Argetim & Lodra

2,990 L

?adra p?r f?mij? n? form? autobuzi

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • F?mij?t mund t? zbaviten dhe t? luajn? pa fund.
 • Do t? ken? m? shum? arg?tim gjat? koh?s s? lir?.
 • Dizanj me form? autobuzi dhe me ngjyra.
 • Montim i shpejt? i palossh?m duke kursyer koh?.
Shtoje në shportëKrahasoni
1,190 L

Abazhur

0 nga 5
(0)
SKU: abazhure

Abazhuri qe sjell galaksine ne dhomen tuaj ?
? Shenderoni dhomen e femijeve tuak ne nje qiell te hapur ?
?? Rrotullohet dhe sjell forma te vecanta me ngjyra te ndryshme ne mure
?? Punon me karikim dhe me bateri
?? Me 3 butona: Drit e forte, per ndryshimin e ngjyres se drites dhe per te aktivizuar rrotullimin

Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Abazhur per femije

0 nga 5
(0)
SKU: abazhur-per-femije

Per nje gjume te qete dhe pa frike per femijet tuaj ? ? sjellim driten me forma dhe ngjyra qe do ta shnderrojne dhomen e femijeve tuaj vendin e endrrave me te bukura ?
?? Fiket automatikisht 20 minuta pas ndezjes ?? Projekton forma hene dhe yjesh
?? Pakoja permban llampen projektor ?? Fishe usb dhe manual perdorimi

Shtoje në shportëKrahasoni
Vendmbajtëse 1,090 L

Arush pellushi

0 nga 5
(0)
SKU: arush-pellushi-2

Baby shark pellushi
Me drita dhe kengen Baby shark dodododo
Vjen ne ngjyre roze dhe te verdhe ne permasen 28cm per vetem 1090 Leke
Dhurat nje baby shark te vogel si ne foton e trete

Shtoje në shportëKrahasoni
Vendmbajtëse 1,390 L

Arush pellushi

0 nga 5
(0)
SKU: arush-pellushi-3

Baby shark pellushi
Me drita dhe kengen Baby shark dodododo
Vjen ne ngjyren blu ne permasen 38cm per vetem 1390 Leke
Dhurat nje baby shark te vogel si ne foton e trete

Shtoje në shportëKrahasoni
Vendmbajtëse 1,990 L

Arush pellushi

0 nga 5
(0)
SKU: arush-pellushi

Elefanti pellush Me muzik? ndri?on dhom?n e f?mij?ve tuaj me yje dhe h?na
Ka 2 nivele te muzik?s, dhe ndri?imi mund te fiket ose jo sipas d?shir?s
Funksionon me 3 bateri normale ose fishe usb

Shtoje në shportëKrahasoni
2,990 L

Cante loder per vajza

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Loder per femije vertet e vecante dhe e bukur per vajza ku mbrenda kutis ka shumellojshmeri te lodrave te vogla per vajzat.

Shtoje në shportëKrahasoni
1,190 L

Doreza Boksi per Femije

0 nga 5
(0)
SKU: doreza-boksi-per-femije

Argetoni femijet tuaj me keto doreza boksi te dizenjuara me personazhet me te dashur per djemte: Spider-Manin dhe Avengers.
?? Ne set perfshihet edhe thesi i reres
?? Te pershtatshme per femije mi 3 vjec
?? Jane te nje cilesie te mire dhe te rehatshme
?? Jane te perbera nga material pro mjedisit
?? Permasat 37 x 18 x 18 cm

Shtoje në shportëKrahasoni
4,490 L

Dron Loder

0 nga 5
(0)
SKU: dron-loder

Femijet tuaj do te jene teper te lumtur me Dronin e ri loder.
? Teknologji e avancuar infrared
? E perbere bga material jo toksik
? E sigurt ne duart e femijeve
? Ka sensor qe shmang objektet qe dalin para, duke e bere nje loder te sigurt
? Permasat 11 x 4cm

Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Elektrik dore projektor për fëmijë

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Elektrik dore projektor, llambë, lodër edukative.
 • Dizajni i bukur që ndryshon imazhin
 • Dhurata perfekte për fëmijët për ditëlindje dhe Vitin e ri.
 • Lente projeksioni me rrotullim 90 gradë. 8 modele, ndryshoni në cdo kohë, kudo.
Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Formuese

0 nga 5
(0)
SKU: formuese

Lejoni kreativitetin e femijes suaj te marri forme me keto formuese.
?? Pako permban 76 pjese
?? E rekomandueshme per femije mbi 3 vjec

Shtoje në shportëKrahasoni
1,690 L

Game Super Mario 400 n 1

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Kjo loj do t? b?j q? f?mij?t t? largohen nga smartphoni.

Luajn? t? qet? dhe komod.

Shtoje në shportëKrahasoni
5,490 L

Karrige pellushi

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Karrige relaksi prej pellushi shum? e rehatshme p?r vog?lush?t tuaj.
 • Me nj? dizanj t? vecant? ku dhoma e f?mijes do duket kaq bukur.
 • Ofron but?si maksimale n? prekje.
 • Vjen n? form? arush Teddy Bear.
Shtoje në shportëKrahasoni
2,990 L

Kosh portativ p?r femije

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Kosh p?r t? luajtur f?mijet me 10 topa shum?ngjyresh dhurat?.
 • Kur foshnja e?shte? ende e voge?l, te? rriturit jane? te? ze?ne? me pune?, pe?r t’u kujdesur pe?r foshnje?n mjafton ky kosh p?r t? luajtur.
 • Ju mund te? vendosni lodra ne? kosh, ne? me?nyre? qe? foshnja te? luaje? ne? t?, dhe te? parandaloni zvarritjen e foshnje?s kudo.
Shtoje në shportëKrahasoni
Vendmbajtëse 990 L

Kukulla muzikore

0 nga 5
(0)
SKU: kukulla-muzikore

P?r f?mijet qe jan? t? apasionuar pas Frozen dhe Elses kemi sjelle kukullat posa??risht per ta.

Lumturoni t? vegjlit tuaj me k?t? dhurat? fantastike

.

Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

Kuti lodrash

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

E duhura p?r t? mbledhur dhe ruajtur t? gjitha lodrat e vog?lush?ve tuaj.

Dizanj i bukur me rrota dhe doreze per ta shtyr?.

Shtoje në shportëKrahasoni
2,990 L

Llambe LED & MP3

0 nga 5
(0)
SKU: llambe-led-mp3

Krijoni nje disko te vertete ne shtepine tuaj me kete produkt 2 ne 1. Llamba LED shumengjyreshe pervec efektit te drites ofron edhe opsionin e MP3.
?? Pajisja pajiset me bokse bluetooth dhe porte USB
?? Kursen energjine
?? Drita LED ka jetegjatesi, punon edhe gjate gjithe nates
?? Perfshin 9 ngjyra te ndryshme dritash, qe mund te vendosen manualisht ose automatikisht

Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

Lod?r edukative

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Nj? fillim i mir? p?r t’u m?suar f?mij?ve numrat, format.
 • Loj?ra t? shk?lqyera p?r f?mij? t? vegj?l dhe lod?r edukative, aktivitete m?simore p?r f?mij?.
 • K?to lodra druri kan? 10 element? t? njohjes s? ngjyrave p?r edukimin vizual.
 • Do ta mbaj? f?mij?n tuaj t? arg?tuar me or? t?ra.
Shtoje në shportëKrahasoni
2,190 L

Loder muzikore

0 nga 5
(0)
SKU: loder-muzikore

Nuk dini si te vendosni bebet ne gjume dhe vetem qajne?
Lodra me peshq shumengjyreshe eshte zgjidhja e duhur
Ajo rrotullohet rreth krevatit te bebes
Muzika melodike dhe mjaft argetuese dhe qetesuese njekohesisht do te ju lehtesoje pune
Kjo loder perdoret me bateri
Rekomandohet per moshen 0-12 muajsh

