Tripod

 • Pavar?sisht n?se jeni nj? fillestar apo fotograf profesionist ky tripo do ju ndihmoj? t? b?ni foto t? mrekullueshme.
 • Zgjidhja m? e mir? p?r aktivitete me fotografi n? natyr?.
 • K?mb?t prej gome q? nuk rr?shqasin.
 • Kthehet 360 ? horizontale dhe vertikale 90 ?

2,490 L

Krahasoni

Përshkrim

 • Tripod me lart?si t? rregullueshme, i b?r? nga alumini i leht? peshon pak m? shum? se nj? kile.
 • K?mb?t me 3 seksione, bllokimi i lev?s p?r rregullimin e leht? t? lart?sis?.
 • Ndihmon p?r foto me cil?si t? lart?, pa l?vizje dhe p?r nj? koh? t? gjat? dhe nuk ju lodh dor?n.
 • I l?vizsh?m dhe fleksib?l, ideal p?r xhirime n? natyr?, udh?time tje..

 

Specifikat

 • I p?rshtatshem : iPhone 6s, 6 6s / 6plus, 5s, 5c, 5, 4s, 4,
 • Samsung Galaxy S6, S6 edge, S5, S4, S3, Note5 Note4
 • Lart?sia maksimale: 1060 mm
 • Lart?sia minimale: 350 mm
 • Gjat?sia e palosur: 355 mm
 • Maks. Diametri i tubit: 16,8 mm