Mbajtese Enesh

1,490 L

Në magazinë

Mbajtese enesh me dy kate dhe mbajtese per gotat anash.
?️ I perbere nga material celiku i forte
?️ Kursen hapesiren dhe ruan rregullin ne kuzhinen tuaj
?️ Ka nje mbajtese plastike poshte per te mbajtur ujin qe kullon nga enet
?️ Cmontohet dhe pastrohet lehtesisht
?️ Permasat 45 x 25 x 39.5 cm

Compare
SKU: mbajtese-enesh-4 Kategoritë: , , ,
X

Menu Kryesore