Tonifikues Vithesh

> SKU: N/A
 • Dedikuar t?r?sisht bukuris fem?rore.
 • Arritni figur?n tuaj ideale n? ?do koh? dhe kudo.

1,290 L

Krahasoni

Përshkrim

Tonifikues Vithesh

 • Dedikuar t?r?sisht bukuris fem?rore.
 • E rehatshme pa mundimin q? duhet t? shkoni n? palester.
 • E p?rkryer p?r vithet tuaja.
 • Arritni figur?n tuaj ideale n? ?do koh? dhe kudo.
 • Stimulimi i muskujve djegia e dhjamit, nd?rtimi i muskujve, p?r form?n perfekte.?
 • Efekt masazhi.
 • Thjesht bashkojeni at? n? trupin tuaj nj? her? n? dit?, leht? arrini objektivin tuaj t? st?rvitjes duke p?rdorur koh?n e p?rditshme, t? p?rshtatshme dhe praktike.

Specifikat:?

 • Me jast?k n? form? U p?r vithe.
 • Dizajni i jast?kut ergonomik.