtimin dhe lehteson dhimbjet.
?? E pershtatshme per femra dhe meshkuj
?? Drejton Shpinen
?? Material qe krijon rehati ne shpine
?? Lahet thjeshte

Korigjues Shpine

0 nga 5
(0)

Korrigjuesi I shpines I rekomanduar nga mjeket, ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve te shpines dhe shpatullave.
? Pajiset me pershtates per pjesen e gjoksit, sqetullave dhe magnet per te shmangur zhvillimin e nje gunge ne shpine.
? E rehatshme dhe mund te vishet poshte rrobave
? Mund ta mbani veshur nderkohe qe jeni ne pune, ne palester apo ne shtepi
? Ju ndihmon te mbani shpinen drejt pa patur nevoje te harxhoni para ne terapi te shtrenjta
? Masat S-M, L-XL

Vendmbajtëse

Korrektor gishtash & kembesh

0 nga 5
(0)

Korrektori i gishtave dhe k?mb?ve.
N? ofert? 2 cop? per vetem 990 Lek.
Ky korrektor ju ndihmon p?r t? rregulluar but?sisht tendinat dhe muskujt e ngusht? n? k?mb?n tuaj nd?rsa flini.
Gishtat e sh?ndetsh?m jan? thelb?sore p?r ekuilibrin, q?ndrueshm?rin? dhe l?vizjen.
P?rdorni mb?shtjelljet ProFoot dhe mos lejoni q? gishtat e k?mb?s t? ken? probleme.
T? dizajnuar p?r t? ndihmuar n? ofrimin e leht?simit nga dhimbja e k?mb?s.

Korrektuesi i shpin?s dhe qaf?s

0 nga 5
(0)

Jeleku qe eleminon dhimbjet dhe ju ndihmon n? qendrimin drejte te shpines.
?Unisex dhe i dizenjuat p?r meshkuj dhe femra.
?Me masa te ndryshme S, M, L, XL, XXL, XXXL.
?Cilesia me e mire dhe material i plote
?Mbahet lehte ne trup.
?I pershtatshem per tu perdorur ne pune, shtepi duke ecur, vrapuar apo duke u ushtruar ne palester.

Kozmodisk Gjuri

0 nga 5
(0)

Ky produkt eshte ideal per personat me probleme ne gju. Ndihmon ne lehtesimin e dhimbjes, enjtjes apo lodhjes se muskulit.
?? I thjeshte ne perdorim
?? Masa S, M, L, XL
?? Te pershtatshme per cdo gjini

Llambë Vrasëse Mushkonjash

0 nga 5
(0)

▫Llambë Vrasëse Mushkonjash.

▫Vetëm me disa hapa, mushkonjat do të qëndrojnë larg jush!

▫Kjo paisje elektrike eleminon mushkonjat dhe nuk do ju shqetësojnë më.

▫Dita Led do tërheqë mushkonjat.

Masazhator Lekure

0 nga 5
(0)

Per nje lekure sa me te lemuar dhe te paster!
?? Ndihmon ne pastrimin e fytyres nga shenjat e aknes
?? Ndihmon ne zbehjen e rrudhave te fytyres
?? Duhet te zgjidhni masen e duhur te mini gjilperave per lekuren tuaj
?? Pastrohet me alkool

Masazhator Lekure 4 ne 1

0 nga 5
(0)

Per nje lekure sa me te lemuar dhe te paster pa patur nevoje te kryeni trajtime te shtrenjta!
?? Ndihmon ne perhapjen e produkteve te kujdesit se lekures
?? Ndihmon ne pastrimin e fytyres nga shenjat e aknes
?? Ndihmon ne zbehjen e rrudhave te fytyres
?? Pajiset me 3 koka te ndryshme
?? Pastrohet me alkool

Masazhues p?r qaf?n dhe shpatullat

0 nga 5
(0)
 • N?se jeni t? lodhur dhe nuk k?ni energji at?her? zgjidhja ?sht? masazhuesi multifunksional.
 • P?rjetoni nj? ekperienc? unike n? sht?pi, n? zyr? ose n? udhetim p?r qaf?n dhe shpatullat.
 • Ndihmues kund?r stresit dhe pagjum?sis?.
 • P?rshtatet sipas madh?sis? s? trupit

?orapet Silikoni

0 nga 5
(0)

?orapet prej silikoni qe parandalojne ?arjen e thembrave dhe ofron ndjesin e masazhit relaxues ne kembet tuaja
? Material i bute silikoni , lahen kollaj.
? Vjen ne dy ngjyra , e bardhe dhe bezhe
? Pakoja permban 2 corape

Antene per TV

0 nga 5
(0)

??Ne ju sjellim antenen bashke me kabullin per marrjen e kanaleve televizive
??Cilesi maksimale e videos dhe audios
??Nje antene televizive e cila Sherben edhe si dekoruese

Aparat kunder gerhitjes

0 nga 5
(0)

? Flini te qete dhe pa shqetesuar njerzit qe keni prane ?
? Aparat kunder gerhitjes
?? Shume i lehte sa mos te ndjeni bezdisje dhe te beni nje gjume sa me te rehatshem ?? Pastron dhe ajrin qe ju thithni
?? Perbeher nga silikoni ne pjesen qe e vendos ne hund
?? Pesha 22 g

Aparat kunder gerhitjes

0 nga 5
(0)

? Flini te qete dhe pa shqetesuar njerzit qe keni prane ?
?? Shume i lehte sa mos te ndjeni bezdisje dhe te beni nje gjume sa me te rehatshem ?? Pastron dhe ajrin qe ju thithni
?? Perbeher nga silikoni ne pjesen qe e vendos ne hund
?? Pesha 22 g

Borse Uji

0 nga 5
(0)

?? Mbani kembet, barkun apo pjese te tjera te trupit ngrohte gjate stines se dimrit
?? Ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve qe shkaktohen gjate aktiviteteve fizike
?? Ka kapacitet deri ne 1 liter

Corape per Enjtje dhe Varice

0 nga 5
(0)

Qetesoni kembet tuaja duke perdorur corapet ideale per enjtje dhe varice.
?? Ndihmon ne uljen e entjeve dhe ndihmon ne qarkullimin e gjakut duke lehtesuar simptomat e varicebe dhe redukton dhimbjen.
?? Ideale per tu veshur me kepuce dhe gjate udhetimeve te gjata.
?? Pakoja permban 2 cope

Corape silikoni

0 nga 5
(0)
 • E kemi gjetur zgjidhjen sesi t? mbroni l?kur?n e thembrave nga plasaritja dhe ashp?rsimi.
 • Ju vjen n? ndihm? kjo corape silikoni kaq praktike.
 • Mund t? rip?rdoret, lani me dor? me uj? t? ngroht? dhe sapun, pastaj thajeni n? aj?r.

Depilim i Fytyr?s me Pe DSP

0 nga 5
(0)
 • I urreni qimet e pad?shiruara?
 • Ja si t? realizoni nj? depilim afatgjat?.
 • Depilim pa dhimbje.
 • I leht? n? p?rdorim.

Drit? Led p?r ndricimi me 3 ngjyra

0 nga 5
(0)
 • Tashm? nuk keni pse t? prisni p?r t? gjetur driten e duhur, kendin e duhur.
 • Kjo drit? Led do t? eliminoj? t? gjitha shqet?simet tuaj duke ju b?r? t? keni ndricim n? cdo moment.
 • Mban t? gjitha llojet e celular?ve, kamerat. aparatet fotografike etj.

Jast?k Masazhues

0 nga 5
(0)

Jast?k masazhues ndihmon n? k?t? m?nyr? qarkullimin e gjakut dhe leht?sojn? qaf?n tuaj n? m?nyr? efektive.

Jast?ku mb?shtet?s Egg Sitter

0 nga 5
(0)

Esht? koha p?r t? th?n? lamtumir? muskujve t? l?nduar nga t? ulurit gjat? gjith? dit?s n? kompjuterin tuaj ose dhimbje n? shpin? nga udh?time t? gjata. ??
? Jast?ku mb?shtet?s Egg Sitter supports mb?shtet pjes?n e prapme tuaj aq mir? sa t? mund t? vendosni posht? nje vez? dhe nuk e thyeni at?!
? Uluni n? sip?rfaqen m? t? v?shtir? dhe akoma ndjeheni rehat.
? Egg Sitter ka nj? dizajn t? huallit t? b?r? nga polimer ultra-fleksib?l q? q?ndron i fresk?t n? prekje, duke lejuar q? ajri t? qarkulloj?.
? Ajo shembet n? vetvete p?r t? thithur pikat e presionit.
? P?rdoreni n? karrigen tuaj n? dhom?n e ngr?nies, n? makin? ose n? zyr?.

Korigjues Shpine

0 nga 5
(0)

Per te gjithe ata qe kane probleme me shpinen, ky produkt ofron mbeshtetje per shpinen dhe ndihmon ne drejtimin dhe lehteson dhimbjet.
?? E pershtatshme per femra dhe meshkuj
?? Drejton Shpinen
?? Material qe krijon rehati ne shpine
?? Lahet thjeshte

Korigjues Shpine

0 nga 5
(0)

Korrigjuesi I shpines I rekomanduar nga mjeket, ndihmon ne lehtesimin e dhimbjeve te shpines dhe shpatullave.
? Pajiset me pershtates per pjesen e gjoksit, sqetullave dhe magnet per te shmangur zhvillimin e nje gunge ne shpine.
? E rehatshme dhe mund te vishet poshte rrobave
? Mund ta mbani veshur nderkohe qe jeni ne pune, ne palester apo ne shtepi
? Ju ndihmon te mbani shpinen drejt pa patur nevoje te harxhoni para ne terapi te shtrenjta
? Masat S-M, L-XL

Vendmbajtëse

Korrektor gishtash & kembesh

0 nga 5
(0)

Korrektori i gishtave dhe k?mb?ve.
N? ofert? 2 cop? per vetem 990 Lek.
Ky korrektor ju ndihmon p?r t? rregulluar but?sisht tendinat dhe muskujt e ngusht? n? k?mb?n tuaj nd?rsa flini.
Gishtat e sh?ndetsh?m jan? thelb?sore p?r ekuilibrin, q?ndrueshm?rin? dhe l?vizjen.
P?rdorni mb?shtjelljet ProFoot dhe mos lejoni q? gishtat e k?mb?s t? ken? probleme.
T? dizajnuar p?r t? ndihmuar n? ofrimin e leht?simit nga dhimbja e k?mb?s.

Korrektuesi i shpin?s dhe qaf?s

0 nga 5
(0)

Jeleku qe eleminon dhimbjet dhe ju ndihmon n? qendrimin drejte te shpines.
?Unisex dhe i dizenjuat p?r meshkuj dhe femra.
?Me masa te ndryshme S, M, L, XL, XXL, XXXL.
?Cilesia me e mire dhe material i plote
?Mbahet lehte ne trup.
?I pershtatshem per tu perdorur ne pune, shtepi duke ecur, vrapuar apo duke u ushtruar ne palester.

Kozmodisk Gjuri

0 nga 5
(0)

Ky produkt eshte ideal per personat me probleme ne gju. Ndihmon ne lehtesimin e dhimbjes, enjtjes apo lodhjes se muskulit.
?? I thjeshte ne perdorim
?? Masa S, M, L, XL
?? Te pershtatshme per cdo gjini

Llambë Vrasëse Mushkonjash

0 nga 5
(0)

▫Llambë Vrasëse Mushkonjash.

▫Vetëm me disa hapa, mushkonjat do të qëndrojnë larg jush!

▫Kjo paisje elektrike eleminon mushkonjat dhe nuk do ju shqetësojnë më.

▫Dita Led do tërheqë mushkonjat.

Masazhator Lekure

0 nga 5
(0)

Per nje lekure sa me te lemuar dhe te paster!
?? Ndihmon ne pastrimin e fytyres nga shenjat e aknes
?? Ndihmon ne zbehjen e rrudhave te fytyres
?? Duhet te zgjidhni masen e duhur te mini gjilperave per lekuren tuaj
?? Pastrohet me alkool

Masazhator Lekure 4 ne 1

0 nga 5
(0)

Per nje lekure sa me te lemuar dhe te paster pa patur nevoje te kryeni trajtime te shtrenjta!
?? Ndihmon ne perhapjen e produkteve te kujdesit se lekures
?? Ndihmon ne pastrimin e fytyres nga shenjat e aknes
?? Ndihmon ne zbehjen e rrudhave te fytyres
?? Pajiset me 3 koka te ndryshme
?? Pastrohet me alkool

Masazhues p?r qaf?n dhe shpatullat

0 nga 5
(0)
 • N?se jeni t? lodhur dhe nuk k?ni energji at?her? zgjidhja ?sht? masazhuesi multifunksional.
 • P?rjetoni nj? ekperienc? unike n? sht?pi, n? zyr? ose n? udhetim p?r qaf?n dhe shpatullat.
 • Ndihmues kund?r stresit dhe pagjum?sis?.
 • P?rshtatet sipas madh?sis? s? trupit

Po shfaqen 1–20 nga 39 përfundime gjithsej