Peshore kuzhine Austria FA-6403-1

 • Peshore elektrike kuzhine me dizajn elegant dhe kompakt,
 • Shijoni elegancen n? ambjentin e kuzhin?s suaj me k?t? peshore fantastike.
 • Sip?rfaqja e saj prej celiku inoks ju mund?son peshimin direkt mbi t?.

1,990 L

Krahasoni

Përshkrim

 • Peshore elektrike kuzhine me dizajn elegant dhe kompakt, me ekran LCD dhe butona p?r komandimin e saj.
 • Dizajni i saj i leht? e b?n at? ideale p?r sht?pi, kuzhina etj.
 • Nuk ju merr pothuajse aspak hap?sir? n? kuzhin?.
 • Ju mund ta vendosni n? banak ose mund ta vendosni n? raft n? dollapin e kuzhin?s.

Specifikat

 • Marka: Austria
 • Ekran LCD 15 mm
 • Pesha maksimale: 5 Kg
 • Gramatura e peshes: 1 g
 • Pllak? ?eliku inox
 • Ngjyra: Gri