Set Thikash

1,990 L

Në magazinë

Kompletoni kuzhinen tuaj me kete set thikash 6 cope
🔸️ Tehe te mprehta te cilat lejojne qe ushqimi te prehet lehte
🔸️ Te thjeshta ne perdorim
🔸️ Pastrohen lehte
🔸️ Te rezistueshme dhe zgjasin per nje kohe te gjate

Compare
SKU: set-thikash Kategoritë: , , ,
X

Menu Kryesore