Mbajtese Pecetash 3 ne 1

990 L

Në magazinë

Per nje kuzhine sa me te rregullt dhe te paster, pajisuni me kete mbajtese pecetash. Sherben dhe si mbajtese e objekteve te tjera ne kuzhine.
🔸️ Shkeput pecetat nga njera-tjetra lehte dhe shpejt
🔸️ Ka 3 hapesira perkatesisht per leter alumini, leter plastike dhe peceta kuzhine.
🔸️ Erezat, sheqer, kripe apo dicka tjeter ne raftin e siper mbajtes
đź‘Ť Montohet mjaft thjeshte me dy vida ter perfshira ne paketim
đź“Ź Permasat 39 x 7.5 x 24.5 cm

Compare
SKU: mbajtese-pecetash-3-ne-1 Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore