Drita Festive

> SKU: drita-festive

Dekorimi i shtepise suaj ne keto kohe festash nuk ka qene kurre me e lehte! Ndriconi ambjentet e brendshme dhe te jashtme me keto drita festive!
? Ndertuar me material KUNDRA ujit!
? Pajisja eshte e vogel dhe mund te levizet lehtesisht
? Ndricimi eshte I fuqishem dhe shumengjyresh
? Punon normalisht si ne temperature te uleta, te larta, ne shi apo ne diell
? Mbulon deri ne 250 metra katror siperfaqe dhe rrotullohet 120 grade
? Permasat e amballazhit 19 x 14 x 26 cm
? Pajiset dhe me figura si floke debore, zile, yje etj.

2,190 L

Krahasoni