,

Pajisje multifunksionale


Krahaso

Nje pajisje multifunksionale e cila i pregatit vezet ne vetem pak minuta ne menyren qe deshironi.
Gjithashtu sherben per te skuqur vezet, ngrohur ushqimin apo per te pregatitur ushqime te ndryshme ne avull.⠀
Shume praktike dhe lehteson pune ne kuzhinen tuaj, per mengjese deh vakte plot shije dhe te shendetshem

1,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.