Shtoje në shportëKrahasoni
2,990 L

Lodra Per Femije

0 nga 5
(0)
SKU: lodra-per-femije

?? Pako perfshin pisten dhe lodrat e vogla.
?? E pershtatshme per dhoma te medha
?? Mund te luhet ne 2 menyra te ndryshme
?? E rekomandueshme per femije mbi 3 vjec

Shtoje në shportëKrahasoni

?adra p?r f?mij? n? form? autobuzi

0 nga 5
(0)
 • F?mij?t mund t? zbaviten dhe t? luajn? pa fund.
 • Do t? ken? m? shum? arg?tim gjat? koh?s s? lir?.
 • Dizanj me form? autobuzi dhe me ngjyra.
 • Montim i shpejt? i palossh?m duke kursyer koh?.
SKU: N/A

Abazhur

0 nga 5
(0)

Abazhuri qe sjell galaksine ne dhomen tuaj ?
? Shenderoni dhomen e femijeve tuak ne nje qiell te hapur ?
?? Rrotullohet dhe sjell forma te vecanta me ngjyra te ndryshme ne mure
?? Punon me karikim dhe me bateri
?? Me 3 butona: Drit e forte, per ndryshimin e ngjyres se drites dhe per te aktivizuar rrotullimin

SKU: abazhure

Abazhur per femije

0 nga 5
(0)

Per nje gjume te qete dhe pa frike per femijet tuaj ? ? sjellim driten me forma dhe ngjyra qe do ta shnderrojne dhomen e femijeve tuaj vendin e endrrave me te bukura ?
?? Fiket automatikisht 20 minuta pas ndezjes ?? Projekton forma hene dhe yjesh
?? Pakoja permban llampen projektor ?? Fishe usb dhe manual perdorimi

SKU: abazhur-per-femije
Vendmbajtëse

Arush pellushi

0 nga 5
(0)

Baby shark pellushi
Me drita dhe kengen Baby shark dodododo
Vjen ne ngjyre roze dhe te verdhe ne permasen 28cm per vetem 1090 Leke
Dhurat nje baby shark te vogel si ne foton e trete

SKU: arush-pellushi-2
Vendmbajtëse

Arush pellushi

0 nga 5
(0)

Baby shark pellushi
Me drita dhe kengen Baby shark dodododo
Vjen ne ngjyren blu ne permasen 38cm per vetem 1390 Leke
Dhurat nje baby shark te vogel si ne foton e trete

SKU: arush-pellushi-3
Vendmbajtëse

Arush pellushi

0 nga 5
(0)

Elefanti pellush Me muzik? ndri?on dhom?n e f?mij?ve tuaj me yje dhe h?na
Ka 2 nivele te muzik?s, dhe ndri?imi mund te fiket ose jo sipas d?shir?s
Funksionon me 3 bateri normale ose fishe usb

SKU: arush-pellushi

Cante loder per vajza

0 nga 5
(0)

Loder per femije vertet e vecante dhe e bukur per vajza ku mbrenda kutis ka shumellojshmeri te lodrave te vogla per vajzat.

SKU: N/A

Doreza Boksi per Femije

0 nga 5
(0)

Argetoni femijet tuaj me keto doreza boksi te dizenjuara me personazhet me te dashur per djemte: Spider-Manin dhe Avengers.
?? Ne set perfshihet edhe thesi i reres
?? Te pershtatshme per femije mi 3 vjec
?? Jane te nje cilesie te mire dhe te rehatshme
?? Jane te perbera nga material pro mjedisit
?? Permasat 37 x 18 x 18 cm

SKU: doreza-boksi-per-femije

Dron Loder

0 nga 5
(0)

