Kosh p?r rroba

SKU: N/A
 • Kosh multifunksional p?r sht?pine tuaj.
 • P?r vendosjen e rrobave q? jane p?r tu lar? ose atyre q? vendosen p?r tu thar?.
 • I l?vizsh?m dhe mund t? zhvendoset n? hapsirat q? ju d?shironi.
 • B?r? nga material leck? oxford dhe korniz? aliazh alumini.

1,690 L

Krahasoni

Përshkrim

 • Ky kosh i bukur ?sht? krijuar me nj? model modern dhe elegant.
 • Shporta e rrobave ?sht? e palosshme dhe ?sht? e leht? p?r tu mbajtur.
 • Ideale p?r dhom? gjumi, tualet etje…

Specifikat

 • Materiali: leck? Oxford + Aliazh alumini
 • Ngjyra:Gri e leht?
 • Montim i thjesht?, pa mjete.
 • Madh?sia: 38 * 37.5 * 56cm