Fitness

2,990 L

Pince me 5 koka

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Pincë shumëfunksionale me 5 koka te ndryshme.
Mund te hiqen dhe te vendosen lehtesisht.
Lista e paketimit:1 x pincë 5-në-1
Materiali:Metal
Gjatësia:200 mm

Kodi:S2665

Shtoje në shportëKrahasoni
3,490 L

Booty Max

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • A po k?rkoni t? arrni format e trupit q? d?shironi?
 • At?her? Booty Max ?sht? zgjidhja p?r ju.
 • Pajisja q? ushtron me s? miri muskujt e vitheve dhe t? k?mb?ve.
Shtoje në shportëKrahasoni

Stabilizues i dhimbjeve te gjurit

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Stabilizues dhe qet?sues p?r dhimbjen e gjurit.
 • Vendose dhe je gati p?r t? ecur.
 • E suporton gjurin tuaj.
 • Rrothulloje dy her? p?r mbrojtje t? dyfisht?.
 • Mund ta p?rdorni dhe n? palest?r, kur luani, kur i jepni biciklet?s apo n? aktivitete t? tjera fizike.
 • ?sht? e mrekullueshme!
Lexoni më tepërKrahasoni
490 L

Peshqir ftohes

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Peshqir freskues p? palest?r.
 • N? vet?m 3 hapa:
 • 1- lageni,
 • 2- shtrydheni,
 • 3-shkundeni dhe gati p?r p?rdorim.
 • Mund ta p?rdorni p?r or? t? t?ra, mjafton ta shkundni dhe freskohet s?rish.
 • Copa mikrofib?r absorbon ujin dhe rregullon avullimin p?r t? larguar djers?n nga trupi.
 • Shmang nxehjen dhe p?rshpejton tharjen.
Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Shishe p?r milkshake

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Shishja fantastike p?r b?rjen e milkshake.

Kjo shishe kaq praktike sh?rben dhe p?r l?ngjet e frutave.

Shtoje në shportëKrahasoni

Shishe p?r uj? detox

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Fantastike shishja p?r uj? detox.

Duhet patjete?r tju shoq?roj? ku do q? t? jeni.

Lexoni më tepërKrahasoni
4,490 L

Paisje p?r fitnes

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Fitnes n? sht?pi.

Fitnes bashk? me partnerin tuaj.

Projektuar p?r t? hequr stresi

Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Rreth p?r ushtrime p?r zon?n e belit

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Fitnes n? sht?pi.

I p?rshtatsh?m p?r st?rvitje n? palest?r, humbje peshe dhe ushtrime t? tjera.

Ajo formon trupin tuaj n? m?nyr? t? p?rkryer dhe ju sjell nj? jet? t? sh?ndetshme.

Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Doreza p?r palest?r

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Doreza p?r palest?r p?r nj? aktivitet fizik sa m? t? rehatsh?m.

Shtoje në shportëKrahasoni
2,590 L

Paisje p?r fitnes

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

P?r nj? trup sa m? t?rheq?s.

Fitnes n? sht?pi.

Ushtrohuni n? rehatin? e sht?pis? tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? palester.

Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Paisje p?r fitnes

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Ushtrohuni n? rehatin? e sht?pis? tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? palester.

Ushtrues mjaft i mir? muskujve t? barkut.

Tonifikon muskujt e barkut

Shtoje në shportëKrahasoni
1,090 L

Paisje p?r fitnes, vecan?risht p?r kraharorin

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Fitnes n? sht?pi.

Ushtrohuni n? rehatin? e sht?pis? tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? palester.

Ushtrues mjaft i mir? muskujve t? kraharorit

Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

Roller, Ushtrime p?r trupin

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Fitnes n? sht?pi.

Ushtrohuni n? rehatin? e sht?pis? tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? palester.

Aktivizon t? gjith? muskujt e trupit

Shtoje në shportëKrahasoni
2,990 L

Hekur p?r ushtrime

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Fitnes n? sht?pi

Hekur p?r ushtrime.

M? e leht? p?r t? praktikuar muskujt e gjoksit dhe muskujt e shpin?s.

Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Hekur p?r ushtrime fizike

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Hekur me shum? funksione.

P?r nd?rtimin dhe forcimin e trupit q? ndihmon n? formimin e trupit.

Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

Miksues proteinash

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Miksuesi i proteinave ideale p?r p?r frekuentuesit e rregullt t? palestrave.
 • Ky ?sht? nj? mikser proteinash me bateri, q? do t? thot? q? ju mund ta merrni dhe p?rdorni k?t? mikser kudo!

 

Shtoje në shportëKrahasoni
1,290 L

Tonifikues Vithesh

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Dedikuar t?r?sisht bukuris fem?rore.
 • Arritni figur?n tuaj ideale n? ?do koh? dhe kudo.
Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Revoflex Xtreme

0 nga 5
(0)
SKU: revoflex-xtreme

Koha juaj eshte e kufizuar p?r t? shkuar n? palestr?n? ?
Ne kemi menduar tju sjellim Revoflex Xtreme ?
? Revoflex Xtreme ?sht? pajisja revolucionare p?r t? bere ushtrime q? perdorat nga qindra mij?ra njer?z n? t? gjith? globin. ? Do ta ndjeni v?rtet ndryshimin duke b?r? ushtrimin me Revoflex Xtreme p?r vet?m 5-10 minuta n? dit?. P?r m? tep?r, t? gjitha rezultatet e k?saj makine jan? 100% t? p?rhershme
? Kjo pajisje ndimon per te pasur nje trup sa me te mire, t? p?rmir?sojn? qarkullimin e gjakut dhe t? p?rmir?son? trupin tuaj n? nj? m?nyr? natyrale.
? K?t? aparatur? t? thjesht? edhe t? leht? mund ta p?rdorni kudo ? Gj?ja m? e mir? n? lidhje me k?t? makin? st?rvitore ?sht? q? minimizon shanset e l?ndimit edhe gjat? seancave t? st?rvitjes intensive.
? B?rja e ushtrimeve me k?t? makin? t? gjithanshme ?sht? shum? e rehatshme dhe ju mund t? kryeni nj? larmi ushtrimesh me k?t? makin? t? gjithanshme. ?? Kjo makin? st?rvit?se ndihmon n? rritjen e rrahjeve t? zemr?s gjat? st?rvitjes kardiovaskulare q? ndihmon n? largimin e depozitave t? yndyr?s nga trupi.

Shtoje në shportëKrahasoni
1,590 L

Pajisje Per Zhvillimin e Muskujve Abdominale

0 nga 5
(0)
SKU: ems-pajisje-per-zhvillimin-e-muskujve-abdominale

EMS Pajisje Per Zhvillimin e Muskujve Abdominale. Pajisja e fitnesit pa tel fizik, me masazhues trupi. Unisex
?? Emri i mark?s: Raiuleko
?? Madh?sia: E vog?l
?? Aplikimi: Trupi
?? Lloji i artikullit: Masazh & Relaksim
?? Numri i modelit: R-264
?? Niveli i Fort?: 10 Nivelet e Fuqis? P?r Takimin e Grupeve t? ndryshme t? Njer?zve

Shtoje në shportëKrahasoni
1,490 L

Hot Shapers

0 nga 5
(0)
SKU: hot-shapers

Nese keni deshire te humbni peshe shpejte dhe sa me shume, atehere ky produkt eshte perfekt per ju.
?? Rripa t? rregullueshme
?? Komod dhe Efektiv
?? I perdorshem gjate aktivitetit fizik dhe ne perditshmeri

Shtoje në shportëKrahasoni

Pince me 5 koka

0 nga 5
(0)

Pincë shumëfunksionale me 5 koka te ndryshme.
Mund te hiqen dhe te vendosen lehtesisht.
Lista e paketimit:1 x pincë 5-në-1
Materiali:Metal
Gjatësia:200 mm

Kodi:S2665

SKU: N/A

Booty Max

0 nga 5
(0)
 • A po k?rkoni t? arrni format e trupit q? d?shironi?
 • At?her? Booty Max ?sht? zgjidhja p?r ju.
 • Pajisja q? ushtron me s? miri muskujt e vitheve dhe t? k?mb?ve.
SKU: N/A

Stabilizues i dhimbjeve te gjurit

0 nga 5
(0)
 • Stabilizues dhe qet?sues p?r dhimbjen e gjurit.
 • Vendose dhe je gati p?r t? ecur.
 • E suporton gjurin tuaj.
 • Rrothulloje dy her? p?r mbrojtje t? dyfisht?.
 • Mund ta p?rdorni dhe n? palest?r, kur luani, kur i jepni biciklet?s apo n? aktivitete t? tjera fizike.
 • ?sht? e mrekullueshme!
SKU: N/A

