Zgare elektrike

2,490 L

Në magazinë

Tigan-grill tavoline eshte tigani meni ri per nje jete te shendetshme ?
?️ E pershtashme per mish, prodhime deti, perime, vez, djarh
?️ Pllake gatimi me nxhetesi uniforme
?️ Nuk ngjit dhe pastrohet lehte
?️ Me termostat te rregullueshem
?️ Doreza anesore per ta transportuar kudo
?️ Me hapesire per kullimin e yndyres
?️ Per pordorim brenda dhe jasht shtepise
?️ Permasat 44 × 22 cm
?️ Fuqia 1400w

Compare
SKU: zgare-elektrike Kategoritë: , , ,
X

Menu Kryesore