-1,000 L

Android box tv X96 mini

OFERTE

Kthejeni televizorin tuaj ne Android sikur ta keni telefon.

Degjoni muziken e preferuar ne youtube , shikoni filma , sporte , lojera , instaloni cfardo programi qe deshironi

2,990 L

Krahasoni

Përshkrim

Specifikat

Sistem android 9.0

Procesor i shpejte Amlogic S905 quad core

Ram 2 gb dhe memorie 16 gb

Suporton kartememorie deri 128gb

Airplay ( shfaq ne televizor pamjen e ekranit te telefonit tuaj )

Kutia permban android box , fish hdmi , pult , fishi korentit , manuali.

Kodi: A1287