Mbajt?se p?r 6 gota -Shot

  • G?zoni koh?n tuaj t? lir? n? sht?pi, n? kamping e kudo.
  • Ky produkt ?sht? i shk?lqyesh?m p?r pushime, bare p?r festa n? sht?pi etj…
  • Do t’ju lejoj? t? mbushni me leht?si deri n? gjasht? gota n? t? nj?jt?n koh? me pijen tuaj t? preferuar.

990 L

Krahasoni

Përshkrim

  • Kjo var?se gotash ju lejon t? mbushni me leht?si deri n? gjasht? gota nj?koh?sisht.
  • Thjesht vendosni ?do got? n?n ?do gryk? te mbajt?ses.
  • Ka gjasht? gryka dhe ju e derdhni pijen tuaj t? zgjedhur direkt n? got?.

 

Specifikat

  • Materiali: Gome silikoni
  • 6 gota -Shot
  • Madh?sia e var?se gotash: 13,2 * 12,3 cm
  • Ngjyra: gri e err?t