Kosh p?r rroba

 • Kosh multifunksional me dy seksione p?r sht?pine tuaj.
 • P?r vendosjen e rrobave q? jane p?r tu lar? ose atyre q? vendosen p?r tu thar?.
 • I l?vizsh?m dhe mund t? zhvendoset n? hapsirat q? ju d?shironi.
 • B?r? nga material leck? oxford dhe korniz? aliazh alumini.

1,990 L

Krahasoni

Përshkrim

 • Ky kosh i bukur ?sht? krijuar me nj? model modern dhe elegant.
 • Shporta e rrobave ?sht? e palosshme dhe ?sht? e leht? p?r tu mbajtur.
 • Ideale p?r dhom? gjumi, tualet etje?
 • Specifikat

 • B?r? nga material leck? oxford dhe korniz? aliazh alumini.
 • Montim i thjesht?, pa mjete.
 • Kosh i madh me dy seksione.
 • Ngjyra: Gri e leht?
 • Madh?sia e 1 koshi : 38 * 37.5 * 56cm
 • Madh?sia e 2 koshave: 59.5 * 27 * 57.5cm