Femijet tuaj do te jene teper te lumtur me Dronin e ri loder.
? Teknologji e avancuar infrared
? E perbere bga material jo toksik
? E sigurt ne duart e femijeve
? Ka sensor qe shmang objektet qe dalin para, duke e bere nje loder te sigurt
? Permasat 11 x 4cm

SKU: dron-loder

Elektrik dore projektor për fëmijë

0 nga 5
(0)
 • Elektrik dore projektor, llambë, lodër edukative.
 • Dizajni i bukur që ndryshon imazhin
 • Dhurata perfekte për fëmijët për ditëlindje dhe Vitin e ri.
 • Lente projeksioni me rrotullim 90 gradë. 8 modele, ndryshoni në cdo kohë, kudo.
SKU: N/A

Formuese

0 nga 5
(0)

Lejoni kreativitetin e femijes suaj te marri forme me keto formuese.
?? Pako permban 76 pjese
?? E rekomandueshme per femije mbi 3 vjec

SKU: formuese

Game Super Mario 400 n 1

0 nga 5
(0)

Kjo loj do t? b?j q? f?mij?t t? largohen nga smartphoni.

Luajn? t? qet? dhe komod.

SKU: N/A

Karrige pellushi

0 nga 5
(0)
 • Karrige relaksi prej pellushi shum? e rehatshme p?r vog?lush?t tuaj.
 • Me nj? dizanj t? vecant? ku dhoma e f?mijes do duket kaq bukur.
 • Ofron but?si maksimale n? prekje.
 • Vjen n? form? arush Teddy Bear.
SKU: N/A

Kosh portativ p?r femije

0 nga 5
(0)
 • Kosh p?r t? luajtur f?mijet me 10 topa shum?ngjyresh dhurat?.
 • Kur foshnja e?shte? ende e voge?l, te? rriturit jane? te? ze?ne? me pune?, pe?r t’u kujdesur pe?r foshnje?n mjafton ky kosh p?r t? luajtur.
 • Ju mund te? vendosni lodra ne? kosh, ne? me?nyre? qe? foshnja te? luaje? ne? t?, dhe te? parandaloni zvarritjen e foshnje?s kudo.
SKU: N/A
Vendmbajtëse

Kukulla muzikore

0 nga 5
(0)

P?r f?mijet qe jan? t? apasionuar pas Frozen dhe Elses kemi sjelle kukullat posa??risht per ta.

Lumturoni t? vegjlit tuaj me k?t? dhurat? fantastike

.

SKU: kukulla-muzikore

Kuti lodrash

0 nga 5
(0)

E duhura p?r t? mbledhur dhe ruajtur t? gjitha lodrat e vog?lush?ve tuaj.

Dizanj i bukur me rrota dhe doreze per ta shtyr?.

SKU: N/A

Llambe LED & MP3

0 nga 5
(0)

Krijoni nje disko te vertete ne shtepine tuaj me kete produkt 2 ne 1. Llamba LED shumengjyreshe pervec efektit te drites ofron edhe opsionin e MP3.
?? Pajisja pajiset me bokse bluetooth dhe porte USB
?? Kursen energjine
?? Drita LED ka jetegjatesi, punon edhe gjate gjithe nates
?? Perfshin 9 ngjyra te ndryshme dritash, qe mund te vendosen manualisht ose automatikisht

SKU: llambe-led-mp3

Lod?r edukative

0 nga 5
(0)
 • Nj? fillim i mir? p?r t’u m?suar f?mij?ve numrat, format.
 • Loj?ra t? shk?lqyera p?r f?mij? t? vegj?l dhe lod?r edukative, aktivitete m?simore p?r f?mij?.
 • K?to lodra druri kan? 10 element? t? njohjes s? ngjyrave p?r edukimin vizual.
 • Do ta mbaj? f?mij?n tuaj t? arg?tuar me or? t?ra.
SKU: N/A

Loder muzikore

0 nga 5
(0)