Peshqir ftohes

0 nga 5
(0)
 • Peshqir freskues p? palest?r.
 • N? vet?m 3 hapa:
 • 1- lageni,
 • 2- shtrydheni,
 • 3-shkundeni dhe gati p?r p?rdorim.
 • Mund ta p?rdorni p?r or? t? t?ra, mjafton ta shkundni dhe freskohet s?rish.
 • Copa mikrofib?r absorbon ujin dhe rregullon avullimin p?r t? larguar djers?n nga trupi.
 • Shmang nxehjen dhe p?rshpejton tharjen.
SKU: N/A

Shishe p?r milkshake

0 nga 5
(0)

Shishja fantastike p?r b?rjen e milkshake.

Kjo shishe kaq praktike sh?rben dhe p?r l?ngjet e frutave.

SKU: N/A

Shishe p?r uj? detox

0 nga 5
(0)

Fantastike shishja p?r uj? detox.

Duhet patjete?r tju shoq?roj? ku do q? t? jeni.

SKU: N/A

Paisje p?r fitnes

0 nga 5
(0)

Fitnes n? sht?pi.

Fitnes bashk? me partnerin tuaj.

Projektuar p?r t? hequr stresi

SKU: N/A

Rreth p?r ushtrime p?r zon?n e belit

0 nga 5
(0)

Fitnes n? sht?pi.

I p?rshtatsh?m p?r st?rvitje n? palest?r, humbje peshe dhe ushtrime t? tjera.

Ajo formon trupin tuaj n? m?nyr? t? p?rkryer dhe ju sjell nj? jet? t? sh?ndetshme.

SKU: N/A

Doreza p?r palest?r

0 nga 5
(0)

Doreza p?r palest?r p?r nj? aktivitet fizik sa m? t? rehatsh?m.

SKU: N/A

Paisje p?r fitnes

0 nga 5
(0)

P?r nj? trup sa m? t?rheq?s.

Fitnes n? sht?pi.

Ushtrohuni n? rehatin? e sht?pis? tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? palester.

SKU: N/A

Paisje p?r fitnes

0 nga 5
(0)

Ushtrohuni n? rehatin? e sht?pis? tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? palester.

Ushtrues mjaft i mir? muskujve t? barkut.

Tonifikon muskujt e barkut

SKU: N/A

Paisje p?r fitnes, vecan?risht p?r kraharorin

0 nga 5
(0)

Fitnes n? sht?pi.

Ushtrohuni n? rehatin? e sht?pis? tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? palester.

Ushtrues mjaft i mir? muskujve t? kraharorit

SKU: N/A

Roller, Ushtrime p?r trupin

0 nga 5
(0)

Fitnes n? sht?pi.

Ushtrohuni n? rehatin? e sht?pis? tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? palester.

Aktivizon t? gjith? muskujt e trupit

SKU: N/A

Hekur p?r ushtrime

0 nga 5
(0)

Fitnes n? sht?pi

Hekur p?r ushtrime.

M? e leht? p?r t? praktikuar muskujt e gjoksit dhe muskujt e shpin?s.

SKU: N/A

Hekur p?r ushtrime fizike

0 nga 5
(0)

Hekur me shum? funksione.

P?r nd?rtimin dhe forcimin e trupit q? ndihmon n? formimin e trupit.

SKU: N/A

Miksues proteinash

0 nga 5
(0)
 • Miksuesi i proteinave ideale p?r p?r frekuentuesit e rregullt t? palestrave.
 • Ky ?sht? nj? mikser proteinash me bateri, q? do t? thot? q? ju mund ta merrni dhe p?rdorni k?t? mikser kudo!

