,

Mbajtese silikoni


Krahaso

Me mbajteset e silikonit tani enet e nxehta nuk jane me nje problem dhe nuk lene me shenja ne tavoline
Mbajtesja është e bërë nga silikon me cilësi të lartë,pa erë, jo toksik.
Perdoret ne tryeza per te vendosur ene te nxehta
Rezistencë e lartë e temperaturës 220 grade, mund të përdoret në furrat me mikrovalë
Mund të lahet direkt me ujë,jo e rreshqitshme dhe ka efekt të mirë të izolimit të nxehtësisë.
Madhësia: rreth 17.8cm * 17.8cm * 0.8cm
Pesha: rreth 70g
Seti perbehet nga 3 mbajtese

990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.