Stol i vogel i palosshem

SKU: N/A
  • Ky stol i palossh?m ?sht? zgjidhja m? e mir? p?r kamping, peshkimi, party, udh?tim tje…
  • Ju mund?son transportim shum? t? leht? kudo q? shkoni.
  • Material i fort? i q?ndruesh?m dhe praktik.

990 L

S’ka stok

Krahasoni

Përshkrim

  • Stol i palossh?m.
  • Stoli ?sht? e q?ndruesh?m dhe p?rdoret me koh? t? gjat?.
  • Mund t? hapet ose paloset n? nj? madh?si kompakte br?nda pak sekondash.

 

Specifikat

  • Lart?sia: 35 cm
  • Gjeresia: 30 cm
  • Ngjyra: e kuqe, jeshile
  • Materiali: Metrazhe Oxford + Tub ?eliku