Tapet p?r tualet

  • Set me 3 tapet? t? vegjel p?r tualet.
  • Me dizenjo t? vecant? p?r tualetin tuaj.
  • Thith leht? ujin dhe pluhurit rezistente ndaj rr?shqitjes.
  • Pastrohet leht?, mund t? lahet direkt me lavatri?e ose duar.

1,490 L

Krahasoni

Përshkrim

  • Set tapet p?r tualet.
  • P?lhur? kadifeje, ndjesi shum? e but? dhe komode fundi i rrjet?s PVC, jo-toksike, pa er?, jo i mykur.
  • B?r? nga? pjesa e poshtme poliest?r dhe pjesa e poshtme e rrjet?s PVC.
  • Perfekte p?r sht?pi, hotele, apo zyra.

 

Specifikat

  • Trash?sia: 0.8cm 5%
  • 3 cop? nj? set