,

Blender

kenwood

Krahaso

Pergatisni smoothie apo ushqime te ndryshme te shendetshme per familjen tuaj!
đŸ”žïž Fuqia 1000 watt
đŸ”žïž Kapaciteti 1.5 litra
đŸ”žïž Kursen energjine deri ne 40%
đŸ”žïž Praktike dhe pastrohet lehte

2,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.

Marka

kenwood