Nuk dini si te vendosni bebet ne gjume dhe vetem qajne?
Lodra me peshq shumengjyreshe eshte zgjidhja e duhur
Ajo rrotullohet rreth krevatit te bebes
Muzika melodike dhe mjaft argetuese dhe qetesuese njekohesisht do te ju lehtesoje pune
Kjo loder perdoret me bateri
Rekomandohet per moshen 0-12 muajsh

SKU: loder-muzikore

Lodra Per Femije

0 nga 5
(0)

?? Pako perfshin pisten dhe lodrat e vogla.
?? E pershtatshme per dhoma te medha
?? Mund te luhet ne 2 menyra te ndryshme
?? E rekomandueshme per femije mbi 3 vjec

SKU: lodra-per-femije

?adra p?r f?mij? n? form? autobuzi

0 nga 5
(0)
 • F?mij?t mund t? zbaviten dhe t? luajn? pa fund.
 • Do t? ken? m? shum? arg?tim gjat? koh?s s? lir?.
 • Dizanj me form? autobuzi dhe me ngjyra.
 • Montim i shpejt? i palossh?m duke kursyer koh?.

Abazhur

0 nga 5
(0)

Abazhuri qe sjell galaksine ne dhomen tuaj ?
? Shenderoni dhomen e femijeve tuak ne nje qiell te hapur ?
?? Rrotullohet dhe sjell forma te vecanta me ngjyra te ndryshme ne mure
?? Punon me karikim dhe me bateri
?? Me 3 butona: Drit e forte, per ndryshimin e ngjyres se drites dhe per te aktivizuar rrotullimin

Abazhur per femije

0 nga 5
(0)

Per nje gjume te qete dhe pa frike per femijet tuaj ? ? sjellim driten me forma dhe ngjyra qe do ta shnderrojne dhomen e femijeve tuaj vendin e endrrave me te bukura ?
?? Fiket automatikisht 20 minuta pas ndezjes ?? Projekton forma hene dhe yjesh
?? Pakoja permban llampen projektor ?? Fishe usb dhe manual perdorimi

Vendmbajtëse

Arush pellushi

0 nga 5
(0)

Baby shark pellushi
Me drita dhe kengen Baby shark dodododo
Vjen ne ngjyre roze dhe te verdhe ne permasen 28cm per vetem 1090 Leke
Dhurat nje baby shark te vogel si ne foton e trete

Vendmbajtëse

Arush pellushi

0 nga 5
(0)

Baby shark pellushi
Me drita dhe kengen Baby shark dodododo
Vjen ne ngjyren blu ne permasen 38cm per vetem 1390 Leke
Dhurat nje baby shark te vogel si ne foton e trete

Vendmbajtëse

Arush pellushi

0 nga 5
(0)

Elefanti pellush Me muzik? ndri?on dhom?n e f?mij?ve tuaj me yje dhe h?na
Ka 2 nivele te muzik?s, dhe ndri?imi mund te fiket ose jo sipas d?shir?s
Funksionon me 3 bateri normale ose fishe usb

Cante loder per vajza

0 nga 5
(0)

Loder per femije vertet e vecante dhe e bukur per vajza ku mbrenda kutis ka shumellojshmeri te lodrave te vogla per vajzat.

Doreza Boksi per Femije

0 nga 5
(0)

Argetoni femijet tuaj me keto doreza boksi te dizenjuara me personazhet me te dashur per djemte: Spider-Manin dhe Avengers.
?? Ne set perfshihet edhe thesi i reres
?? Te pershtatshme per femije mi 3 vjec
?? Jane te nje cilesie te mire dhe te rehatshme
?? Jane te perbera nga material pro mjedisit
?? Permasat 37 x 18 x 18 cm

Dron Loder

0 nga 5
(0)

Femijet tuaj do te jene teper te lumtur me Dronin e ri loder.
? Teknologji e avancuar infrared
? E perbere bga material jo toksik
? E sigurt ne duart e femijeve
? Ka sensor qe shmang objektet qe dalin para, duke e bere nje loder te sigurt
? Permasat 11 x 4cm

Elektrik dore projektor për fëmijë

0 nga 5
(0)
 • Elektrik dore projektor, llambë, lodër edukative.
 • Dizajni i bukur që ndryshon imazhin
 • Dhurata perfekte për fëmijët për ditëlindje dhe Vitin e ri.
 • Lente projeksioni me rrotullim 90 gradë. 8 modele, ndryshoni në cdo kohë, kudo.

