Pajisja revolucionare Arctic Air ULTRA

1,990 L

Në magazinë

Pajisja revolucionare Arctic Air ULTRA e vitit 2019 per ftohjen e ajrit ne keto dite te nxehta
Është Freon-Free dhe nuk përdor asnjë ftohës toksik. Sistemet e tjera AC përdorin shumë energji për të freskuar, e cila është shumë e kushtueshme, por ky freskues harxhon shume pak energji
?️Freskon, i jep lageshti dhe pastron ambientin
?️Sherben dhe si abazhur me 7 ngjyra te ndryshme
?️Perfekte per ambinte si zyra, dhoma gjumi, dhoma ndenje etj..
?️Mjafton ta vendosni ne prize, ta mbushni me uje dhe ti vendosni filtrin
?️Ajri futet i ngrohte dhe i ndotur dhe del i ftohte dhe i paster
?️ Me 3 nivele shpejtesie
?️ Permasat 20cm me 20cm
?️ Punon deri ne 8 ore me nje rimbushje te depozites me uje
?️ Sinjale drite kur depozita e ujit eshte drejt fundit
?️ Paketimi permban: Pajisjen fishe energjie Usb,filter dhe manual perdorimi
?️ Fuqia 8w
?️ Pesha 860g

Compare
SKU: pajisja-revolucionare-arctic-air-ultra Kategoritë: , , ,
X

Menu Kryesore