Llambe LED

1,690 L

Në magazinë

Llambe me drite LED e bardhe, e pershtatshme per te lexuar naten apo per ndricim nderkohe qe punoni. Drita eshte e lehte dhe nuk demton syte.
🔸️ 5 funskione drite
🔸️ Pajiset me drite gjumi
🔸️ Ka hapesire per mbajtjen e sendeve te vogla

Compare
SKU: llambe-led Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore