-27%
, ,

Tenxhere me avull


Krahaso

SUPER CMIM dhe Super cilesi First Austria
Per gatime te shendetshme,me avull pa vaj dhe pa yndyre.
Gatuan shpejt dhe kursen energjine
E sigurt dhe e thjeshte ne perdorim
Fuqia 1400 Watt
Permasat 40.5 × 35 × 39.5 cm
Nje menyre efikase per te gatuar ushqime te skuqura, por ne menyre te shendetshme
Garanci 1 vit

7,990 L 10,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.