Vegla per Pajisje Elektronike

2,490 L

In stock

Keto vegla sherbejne per te montuar dhe hapur celulare, kompjutera e pajisje te tjera elektronike.
🔸️ Ngjyra: Jeshile dhe e zeze
🔸️ Mund te merren me vete kudo
🔸️ Material cilesor
🔸️ 39 lloje kacavidash ne 1

Compare
SKU: vegla-per-pajisje-elektronike Kategoritë: ,
X

Main Menu

× Chat!