 

SKU: N/A

Tonifikues Vithesh

0 nga 5
(0)
 • Dedikuar t?r?sisht bukuris fem?rore.
 • Arritni figur?n tuaj ideale n? ?do koh? dhe kudo.
SKU: N/A

Revoflex Xtreme

0 nga 5
(0)

Koha juaj eshte e kufizuar p?r t? shkuar n? palestr?n? ?
Ne kemi menduar tju sjellim Revoflex Xtreme ?
? Revoflex Xtreme ?sht? pajisja revolucionare p?r t? bere ushtrime q? perdorat nga qindra mij?ra njer?z n? t? gjith? globin. ? Do ta ndjeni v?rtet ndryshimin duke b?r? ushtrimin me Revoflex Xtreme p?r vet?m 5-10 minuta n? dit?. P?r m? tep?r, t? gjitha rezultatet e k?saj makine jan? 100% t? p?rhershme
? Kjo pajisje ndimon per te pasur nje trup sa me te mire, t? p?rmir?sojn? qarkullimin e gjakut dhe t? p?rmir?son? trupin tuaj n? nj? m?nyr? natyrale.
? K?t? aparatur? t? thjesht? edhe t? leht? mund ta p?rdorni kudo ? Gj?ja m? e mir? n? lidhje me k?t? makin? st?rvitore ?sht? q? minimizon shanset e l?ndimit edhe gjat? seancave t? st?rvitjes intensive.
? B?rja e ushtrimeve me k?t? makin? t? gjithanshme ?sht? shum? e rehatshme dhe ju mund t? kryeni nj? larmi ushtrimesh me k?t? makin? t? gjithanshme. ?? Kjo makin? st?rvit?se ndihmon n? rritjen e rrahjeve t? zemr?s gjat? st?rvitjes kardiovaskulare q? ndihmon n? largimin e depozitave t? yndyr?s nga trupi.

SKU: revoflex-xtreme

Pajisje Per Zhvillimin e Muskujve Abdominale

0 nga 5
(0)

EMS Pajisje Per Zhvillimin e Muskujve Abdominale. Pajisja e fitnesit pa tel fizik, me masazhues trupi. Unisex
?? Emri i mark?s: Raiuleko
?? Madh?sia: E vog?l
?? Aplikimi: Trupi
?? Lloji i artikullit: Masazh & Relaksim
?? Numri i modelit: R-264
?? Niveli i Fort?: 10 Nivelet e Fuqis? P?r Takimin e Grupeve t? ndryshme t? Njer?zve

SKU: ems-pajisje-per-zhvillimin-e-muskujve-abdominale

Hot Shapers

0 nga 5
(0)

Nese keni deshire te humbni peshe shpejte dhe sa me shume, atehere ky produkt eshte perfekt per ju.
?? Rripa t? rregullueshme
?? Komod dhe Efektiv
?? I perdorshem gjate aktivitetit fizik dhe ne perditshmeri

SKU: hot-shapers

Pince me 5 koka

0 nga 5
(0)

Pincë shumëfunksionale me 5 koka te ndryshme.
Mund te hiqen dhe te vendosen lehtesisht.
Lista e paketimit:1 x pincë 5-në-1
Materiali:Metal
Gjatësia:200 mm

Kodi:S2665

Booty Max

0 nga 5
(0)
 • A po k?rkoni t? arrni format e trupit q? d?shironi?
 • At?her? Booty Max ?sht? zgjidhja p?r ju.
 • Pajisja q? ushtron me s? miri muskujt e vitheve dhe t? k?mb?ve.

Stabilizues i dhimbjeve te gjurit

0 nga 5
(0)
 • Stabilizues dhe qet?sues p?r dhimbjen e gjurit.
 • Vendose dhe je gati p?r t? ecur.
 • E suporton gjurin tuaj.
 • Rrothulloje dy her? p?r mbrojtje t? dyfisht?.
 • Mund ta p?rdorni dhe n? palest?r, kur luani, kur i jepni biciklet?s apo n? aktivitete t? tjera fizike.
 • ?sht? e mrekullueshme!

Peshqir ftohes

0 nga 5
(0)
 • Peshqir freskues p? palest?r.
 • N? vet?m 3 hapa:
 • 1- lageni,
 • 2- shtrydheni,
 • 3-shkundeni dhe gati p?r p?rdorim.
 • Mund ta p?rdorni p?r or? t? t?ra, mjafton ta shkundni dhe freskohet s?rish.
 • Copa mikrofib?r absorbon ujin dhe rregullon avullimin p?r t? larguar djers?n nga trupi.
 • Shmang nxehjen dhe p?rshpejton tharjen.

Shishe p?r milkshake

0 nga 5
(0)

Shishja fantastike p?r b?rjen e milkshake.

Kjo shishe kaq praktike sh?rben dhe p?r l?ngjet e frutave.

Shishe p?r uj? detox

0 nga 5
(0)

Fantastike shishja p?r uj? detox.

Duhet patjete?r tju shoq?roj? ku do q? t? jeni.

Paisje p?r fitnes

0 nga 5
(0)

Fitnes n? sht?pi.

Fitnes bashk? me partnerin tuaj.

Projektuar p?r t? hequr stresi

Rreth p?r ushtrime p?r zon?n e belit

0 nga 5
(0)

Fitnes n? sht?pi.

I p?rshtatsh?m p?r st?rvitje n? palest?r, humbje peshe dhe ushtrime t? tjera.

Ajo formon trupin tuaj n? m?nyr? t? p?rkryer dhe ju sjell nj? jet? t? sh?ndetshme.

Doreza p?r palest?r

0 nga 5
(0)

Doreza p?r palest?r p?r nj? aktivitet fizik sa m? t? rehatsh?m.

Paisje p?r fitnes

0 nga 5
(0)

P?r nj? trup sa m? t?rheq?s.

Fitnes n? sht?pi.

Ushtrohuni n? rehatin? e sht?pis? tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? palester.

Paisje p?r fitnes

0 nga 5
(0)

Ushtrohuni n? rehatin? e sht?pis? tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? palester.

Ushtrues mjaft i mir? muskujve t? barkut.

Tonifikon muskujt e barkut

Paisje p?r fitnes, vecan?risht p?r kraharorin

0 nga 5
(0)

Fitnes n? sht?pi.

Ushtrohuni n? rehatin? e sht?pis? tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? palester.

Ushtrues mjaft i mir? muskujve t? kraharorit

Roller, Ushtrime p?r trupin

0 nga 5
(0)

Fitnes n? sht?pi.

Ushtrohuni n? rehatin? e sht?pis? tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? palester.

Aktivizon t? gjith? muskujt e trupit

Hekur p?r ushtrime

0 nga 5
(0)

Fitnes n? sht?pi

Hekur p?r ushtrime.

M? e leht? p?r t? praktikuar muskujt e gjoksit dhe muskujt e shpin?s.

Hekur p?r ushtrime fizike

0 nga 5
(0)

Hekur me shum? funksione.

P?r nd?rtimin dhe forcimin e trupit q? ndihmon n? formimin e trupit.

Miksues proteinash

0 nga 5
(0)
 • Miksuesi i proteinave ideale p?r p?r frekuentuesit e rregullt t? palestrave.
 • Ky ?sht? nj? mikser proteinash me bateri, q? do t? thot? q? ju mund ta merrni dhe p?rdorni k?t? mikser kudo!

 

Tonifikues Vithesh

0 nga 5
(0)
 • Dedikuar t?r?sisht bukuris fem?rore.
 • Arritni figur?n tuaj ideale n? ?do koh? dhe kudo.

Revoflex Xtreme

0 nga 5
(0)

Koha juaj eshte e kufizuar p?r t? shkuar n? palestr?n? ?
Ne kemi menduar tju sjellim Revoflex Xtreme ?
? Revoflex Xtreme ?sht? pajisja revolucionare p?r t? bere ushtrime q? perdorat nga qindra mij?ra njer?z n? t? gjith? globin. ? Do ta ndjeni v?rtet ndryshimin duke b?r? ushtrimin me Revoflex Xtreme p?r vet?m 5-10 minuta n? dit?. P?r m? tep?r, t? gjitha rezultatet e k?saj makine jan? 100% t? p?rhershme
? Kjo pajisje ndimon per te pasur nje trup sa me te mire, t? p?rmir?sojn? qarkullimin e gjakut dhe t? p?rmir?son? trupin tuaj n? nj? m?nyr? natyrale.
? K?t? aparatur? t? thjesht? edhe t? leht? mund ta p?rdorni kudo ? Gj?ja m? e mir? n? lidhje me k?t? makin? st?rvitore ?sht? q? minimizon shanset e l?ndimit edhe gjat? seancave t? st?rvitjes intensive.
? B?rja e ushtrimeve me k?t? makin? t? gjithanshme ?sht? shum? e rehatshme dhe ju mund t? kryeni nj? larmi ushtrimesh me k?t? makin? t? gjithanshme. ?? Kjo makin? st?rvit?se ndihmon n? rritjen e rrahjeve t? zemr?s gjat? st?rvitjes kardiovaskulare q? ndihmon n? largimin e depozitave t? yndyr?s nga trupi.

Pajisje Per Zhvillimin e Muskujve Abdominale

0 nga 5
(0)

EMS Pajisje Per Zhvillimin e Muskujve Abdominale. Pajisja e fitnesit pa tel fizik, me masazhues trupi. Unisex
?? Emri i mark?s: Raiuleko
?? Madh?sia: E vog?l
?? Aplikimi: Trupi
?? Lloji i artikullit: Masazh & Relaksim
?? Numri i modelit: R-264
?? Niveli i Fort?: 10 Nivelet e Fuqis? P?r Takimin e Grupeve t? ndryshme t? Njer?zve

Hot Shapers

0 nga 5
(0)

Nese keni deshire te humbni peshe shpejte dhe sa me shume, atehere ky produkt eshte perfekt per ju.
?? Rripa t? rregullueshme
?? Komod dhe Efektiv
?? I perdorshem gjate aktivitetit fizik dhe ne perditshmeri

Pince me 5 koka

0 nga 5
(0)

Pincë shumëfunksionale me 5 koka te ndryshme.
Mund te hiqen dhe te vendosen lehtesisht.
Lista e paketimit:1 x pincë 5-në-1
Materiali:Metal
Gjatësia:200 mm

Kodi:S2665

Booty Max

0 nga 5
(0)
 • A po k?rkoni t? arrni format e trupit q? d?shironi?
 • At?her? Booty Max ?sht? zgjidhja p?r ju.
 • Pajisja q? ushtron me s? miri muskujt e vitheve dhe t? k?mb?ve.

Stabilizues i dhimbjeve te gjurit

0 nga 5
(0)
 • Stabilizues dhe qet?sues p?r dhimbjen e gjurit.
 • Vendose dhe je gati p?r t? ecur.
 • E suporton gjurin tuaj.
 • Rrothulloje dy her? p?r mbrojtje t? dyfisht?.
 • Mund ta p?rdorni dhe n? palest?r, kur luani, kur i jepni biciklet?s apo n? aktivitete t? tjera fizike.
 • ?sht? e mrekullueshme!

Peshqir ftohes

0 nga 5
(0)
 • Peshqir freskues p? palest?r.
 • N? vet?m 3 hapa:
 • 1- lageni,
 • 2- shtrydheni,
 • 3-shkundeni dhe gati p?r p?rdorim.
 • Mund ta p?rdorni p?r or? t? t?ra, mjafton ta shkundni dhe freskohet s?rish.
 • Copa mikrofib?r absorbon ujin dhe rregullon avullimin p?r t? larguar djers?n nga trupi.
 • Shmang nxehjen dhe p?rshpejton tharjen.

Shishe p?r milkshake

0 nga 5
(0)

Shishja fantastike p?r b?rjen e milkshake.

Kjo shishe kaq praktike sh?rben dhe p?r l?ngjet e frutave.

Shishe p?r uj? detox

0 nga 5
(0)

Fantastike shishja p?r uj? detox.

Duhet patjete?r tju shoq?roj? ku do q? t? jeni.

Paisje p?r fitnes

0 nga 5
(0)

Fitnes n? sht?pi.

Fitnes bashk? me partnerin tuaj.

Projektuar p?r t? hequr stresi

Rreth p?r ushtrime p?r zon?n e belit

0 nga 5
(0)

Fitnes n? sht?pi.

I p?rshtatsh?m p?r st?rvitje n? palest?r, humbje peshe dhe ushtrime t? tjera.

Ajo formon trupin tuaj n? m?nyr? t? p?rkryer dhe ju sjell nj? jet? t? sh?ndetshme.

Doreza p?r palest?r

0 nga 5
(0)

Doreza p?r palest?r p?r nj? aktivitet fizik sa m? t? rehatsh?m.

Paisje p?r fitnes

0 nga 5
(0)

P?r nj? trup sa m? t?rheq?s.

Fitnes n? sht?pi.

Ushtrohuni n? rehatin? e sht?pis? tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? palester.

