Mbajtese Celulari

> SKU: N/A
  • Mund t? vraponi, udh?toni, pa humbur asnj? sekond? nga melodit? tuaja t? preferuara.
  • Ju vjen n? ndihm? kjo mbajt?se p?r celularin tuaj.
  • Q?ndron i sigurt me rrip super t? fort?.
  • Mund t? vendoset dhe hiqet leht?sisht.

600 L

Krahasoni

Përshkrim

  • Nj? zgjidhje mbrojt?se dhe me stil p?r pajisjen e celularit.
  • B?r? nga materiali i but? i grad?s s? lart?.
  • Pesha e leht?, fleksib?l dhe e leht? p?r tu veshur.
  • Lahet dhe hiqet leht?.

 

 

Specifikat

  • Mbajt?se Telefoni? p?r Samsung Gym Samsung Case Running Arm Band Case p?r iPhone 12 Pro Max 11 x 7+