-22%
,

Pajisje kokoshkash


Krahaso

Kenaqni veten dhe femijet tuaj me beresin e kokoshkave DSP
Behen gati per 3 minuta
Perdorimi mjaft i thjesht
Fuqia 1200w
Buton fikje dhe ndezje
Garancia 6 Muaj

3,490 L 4,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.