Formuese

0 nga 5
(0)

Lejoni kreativitetin e femijes suaj te marri forme me keto formuese.
?? Pako permban 76 pjese
?? E rekomandueshme per femije mbi 3 vjec

Game Super Mario 400 n 1

0 nga 5
(0)

Kjo loj do t? b?j q? f?mij?t t? largohen nga smartphoni.

Luajn? t? qet? dhe komod.

Karrige pellushi

0 nga 5
(0)
 • Karrige relaksi prej pellushi shum? e rehatshme p?r vog?lush?t tuaj.
 • Me nj? dizanj t? vecant? ku dhoma e f?mijes do duket kaq bukur.
 • Ofron but?si maksimale n? prekje.
 • Vjen n? form? arush Teddy Bear.

Kosh portativ p?r femije

0 nga 5
(0)
 • Kosh p?r t? luajtur f?mijet me 10 topa shum?ngjyresh dhurat?.
 • Kur foshnja e?shte? ende e voge?l, te? rriturit jane? te? ze?ne? me pune?, pe?r t’u kujdesur pe?r foshnje?n mjafton ky kosh p?r t? luajtur.
 • Ju mund te? vendosni lodra ne? kosh, ne? me?nyre? qe? foshnja te? luaje? ne? t?, dhe te? parandaloni zvarritjen e foshnje?s kudo.
Vendmbajtëse

Kukulla muzikore

0 nga 5
(0)

P?r f?mijet qe jan? t? apasionuar pas Frozen dhe Elses kemi sjelle kukullat posa??risht per ta.

Lumturoni t? vegjlit tuaj me k?t? dhurat? fantastike

.

Kuti lodrash

0 nga 5
(0)

E duhura p?r t? mbledhur dhe ruajtur t? gjitha lodrat e vog?lush?ve tuaj.

Dizanj i bukur me rrota dhe doreze per ta shtyr?.

Llambe LED & MP3

0 nga 5
(0)

Krijoni nje disko te vertete ne shtepine tuaj me kete produkt 2 ne 1. Llamba LED shumengjyreshe pervec efektit te drites ofron edhe opsionin e MP3.
?? Pajisja pajiset me bokse bluetooth dhe porte USB
?? Kursen energjine
?? Drita LED ka jetegjatesi, punon edhe gjate gjithe nates
?? Perfshin 9 ngjyra te ndryshme dritash, qe mund te vendosen manualisht ose automatikisht

Lod?r edukative

0 nga 5
(0)
 • Nj? fillim i mir? p?r t’u m?suar f?mij?ve numrat, format.
 • Loj?ra t? shk?lqyera p?r f?mij? t? vegj?l dhe lod?r edukative, aktivitete m?simore p?r f?mij?.
 • K?to lodra druri kan? 10 element? t? njohjes s? ngjyrave p?r edukimin vizual.
 • Do ta mbaj? f?mij?n tuaj t? arg?tuar me or? t?ra.

Loder muzikore

0 nga 5
(0)

Nuk dini si te vendosni bebet ne gjume dhe vetem qajne?
Lodra me peshq shumengjyreshe eshte zgjidhja e duhur
Ajo rrotullohet rreth krevatit te bebes
Muzika melodike dhe mjaft argetuese dhe qetesuese njekohesisht do te ju lehtesoje pune
Kjo loder perdoret me bateri
Rekomandohet per moshen 0-12 muajsh

Lodra Per Femije

0 nga 5
(0)

?? Pako perfshin pisten dhe lodrat e vogla.
?? E pershtatshme per dhoma te medha
?? Mund te luhet ne 2 menyra te ndryshme
?? E rekomandueshme per femije mbi 3 vjec

?adra p?r f?mij? n? form? autobuzi

0 nga 5
(0)
 • F?mij?t mund t? zbaviten dhe t? luajn? pa fund.
 • Do t? ken? m? shum? arg?tim gjat? koh?s s? lir?.
 • Dizanj me form? autobuzi dhe me ngjyra.
 • Montim i shpejt? i palossh?m duke kursyer koh?.

Abazhur

0 nga 5
(0)

Abazhuri qe sjell galaksine ne dhomen tuaj ?
? Shenderoni dhomen e femijeve tuak ne nje qiell te hapur ?
?? Rrotullohet dhe sjell forma te vecanta me ngjyra te ndryshme ne mure
?? Punon me karikim dhe me bateri
?? Me 3 butona: Drit e forte, per ndryshimin e ngjyres se drites dhe per te aktivizuar rrotullimin

Abazhur per femije

0 nga 5
(0)

Per nje gjume te qete dhe pa frike per femijet tuaj ? ? sjellim driten me forma dhe ngjyra qe do ta shnderrojne dhomen e femijeve tuaj vendin e endrrave me te bukura ?
?? Fiket automatikisht 20 minuta pas ndezjes ?? Projekton forma hene dhe yjesh
?? Pakoja permban llampen projektor ?? Fishe usb dhe manual perdorimi

Vendmbajtëse

Arush pellushi

0 nga 5
(0)

Baby shark pellushi
Me drita dhe kengen Baby shark dodododo
Vjen ne ngjyre roze dhe te verdhe ne permasen 28cm per vetem 1090 Leke
Dhurat nje baby shark te vogel si ne foton e trete

Vendmbajtëse

Arush pellushi

0 nga 5
(0)

Baby shark pellushi
Me drita dhe kengen Baby shark dodododo
Vjen ne ngjyren blu ne permasen 38cm per vetem 1390 Leke
Dhurat nje baby shark te vogel si ne foton e trete

Vendmbajtëse

Arush pellushi

0 nga 5
(0)

Elefanti pellush Me muzik? ndri?on dhom?n e f?mij?ve tuaj me yje dhe h?na
Ka 2 nivele te muzik?s, dhe ndri?imi mund te fiket ose jo sipas d?shir?s
Funksionon me 3 bateri normale ose fishe usb

Cante loder per vajza

0 nga 5
(0)

Loder per femije vertet e vecante dhe e bukur per vajza ku mbrenda kutis ka shumellojshmeri te lodrave te vogla per vajzat.

Doreza Boksi per Femije

0 nga 5
(0)

Argetoni femijet tuaj me keto doreza boksi te dizenjuara me personazhet me te dashur per djemte: Spider-Manin dhe Avengers.
?? Ne set perfshihet edhe thesi i reres
?? Te pershtatshme per femije mi 3 vjec
?? Jane te nje cilesie te mire dhe te rehatshme
?? Jane te perbera nga material pro mjedisit
?? Permasat 37 x 18 x 18 cm

Dron Loder

0 nga 5
(0)

Femijet tuaj do te jene teper te lumtur me Dronin e ri loder.
? Teknologji e avancuar infrared
? E perbere bga material jo toksik
? E sigurt ne duart e femijeve
? Ka sensor qe shmang objektet qe dalin para, duke e bere nje loder te sigurt
? Permasat 11 x 4cm

Elektrik dore projektor për fëmijë

0 nga 5
(0)
 • Elektrik dore projektor, llambë, lodër edukative.
 • Dizajni i bukur që ndryshon imazhin
 • Dhurata perfekte për fëmijët për ditëlindje dhe Vitin e ri.
 • Lente projeksioni me rrotullim 90 gradë. 8 modele, ndryshoni në cdo kohë, kudo.

Formuese

0 nga 5
(0)

Lejoni kreativitetin e femijes suaj te marri forme me keto formuese.
?? Pako permban 76 pjese
?? E rekomandueshme per femije mbi 3 vjec

Game Super Mario 400 n 1

0 nga 5
(0)

Kjo loj do t? b?j q? f?mij?t t? largohen nga smartphoni.

Luajn? t? qet? dhe komod.

Karrige pellushi

0 nga 5
(0)
 • Karrige relaksi prej pellushi shum? e rehatshme p?r vog?lush?t tuaj.
 • Me nj? dizanj t? vecant? ku dhoma e f?mijes do duket kaq bukur.
 • Ofron but?si maksimale n? prekje.
 • Vjen n? form? arush Teddy Bear.

Kosh portativ p?r femije

0 nga 5
(0)
 • Kosh p?r t? luajtur f?mijet me 10 topa shum?ngjyresh dhurat?.
 • Kur foshnja e?shte? ende e voge?l, te? rriturit jane? te? ze?ne? me pune?, pe?r t’u kujdesur pe?r foshnje?n mjafton ky kosh p?r t? luajtur.
 • Ju mund te? vendosni lodra ne? kosh, ne? me?nyre? qe? foshnja te? luaje? ne? t?, dhe te? parandaloni zvarritjen e foshnje?s kudo.
Vendmbajtëse

Kukulla muzikore

0 nga 5
(0)

P?r f?mijet qe jan? t? apasionuar pas Frozen dhe Elses kemi sjelle kukullat posa??risht per ta.

Lumturoni t? vegjlit tuaj me k?t? dhurat? fantastike

.

Kuti lodrash

0 nga 5
(0)

E duhura p?r t? mbledhur dhe ruajtur t? gjitha lodrat e vog?lush?ve tuaj.

Dizanj i bukur me rrota dhe doreze per ta shtyr?.

Llambe LED & MP3

0 nga 5
(0)

Krijoni nje disko te vertete ne shtepine tuaj me kete produkt 2 ne 1. Llamba LED shumengjyreshe pervec efektit te drites ofron edhe opsionin e MP3.
?? Pajisja pajiset me bokse bluetooth dhe porte USB
?? Kursen energjine
?? Drita LED ka jetegjatesi, punon edhe gjate gjithe nates
?? Perfshin 9 ngjyra te ndryshme dritash, qe mund te vendosen manualisht ose automatikisht

Lod?r edukative

0 nga 5
(0)
 • Nj? fillim i mir? p?r t’u m?suar f?mij?ve numrat, format.
 • Loj?ra t? shk?lqyera p?r f?mij? t? vegj?l dhe lod?r edukative, aktivitete m?simore p?r f?mij?.
 • K?to lodra druri kan? 10 element? t? njohjes s? ngjyrave p?r edukimin vizual.
 • Do ta mbaj? f?mij?n tuaj t? arg?tuar me or? t?ra.

Loder muzikore

0 nga 5
(0)

Nuk dini si te vendosni bebet ne gjume dhe vetem qajne?
Lodra me peshq shumengjyreshe eshte zgjidhja e duhur
Ajo rrotullohet rreth krevatit te bebes
Muzika melodike dhe mjaft argetuese dhe qetesuese njekohesisht do te ju lehtesoje pune
Kjo loder perdoret me bateri
Rekomandohet per moshen 0-12 muajsh

Lodra Per Femije

0 nga 5
(0)

?? Pako perfshin pisten dhe lodrat e vogla.
?? E pershtatshme per dhoma te medha
?? Mund te luhet ne 2 menyra te ndryshme
?? E rekomandueshme per femije mbi 3 vjec

Po shfaqen 1–20 nga 47 përfundime gjithsej