Paisje p?r fitnes

0 nga 5
(0)

Ushtrohuni n? rehatin? e sht?pis? tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? palester.

Ushtrues mjaft i mir? muskujve t? barkut.

Tonifikon muskujt e barkut

Paisje p?r fitnes, vecan?risht p?r kraharorin

0 nga 5
(0)

Fitnes n? sht?pi.

Ushtrohuni n? rehatin? e sht?pis? tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? palester.

Ushtrues mjaft i mir? muskujve t? kraharorit

Roller, Ushtrime p?r trupin

0 nga 5
(0)

Fitnes n? sht?pi.

Ushtrohuni n? rehatin? e sht?pis? tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? palester.

Aktivizon t? gjith? muskujt e trupit

Hekur p?r ushtrime

0 nga 5
(0)

Fitnes n? sht?pi

Hekur p?r ushtrime.

M? e leht? p?r t? praktikuar muskujt e gjoksit dhe muskujt e shpin?s.

Hekur p?r ushtrime fizike

0 nga 5
(0)

Hekur me shum? funksione.

P?r nd?rtimin dhe forcimin e trupit q? ndihmon n? formimin e trupit.

Miksues proteinash

0 nga 5
(0)
 • Miksuesi i proteinave ideale p?r p?r frekuentuesit e rregullt t? palestrave.
 • Ky ?sht? nj? mikser proteinash me bateri, q? do t? thot? q? ju mund ta merrni dhe p?rdorni k?t? mikser kudo!

 

Tonifikues Vithesh

0 nga 5
(0)
 • Dedikuar t?r?sisht bukuris fem?rore.
 • Arritni figur?n tuaj ideale n? ?do koh? dhe kudo.

Revoflex Xtreme

0 nga 5
(0)

Koha juaj eshte e kufizuar p?r t? shkuar n? palestr?n? ?
Ne kemi menduar tju sjellim Revoflex Xtreme ?
? Revoflex Xtreme ?sht? pajisja revolucionare p?r t? bere ushtrime q? perdorat nga qindra mij?ra njer?z n? t? gjith? globin. ? Do ta ndjeni v?rtet ndryshimin duke b?r? ushtrimin me Revoflex Xtreme p?r vet?m 5-10 minuta n? dit?. P?r m? tep?r, t? gjitha rezultatet e k?saj makine jan? 100% t? p?rhershme
? Kjo pajisje ndimon per te pasur nje trup sa me te mire, t? p?rmir?sojn? qarkullimin e gjakut dhe t? p?rmir?son? trupin tuaj n? nj? m?nyr? natyrale.
? K?t? aparatur? t? thjesht? edhe t? leht? mund ta p?rdorni kudo ? Gj?ja m? e mir? n? lidhje me k?t? makin? st?rvitore ?sht? q? minimizon shanset e l?ndimit edhe gjat? seancave t? st?rvitjes intensive.
? B?rja e ushtrimeve me k?t? makin? t? gjithanshme ?sht? shum? e rehatshme dhe ju mund t? kryeni nj? larmi ushtrimesh me k?t? makin? t? gjithanshme. ?? Kjo makin? st?rvit?se ndihmon n? rritjen e rrahjeve t? zemr?s gjat? st?rvitjes kardiovaskulare q? ndihmon n? largimin e depozitave t? yndyr?s nga trupi.

Pajisje Per Zhvillimin e Muskujve Abdominale

0 nga 5
(0)

EMS Pajisje Per Zhvillimin e Muskujve Abdominale. Pajisja e fitnesit pa tel fizik, me masazhues trupi. Unisex
?? Emri i mark?s: Raiuleko
?? Madh?sia: E vog?l
?? Aplikimi: Trupi
?? Lloji i artikullit: Masazh & Relaksim
?? Numri i modelit: R-264
?? Niveli i Fort?: 10 Nivelet e Fuqis? P?r Takimin e Grupeve t? ndryshme t? Njer?zve

Hot Shapers

0 nga 5
(0)

Nese keni deshire te humbni peshe shpejte dhe sa me shume, atehere ky produkt eshte perfekt per ju.
?? Rripa t? rregullueshme
?? Komod dhe Efektiv
?? I perdorshem gjate aktivitetit fizik dhe ne perditshmeri

Po shfaqen 1–20 nga 21 përfundime gjithsej