Varese rrobash


Krahaso

Mbajtese rrobash 3 ne 1
Shume elegante dhe praktike
🔾 Mbani rrobat tuaja te sistemuara
🔾 Mund te perdoret per rroba te thara dhe te lagura
đŸ”žïžïž Mund te vendosni ne pjesen e poshtme kepuce ose cfare te deshironi
🔾 Levizet lehte
đŸ”žïžïž Perberja kallcuk i forte dhe celik

1,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.