Pasjisje multifunksionale

2,490 L

In stock

Nje pajisje multifunksionale e cila i pregatit vezet ne vetem pak minuta ne menyren qe deshironi.
Gjithashtu sherben per te skuqur vezet, ngrohur ushqimin apo per te pregatitur ushqime te ndryshme ne avull.
Shume praktike dhe lehteson pune ne kuzhinen tuaj, per mengjese deh vakte plot shije dhe te shendetshem.

Compare
SKU: smartwatch-2-0-lte-wifi Kategoritë: , ,
X

Main Menu

× Chat!