,

Llamba LED


Krahaso

Eshte llampa me e vecante qe keni pare
Me nje dizanj unik ne formen e nje topi futbolli
Bërë nga një material me cilësi të lartë, i lehtë dhe i qëndrueshëm
Me drita LED me ngjyra 6500K qe ndricojne ne menyre te shkelqyer dhe nuk demtojne syte tuaj
Me flatra qe hapen duke i dhene nje pamje tjeter super moderne ne forme luleje me 5 llampa
Kend ndricues ne 360 grade
Mbrojtje nga mbingarkesa
Kursen deri ne 60 % te energjise ne ndryshim nga llambat e zakonshme
50000 ore pune
Fuqia: 40 W.
Permasat: 15*12 cm

1,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.