,

Raft metalik


Krahaso

U lodhet nga rremujat ne dhomen e ndjenjes ?
Super organizuesi prej metali ju vjen ne ndihme
Shume praktik ne perdorim dhe ju ndihmon per te organizuar senden ne zyre, dhomen e ndenjes , dhomen e gjumit apo ne tualet
Permasat 78x48x26 cm
Me rrota dhe mundesi per tu rrotulluar 360 grade , shume e lehte per tu zhvendosur

2,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.